• извинение-
  • мъдрост-
  • ботев враца-
  • верея

"Искам да се извиня на хората", заяви Божинов след равенството на неговия Ботев Враца

Нападателят на Ботев (Враца) Валери Божинов бе в доста минорно настроение след равенството 2:2 с отбора на Верея. Божинов изведе отбора си напред в резултата и въпреки, че водеше на почивката с два гола, отборът от Враца допусна изравняване в добавеното време на срещата.

“Когато не си вкараш положенията, които си създал, в живота има закон - другият отбор няма да ти прости. Футболистите на Верея държаха топката повече от нас. Не успяхме да си отбележим положенията. Трябваше да направим всичко по силите си и да вземем този мач. Ние сме си виновни. Създадохме доста сериозни положения, които бяхме длъжни да вкараме. 2:0 е много коварен резултат. Видяхте, че отборът на Верея влезе по-агресивно през второто полувреме. Винаги поемам отговорността и искам да се извиня на хората във Враца и президента на отбора. Такива мачове трябва да се печелят, ако искаме да останем в елита. Сега играем с Ботев, Дунав и Черно море. Очакват ни три тежки мача”, коментира Божинов.