ЦСКА продължи победната си серия, а кризата в Ботев Враца се задълбочава

• цска-
  • победа-
  • над-
  • ботев враца

''Червените'' затвърдиха доброто си представяне в последните няколко кръга на efbet Лига, побеждавайки Ботев Враца с 3:0

ЦСКА продължи победната си серия, а кризата в Ботев Враца се задълбочава - 1
Снимка: sportal.bg

Отборът на Ботев Враца отстъпи с 0:3 у дома от тима на ЦСКА в двубой от 17-ия кръг на efbet Лига. Пламен Гълъбов откри резултата в 7-ата минута. Тиаго Родригес удвои преднината в 18-ата, а отново той оформи крайния резултат в добавеното време на срещата. "Армейците" бяха напълно безкомпромисни и доминираха над съперника си във всичките 90 минути. Футболистите на Антони Здравков отправиха едва един точен удар към вратата на Густаво Бусато и много рядко стигаха до вратата на "червените". ЦСКА можеше да отбележи и още попадения, но пропуски направиха Тиаго и Али Соу, а също така и вратарят на домакините Красимир Костов направи някои отлични спасявания.

С тази си победа, която е четвърта поредна, "червените" се изкачват на 4-ата позиция с актив от 34 точки, на само една от третия Левски, който е с мач по-малко. Ботев остават 13-ти със също толкова точки. В следващия кръг "зелените" гостуват на Черно море, докато ЦСКА приема лидера Лудогорец в голямото дерби на следващия кръг, съобщава gong.bg