-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да не се изгубите в дребните тревоги на деня. Някои ситуации може да изглеждат по-неясни в началото, но постепенно ще започнат да се подреждат. Добре е да не се доверявате на обещания, които звучат прекалено красиво без конкретни действия зад тях. Следобедът носи вдъхновение и усещане, че сте на правилния път. Вечерта е подходяща за мечти, творчество и спокойни разговори.
Водолей (21.01 - 19.02)
Контактите с приятели и съмишленици ще Ви донесат ценни идеи и нови гледни точки. Възможно е някой да Ви изненада с предложение или информация, която не сте очаквали. Денят е подходящ за обсъждане на бъдещи планове и за участие в общи инициативи. Следобедът ще Ви помогне да прецените по-реалистично една ситуация, която изглежда прекалено добра, за да е истина. Вечерта носи добро настроение и усещане за принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-тихият ритъм на деня ще Ви даде възможност да се съсредоточите върху това, което е наистина важно. Възможно е да осъзнаете нещо значимо за ситуация, която доскоро е изглеждала объркана. Денят е подходящ за размисъл, подготовка и подреждане на бъдещи цели. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за спокойствие и възстановяване на силите.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Днешният ден е по-динамичен и изпълнен с желание за движение и разнообразие. Някои промени могат да се случат неочаквано, но ще внесат свежест в ежедневието Ви. Добре е да не поемате прекалено големи рискове само защото моментът изглежда обещаващ. Следобедът ще Ви помогне да подредите мислите си и да видите по-ясно следващата стъпка. Вечерта е чудесна за вдъхновяващи разговори и приятни преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за посока и вътрешна увереност ще се засилва с напредването на деня. Някои събития могат да Ви накарат да преосмислите определени приоритети или планове. Вместо да реагирате рязко на изненадите, използвайте ги като възможност да погледнете на ситуацията по нов начин. Следобедът е благоприятен за лични решения и важни разговори. Вечерта носи спокойствие и усещане за контрол над случващото се.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква да търсите нова информация и интересни срещи. Възможно е през деня да получите новина, която променя гледната Ви точка по важен въпрос. Не бързайте да вземате окончателни решения, ако не разполагате с всички факти. Следобедът е подходящ за изясняване на недоразумения и за конструктивни разговори. Вечерта носи лекота и приятно усещане за хармония.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви усет ще Ви помогне да се ориентирате правилно дори в по-неясни ситуации. Някой може да Ви потърси за съвет или подкрепа по въпрос, който изисква разумен подход. Денят е подходящ за подреждане на дома, грижа за близките или организиране на бъдещи планове. Следобедът ще внесе повече спокойствие и увереност в решенията Ви. Вечерта е добра за почивка и време с хора, на които имате доверие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Настроението Ви ще бъде по-ведро и ще Ви насърчава да гледате на живота с повече оптимизъм. Денят е подходящ за срещи, творчество и занимания, които Ви носят удоволствие. Възможно е да възникне неочаквана промяна в плановете, но тя ще отвори нови възможности пред Вас. Следобедът ще Ви помогне да намерите баланс между развлеченията и отговорностите. Вечерта носи приятни емоции и вдъхновение.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ситуации днес ще изискват повече търпение и по-внимателен поглед към детайлите. Възможно е да се наложи да разграничите фактите от предположенията. Денят е подходящ за грижа за себе си, подреждане на ежедневието и завършване на започнати задачи. Следобедът носи повече яснота и усещане, че нещата постепенно застават на мястото си. Вечерта е добра за спокойствие и уютна атмосфера.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще бъдат основен източник на вдъхновение, но и на изненади през този ден. Възможно е нечие поведение да Ви озадачи или да промени предварителните Ви планове. Добре е да не приемате всяка дума за окончателна истина. Следобедът ще Ви даде възможност да изясните важен въпрос и да възстановите добрия тон в отношенията. Вечерта е подходяща за приятни срещи и откровени разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойният подход ще бъде най-добрият Ви съюзник днес. Някои обстоятелства могат да изглеждат по-неясни или объркани, отколкото са в действителност. Вместо да бързате с изводите, съберете още информация и наблюдавайте развитието на събитията. Следобедът е подходящ за важни решения и подреждане на приоритетите. Вечерта носи усещане за вътрешна стабилност и повече увереност.
Овен (21.03 - 20.04)
Динамиката на деня ще Ви подтиква да търсите нови впечатления и повече свобода в действията си. Възможно е някои планове да се променят неочаквано, затова е добре да оставите място за гъвкавост. Не разчитайте на слухове или непотвърдена информация, особено в първата половина на деня. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-спокойно на ситуация, която Ви е тревожила. Вечерта носи вдъхновение и желание за нещо различно от обичайното.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 сила
Коментиран от #38
17:17 27.07.2022
2 УСА боклук
17:18 27.07.2022
3 Милионер
17:18 27.07.2022
4 да де
17:20 27.07.2022
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Ники
Коментиран от #8, #10, #11, #44, #45, #74, #81
17:22 27.07.2022
7 Светослав
Коментиран от #20, #41
17:25 27.07.2022
8 Ники
До коментар #6 от "Ники":
Да допълня - май се нарича ксаплостра.Коментиран от #73
17:25 27.07.2022
9 Соваж бейби
17:27 27.07.2022
10 Сигурно
До коментар #6 от "Ники":
Това е такса спокойствие с включен валериан...17:28 27.07.2022
11 Шест
До коментар #6 от "Ники":
шезлонга !17:29 27.07.2022
12 Шезлонги 6 броя 270 евро
Коментиран от #15
17:31 27.07.2022
13 Тия не ги рабрах
Коментиран от #18
17:31 27.07.2022
14 Гошо
Коментиран от #58
17:35 27.07.2022
15 Ники
До коментар #12 от "Шезлонги 6 броя 270 евро":
Да, и аз видях, че това означава шезлонги???Коментиран от #22
17:35 27.07.2022
16 Така така
17:36 27.07.2022
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 сила
До коментар #13 от "Тия не ги рабрах":
ЕЙ ТАКА СИ МРЪНКАТ.....и те не знаят защо17:37 27.07.2022
19 Пак бива...
17:38 27.07.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 ми нормално
17:44 27.07.2022
22 На Миконос
До коментар #15 от "Ники":
цените на шезлонг на ден са 120 - 180 € , но там има и нощувка за 5 000 € ! А въпросните със смачканата бележка виждам , че са били изключително скромни в консумацията , да не казвам и съвсем мизерни ! Вероятно да видят как почиват богатите...17:45 27.07.2022
23 Не спорете моля Ви...!
Коментиран от #57
17:47 27.07.2022
24 Наблюдател
Коментиран от #59
17:48 27.07.2022
25 Газирана вода
17:49 27.07.2022
26 В сметката има
17:49 27.07.2022
27 Гост
Коментиран от #37
17:52 27.07.2022
28 Теодоро
17:53 27.07.2022
29 Разберете едно!
Коментиран от #54
17:55 27.07.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 📌🇧🇬
Останалото са манджи, бутилка вино и разни.
18:00 27.07.2022
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 📌🇧🇬
5 Фрапета 32,50€
Останалото е манджи, бля, бля, кисело мляко с плодов мед и разни други глезотии.
Коментиран от #36
18:06 27.07.2022
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Соваж бейби
До коментар #33 от "📌🇧🇬":
Сирене фета погърчено подобно на нашето сирене с домати и краставици ама я пишем гръцка защото е с зехтин ,и сладка лютеница с патладжан ,нашето кисело мляко със конфитюр ,даже и баницата копират ама с извара .Не е като оригиналаКоментиран от #39
18:12 27.07.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Извод
До коментар #1 от "сила":
Твърде високи заплати плащаме на държавните чиновници от данъците си !18:16 27.07.2022
39 📌🇧🇬
До коментар #36 от "Соваж бейби":
:)))18:18 27.07.2022
40 Български
То като погледнеш те и образованието с мошеничество в България си изкараха. Изобщо лигльовци като този на шоуто по телевизията ни.
18:21 27.07.2022
41 Анонимен
До коментар #7 от "Светослав":
Колега нещо май си се объркал? Аз се върнах в събота от Тасос и ще ти кажа цените - 2 шезлонга и 1 чадър - задължителна консумация мин. 10€(с не като на нашето черноморие 24лв за същото, но без консумация. На Марбъл бийч на първа линия същото беше 30€, но... пак беше свързано с консумация. Някой ще може ли да ми обясни Защо трябва да плащаш за шезлонги и чадъри вместо това да бъде безплатно, но да има задължителна консумация? Тогава кое е по евтино като море-това, което започваш с 24-30лв и след това плащаш за консумация или онова на което имаш задължителна минимална такава?Коментиран от #49
18:21 27.07.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Този коментар е премахнат от модератор.
44 Шезлонг
До коментар #6 от "Ники":
Шезлонг се превежда18:42 27.07.2022
45 БГ Туриста
До коментар #6 от "Ники":
Ами ..не са седяли..а са лежали. Ксаплостра в превод е шезлонг. А самата бележкае пълен фейк. Брускети знаеш какво е, налИ? Защото катсикисио означава ярешки, буквален превод Аз поне не знам да има такова нещо като ярешки брускети.Всъщност..Санторини и Миконос са доста скъпи дестинации. За мен най-хубаво е Йонийското крайбрежие, от Игуменица та чак до Пелопонес. Нормални цени, прекрасна кухня а и има много зеленина ..не е като да печеш рога по Кикладите или Додеканезите. Иди на Левкада, Закинтос..Кефалоня...Почивах там последните 20 години и досега не съм се разочаровал нито веднаж..нито веднаж.Коментиран от #47, #78
18:46 27.07.2022
46 Нормално
18:48 27.07.2022
47 Соваж бейби
До коментар #45 от "БГ Туриста":
Прехвалените гърци хахаа,те и френските баба и дядо се илъгаха на почивка в Гърция ,не останаха доволни бях ги предупредила !Набутали им и шише с ракия пише на латински ракия свекъра вади и черпи какво пил ..хахааа Умрях от смях чиста домашна българска сливова ракия като му казах се шокира и това копират от нас .Поне да беше купил мускатова ракия щеше да ме зарадва студена с шопска салата българска без зехтин .Ако е зехтин става гръцка ....Коментиран от #50
19:01 27.07.2022
48 Бай ганю
19:03 27.07.2022
49 БГ Туриста
До коментар #41 от "Анонимен":
КанАли..бар Баракуда..фрапе-2 евра/ 500мл мин.вод- в цената. Пиня Колада-3,2 евро, бира, Кайзер -1,8 евро. Шезлонги, чадъри-безплатни, срещу консумация. Пита гиро-2,20, сладолед- 1,5 евра..цени- фантазия.19:10 27.07.2022
50 Ал Бунди
До коментар #47 от "Соваж бейби":
Какви простотии ги редиш ма??? В Гърция може да я обиколиш цялата и ако намериш сливова, ми се обади по домофона. Тук пресоли манджата. Гърците правят само и единствено гроздова, ципро...много по-добро от нашенските джанковици . Единствено Силистренската кайсиева може да и се опре. Абе цепиш се и ти като чамова летва..ама нейсе. Само не си мисли че ти вярваме.Коментиран от #52
19:14 27.07.2022
51 Този коментар е премахнат от модератор.
52 Соваж бейби
До коментар #50 от "Ал Бунди":
Също като нашата домашна ракия ,може и грозде да е било не съм спец по домашна ракия не ми харесва 1:1 с наша българска .Нищо не ми харесва там ,по скоро веднъж стига да се види. В България е по хубаво ако трябва да правим сравнеие и с храната ,не са хубави хора и по манталитет .Лично мнение не го налагам ,просто Ганьо избива комплекс и прави реклама че излиза по далеко от табелата на България ,сиреч друга държава ама каква хаха там е уловката ?
19:31 27.07.2022
53 МНЕНИЕ
Но, нашенските наистина понякога се ръководят от мах ДЕН ГОДИНА ХРАНИ
19:38 27.07.2022
54 ами да
До коментар #29 от "Разберете едно!":
САМАТА истина е,.. алабала по 2,... брей колко много пари, Но щом си тръгнал за кеф, за какво ти е курса и да пресмяташ19:42 27.07.2022
55 НАБЛЮДАТЕЛ
19:44 27.07.2022
56 Георгиос
20:16 27.07.2022
57 Обаче
До коментар #23 от "Не спорете моля Ви...!":
качеството не е същото...20:24 27.07.2022
58 Просветен илюминат
До коментар #14 от "Гошо":
Отивам на плажа и гледам чадър с шезлонг 80лв,не е скъпо.И в Praktiker струват толкова.
Всъщност вие плащате за да ги ползвате под наем,не ги купувате.......
20:32 27.07.2022
59 Просветен илюминат
До коментар #24 от "Наблюдател":
Преди седмица 60 евро вечеря за 7 човека в добър ресторант в Кавала и обслужването експресно без да чакаш както по бг заведенията и не бъркат поръчките или да забравят да ти донесат каквото си поръчал.В бг заведение в друг гръцки курорт,80 евро вечеря за седем човека,като алкохол единствено аз си поръчах една бира,а бирата почва от 3 евро.
Горивата им са скъпи,всичко друго е еднакво бих казал с цените тук.
Тихо и спокойно е в сравнение с нашите курорти и огромни хотели,няма платени паркинги.
20:39 27.07.2022
60 Олимпи
Коментиран от #63
20:46 27.07.2022
61 Коко
20:50 27.07.2022
62 Коко
21:07 27.07.2022
63 Така е, олимпи!
До коментар #60 от "Олимпи":
Само че за какво са ви момичета на вас, нетрадиционните?Че и на гръцка планина кръстен, гейзерът!
22:06 27.07.2022
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Гост
Какво включва (основно) :
6 бр. луксозен шезлонг на яхта Х 45 = 270€
5 бр. фрапе Х6,50 = 32,50€
1 бр. бруснети с козе сирене Х 20 = 20€
1 бр. спагети наполи Х 25 = 25€
1 бр. купа риба тон Х 38 = 38€
Не разбирам фейка. Българинът се хвали или се оплаква!!!
АКО се хвали мнооого скромно за 6 човека.
АКО се оплаква на тези места има ценоразпис и избора е негов.
Но съдейки по йогурта с плодове и мед за 18€, не той е взел решението, а киФлата до него, която е искал да впечатли.
Коментиран от #66
00:07 28.07.2022
66 като е "умна "
До коментар #65 от "Гост":
да си прецеди в къще българско мляко с конфитюр е ти гръцкия йогурт .Яли сме го ама тая не помни или баба и не е правила ,или в Лидъл гръцки йогурт колкото искаш аромати секви .Ама акъл де ?Коментиран от #67
00:51 28.07.2022
67 Гост #65
До коментар #66 от "като е "умна "":
Но е яла багета със сьомга ( позиция 4) за 24 €.01:04 28.07.2022
68 Реналдо Реналдини
01:38 28.07.2022
69 Жоро
09:06 28.07.2022
70 ох Котьо
13:50 28.07.2022
71 Владимир
14:01 28.07.2022
72 Айде бе...
14:34 28.07.2022
73 Голем смях
До коментар #8 от "Ники":
Това са шезлонгите и ползването на чадър.По 45 евро на човек.Може би в тази услуга влиза и нещо друго.Обикновено това са лускозни, платени плажове ,заградени и изолирани от масовите плажуващи.Съблекални,душове ...всичко е чисто и поддържано.Буквално ксаплостра е лежанка .15:04 28.07.2022
74 Христис
До коментар #6 от "Ники":
Това са шезлонги 6 бр. Х 45 €15:14 28.07.2022
75 гъркофил
Моята сметка: Две ципури на скара, 250мл ципуро, едно дздзики и една салата краставици домати, хляб за двама българи, две наливни бири, плюс десерт от заведението и бутилка минерална вода) излезе 34 евра.
И това на сянка, до морето, на спокойствие, с тиха музика и отзивчиви келнери.
15:34 28.07.2022
76 Егейски
15:41 28.07.2022
77 Антислънчак
15:51 28.07.2022
78 така де...
До коментар #45 от "БГ Туриста":
Не са ярешки брускети, а брускети с козе мляко или сирене. Всъщност изброените артикули са все деликатеси, не от евтините и не типични за консумация в ежедневието на гърците. Сумата за леглата също е не малка, но не и за затворен комплекс, а може да включва допълнителни услуги. Вероятно касовата бележка не е на този, който я е снимал, а може даже да не е наясно от къде е издадена.16:40 28.07.2022
79 Българин
Коментиран от #80
16:53 28.07.2022
80 Друг българин
До коментар #79 от "Българин":
Не бе, просто не искаме мутрите в БГ!17:40 28.07.2022
81 Студопор
До коментар #6 от "Ники":
Шезлонга е 270 кинта.19:41 28.07.2022
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Суфианетс
10:15 29.07.2022
84 небрежнев
До коментар #82 от "Голям прос":
Обикновения българин не можеше да ходи в Гърция по времето на соца. Тогава го пращаха на почивка в почивни станции, които бяха нещо като туристически хижи със столова. За хотел в БГ българина не можеше и да си мисли, камо ли да ходи, а в чужбина беше забранено!След 33 г. забравихте какво е соц мизерията:
- един вид безалкохолно - лимонада с изкуствена есенция, без етикет, без срок за годност, с боклуци в бутилката;
- на бирата можеше да й избираш дали е в кафява или в зелена бутилка. Само един вид, без етикет, без качество;
- магазините празни, а като докарат стока хората се редят на опашки с часове;
- 2 години задължително в казармата, без заплащане;
- 1-2 месеца задължителни бригади в селското стопанство на ученици и студенти;
- принудително заселване на завършилите студенти в отдалечени места за работа 3 г (по разпределение);
- никакви западни стоки. За да отидеш в цивилизования свят се иска разрешение от партията, която го дава само на свои хора. За нормалните пътя беше през зелена граница, където граничарите убиваха емигриращите.
- никакви западни телевизии или радиа;
- режим на водата и тока. Дори в областен град като Враца, с години водата се пускаше по 3 часа на ден!
- 100% цензура. За виц можеше да те арестуват...
... ОБАЧЕ, за партийните другари нямаше ограничения и те правеха всичко, което беше забранено на нормалните хора. За соца съжалява най-вече БКП номенклатурата.
Днес 2 милиона българи ходят поне по 2 пъти в чужбина на почивк
Коментиран от #87
10:27 29.07.2022
85 Фифи
11:24 29.07.2022
86 Зикариос
14:10 29.07.2022
87 Навит маркуч
До коментар #84 от "небрежнев":
Много лъжеш. С карта от профсъюза в хотел Диана Златни пясъци, храна в ресторанта на хотела ядеш колкото си искаш, пържоли кебапчета, кюфтета, салати десерти и т. н. 14 дена 80 лв. тричленно семейство. Бензина 1 лв. Стига сте писали глупости.01:13 30.07.2022