ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Да мрът тия сеят тероризъм по целия свят.Тората им е пропита с кръв и ненавист към всички народи,а забрявят че всъщност те са били робите на фараоните в Египет.
Глупаво изказване ! Когато преди месец в Кемерово загинаха руски граждани по време на пожара, тях Господ за какво им връща ? Ми, по твоята адски тъпа логика, излиза, че и на тях им отмъщава за нещо такова !
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 ЗайоБайо
До коментар #1 от "El comandante":
Те нямаха ли синегоги?11:05 27.04.2018
3 anti masons
11:08 27.04.2018
4 СССРБАРЕТА
Коментиран от #5
11:34 27.04.2018
5 Бесен Язовец
До коментар #4 от "СССРБАРЕТА":
Глупаво изказване ! Когато преди месец в Кемерово загинаха руски граждани по време на пожара, тях Господ за какво им връща ? Ми, по твоята адски тъпа логика, излиза, че и на тях им отмъщава за нещо такова !Коментиран от #7
11:43 27.04.2018
6 Д'мин
12:32 27.04.2018
7 Ford Prefect
До коментар #5 от "Бесен Язовец":
Забелязал съм, че когато руските слуги не могат да отговорят адекватно на съвсем елементарен въпрос, само цъкат минуси безмълвно...Коментиран от #8
12:36 27.04.2018
8 Бесен Язовец
До коментар #7 от "Ford Prefect":
Аха, крият се в мишите дупки и злобно цъкат минусчета !12:52 27.04.2018
9 Stefko88
17:03 27.04.2018
10 Този коментар е премахнат от модератор.