Президентът на Украйна Володимир Зеленски потвърди поражението на руското предприятието ''Титан-Барикади'' във Волгоград с ракети ''FP-5 Фламинго''.
Държавният глава съобщи това във Facebook.
Той разясни, че през нощта на 27 юни ракети ''FP-5 Фламинго'' успешно са поразили предприятието, намиращо се на територията на Русия.
Според президента, заводът произвежда артилерийски системи и специално военно оборудване, включително елементи от ракетни установки и ракети ''Искандер''.
Every Russian defense facility that serves the war against Ukraine is a just target for our long-range sanctions.
— Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) June 27, 2026
Last night, FP-5 Flamingo missiles successfully struck the Titan-Barrikady facility in Volgograd. It is a major industrial complex where the enemy produces artillery… pic.twitter.com/JB5JmRjTAe
''Всеки руски отбранителен обект, който работи за война срещу Украйна, е справедлива цел за нашите санкции с голям обсег. Тази вечер ракети ''FP-5 Фламинго'' успешно поразиха предприятието ''Титан-Барикади'' във Волгоград. Това е голям индустриален комплекс, където врагът произвежда артилерийски системи и специално военно оборудване, включително елементи от пускови установки за удари по нашите хора. Регистрирано е попадение с последващ пожар на територията на завода. Благодаря на войниците от нашите отбранителни сили за тяхната точност'', написа той.
Украинският президент добави, че географията на украинските ''санкции с голям обсег'' непрекъснато се разширява. Според него именно този натиск всеки ден полага основите, за да бъде най-накрая постигнат достоен мир.
Губернаторът на Волгоградска област Андрей Бочаров потвърди по-рано през деня, че украински ракети са атакували Волгоград в събота вечер, повреждайки промишлено предприятие, предава УНИАН.
''Производствените мощности на едно от предприятията на Волгоград в Краснооктябрски район са повредени. В момента е известно, че десет души са ранени'', пише Бочаров.
Отелязва се, че ''Титан-Барикади'' се намира в района на атаката.
Заводът ''Титан-Барикади'' е руско предприятие на отбранителната промишленост, специализирано в артилерийски и ракетни технологии. То е едно от ключовите и най-секретни предприятия в местната отбранителна промишленост. Заводът е производител на оръжия с пълен цикъл - от проектиране до мащабно производство.
Той проектира, тества и произвежда наземни пускови установки и агрегати за стратегическите ракетни системи ''Ярс'', ''Топол-М'' и ''Сармат'', както и самоходни пускови установки за оперативно-тактическите системи ''Искандер-М''. Освен това заводът произвежда тежки артилерийски системи с голям калибър, корабни артилерийски установки и брегови противокорабни системи.
В същото време украинският предприемач и главен конструктор на отбранителната компания Fire Point Денис Щилерман също публикува видео от експлозиите във Волгоград.
''Волгоград приветства сезонната миграция на фламинго от Украйна. Очаквайте още...''
По-късно Astra отбеляза, че според анализ на OSINT, дим се е издигал над територията на военния завод ''Титан-Барикади'' след украинската атака срещу Волгоград с ракети ''Фламинго''.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Пич
Коментиран от #11
16:16 27.06.2026
3 Руснак без крак...
Коментиран от #52, #65
16:17 27.06.2026
4 Удри , Володимире
Коментиран от #68, #69, #72
16:17 27.06.2026
5 Наполеон
До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":
Ще видим.Коментиран от #10
16:17 27.06.2026
6 Бялджип
Коментиран от #9, #15, #22
16:18 27.06.2026
7 Вече и аллах не може да помогне на
Коментиран от #61
16:18 27.06.2026
8 Маша Захарова, говорител МИД
Коментиран от #16
16:18 27.06.2026
9 Сила
До коментар #6 от "Бялджип":
Защото не могат , просто НЕ МОГАТ !!!Коментиран от #13
16:18 27.06.2026
10 Ще ми
До коментар #5 от "Наполеон":
видишУияКоментиран от #23, #24
16:19 27.06.2026
11 Кико
До коментар #2 от "Пич":
А вовата се нассра в бункера.Коментиран от #18
16:21 27.06.2026
12 Може
До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":
Би е в способностите ви, и течниковия еи запас, да обясните, като как точно ще стане това?!Или бъркам, и сте най обикновен кретен?!
Коментиран от #29
16:21 27.06.2026
13 Без име
До коментар #9 от "Сила":
Какво не могат?Коментиран от #20
16:21 27.06.2026
14 Баламата
16:21 27.06.2026
15 Адолф Гитлер, фюрера
До коментар #6 от "Бялджип":
"...Орешник е значително по-ефективен от Фламинго.."Аз също разчитах на Фау 2 !!!
Като резултат свърших в бял джип облят с две туби бензин ☝️😄
Коментиран от #30
16:21 27.06.2026
16 Така е
До коментар #8 от "Маша Захарова, говорител МИД":
Маша всяка вечер превзема Финландия, 2-3 пъти поне...16:22 27.06.2026
17 Дон Корлеоне
Коментиран от #90
16:22 27.06.2026
18 Моля
До коментар #11 от "Кико":
Да споделите откъде имате такава информация! Някакъв фактор в разузнаването ли сте?!Или най обикновен каруцар?!
16:23 27.06.2026
19 Волгород не беше ли Украйна
Коментиран от #43
16:23 27.06.2026
20 Сила
До коментар #13 от "Без име":
"Хотели стат лучше , но получилос как всегда ..."Просто толкова си могат руснаците ...
За справка ...Лада и Москвич !!! Толкова ...
Коментиран от #32
16:23 27.06.2026
21 хахахахха
16:24 27.06.2026
22 Бегай с тоя джип
До коментар #6 от "Бялджип":
Купи си Москвич.16:24 27.06.2026
23 Фифи
До коментар #10 от "Ще ми":
то няма какво да се гледа . Празна шушулка.16:24 27.06.2026
24 Вашият
До коментар #10 от "Ще ми":
Паветен О Й няма как да бъде видян без подходящо оборудване, с минимум двеста кратно увеличение!16:24 27.06.2026
25 жик так
В момента руснаците видят ли струпване на 15 украински военни и до там. Директно анихилиране.
Коментиран от #33
16:24 27.06.2026
26 Само питам
Коментиран от #37
16:26 27.06.2026
27 Маринов
Коментиран от #35, #113
16:26 27.06.2026
28 Хипотетично
16:27 27.06.2026
29 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #12 от "Може":
С.А.Щ. приключи само след два месеца военна операция, не война !!! Русия за ПЕТ години фалира и се самоуби. Дори да спре войната днис и изтегли, това не може вече я спаси. Ситуацията е необратима ☝️Коментиран от #36
16:27 27.06.2026
30 Сила
До коментар #15 от "Адолф Гитлер, фюрера":
Абсолютно !!! Фюрера продължаваше да командва въображаеми армии в настъпление , когато руснаците бяха на две преки от бункера му ...Путин и той така ще приключи земния си път ...
16:27 27.06.2026
31 Докато тролят
До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":
глупаци, запада е приключил.😄16:28 27.06.2026
32 Моля
До коментар #20 от "Сила":
Вземайте отношение само по кучкарски въпроси! По другите въпроси умственият ви капацитет клони към отрицателен!Коментиран от #40, #44
16:28 27.06.2026
33 Ами
До коментар #25 от "жик так":
Най-голямото струпване е на Кримският мост от бягащи ватенки.Коментиран от #39, #50
16:28 27.06.2026
34 мдаа..
Коментиран от #38
16:29 27.06.2026
35 Умрел руснак
До коментар #27 от "Маринов":
Важното е ефективно млатене на руските примати.Коментиран от #42
16:30 27.06.2026
36 Моля,
До коментар #29 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Съсредоточете се върху единственото вярно от вашето твърдение - САЩ приключи!Коментиран от #46, #51
16:30 27.06.2026
37 Божидар Искренов, Гибона
До коментар #26 от "Само питам":
"... Руснаците от колко часа ще играят на световното..."Дано да не е в 20.00 !!!
Ми развалат вечерята тия тюфлeци недобити 👈😄
16:31 27.06.2026
38 Това са безспорни
До коментар #34 от "мдаа..":
Факти.16:31 27.06.2026
39 жик так
До коментар #33 от "Ами":
Ти кога ходи на моста и видя ?Коментиран от #48
16:31 27.06.2026
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 пешо
16:31 27.06.2026
42 Моля,
До коментар #35 от "Умрел руснак":
Защо не сте доброволец в Украйна, за да млатите руснаци колкото пожелаете?!Обикновен страхливец ли сте?!
16:32 27.06.2026
43 Засега
До коментар #19 от "Волгород не беше ли Украйна":
не е в Украйна, но след войната когато Русия капитулира и мине на купони а Украйна влезе в ЕС, много руски региони може и да поискат да се присъединят към Украйна16:32 27.06.2026
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 Ачо
16:32 27.06.2026
46 ГОЛЕМ СМЕХ
До коментар #36 от "Моля,":
СССР приключиСАЩ бомбят Путин и аятоласите.
16:33 27.06.2026
47 мдааааа
16:33 27.06.2026
48 Ол1гофрен,
До коментар #39 от "жик так":
Има нещо,което се нарича Глобална мрежа.Коментиран от #54
16:34 27.06.2026
49 Удри Зелю!
16:35 27.06.2026
50 Украинците
До коментар #33 от "Ами":
обясниха защо не удрят по керченския мост в момента: дават шанс на руските цивилни окупатори които са дошли в последните няколко години да се изнесат. Колкото повече окупатори се изнесат, толкова по-добре.16:35 27.06.2026
51 Майор Деянов, на всеки километър
До коментар #36 от "Моля,":
".. САЩ приключи..."Американците са умни, усетиха накъде отиват нещата и се оттеглиха само с 50-на жертви.
Глуповатия монголски татарин каталяса с 1.2млн ранени и убити. Може ли си представите какво нещо е това, 1 200 000 фира за НИЩО ☝️
Коментиран от #55, #57
16:36 27.06.2026
52 Димяща ушанка
До коментар #3 от "Руснак без крак...":
Утре влизам в Киев с 200!16:37 27.06.2026
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 жик так
До коментар #48 от "Ол1гофрен,":
И глобалната мрежа казва че 2 500 000 украинци са заминали при бай Бандера .Коментиран от #58
16:37 27.06.2026
55 Дако
До коментар #51 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Объркали си и влака и посоката.363хил загинали руснака срещу два милиона и половина украинеца .
Коментиран от #66
16:38 27.06.2026
56 Инфо от 15 часът вчера
Крим е пълен с туристи и по тая причина има опашки и задръствания при преминаването на Керченския мост в двете посоки.
Всичко останало е украинска пропаганда и внушения.
Коментиран от #85
16:39 27.06.2026
57 Моля,
До коментар #51 от "Майор Деянов, на всеки километър":
Не се правете на луд, защото анамнезата ви е безапелационна! Но все пак ще съм снизходителен - за някой с анамнеза в психологията е допустимо да твърди, че САЩ са умни!16:40 27.06.2026
58 Урсула фон дер Лайен, председател
До коментар #54 от "жик так":
"...2 500 000 украинци са заминали при Бандера.."2 500 000 украинци + 800 000 руснаци......жик-так👏😆
16:42 27.06.2026
59 Тракторист
16:43 27.06.2026
60 Бандерологски напъни
16:43 27.06.2026
61 Европеец
До коментар #7 от "Вече и аллах не може да помогне на":
Ника ти е верен...... Ако Путин не се вземе в ръце и Аллах и Господ няма да му помогнат..... Четири години и половина излагации и унижения на Русия заради либералният Путин..... Волевия Путин го няма, има един глупак, който води война, като жали враговете си.... За всеки разумен човек тактиката и стратегията за водене на войната от Путин е крайно не разбираема, сигурно чака украйниците да почнат да бият и по Владивосток..... Лъгаха го в Минск, Истанбул, Аляска, лъгаха го и със зърнената сделка за пристанищата около Одеса..... 2018 година каза че войните вече няма да се водят на територията на Русия, а виждаме какво става...... Докога руснаците ще търпят това унижение само те си знаят.... Но ако Путин не се вземе в ръце ще бъде поставен на равно с негодяите Горбачов и Елцин....Коментиран от #70, #71, #83
16:45 27.06.2026
62 венсеремос
16:45 27.06.2026
63 Шварценегер от съседната палата
До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":
пак ли те гони параноята, братле, вчера не беше ли диригент?Коментиран от #86
16:46 27.06.2026
64 Бибо
16:46 27.06.2026
65 добре ли си с главата?
До коментар #3 от "Руснак без крак...":
Да не е нещо от детството?16:47 27.06.2026
66 Руснак без крак...
До коментар #55 от "Дако":
"...363хил загинали руснака срещу два милиона и половина украинеца..."Всички умрели са били Серьожа, Иван, Антон, Саша, Алексей, Борис пък от коя страна на граничната линия е без значение. Все монгольяк, не се кахъри ☝️
16:47 27.06.2026
67 Mими Кучева🐕🦺
16:48 27.06.2026
68 Бг азбуката
До коментар #4 от "Удри , Володимире":
Как пък не се научиха да си пишат имената правилони, 1000 години откакто сме им дали азбуката..Коментиран от #81
16:49 27.06.2026
69 родна реч..
До коментар #4 от "Удри , Володимире":
Владимир владее мира, Володимир володира. ли.?16:50 27.06.2026
70 Владимир Путин, президент
До коментар #61 от "Европеец":
"...Путин го няма, има един глупак, който води война..."Не съм глупак !!!
Пълен ИДИОТ който унищожи 2млн души за кефа на Урсула и Деянов. Майор Деянов ☝️😄
Коментиран от #100
16:51 27.06.2026
71 Дреме му на дедовия
До коментар #61 от "Европеец":
Путин си гледа държавата. Хората си ходят на работа. Транспортът работи, фабриките и заводите работят, ИМА ТОК И ГОРИВА, икономиката има ръст. Путин не обикаля по света да проси.КРИМ Е ПЪЛЕН С ТУРИСТИ. Фронтът се предвижва в посока запад и юг.
Коментиран от #78, #84, #89
16:51 27.06.2026
72 Ами
До коментар #4 от "Удри , Володимире":
Върви я,я виж къде отидоха границите на Украйна:)))Това ще го поправят,нов ще построят ако трябва,ама границите и върматоте руски земи никога няма пак Русия да им ги подари:))и бандерите го знаят ,затова искат преговори по фронтовата линия ,ама няма още ще връщат:))Коментиран от #79, #91
16:51 27.06.2026
73 Доктор Гълъбова
16:53 27.06.2026
74 Този коментар е премахнат от модератор.
75 калина /алена.
16:54 27.06.2026
76 Али
16:54 27.06.2026
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #72 от "Ами":
По цялата 1500км линия на фронта бандеровците бягат, а бусифицираните се предават. След филтрация имат шанс да служат в руската армия или след войната да се завърнат при семействата и близките си.16:56 27.06.2026
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 Абе
До коментар #68 от "Бг азбуката":
Без тях ни азбуката,ни нищо:)То Русия ако нямаше сила да отвоюва Крим за себе си още при Екатерина велика и за нас нямаше да има сила и за целия Балкански полуостров въобще,защото няма христянска държава на балканите дето Русия да не помага срещу османците.16:57 27.06.2026
82 ФАКТ
До коментар #74 от "Сила":
Хапчетата пу тлер аст бавн0 ра3 виващ16:57 27.06.2026
83 Руснак
До коментар #61 от "Европеец":
И други такива познавам като теб. Първо врякат за Русия и при най- малката трудност, започват да плюят по нея. Не мислят с главата си и не търсят първопричините и защо Путин постъпва така Абе ЕроГайци, меки души, меки тела, Мек мозък.Предатели
Коментиран от #99
16:58 27.06.2026
84 Този коментар е премахнат от модератор.
85 Хахаха
До коментар #56 от "Инфо от 15 часът вчера":
Ааааааахахахахахахаха16:59 27.06.2026
86 Путин
До коментар #63 от "Шварценегер от съседната палата":
Какъв "диригент" те гони, колхозня? Пакнси изплискал легеня.Коментиран от #127
16:59 27.06.2026
87 Джак Спароу
До коментар #80 от "Е кой ще троли":
как кой , ще останем само етнически спартанци16:59 27.06.2026
88 утече ...☝️
До коментар #1 от "Владимир Путин, президент":
кокошия ти мозъктака завод с ракети лесно се не унищожава
пълно с фейк за вас да се радвате злобари и да джафкате
Коментиран от #92
16:59 27.06.2026
89 Този коментар е премахнат от модератор.
90 Мия чинии
До коментар #17 от "Дон Корлеоне":
Безинп 60 рубли , при нас само 2,50 евро !17:01 27.06.2026
91 ти от кое измерение пишеш?
До коментар #72 от "Ами":
Крим си отива.Хората масово бягат.Палежи,бомбене,няма бензин,няма хляб,няма и картошки за борш.Коментиран от #94, #98
17:03 27.06.2026
92 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #88 от "утече ...☝️":
Тролчета, имате ли представа, какъв огромен е един завод за ракети? Какви мерки се предприемат още при проектирането му против БОМБЕНИ КИЛИМИ И ЯДРЕНО ОРЪЖИЕ?Дрончета с 3кг взрив не могат нищо да му причинят. ТТ означава тъп трол или Тулски Токарев. Изберете си, кое е ваше.
17:04 27.06.2026
93 Този коментар е премахнат от модератор.
94 Така е тротке
До коментар #91 от "ти от кое измерение пишеш?":
Не, че ще разбереш, че троленето е занимание за отпадък и глупак и показва отчаянието на фашистите срещу Русия, ама троли там и да не ти пука, че изглеждаш толкова тъпо. Природа! 😄17:05 27.06.2026
95 Тихо МАНГе
До коментар #80 от "Е кой ще троли":
!Не си компетентен.Коментиран от #101
17:06 27.06.2026
96 Пора
17:07 27.06.2026
97 Този коментар е премахнат от модератор.
98 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #91 от "ти от кое измерение пишеш?":
В Интернет има не само украински сайтове и пропаганда. КРИМ Е ПЪЛЕН С ТУРИСТИ. ОКОЛО ЧЕТВЪРТ МИЛИОН. Към Франция също има задръствания по 100 километра през лятото от туристи. И там ли задръстванията означават, че Франция губи война? Много сте т....пи, ейййй!17:07 27.06.2026
99 Европеец
До коментар #83 от "Руснак":
Свали си розавите очила..... Е каква е причината Путин да постъпва така глупаво..... Сталин за това време стигна до Берлин, а Путин още се мота в Донецка област.....Коментиран от #102
17:08 27.06.2026
100 Цеко
До коментар #70 от "Владимир Путин, президент":
Много руска смрадт измре.17:08 27.06.2026
101 Е тихо де
До коментар #95 от "Тихо МАНГе":
Поне да беше казал, като пратят глупака циганин за дърводобив, кой ще троли и ще изглежда тъпо показвайки падението на запада. Чи сложно стана за тролещ глупак. 😄17:10 27.06.2026
102 И аз съм европеец
До коментар #99 от "Европеец":
Ти какво искаш? Путин да избие 20 милиона украинци, че да стане бързо?Коментиран от #119
17:10 27.06.2026
103 Този коментар е премахнат от модератор.
104 Фори
17:11 27.06.2026
105 Този коментар е премахнат от модератор.
106 Смешник
17:14 27.06.2026
107 Хаха
17:14 27.06.2026
108 Ода за плаши петела
На децата пръв другар
Но ме бият като маче
У бодливия дувар
17:15 27.06.2026
109 червена точка на челото
17:16 27.06.2026
110 Удри
17:16 27.06.2026
111 ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ
Коментиран от #118, #124
17:16 27.06.2026
112 Цомчо Плюнката
17:17 27.06.2026
113 Берлинер цайтунг
До коментар #27 от "Маринов":
Чакаме с интерес!17:18 27.06.2026
114 Смешник
17:19 27.06.2026
115 Зеления ненормален наркоман ще събира
17:19 27.06.2026
116 Дзак
До коментар #77 от "Джак Спароу":
Гладна кокошка просо сънува!17:19 27.06.2026
117 Тъмен субект
17:20 27.06.2026
118 ПЪЛНИ Т ЪПАЦИ
До коментар #111 от "ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ":
Кво търсиш тук?17:20 27.06.2026
119 Европеец
До коментар #102 от "И аз съм европеец":
Нищо не искам, казвам си мнението..... Няма да избие 20 милиона украинци, бъди спокоен..... Жаловит е Путин, я виш как пощади живота на зеленчука просяк милионер....Коментиран от #122, #131
17:20 27.06.2026
120 Този коментар е премахнат от модератор.
121 Дон Корлеоне
Коментиран от #135
17:25 27.06.2026
122 И аз съм европеец
До коментар #119 от "Европеец":
Можеше да бъде изобщо без жертви, както в Крим, ако се бяха предали навреме. Путин им даде шанс, а те удариха в гръб руската бронетехника която се изтегляше и избиха войничета на по 18-19 години.17:26 27.06.2026
123 Володя Пучкарьов
17:26 27.06.2026
124 🦁ЩЩД🦁
До коментар #111 от "ПЪЛHИ OЛИГOФРЕНИ":
Ама те СА са деца.Индивиди под 25 години.Едно момиче,след 25 години си е вече жена,но при момчетата липсата на казарма и особено безделието направо са унищожили възмъжаването.Та ето такива пишат.Пишете си,но да не забравите,че днес има митинг.Ще бутат властта...Ще възстановят либералността.17:26 27.06.2026
125 Как
До коментар #120 от "И да чете май не може глупака 😄":
Как САЩ унищожава Европа?Коментиран от #132
17:26 27.06.2026
126 стоян георгиев
Коментиран от #145, #151
17:26 27.06.2026
127 ех, петроханче
До коментар #86 от "Путин":
Путин вече го сънувате май, яко ви разтресе..17:28 27.06.2026
128 Фори
17:29 27.06.2026
129 Този коментар е премахнат от модератор.
130 Странно, но факт
17:29 27.06.2026
131 Мнението ти
До коментар #119 от "Европеец":
подклажда нашите укробсндери. Писаха ти плюсове и се радват напредателската тиПсихика. Твоето мнение се сменя според обстановката. Отначало ти слагах+, после ти прескачах коментарите игнорирайки ги, сега понякога без да ги пета докрай ти пиша-.
ПромихатиМозъка. Много са такива като теб. Накъдето духа вятъра и те като разлепен афиш с него.
17:30 27.06.2026
132 Просто
До коментар #125 от "Как":
С войната в Украйна!17:32 27.06.2026
133 Любопитно
17:32 27.06.2026
134 Този коментар е премахнат от модератор.
135 Хи хи
До коментар #121 от "Дон Корлеоне":
Пуснал е интернета, и е пратил едно дронче по него да те види кво правиш !!Коментиран от #149
17:33 27.06.2026
136 Хахаха!🎺🥳😀
Нямате представа, какви задръствания има в Европа в направление север юг в момента. И тука ли сме уплашени от дроновете на Зеленски? Хората отиват да се натопят в морето и не им дреме за Зеленски или Путин!
17:33 27.06.2026
137 Този коментар е премахнат от модератор.
138 Евроатлантизъм сър
Коментиран от #141
17:34 27.06.2026
139 Благой
17:35 27.06.2026
140 Ко стаа бе руски боклуци?
17:35 27.06.2026
141 Хахаха!🎺🥳😀
До коментар #138 от "Евроатлантизъм сър":
Мозъкът му вече е прогнил от дрога и не знае какво говори. Ръкомаха с ръчичките, опитва се да говори английски или тяхната украинска "мова", минава на руски, псува. Абе клоун наркоман. Държи се като дете.17:38 27.06.2026
142 Лошите украинци не си дават земята...
Коментиран от #144
17:43 27.06.2026
143 Украйна вече не е държава
17:44 27.06.2026
144 Руснаците не ги питат
До коментар #142 от "Лошите украинци не си дават земята...":
Руснаците им вземат земята, но само 1/4, останалата им я оставят да си чупят главата с нея.17:46 27.06.2026
145 🦁ЩЩД🦁
До коментар #126 от "стоян георгиев":
Коя Цел ? На Зеления нощните видения.Коментиран от #148, #158
17:50 27.06.2026
146 Макробиолог
17:54 27.06.2026
147 Този коментар е премахнат от модератор.
148 Абе
До коментар #145 от "🦁ЩЩД🦁":
Кьорав ли си?Коментиран от #153
17:55 27.06.2026
149 Дон Корлеоне
До коментар #135 от "Хи хи":
Кво да правя ,както винаги в събота въртя квалли на промоция в подлеза на Централна Гара ,заповядай !17:55 27.06.2026
150 стоян георгиев
17:57 27.06.2026
151 ивайло
До коментар #126 от "стоян георгиев":
СиСи ,пука ти на дебеуиа г...3 ,за няква си ракета ,карай си Мерцедеса и се наслаждавай на живота .17:58 27.06.2026
152 Ами
"Фокус" коментарите са излишни.
Тия познават само кога им е вътре :)
18:01 27.06.2026
153 🦁ЩЩД🦁
До коментар #148 от "Абе":
Абе,не съм кьорав.На снимката виждаме украинския актьор Вл.Зеленски да дава безценни военни съвети.Нещо като "човек от народа" .Това виждам. Айде на Митинг!18:02 27.06.2026
154 Този коментар е премахнат от модератор.
155 укроекспресс
18:05 27.06.2026
156 Доктор
18:07 27.06.2026
157 Механик
18:07 27.06.2026
158 стоян георгиев
До коментар #145 от "🦁ЩЩД🦁":
Ударите са потвърдени от руснаците.много жалка ситуация три от пет ракети движещи се супер бавно да поразят волгоград дето е сигурно на 1500 км от границата18:13 27.06.2026