• валери домовчийски-
  • левидиакос-
  • трипоцерис-
  • аек

Българският нападател Валери Домовчийски донесе победата на своя Левидиакос в двубой от гръцкото футболно първенство. Нашенецът и съотборниците му надделяха като гост над АЕК с 2:1 в мач от 15-тия кръг, последен за 2015 година.

Домакините от Атина поведоха чрез Йохансен в 16-ата минута, но позволиха да бъдат обърнати през втората част. В 62-та минута Теодорос Трипоцерис изравни, а след това Домовчийски в 71-та донесе пълния успех за гостите.

Левидиакос се намира на шесто място в класирането с 22 точки, докато АЕК е на втора позиция с 27 пункта.