30 Март, 2014 19:58 1 341 0

Ливърпул е на върха в Англия

  • ливърпул-
  • кабул-
  • суарес-
  • тотнъм

Мърсисайдци размазаха Тотнъм

Ливърпул е на върха в Англия - 1
Снимка: БТА/АР
Ливърпул излезе начело в класирането на английската Висша Лига след като разгроми с 4:0 Тотнъм в мач от 32-я кръг на първенството, игран на стадион "Анфийлд". "Мърсисайдци" надиграха тотално "Шпорите" и не им оставиха никакви шансове през целия мач. Подобно на мача с Арсенал резултатът бе открит още във 2-та минута, след като Йонес Кабул си отбеляза автогол.

В средата на полувремето влезлият принудително като резерва Майкъл Доусън допусна грешка и Луис Суарес удвои резултата.

След почивката Фелипе Коутиньо вкара трети гол със силен удар от дистанция, а четвърт час преди края центриране на Джордън Хендерсън от фаул влезе директно в мрежата.

Благодарение на успеха тимът на Брендън Роджърс изпревари с две точки Челси на върха на класирането. Трети на 4 точки назад е Манчестър Сити, но "Гражданите" имат два мача по-малко.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА