Лудогорец с безпроблемна победа над Монтана

• монтана-
  • а група-
  • кафу-
  • кешеру

Зелените най-накрая намериха пътя към победата след три поредни равенства в родния шампионат

Лудогорец с безпроблемна победа над Монтана - 1
Снимка: БТА

Отборът на Лудогорец победи без особени затруднения новака Монтана в мач от 13-тия кръг на "А" група. На своя "Лудогорец арена", разградчани се наложиха с 2:0 над състава на Ферарио Спасов.

Първото попадение на "орлите" падна още във втората минута и бе дело на бразилския нападател Джонатан Кафу. До края на полувремето Лудогорец продължи да натиска опонента си, но до нов гол така и не се стигна.

В 75-тата минута Клаудио Кешеру успокои домакините с втори гол, а малко след това Анисе пропусна да направи резултата класически.

Лудогорец се изкачи на второ място във временното класиране с 24 точки, само еда зад лидера Левски. Монтана е на предпоследната, девета позиция с 12.