12 Април, 2015 20:39 2 091 0

Чочев с дебютен гол за Палермо

  • серия "а"-
  • палермо-
  • ивайло чочев-
  • дебютен-
  • удинезе

Българинът се разписа срещу Удинезе в мач от шампионата на италианското първенство

Чочев с дебютен гол за Палермо - 1
Снимка; БТА/АР

Българският полузащитник Ивайло Чочев отбеляза дебютното си попадение в италианската Серия „А“. Бившият халф на ЦСКА игра цял мач за своя отбор Палермо и успя да вкара третия гол за тима си в 66-тата минута на мача, помагайки за победата с 3:1 като гост над Удинезе. Чочев се разписа с глава, след центриране на Андреа Рисполи.

На стадион „Фриули“ Ашраф Лазаар и Лука Ригони дадоха комфортна преднина от 2:0 за гостите от Палермо , съответно в 15-тата и 21-вата минути, а Чочев направи резултата класически в средата на второто полувреме. Все пак домакините от Удинезе успяха да върнат едно попадение в края на мача чрез Антонио ди Натале, но нямаха сили за какъвто и да било обрат.

След победата си, Палермо събра актив от 38 точки и е на 11-то място в класирането, докато Удинезе е 14-ти, с 34 пункта, като и двата отбора са далеч от зоната на изпадащите.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА