Лудогорец и Литекс не се победиха в напрегнат мач

• а група

Двата тима завършиха при резултат 1:1

Лудогорец и Литекс не се победиха в напрегнат мач - 1
Снимка: БТА

Лудогорец и Литекс не излъчиха победител в мач от десетия кръг на "А" група. На "Лудогорец Арена" двата отбора завършиха при резултат 1:1

Първото чисто положение бе за гостите от Ловеч в 20-тата минута, когато Кристиян Малинов бе изведен сам срещу Милан Борян, но се засуети и сбърка. Все пак Литекс поведе три минути по-късно, когато точен отблизо бе Арсенио Нунеш.

Въпреки това, радостта на "оранжевите" бе кратка и в 28-та минута едно от новите попълнения на Лудогорец - Джонатан Кафу изравни.

Повратна точка в мача бе изгонаването на Страхил Попов с директен червен картон в 46-тата минута. С човек повече "орлите" понатиснаха съперника си, който изчакваше шансовете си на контраатаки, но до нов гол так аи не се стигна.