• португалия

Неговият тим Каса Пия победи Морейрензе

Божидар Краев за първи път титуляр в новия си португалски клуб - 1
Снимка: БГНЕС/EПA

Андриан Краев стартира като титуляр за новия си отбор Каса Пия при домакинската победа над Морейрензе с 3:1. Двубоят бе от петия кръг на първенството в Португалия.

Каса Пия направи пълен обрат, след като губеше с 0:1 на полувремето.

През втората част Бангу Чамба изравни, а 20 минути преди края Раул Бланко направи пълен обрат. Последва и трети гол, дело на Нуно Морейра за 3:1.

Това бе първи мач, в който българинът започва от първата минута. Бившия халф на Левски досега бе записал само 12 минути за Каса Пиа при победата с 1:0 срещу Ещрела.