-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Олелей
08:19 19.03.2023
3 АБВ
08:22 19.03.2023
4 Щом
08:22 19.03.2023
5 ХАХАХА
Коментиран от #12
08:27 19.03.2023
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 лют пипер
08:29 19.03.2023
8 Хахахаха
08:43 19.03.2023
9 Ммм...да
08:45 19.03.2023
10 Ром Бакарди
08:47 19.03.2023
11 скакауец
08:49 19.03.2023
12 един от стадото
До коментар #5 от "ХАХАХА":
точно. Ей на такива деца на 18-20г поверяваха на времето сигурността на Бя. Танкове, бетеери, емтелбета, джугани, държавна граница лежеше на техния опит и Съзнание. Инциденти- имало е и ще има, но нима сега със професионалните армии няма. 300хлд Калашника бяха тогава ей в ръцете на тия деца, нема лабаво. Отделно горното въоръжение. Съзнанието. Сякаш се променяше след клетвата тогава и ставаше отговорност, в повечето случаи до живот. А да раздадат сега тия автомати. Ще се изтрепятКоментиран от #14
08:51 19.03.2023
13 Отшелника
09:03 19.03.2023
14 Мъжа на урсула
До коментар #12 от "един от стадото":
Затова тогава на 20 излизаха мъже, способни да мислят и носят отговорност. За дом, за семейство, за БългарияСегашните не стават, разбираш че е от мъжки пол единствено по брадата. Затова и ходят брадясали че жените станаха по-мъже, да не ги объркат.
Коментиран от #19, #26
09:07 19.03.2023
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Холмс
09:30 19.03.2023
17 @$@$₩
09:30 19.03.2023
18 Дуньо простия
09:39 19.03.2023
19 един от стадото
До коментар #14 от "Мъжа на урсула":
има логика. Дори западните армии тогава са били наборни и много са внимавали какви ги приказват и вършат те и правителствата им. Студената война. По добре студена, от колкото гореща като сега. Кой крив кой прав сега не знам, но брат брата убива за пари сега09:39 19.03.2023
20 Малинка
10:59 19.03.2023
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Деб
11:38 19.03.2023
24 сполучлива
12:41 19.03.2023
25 😈😈😈😈
14:36 19.03.2023
26 Добре де
До коментар #14 от "Мъжа на урсула":
Защо тогава точно при вас започна демографската катастрофа, при вас, отговорните и мислещи за дом семейство и родина. Защо виждам толкова много чичаци на 50+, които са пияндета и стари ергени живеещи с пенсията на майките си?21:34 19.03.2023
27 Дупничанин
01:35 20.03.2023
28 Какво
10:07 20.03.2023
29 Анна
Коментиран от #30
11:27 20.03.2023
30 един от стадото
До коментар #29 от "Анна":
скъпа Анна. Ако си забелязала част от коментарите и като цяло се изместват в посока отговорност. А тя започва в момента, в който от теб или този до теб се налага да я носи. Независимо каква е. И най подценявана и оправдавана е тази от най близкото ти обкръжение. За вина не говоря, за това си има адвокати и съдии, но ако си надценил някоя ситуация или подценил способностите на близък човек до теб не те чака нищо добро. Само един пример. Баща ми на времето казваше така; ако щеш за цганка е ожени, ще страдаш само ти. Но зад волана, ако си, може да страдат и др. А за качествата на Нелина някой друг път. Иначе ми е симпатична за разлика от други мненияСъс здраве, госпожа Анна
18:54 20.03.2023
31 незнайко
16:11 26.03.2023