Съдия в САЩ разпореди бащата на певицата Бритни Спиърс да се яви в съда за разпит във връзка с твърденията, че следи дъщеря си, съобщи ДПА, предаде БТА.
Джейми Спиърс, който е на 70 г., ще даде показания под клетва в рамките на следващите 30 дни и трябва да представи всички документи, изискани от адвокатите на певицата. Той отрича обвиненията, че е шпионирал дъщеря си с помощта на тайно монтирани записващи устройства в спалнята ѝ по времето, когато бе неин попечител.
Адвокатите му се опитаха да убедят съда да призове и Бритни Спиърс да даде показания под клетва, което бе определено от нейната защита като "ответна реакция".
Попзвездата бе освободена през ноември миналата година от спорното разпореждане за попечителство, благодарение на което баща ѝ контролираше живота и финансите ѝ почти 14 години.
Певицата, която е на 40 години и 28-годишният ѝ партньор, фитнес инструкторът Сам Ашгари, сключиха брак в дома си в Лос Анджелис миналия месец.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Поука
Коментиран от #2
10:47 15.07.2022
2 Про100 100
До коментар #1 от "Поука":
Наркомански истории с предизвестен край....13:11 15.07.2022