Севиля победи Реал Сосиедад в голово шоу

• автогол-
  • исак

Домакините спечелиха с 3:2 след хеттрик на Юсеф ен Несири

Севиля победи Реал Сосиедад в голово шоу - 1

Севиля победи Реал Сосиедад с 3:2 в мач от 18-ия кръг на Ла Лига. Двата тима изиграха вихрен първи четвърт час от срещата, в който паднаха четири гола.

Още в 4-ата минута Юсеф ен Несири откри резултата след подаване на Фернандо. Минути по-късно Диего Карлос си отбеляза автогол за 1:1.

В 7-ата минута Ен Несири отново изведе домакините напред. В 14-ата минута Александър Исак възстанови равенството на "Санчес Писхуан".

След това домакините заиграха по-добре и стигнаха до победен гол. В началото на втората част Юсеф ен Несири се оказа на точното място и вкара за 3:2, оформяйки своя хеттрик.

Така Севиля събра 30 точки. Толкова има и Реал Сосиедад.