Ливърпул надви милиардерите от Нюкасъл с гол отвъд добавеното време

• ливърпул-
  • нюкасъл юнайтед

Победният гол падна цели 3 минути отвъд минималните 5, дадени от съдията

Ливърпул надви милиардерите от Нюкасъл с гол отвъд добавеното време - 1

Ливърпул спечели поредния си изключително труден мач срещу Нюкасъл Юнайтед, вкарвайки гол отвъд добавеното време на „Анфийлд Роуд“.

Александър Исак откри головата си сметка в 38', а след това негов втори бе отменен заради засада.

Роберто Фирмино върна тима си в мача в 61', а младокът Фабио Карвальо донесе трите точки за „мърсисайдци“ след бъркотия при корнер в 98', макар съдията да бе дал едва 5 минути продължение.

Отборът на Юрген Клоп обаче продължава да изглежда неубедително в отсъствието на Садио Мане. Дарвин Нунеш продължава да търпи наказание, а Тиаго Алкантара лекува контузия. Онова 9:0 срещу Борнемут през уикенда замаскира за кратко всички тези проблеми, но по-важното сега е, че трите точки остават в Ливърпул.