Джуджи: Гала е по-добрата баба от мен

19 Юли, 2025 18:13 2 077 19

  • деляна маринова-джуджи-
  • деси банова-
  • гала-
  • баба

Вижте какво сподели Деляна Маринова-Джуджи пред Деси Банова по NOVA

"Вярващ човек съм. Вярвам в това, че има някой във Вселената. Че има някакъв баланс. Нещата са наистина в абсолютен баланс в света и във всичко, което ни се случва. И действително не съм религиозна, но съм вярваща точно в тази сила", сподели Джуджи.

По думите ѝ в живота ѝ са ѝ се случвали много драматични събития. "Но благодарение на тази ми нагласа успявам бързо да ги преодоля и да премина на следващото ниво. Защото смятам, че след като нещо ти се е случило, а пък си жив, значи ти е дадено да го преодолееш. Няма нужда да се тръшкаш и да драматизираш".

Тя припомни инцидент преди 10 години с нейния син. Той паднал от шестия етаж и всички били в шок. Но оцелял с много малко наранявания. "Жив и здрав е. А ето и сега ме направи и баба. И въобще всичко се размина, но това беше едно наистина много драматично събитие. И сега второто драматично събитие, което ни се случи съвсем наскоро - диагнозите, които дадоха на Мари. Дойдоха съвсем изневиделица", разказа тя.

Джуджи сподели, че Мари я изненадала с огромната сила, която има. "Наистина е изумителна, защото вътре в нея, кой знае какви огньови са бушували. Това въобще не искам дори да си го мисля. Но тя по никакъв начин не даде повод на нас, които бяхме около нея, чак толкова да ни завладее тревогата и аз през цялото време знаех, че всичко ще бъде наред".

"Мисля, че внучката ми Лора, която толкова много прилича на мен, е едно от най-прекрасните неща, които са ми се случвали", сподели тя с усмивка. И подчерта, че Гала е по-добрата баба от нея.


Поставете оценка:
Оценка 2.8 от 6 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ДПС ново начало

    2 17 Отговор
    Според мен ДПС ново начало трябва да стане първа политическа сила
  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Гала е по-добрата кексаджийка от мен

    18 0 Отговор
    писарке
    умни писания за пълнеж
  • 4 Дудов

    22 2 Отговор
    Крушата пе паза далеч от дървото.И двете баби са подобни боклуци
  • 5 Факти

    16 1 Отговор
    Какво дЖудЖи това е БоксЬоРка
  • 6 Егати

    15 2 Отговор
    .

    И джоланката е тая ,,Джуки"
    Колкото и да съм гладен....пари да ми даваш не бих и отворил тенжюрата:)))
    На тая дебела...джоланка
  • 7 Анализатор

    17 3 Отговор
    Гала не става за чеп за зеле!

    Коментиран от #10

  • 8 Йокин

    18 0 Отговор
    Айде,пускайте, унуката,да припка,из студиото,в на кайве.Да мирясат,бабушкерите!!!
  • 9 Оооххх юалеейй

    15 1 Отговор
    Джуджи...свинчугата
    Пази Боже
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Ха ха ха ха ха ха

    13 0 Отговор
    Тоест Гала е бабичка, а Аз не съм и съм още млада... Джуджи пак закона Гала.
  • 12 Опази Божеее

    12 0 Отговор
    Аман от лепшерки!
  • 13 Пръдла

    10 0 Отговор
    Безполезно същество
  • 14 Бай той Толстой

    11 0 Отговор
    Ма..та демократична и на двете зози изкукуригали.Да ви е...м и демокрацията
  • 15 Баба Вуна

    7 0 Отговор
    То е ясно,няма нужда да се оправдаваш.Добре е човек да е позитивен,усмихнат но при теб нещата са малко повече от нормалното.Явно спиш и усмихната.
  • 16 Гала

    6 3 Отговор
    Е и по хубавата баба...Бих я oпнaл...
  • 17 Фончо

    7 1 Отговор
    Алеле маико новина номер един

    Коментиран от #19

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Грамо Фончо

    8 1 Отговор

    До коментар #17 от "Фончо":

    Да бе...да...
    За тая Джоланка...
    Само с кисело зеле в голямата танджюра на зиме...