България завърши наравно с Австрия в последния си мач от европейското

• младежи

Националите ни спечелиха първа точка в турнира

България завърши наравно с Австрия в последния си мач от европейското - 1
Снимка: БТА

България завърши наравно 1:1 с Австрия в последния си мач от европейското първенство за младежи до 17 години, което се провежда у нас.

По този начин възпитаниците на Александър Димитров спечелиха първа точка в надпреварата след двете загуби от Испания и Хърватия.

Австрийците откриха резултата в 34-ата минута, а малко след началото на второто полувреме българите изравниха чрез Тонислав Йорданов.

Така България финишира с актив от 1 точка в група „A” на турнира, докато Австрия е на трето място с 2. Хърватия и Испания се класираха за следващата фаза.

Двубоят се изигра в Созопол. Другият мач в групата – между Хърватия и Испания, завърши наравно 0:0.