Найджъл Робърта отбеляза първия си гол в САЩ (ВИДЕО)

• ди си юнайтед-
  • загуба-
  • ню йорк сити-
  • левски

Бившият нападател на Левски се разписа за своя Ди Си Юнайтед при загубата с 1:2 от Ню Йорк Сити

Найджъл Робърта отбеляза първия си гол в САЩ (ВИДЕО) - 1
Снимка: instagram

Бившият нападател на Левски Найджъл Робърта отбеляза първия си гол в американската МЛС. Нидерландецът вкара единственото попадение за своя Ди Си Юнайтед при поражението от Ню Йорк Сити с 1:2.

Робърта направи дебют като титуляр за Юнайтед и откри резултата още в 9-ата минута. След това обаче тимът от Ню Йорк стигна до пълен обрат в мача. В 84-ата минута Пийтън Паркс изравни, а в петата минута на даденото от съдията продължение Тиаго донесе успеха на нюйоркчани.