18 Август, 2016 13:14 4 548 5

Volkswagen Polo R срещу Камаз

  • volkswagen-
  • polo-
  • камаз
Volkswagen Polo R срещу Камаз - 1
Както е добре известно финландците могат да карат автомобили много бързо. Във Финландия пък се организират всевъзможни професионални и аматьорски състезания с автомобили, най-известното от които е "Рали Финландия".Volkswagen Polo R срещу Камаз

Ето защо от Red Bull решиха да организират един много любопитен дуел именно във Финландия. Става дума за противопоставяне на състезателното Polo R и спортния Камаз с мощност 1000 конски сили. Не очаквайте в края на видеото логичен завършек. Просто му се насладете. Заслужава си.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Еврика

    0 0 Отговор
    Искам едно такова Камазче, за да газя с него др.шльовците с БееНвета и черни джипки по родните ни изстрадали пътища!

    Коментиран от #2

  • 2 незнайко

    0 0 Отговор

    До коментар #1 от "Еврика":

    Съгласен съм с Вас. Интересното е, че камиона е КАМАЗ. Нали руснаците не могат да правят "нищо"?
  • 3 обезянко

    0 0 Отговор
    Спокойно, много неща можете да правите, пиини едно малко, петъчно.
  • 4 Реалист

    0 0 Отговор
    До 1 и 2: Много сте велики като сте в кабините. А като те изчакам на паркинга... А "Камаз" в камиона е само емблемата, тролче... Вземи прочети нещо за "Камаз"-а от "Дакар". Или по-добре си купи Лада.
  • 5 раптор

    0 0 Отговор
    Е хууу де... като не е руски и не струва, защо след като и другите производители имат достъп до същите чаркове, камаза постоянно ги смазва?