• василев-
  • астън вила-
  • съндърланд-
  • голове

Индиана Василев се разписа два пъти за четири минути срещу втория тим на Съндърланд

Българин вкара два гола за Астън Вила - 1
Снимка: avfc.co.uk

Българинът Индиана Василев отбеляза два гола в първите 4 минути на мача между вторите отбори на Астън Вила и Съндърланд (4:0).

„Виланите” нямат загуба вече 8 двубоя в първенството на дублиращите състави и вече са на четвърто място с 22 точки.

Василев дебютира за мъжкия тим на Астън Вила в края на миналата седмица при загубата с 1:2 от Фулъм за Купата на Англия.

Индиана е син на бившия играч на Сливен Денчо Василев и внук на легендата на „войводите” Иван Василев. Той е роден на 16 февруари 2001 година в САЩ - Савана, щата Джорджия, и има мачове за юношеските национални отбори на Щатите до 17 и до 18 години.