15 Март, 2012 21:18 17 528 10

Във Франция показно убиха военни

  • франция-
  • военни-
  • убийство

Франция е в шок след като неизвестен показно уби трима френски военни в Монтобан, предаде АФП.

Жертвите са на 24 г., 26 г. и 28 години.

Те стояли на улицата край входа на търговски център и имали намерение да използват банкомат, който се намирал близо до портала на поделението, в което служели. Неочаквано към тях се приближил мъж на мотопед и с каска.

Той разстрелял военните и избягал. Местни медии съобщават, че тримата са били убити с изстрел в главата. Според предварителната версия на следствието убийството не е свързано с професионалната дейност на военните.

Недалеч от мястото на трагедията се намира базата на 17-и въздушно-десантен инженерен полк, където убитите са служели. Полицията и жандармерията са мобилизирани за откриването на нападателя.

Френският министър на отбраната Жерар Лонге е изразил съболезнования на семействата на убитите.

Властите отричат да има връзка със случая от неделя от Тулуза, където 30-годишен военен беше убит с изстрел в главата.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 borko

    1 0 Отговор
    Е.ати психопатите.
    Може да сме зле, но поне тия изпълнения ги нямаме,

    Коментиран от #3

  • 2 flpa

    2 0 Отговор
    Всякакви изперкали хора има.Този май има зъб на системата като цяло.Нищо лично-но няма гаранция,че и тк на някой няма да му прищрака скоро време.
  • 3 Клаус Лешке

    1 2 Отговор

    До коментар #1 от "borko":

    @1 Е не ли по- логично тук да ги имаме тези "изпълнения". Българите до кога ще търпят целия държавен апарат да ги мачка, и хората пряко отговорни затова да остават винаги ненаказани?
  • 4 Явор Кръстев

    0 0 Отговор
    Ц ,нищо общо няма . И отношение към професията няма. Достреляло му се на човека пък тия му били на сгода
    Явно и Френските власти ги тресе олигофренията.
  • 5 the master

    0 0 Отговор
    мдааа,а иначе саркозито подгони емигрантите щот му пречели.явно им пречи надменната арогантност с която се отнасят към другите нации.ама нашенци там и в холандия са за е...не.защото не ги оставят сами да си вършат черната работа.то са нищо чудно тая работа да я припишат на емигрант,някой все пак трябва да опере пешкира
  • 6 Пацифиста

    0 0 Отговор
    Чудя се какво ли търсиха френските военни в Либия?Може би майка си и баща си,та изсипаха купища ракети в чужда страна.Да не би да става въпрос за "каквото почукало,такова се обадило"???!!!
  • 7 Makarona

    2 1 Отговор
    100% има за какво да ги е изтрепал . Ами ако са избили семейството му ? Ние тука си седим в подредените къщи и не сме помирисвали война от поколения слава богу . Ама ония хора не могат да заспят като на улицата върху колата им е паркирал танк и трепе наред а като си замине ги запукват с артилерия а след това едни маскирани и въоражени до уши изнервени войници трепят каквото им видят очите . И после пито платено . Ако ми убият децата , жената или родителите ще живея само с мисълта колко да вкарам в гроба преди да ме убият и то не само тях а и техните семейства . Не забравяте че има ужасно смазвани народи заради интересите на няколко корпорации и хора които живеят през целия си живот като животни на ръба на оцеляването мачкани и унижавани . Крайно време е света да еволюира и да се спре унищожението на хората . Имам всичко за всички ни просто заради алчноста на шепа уроди света се люшка от незапомнени времена между войни , глад , болести и самоунищожение . Просто трябва да се смени глобално социалния и политически строй и всичко това ще е минало и най-после ще почнем да развиваме потенциала си като хора на не като някви безумни същества които живеят за да консумират

    Коментиран от #8, #9

  • 8 Явор Кръстев

    0 1 Отговор

    До коментар #7 от "Makarona":

    @7Подкрепям напълно
  • 9 Maurice

    0 0 Отговор

    До коментар #7 от "Makarona":

    @7 @8
    Вие наясно ли сте какво беше в Либия че изобщо пишете?? Кадафи беше тръгнал с танковете с/у собствения си народ и Франция като много други се намеси в защита на мирните граждани! Чудя се как ще се оправи тази държава,когато все още дишат такива като двамата под мен!!
  • 10 PlimP

    0 1 Отговор
    в Бг има поне 1000 души, които биха го направили спрямо тея на Дондуков и прочие, само им даите възможност и терен и ще гледаме задружно извънредни новини по БТВ :D, после ще последват празненства по улиците из цяла БГ в стил "лятото на 94-та", ще има пак викове от сорта на "Българи, юнаци"