12 Февруари, 2012 13:32 50 105 25

Създадоха нов сгъваем кемпер

  • volkswagen-
  • transporter-
  • t5-
  • doubleback-
  • overland motorhomes ltd


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Марио

    0 0 Отговор
    Отлична идея бих си го купил ако можех да си го позволя
  • 2 joro

    0 0 Отговор
    много хубаво са го издокарали
  • 3 Гост

    0 0 Отговор
    Наистина е много тарикатско.
  • 4 The Bear

    0 0 Отговор
    Много хитроумно и технологично, супер концепция! Но като се замисли човек - уж всичко си има, а нищо не е така направено, че да е достатъчно, като в нормален голям кемпер или каравана. Всичко е тесничко, нисичко, с много компромиси и няма уюта и обзавеждането на един голям кемпер или каравана. А на цени сигурно ще ги гони... Иначе би си струвало човек да си взими това вместо класически кемпер, заради компактните размери и ако цената да кажем е повече от 2 пъти по-малка. Дано - но надали
  • 5 aha

    0 0 Отговор
    golqm kemper ne moje da se kara po tesni ulici iz starinni grad4eta,s karavana zor 6te ka4va6 bairi i 6ubraci ;) naistina nai-vajna e cenata za uspeha na tazi novost !!
  • 6 Марио

    2 0 Отговор
    Не не това като идея не гони големите кемпери а е насочено към младите хора.Перфектно е за концерти и подобни мероприятия и изглежда страхотно и дискретно а не някой пенсионерски кемпер
  • 7 The Bear

    1 0 Отговор
    Съгласен съм с Aha@5 и с Марио@6 - но не мислите ли, че младите хора трудно събират за покупка на такова чудо - само обикновен нов VW Transporter T5 струва около 45000 Евро в Германия гол като пушка (тук са по-евтини), а да не говорим за този - предполагам ще минава 65000-70000 евровия диапазон. Е как тогава младите хора ще си го позволят - известно е, че в Германия и преди години, младите хора са си купували стари коли - например прословутият VW BULLI - като е станел на 10-15 години тогава са си го купували млади хора. А сега старите не купуват такива нови, та като остареят да ги продадат на млади.... Не знам каква клиентела ще има. Аз много го харесвам и бих си го купил като бях на 25г. ако струваше към 40000 евро и имах тези пари излишни тогава... Сега съм на 42, имам парите, но не ми върши работа такава кола.... с деца и жена ми трябват повече пространство и удобства - бих прибьгнал до евтин нов микробус - Опел Виваро, Рено Трафик, Хюндай Старекс Дизел 4х4 (той е супер за планина - евтин, проходим, висок, обемен), и в него да надипля палатки, легла, газови котлони, завивки, инструменти, и др. Сега имам джип, ван и хечбек - т.е. возила за всякакви предназначения, само че нямам време за почивкано
  • 8 Изрода

    2 0 Отговор
    То пък ако в това трябва да спя по добре да си стоя у нас.Тия акъл имат ли?
  • 9 nevena muuler

    0 0 Отговор
    qko kevi metal hubava ma6inka
  • 10 vasko porojanov

    0 0 Отговор
    бива горе-долу
  • 11 палаткар

    1 0 Отговор
    и цената не е като да те откаже от раз...

    DoubleBack Price
    On the Road - £54,995 inc VAT
  • 12 пешо

    1 0 Отговор
    "Модата на кемперите постепенно навлиза в живота на европейците и различните компании се надпреварват да измислят всевъзможни иновации по темата" абе тази "мода" на кемпери и каравани е навлязла преди 40 години в западна Европа.Освен това бусът от снимките не е кемпер.
  • 13 оги

    0 0 Отговор
    Кемпера е добре измислен Бърз,Елегантен и най важното Практичен а за цената защо не сте доволни не може да го пуснат за 20 хил. еуро все пак има толкова екстри а един нормален бус transporter от тези говини не може да го купите за 50 бона....ще го карат хората който имат пари за тази работа а при нас може да дойде след 10 години
  • 14 The Bear

    2 1 Отговор
    И навън който има пари ще си купи друго - по-подходящо за целта. Това е едно много компромисно решение с много безкомпромисна цена - най-малко £54,995 inc VAT = 66300 Евро или почти 130000 лева - айде да видим кой ще си го купи!? У нас за тази сума всеки, който не е от богатите, би предпочел недвижим имот. Нашите богаташи знаем от каква класова прослойка са - или ще са мутри, или ще са политици (и вторите не блестят с интелект) - та те не почиват в кемпери - те се наслаждават на луксозни СПА центрове и хотели, с ОЛ ИНКЛУЗИВ в разширен смисъл . Е любопитно ми е ще има ли българин да си го купи нов от магазина. Пък и в другите страни - да не мислите че тея с многото пари почиват на палатки и на кемпери...
  • 15 ВИП АМГ

    0 3 Отговор
    dobra ideia izpalnena v kovti avtomobil.VW ne struvat i pet pari.

    Коментиран от #18

  • 16 51 годишен

    0 0 Отговор
    Абе хора има си хора за всичко.
  • 17 122222

    0 0 Отговор
    soto 6e mi kaje6 li kakva kola kara6 za6toto ni6to nemoje da ti se haresa? sigorno e moskvic aleko
  • 18 жоро

    1 0 Отговор

    До коментар #15 от "ВИП АМГ":

    @15 А кой автомобил струва пет пари за тебе.
  • 19 ОГИ

    0 0 Отговор
    Моля да не говорят хората който не са карали transporter и не са видяли за какво става въпрос бусчето е по издражливо и от mercedes vito....аз лично познавам много хора който имат такъв микробус и бих казал 100 на 100 са доволни а да не говоря за съседа който имаше transporter t4 товарише го със тонове пшеница и пак колко години издържа.
  • 20 gripen

    0 0 Отговор
    VW i audi i skoda i seat и целия китайско германски концерн прави коли, които да се развалят постоянно да светват лампички по таблата и да могат да се поправят само в специализирания им сервиз където след 4 посещения вече си дал пари за втори цваген. Става дума за след 2000 - за преди това не мога да кажа лошо освен грозния външен вид. В скоро време това ще бъде разбрано от повечето купувачи и лидерството им ще бъде отнето от много по неангажиращи марки като kia hundai и др. които по никакъв начин не са с по лошо качество - да не казвам и по добро дори. Друго, за което цял живот са копнели господата от цваген груп е настаняването на ауди в лукс категорията наравно с мерцедес и бмв - еми не става мб и бмв са коли с история в тази насока - никой истински патрон не си купува ауди - просто звучи несериозно, виж някой негър рападжия - да. По същия начин стоят нещата и с прокрадването на американския пазар със скъпи реклами за сигурност - пътека по която отдавна са минали шведите с волво. Пак ник'къв шанс - всеки семеен американец би предпочел марката с история доказана във времето. Печелившия коридор на ауди е quаtro-то - безспорно най доброто 4 по 4 за лек автомобил от онези години (до 2000 горе долу) - ако някой ще хвали субару след това изказване - първо да прочете какво е куатро в уикипедията и да се обоснове технически защо субару е по добро. За съжаление обаче политиката на цваген груп след 2000г. не пожали и тази безценност - появиха се синхрота, електронни awd-та формоушъни(с шведския??? haldex - как така с части от волво). Това е истината драги фенове на цваген и ауди. Новата им продукция не е онази която им спечели настоящата популярност - доста по зле е ...
  • 21 Бял човек

    0 0 Отговор
    Темата е за кемпер, а комплексарите развиват цели есета за немсото производство.
    кой го интересуват мненията на аутсайдери..
  • 22 оги

    0 0 Отговор
    Бял човек подкрепям те нали умника трябва да плюе марката и немското производство трябва да защити марката която кара и да плюва немското пуска разни есета който е намерил по нета и мислеси че каквото пише в тоя нет е така и на бял свят ;)
  • 23 gripen

    0 0 Отговор
    Нищо не съм намерил в нета оги всичко си написах собственоръчно.
    БМВ И МБ са НЕМСКО производство ... а повечето цваген го прави китаеца - това вече може и да го провериш в нета.
    Карам лада 5 и нямам намерения да я хваля.
    Темата е за кемпер - тук си прав отклоних се но се повлиях от мненията по долу за което се извинявам...
  • 24 Истината

    0 3 Отговор
    Пълен боклук е това! Ще спя аз на полуоткрито в задната му част ,че на някоя поляна някой да мине с кола и да ме понесе с него както стърча в задната му мукавяна част!
  • 25 митко

    0 0 Отговор
    каквото и да дрънкате за wv тръгнете по обявите и го сравнете с любимите ви корейски боклуци които изгниват на 6 тата година от магазина.Цената казва за колата.Вижте колко струва пикап кади и го сравнете с други марки които и да са.Защо едното е8 бона а другото 3. На едни и същи години са а цената е двойна а отворковци?