-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 майстор
Коментиран от #4, #16
07:21 05.03.2025
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Циркуляр
Коментиран от #25
07:32 05.03.2025
4 Коофланд е по интересен нали
До коментар #1 от "майстор":
.......07:36 05.03.2025
5 8675
Коментиран от #34
07:36 05.03.2025
6 АКО БЕ НАИСТИНА ДИКТАТОР
Коментиран от #7, #24
07:41 05.03.2025
7 ЧЕСТЕН И некрадящ човек
До коментар #6 от "АКО БЕ НАИСТИНА ДИКТАТОР":
СТРОГ И БЕЗКОМПРОМИСЕН КЪМ ВСИЧКИ...07:42 05.03.2025
8 Има Сталин има проблем
Сталин н предизвиква Хитлер да нападне СССР
За да избият колкото се може повече руснаци във война защото не са могли да смогнат в СССР с заточението и лагерите
07:44 05.03.2025
9 Той
Коментиран от #36
07:47 05.03.2025
10 бай Гъдю
Коментиран от #13, #20
07:50 05.03.2025
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 РЕСТО МАНГИЗИТЕ
До коментар #10 от "бай Гъдю":
МИ АКО СА БИЛИ КАТО ТАГАРЕВ ПАСИ ИНДЖЕВ КИРУ КОКИ БОЦИ ШИШИ И САДЕ ПАПЛАЧ НА ДЪРЖАВНА ХРАНИЛКАКоментиран от #17
07:56 05.03.2025
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 2554
До коментар #1 от "майстор":
Не, бе! Просто рекламка на Слави Клашър-а08:00 05.03.2025
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 $$ра лен вялик
08:13 05.03.2025
19 ИСТИНАТА
08:17 05.03.2025
20 Госта..
До коментар #10 от "бай Гъдю":
Ако смяташ ТАТАРИТЕ за българи-вярно е.Преди да пишете вземете че прочетете нещо по въпроса .Сталин превръща ФЕОДАЛНА Русия в индустриална държава за 8-10 г.В източните МНОГОНАЦИОНАЛНИ държави демокрация не вирее.08:19 05.03.2025
21 "Диктатора"!
Коментиран от #30
08:23 05.03.2025
22 дълбок поклон другарю Сталин
Коментиран от #23
08:23 05.03.2025
23 Този коментар е премахнат от модератор.
24 007 лиценз ту кил
До коментар #6 от "АКО БЕ НАИСТИНА ДИКТАТОР":
Синът на Сталин е бил старши лейтенант, а не редник. Умира в германски плен.Коментиран от #27
08:32 05.03.2025
25 Абе
До коментар #3 от "Циркуляр":
И краинките са арни женици.08:33 05.03.2025
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 ПИШЕ СЕ ЛАЙЦЪНЗ В СТИЛА
До коментар #24 от "007 лиценз ту кил":
ПО КОЙТО ПИШЕШ...09:02 05.03.2025
28 инж. Ганчо Илков
09:04 05.03.2025
29 Коко Н
В момента има прикрити обратни,които се опитват да следват неговите тези.
09:07 05.03.2025
30 инж. Ганчо Илков
До коментар #21 от ""Диктатора"!":
Ако не беше Сталин, ти щеше в коментарите да се представиш с името си, а не като анонимник. По принцип, анонимни коментари не се Допускат, но това е проблем и позиция на редакторския екип.09:11 05.03.2025
31 БеГемот
09:56 05.03.2025
32 Роден в НРБ
10:07 05.03.2025
33 ммм да
12:55 05.03.2025
34 Дали
До коментар #5 от "8675":
За един диктатор за друг вожд. Най-важното, успял е да съхрания Русия (СССР) цял и не е позволил никой да му краде ресурсите. Така че монетата винаги има две страни. Незнам Историята как ще квалифицира нашите управници от последните 30 години които договориха цели 2% от добива на Българско злато да остава в България?!13:09 05.03.2025
35 сега чяластря
До коментар #26 от "ПИТАИ":
твойта.моа и теб15:43 05.03.2025
36 на заден план стените и кулите на Кремъл
До коментар #9 от "Той":
Клашъра във видеото го е произвел ефрейтор , а той е бил лейтенант.. Рендосани русофоби сър!19:28 07.03.2025