Георги Миланов не записа минути за своя отбор

Московските грандове с минимални победи - 1
Снимка: pfc-cska.com

Отборите на ЦСКА (Москва) и Спартак (Москва) записаха минимални успехи в поредния кръг от руската Премиер лига.

Българинът Георги Миланов остана резерва при победата на "армейците" с 1:0 над Ростов.

Треньорът Леонид Слуцкий заложи на Хонда, Витиньо и Тошич в средата на терена за сметка на Миланов, а единственото попадение отбеляза Константин Базелюк в 70-ата минута.

Това бе 15-о поредно домакинство за ЦСКА, в което отборът не е допуснал загуба. Московските "армейци" са лидери в класирането с 20 точки, а с тази загуба Ростов губи 4-ата си позиция.

В друг мач от 8-я кръг на вътрешното първенство, другия столичен гранд Спартак (М) също много трудно се справи със своя опонент и спечели с 1:0 при гостуването си на Волга Нижни Новгород.

Единственото попадение в срещата реализира арменският национал Юри Мовсисян в 32-ата минута, а това бе напълно достатъчно за успеха на московчани.