23 Август, 2012 12:52 819 2

Фенове на Фенербаче хакнаха сайта на Спартак М

  • сайт-
  • спартак москва-
  • фенербахче-
  • ататюрк-
  • турция-
  • фенове-
  • хакване-
  • фифа
Фенове на Фенербаче хакнаха сайта на Спартак М - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Официалният сайт на Спартак Москва продължава да е недостъпен, след като бе хакнат от фенове на Фенербахче тази сутрин, предаде БГНЕС. От ръководството на Спартак увериха, че правят всичко възможно да преодолеят проблема.

Тази сутрин при влизане в сайта се появяваше съобщение, че "ФИФА може да прощава, но Турция не". Предполага се, че атаката е предприета заради изгорен по време на мача между двата отбора в Москва банер с изображението на първия президент на Турция Кемал Ататюрк. Феновете на турския тим са атакували и страницата на Спартак във Фейсбук, която вече е достъпна. Двубоят завърши с победа за руснаците с 2:1.

В тази връзка се появиха опасения за сигурността на руските запалянковци при гостуването им в Истанбул. Феновете на Спартак възнамеряват да вземат със себе си в Турция руски полицаи, ако това е възможно.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Маркс

    0 0 Отговор
    Нищо, турците да изгорят Ленин и са квит!
  • 2 Професора

    0 0 Отговор
    Фенербахче е правилно!Нали сме хора,трябва да си помагаме.;)