• чочев-
  • загуба-
  • мач
Чочев с цял мач при загуба на Палермо - 1

Отборът на Палермо загуби домакинството си на Аталанта с 2:3 в двубой от 35-тия кръг на италианската Серия "А". За сицилианците цял мач изигра българинът Ивайло Чочев, който от известно време насам показва много силни игри за състава от "Ренцо Барбера" и е неизменен титуляр.

Гостите от Аталанта поведоха още в 6-тата минута на мача, а точен бе Даниеле Басели. 10 минути по-късно пасивът на Палермо бе увеличен на 0:2 след автогол на Синиша Ангелкович. Все пак "орлите" върнаха едно попадение до края на полувремето, а голът бе дело на Франко Васкес.

Няколко минути след подновяването на играта Алехандро Гомес бе точен за 3:1 в полза на Аталанта. Гостите останаха и с човек по малко, след изгонване на Влада Аврамов, но силите на Палермо стигнаха само за още един гол, дело на Лука Ригони в 68-та минута.

Домакините са на 11-то място с 43 точки, докато Аталанта е на 17-та позиция със 36, на цели 8 над зоната на изпадащите.