• лукаку-
  • сотил-
  • барела-
  • д'амброзио

Домакините поведоха с 1:0, но "нераздурите" успяха да вкарат 3 гола и спечелиха срещата

Интер се стегна в края и обърна Каляри - 1

Интер постигна четвърта поредна победа в Серия А, след като спечели с 3:1 гостуването си на Каляри. Въпреки че доминираха през целия двубой, "нерадзурите" трудно стигнаха до трите точки, а причината бяха пропуските им в началото на двубоя.

Домакините поведоха малко преди почивката с попадение на Сотил. Тимът на Антонио Конте успя да изравни чак в 77-ата минута чрез Николо Барела, а малко по-късно влезлият като резерва Данило Д'Амброзио даде аванс на гостите. В самия край Ромелу Лукаку отбеляза поредния си гол.