-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и важните лични теми ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да Ви донесе колебание или усещане, че някой не е напълно откровен с Вас. Вместо да прибързвате със заключенията, оставете ситуацията да се развие естествено. Следобедът носи повече яснота, красиви емоции и усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за доверителни разговори и време с човек, който Ви носи спокойствие.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква към нови идеи, разговори и различни гледни точки. Сутринта може да се почувствате раздвоени между практични задължения и желание за повече свобода. Денят е чудесен за обучение, срещи и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Привечер атмосферата става по-топла и приятна за лични разговори. Късно вечерта избягвайте да се натоварвате с чужди проблеми.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и бъдещите цели ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през целия ден. Сутринта е възможно да се наложи да балансирате между лични желания и професионални ангажименти. Денят ще върви по-леко, когато не се опитвате да контролирате всяка подробност. Следобедът носи повече стабилност и усещане, че нещата постепенно се подреждат. Вечерта е добра за спокойствие и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и общите идеи ще бъдат особено важни за Вас днес. Ще се чувствате добре сред хора, които гледат позитивно на живота и Ви дават свобода да бъдете естествени. Сутринта може да възникне кратко напрежение около планове или разминаване в очакванията. Следобедът обаче носи повече лекота, вдъхновение и приятни изненади. Вечерта е подходяща за споделени преживявания и разговори до късно.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще изискват повече спокойствие и дистанция от чуждите емоции. Денят е подходящ за работа зад кулисите, размисъл и подреждане на лични приоритети. Сутринта може да се почувствате раздвоени между желание за действие и нужда от почивка. Следобедът ще донесе повече яснота и възможност да видите ситуацията от различен ъгъл. Вечерта е добра за тиха атмосфера и хора, пред които можете да бъдете себе си.
Везни (24.09 - 23.10)
Днешният ден е по-личен и наситен с различни емоции и впечатления. Сутринта може да почувствате колебание между желанието за хармония и необходимостта да защитите позицията си. През деня ще Ви бъде по-лесно да намирате красиви решения и да изглаждате напрежение в отношенията. Привечер Ви очакват приятни разговори и усещане за повече близост. Късните часове не са подходящи за прекалено тежки размисли.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните въпроси ще изискват вниманието Ви още в началото на деня. Сутринта е подходяща за подреждане на задачи, финансови теми и ясни решения. Възможно е някой да Ви изненада приятно с подкрепа или полезна идея. Следобедът носи повече спокойствие и възможност да се почувствате сигурни в избора си. Късно вечерта е добре да си дадете повече време за почивка и тишина.
Лъв (24.07 - 23.08)
Разговорите ще играят важна роля за настроението и решенията Ви днес. Ще успявате лесно да привличате внимание с увереното си присъствие и естествения си чар. Сутринта е възможно да се появи кратко напрежение около планове или различни мнения. С напредването на деня атмосферата ще стане по-лека и вдъхновяваща. Вечерта е чудесна за срещи, приятелски разговори и приятни изненади.
Рак (22.06 - 23.07)
Личната Ви увереност постепенно се засилва и ще Ви помогне да се почувствате по-уверени и по-свързани със собствените си нужди. Денят е подходящ да обърнете внимание на дома, близките хора и личния комфорт. Сутрешните часове може да донесат колебание между задължения и желание за спокойствие. Следобедът ще Ви помогне да намерите по-добър баланс и да внесете хармония в отношенията. Вечерта носи уют и приятно усещане за близост.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Настроението Ви ще бъде по-живо и вдъхновяващо, особено когато сте сред хора, които умеят да Ви карат да се усмихвате. Денят е чудесен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят удоволствие. Сутринта може да усетите известно напрежение около личен избор или неясна ситуация. Следобедът обаче ще внесе повече лекота и приятни емоции. Вечерта е подходяща за романтика, музика и красиви разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм на деня ще Ви помогне да се справите успешно с натрупаните задачи. Сутринта е подходяща за работа, организация и решения, които изискват повече внимание към детайлите. През деня може да се появи интересна идея или неочаквана помощ от човек, на когото не сте разчитали. В отношенията ще търсите повече сигурност и искреност. Късно вечерта избягвайте тежки разговори и ненужно връщане към стари теми.
Овен (21.03 - 20.04)
Понеделникът ще изисква повече внимание към отношенията и начина, по който общувате с околните. Сутринта може да Ви постави пред избор между личните желания и нуждите на друг човек. Вместо да бързате с реакциите, дайте си време да чуете и другата гледна точка. Следобедът носи приятни изненади и възможност за по-леко и искрено общуване. Вечерта е подходяща за спокойни разговори и възстановяване на вътрешния баланс.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Хахаха
09:18 14.04.2025
2 Южени
Коментиран от #62
09:20 14.04.2025
3 Ком
Коментиран от #11, #28
09:23 14.04.2025
4 надарена кака
09:25 14.04.2025
5 ххххх
09:25 14.04.2025
6 Свободен
Нещастна и позорна ситуация, но не с пияния Минчев, а с легльот.о зад камерата!
Коментиран от #9, #17
09:25 14.04.2025
7 Един не трол
Коментиран от #12
09:28 14.04.2025
8 Хихихи
09:28 14.04.2025
9 Браво
До коментар #6 от "Свободен":
Много точно казано!09:28 14.04.2025
10 Троян
Пиянището: Не упаду.
Милиционера: Я падажду.
Светския лъв. Ха ха.
09:32 14.04.2025
11 ОБЕКТИВНИЯ
До коментар #3 от "Ком":
А кой и кои са елит ?????Елита отдавна е ликвидиран !!!!!
09:34 14.04.2025
12 Някой
До коментар #7 от "Един не трол":
Абе на всеки му се случва, ама нали уж и той У политиката влезе, пример трябва да дава....най-вероятно с Митрофанова са се отцепили от обяд.Коментиран от #30
09:35 14.04.2025
13 бушприт
09:35 14.04.2025
14 да бе
09:36 14.04.2025
15 Хмм
09:37 14.04.2025
16 Просто човек
09:38 14.04.2025
17 Ами
До коментар #6 от "Свободен":
щеше да става депутат с 10 хиляди заплата09:38 14.04.2025
18 Георги
Що се отнася до г-н Минчев - случилото се е сурово напомняне за съдбата, която често застига онези, които безрезервно защитават авторитарни режими като този на Путин.
Коментиран от #22, #25, #29, #54
09:38 14.04.2025
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Всеки истински
Коментиран от #27, #41
09:40 14.04.2025
21 Как
09:42 14.04.2025
22 Ами не
До коментар #18 от "Георги":
принц Хари в какви пози беше снет, като са публични личности и скат да се занимават с политика, сами трябва да се грижат за достойнството си, цял ден по кръчмите а ние ще им пазим "доброто" име09:42 14.04.2025
23 дядо поп
09:45 14.04.2025
24 Гост
09:47 14.04.2025
25 значи
До коментар #18 от "Георги":
Герги казваш, че Путин е виновен, че туй Леке се е отрязало!? Чуй се само!09:49 14.04.2025
26 Ха ха ха
09:50 14.04.2025
27 Троян
До коментар #20 от "Всеки истински":
Аз съм се напивал безброй пъти, но никога не съм се търкалял пиян по улиците. Тоя чете морал на тоя и на оня, а във същото време се проявява като моряк на пристанище.09:54 14.04.2025
28 Ами,
До коментар #3 от "Ком":
99.99% от така наречения от вас софийски,,елит,,се домъкна в столицата от провинцията също като Евгени Минчев.09:54 14.04.2025
29 проверяваш ли
До коментар #18 от "Георги":
вечер под леглото за путин преди лягане? а ставаш ли и нощем да проверяваш пак? … как успя да свържеш путин с тая случка направо не е за вярване колко са ви промили мозъцитеКоментиран от #43
09:56 14.04.2025
30 Адолф
До коментар #12 от "Някой":
Освен Мутрофанова е бил и Румбата Петков-фонтан. Ама те ония двамата с проефисионалисти, не са като тоя аматьор.09:56 14.04.2025
31 Мъж с пари
Коментиран от #51
10:04 14.04.2025
32 И какво от това
Коментиран от #36
10:05 14.04.2025
33 Изтрезвителя е място
10:09 14.04.2025
34 ШЕФА
10:13 14.04.2025
35 ...
10:14 14.04.2025
36 И ти ли се педи?
До коментар #32 от "И какво от това":
Викаш, хем е всякакъв, хем си го показва навсякъде. Герой. Идол. И ти искаш да си като него.10:17 14.04.2025
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 дядото
10:28 14.04.2025
39 Хасковски каунь
10:33 14.04.2025
40 Ха ха ха
10:39 14.04.2025
41 абе я не се прави на мома!
До коментар #20 от "Всеки истински":
еми тоз човек е публична личност.ще го снимат и ще го коментират.ако беше никой нямаше да го снима.ако беше сниман така кирчо представям си кво щеше да пише и да е по всички телевизии.нема вече двойни стандарти!!!!!!Коментиран от #47
10:51 14.04.2025
42 Студопор
Като виждаш, че има човек с него и е добре, па остави го.
Защо трябва чак и клипа да качваш, че да трупаш популярност на негов гръб...?
Коментиран от #45
10:55 14.04.2025
43 ДАВАЙТЕ ЧАЛГАРИ МИНУСЧЕТА
До коментар #29 от "проверяваш ли":
Абе аз го търся под леглото ама там не е страшно да седи.ужасно е да седи в тиквите на тез които ненавиждат родината си България!!!!!!!!!10:57 14.04.2025
44 Дедо
10:58 14.04.2025
45 ЕЙ СТЕРУПОРЕ
До коментар #42 от "Студопор":
ТЕБ НИКОЙ НИКОГА НЕМА ДА ТЕ СНИМА.ТОЗ Е ПУБЛИЧНА ЛИЧНОСТ И ПРОПОВЯДВА ПУБЛИЧНО ХРИСТИАНСКИ ЦЕННОСТИ И ЧЕТЕ МОРАЛ НАЛЯВО И НАДЯСНО.!!! ЩЕ ГИ СНИМАТ И ЩЕ ГИ ПОКАЗВАТ ТЕЗ ТРОБАДУРИ НА МОРАЛА.АРЕ КЮТАЙ СИ ТАМ И БИТОВО СЕ НАПИВАЙ.11:02 14.04.2025
46 Ха ха ха
11:04 14.04.2025
47 007 лиценз ту кил
До коментар #41 от "абе я не се прави на мома!":
Кирчо го снимат само по парапетите.Коментиран от #52
11:12 14.04.2025
48 МДАМ
Коментиран от #49
11:39 14.04.2025
49 12340
До коментар #48 от "МДАМ":
Караколю д педрото!11:42 14.04.2025
50 пешеходец
На синковеца съм му казал да се напива само в приятелска компания и да има един по-трезвен, за да ги контролира да не правят глупости. Често се е случвало той да е трезвият.
12:40 14.04.2025
51 Никога не забравяй
До коментар #31 от "Мъж с пари":
Всеки богат може да стане беден...13:03 14.04.2025
52 лайсънс ту спел
До коментар #47 от "007 лиценз ту кил":
А теб те снима само Мата Хари...13:06 14.04.2025
53 Да,да
14:15 14.04.2025
54 12345
До коментар #18 от "Георги":
Естествено, че Путин е виновен, даже и за липсата на гънки в мозъка ти!Коментиран от #55
14:44 14.04.2025
55 Бай дън
До коментар #54 от "12345":
ли ти сцепи ивицата Гаza ?Коментиран от #56
15:27 14.04.2025
56 12345
До коментар #55 от "Бай дън":
Това е от 5-6-7-8 ваксини дето слагах + Путин разбира се....16:17 14.04.2025
57 И този едал ще свърши като
07:49 15.04.2025
58 Гошо момче лошо
10:31 15.04.2025
59 Гошо момче лошо
10:32 15.04.2025
60 Гошо
10:36 15.04.2025
61 Нормален
15:25 15.04.2025
62 ..............
До коментар #2 от "Южени":
Все пак е депутат. Или бивш.....11:58 18.04.2025
63 Дъртия
14:11 18.04.2025
64 Радо
Се оправи.Какво толкова.
15:56 22.09.2025