25 Октомври, 2012 19:00 1 312 5

Хамилтън: Фетел е късметлия

  • фетел-
  • mclaren-
  • хамилтън-
  • red bull-
  • ferrari-
  • алонсо-
  • късмет-
  • болид-
  • формула 1-
  • състезание-
  • титла
Хамилтън: Фетел е късметлия - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Пилотът на McLaren Люис Хамилтън обяви, че Себастиан Фетел е спечелил световните си титли с късмет. Англичанинът заяви, че пилотът на Red Bull е призьор, защото "винаги кара доминиращи болиди". 

"Когато аз спечелих световната титла, не бях такъв късметлия като Себастиан да имам доминираща кола. Тъжен съм, защото не успяхме да спечелим още една титла. Имам чувството, че ние като отбор, сме достатъчно добри, за да печелим, и аз съм достатъчно добър. По някаква причина това не се случва и няма да се оплаквам. До края на годината ще се опитвам да помогна на отбора, за да спечелим в класирането при конструкторите", заяви Хамилтън.

Фетел от своя страна, води в генералното класиране при пилотите пред Фернандо Алонсо от Ferrari и е напът да спечели третата си поредна световна титла. 


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Цецо

    1 0 Отговор
    Няма Хамилтън, няма Ветел... Алонсо е най- добрия.

    Коментиран от #4

  • 2 фитипалди

    0 1 Отговор
    Фетел е истински и кара като шампион.Той е следващият шампион на F1.Ти си един английски нещастник дето му пречи всеки и всичко.На калпав ...й и къделята му пречи.
  • 3 Japoneze

    0 0 Отговор
    Какво ми ревеш м...л с м...л-Фетел ше ти срита черните топки -когато поискаш и с каквато кола искаш-лигав английски мелез-
    Дойчовеца кара -таланта си е талант.
    Форца Себ!
  • 4 Japoneze

    0 0 Отговор

    До коментар #1 от "Цецо":

    Добър е Матадора-никой не спори-но Фетел не кара по зле от него-аз ги слагам на равно-само ето този вечно оплакващ се черньо винаги им бърка водата,навремето Алонсо го ненавиждаше,почти съм сигурен че всички бели момчета рано или късно ще му видят сметката!
  • 5 niakoi

    0 0 Отговор
    Проблема на черния, е че няма право на рекламни договори извън тима. Отбора на Фетел е освободен от такава тежест и печели добре само от реклами. Така че си мисля че те спор за титла нямат, а само кинти има намесени./ Да не забравяме защо отива в мерцедес/