Тема: Украйна

13 Декември, 2022 14:30 5 282 184

Кремъл: Няма да изтеглим войските си, Киев да приеме новата реалност

  • русия-
  • украйна-
  • война-
  • изтегляне-
  • реалност-
  • дмитрий песков

Володимир Зеленски за "стъпки към мир"

Кремъл: Няма да изтеглим войските си, Киев да приеме новата реалност - 1
Снимка: БГНЕС

И дума не може да става за изтегляне на руските войски от Украйна преди края на годината. Това заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от ТАСС.

Той подчерта, че за постигането на мир е необходимо да се вземат предвид новите реалности, като присъединяването на нови региони към Русия.

Още новини от Украйна

"Изключено е", отсече Песков на въпрос дали Русия обмисля възможността да започне изтеглянето на войските си от Украйна преди края на годината.

"Украинската страна ще трябва да вземе предвид реалностите, които се очертаха напоследък", отбеляза той и допълни: "Тези реалности са продукт на политиката, която украинското ръководство и сегашният украински режим провеждат през последните 15 или дори 20 години".

"Тези реалности показват, че Русия има нови съставни територии. Те се появиха в резултат на референдумите, които се проведоха на тези територии", изтъкна Песков.

По негови думи "без да се вземат предвид тези нови реалности, всякакъв напредък (към разрешаване на конфликта - б.р.) ще бъде невъзможен".

Според Кремъл предложенията на украинския президент Володимир Зеленски за "стъпки към мир" водят до нови военни действия.

"Това са три стъпки към по-нататъшни бойни действия", категоричен бе Песков по повод изявлението на Зеленски, който спомена повече доставки на оръжия за Киев като една от стъпките, които ще приближат Украйна към мира.

Източник: ТАСС


Поставете оценка:
Оценка 3.4 от 66 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Българин

    60 75 Отговор
    Няма нужда-те сами ще се изтеглят

    Коментиран от #26

  • 2 Бухаха

    50 43 Отговор
    Ще приемете само че още не знаете

    Коментиран от #106

  • 3 Българин

    67 90 Отговор
    Като няма да ги изтеглите ще ядете дебелата хypка ... Тоя дебил прати ли синковеца си на фронта ?

    Коментиран от #33

  • 4 Стоян Георгиев

    52 84 Отговор
    12:26 ч- 13 декември
    Страните от Г-7 заявиха, че със сигурност ще изправят руския президент Владимир Путин под отговорност за войната в Украйна и военните престъпления срещу украинския народ. Това се казва в комюнике след срещата им.

    Коментиран от #18, #77

  • 5 МирО

    68 34 Отговор
    За да разбере реалността, на джуджака наркоман някой трябва да му спре белото, ма нема кой - тя цялата фашиска шайка в Крим се друса.

    Коментиран от #95, #168

  • 6 Слава на Русия

    95 60 Отговор
    Русия пак ще спаси света от фашистката чума!

    Z

    Коментиран от #171

  • 7 Груби грешки

    51 20 Отговор
    Прави песков
    Тези реалности които той нарича нови не са никак нови те са много стари реалности
    Втората му грешка е че съобщи как руските войски няма да се изтеглят от украйна преди нова година
    Това значи ли че след нова година ще се изтеглят и защо от украйна в украйна няма руски войски те са в новоосвободените присъединени към русия земи
  • 8 Няма да се изтеглим

    61 38 Отговор
    Това няма да реши никакъв проблем. Режимът на укрофите трябва задължително да се детронира за да настъпи мир в Европа

    Коментиран от #50

  • 9 Българка

    38 58 Отговор
    Е то до края на годината има няма 2-3 седмици...... А след това? Още ли пушечно руско месо ще набавят терористите от Кремъл? ...Колко още кръвопролития, извращения, разруха трябват , за да си начешат егото бандата руски престъпници?

    Коментиран от #29

  • 10 Иван Томов

    36 12 Отговор
    В донецк и луганск най-вероятно ще останат войските на тези две новоприсъединили се републики
  • 11 стоян

    30 55 Отговор
    Много ясно е че чекистите от кгб няма да отстъпят - ако бяха умни да бяха отстъпили до сега - Но украинците НАТО САЩ ЕС - и Г 20 ще ви принудят

    Коментиран от #20

  • 12 Ес ес

    62 21 Отговор
    На никой не му пука нито за Украйна, нито за украинците. Целта - съсипва и разграбване на ЕС е в пълен ход .
  • 13 Вашето Мнение

    19 27 Отговор
    Всяко появяване на Песков задоволява аналните потребности на жинжиляка в Бг.
  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 българин

    21 24 Отговор
    Точно така, никакво изтегляне на войските, ама то ще остане ли нещо за изтегляне или всичко ще се реши с копане, а?!
  • 16 Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧

    70 23 Отговор
    Оставам с убеждението че много от коментиращите тук не са виждали на живо нито руснак нито украинец. Работил съм и живял и с украинци и с руснаци. С руснаците няма проблем и последната хапка ще сподели с теб докато украинецът гледа да те обере и винаги ще ти забие нож в гърба.

    Коментиран от #23, #73, #146

  • 17 Украинското

    52 24 Отговор
    Зелено фашистко джудже се е скрило на топло в бункера си и хич не мисли за народа си който той хвърли в братоубийства на война
    Какво може да се очаква от един комик по професия палячо
    Нали му беше присъдена титлата палячо на годината
  • 18 Срещата

    30 13 Отговор

    До коментар #4 от "Стоян Георгиев":

    на бандитите не може да взима такива решения. Иначе трябва да адресира поне десетина американски президенти с десетките им войни...
  • 19 Точно така!! Браво Русия!!

    41 14 Отговор
    Пълно избутване на натуралистите до границите по минските споразумения , като оня мало...умни....ца меркелица си призна, че не са имали никога намерение да ги изпълняват а са ги подписали като измама.....В Киев режимът трябва да се смени с проруски и войната да се избира до териториите на Германия, Белгия,Австрия, Швейцария, Франция....и там може да се бомби е така за спорта или като полигон за изпробване на новите руски оръжуя дори, но далече от източноевропейските православни народи ...
  • 20 Хи хи хи

    36 10 Отговор

    До коментар #11 от "стоян":

    Нато,и САЩ имат друга задача... Да опазят поляците от украинските ракети.. :))))
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Точно така!! Браво Русия!!

    28 15 Отговор
    Пълно избутване на натовците до границите по минските споразумения , както оная мало...умни....ца меркелица си призна, че не са имали никога намерение да ги изпълняват а са ги подписали като измама.....В Киев режимът трябва да се смени с проруски и войната да се избута до териториите на Германия, Белгия,Австрия, Швейцария, Франция....и там може да се бомби е така за спорта или като полигон за изпробване на новите руски оръжуя дори, но далече от източноевропейските православни народи ...
  • 23 Живял съм и съм работил

    21 11 Отговор

    До коментар #16 от "Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧":

    И с руснаци и с украинци
    Не намирам никаква разлика между тях още повече че говорят един и същи език
    Ще ви разкажа любопитен случай
    Преводачка ми беше в киев една млада госпожа багдасарова
    Тя твърдеше че е рускиня родена в киев от майка украинка и баща арменец

    Коментиран от #35

  • 24 Точно така!! Браво Русия!!

    29 12 Отговор
    Пълно избутване на натовците до границите по минските споразумения , както оная мало...умни....ца меркелица си призна, че не са имали никога намерение да ги изпълняват а са ги подписали като измама.....В Киев режимът трябва да се смени с проруски и войната да се избута до териториите на Германия, Белгия,Австрия, Швейцария, Франция....и там може да се бомби е така за спорта или като полигон за изпробване на новите руски оръжуя дори, но далече от източноевропейските православни народи ...
  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Българка

    22 7 Отговор

    До коментар #1 от "Българин":

    Кои - ,,те" ще се изтеглят...?!
    Укрите-нали...!

    Коментиран от #32, #181

  • 27 Истината

    18 16 Отговор
    Ще се изтеглят от всички територии окупирани от 2014 година досега.
  • 28 Овратен

    16 27 Отговор
    Скоро затворниците и наемниците ще свършат и Ще трябва Песков - младши да е на фронта и тати ще запее друга песен !
  • 29 Имай предвид

    33 20 Отговор

    До коментар #9 от "Българка":

    Укрите изпращат 16-годишни на фронта без никаква подготовка - познай кой е пушечното месо. Или си трошиш без да мислиш?
  • 30 Нагли бандити

    15 32 Отговор
    Вън от Украйна!
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 А ти отиде ли на фронта...?!

    24 12 Отговор

    До коментар #3 от "Българин":

    Да защитиш справедливата украинска йауза...!Или ми чатиш от дивана,до печката ...!

    Коментиран от #39

  • 34 стоян георгиев

    17 7 Отговор
    Хахха, направо ги е разбил! Свиквайте фашагиии!
  • 35 Мдаа

    22 12 Отговор

    До коментар #23 от "Живял съм и съм работил":

    Дружба на народите. Руската империя ще се възроди, няма как. Въпросът е дали Финландия отново ще е състава и след повече от 100 години?

    Коментиран от #41, #43, #71

  • 36 Муахахах

    9 8 Отговор
    А вие ще трябва да свикнете с новата реалност, че от тук за напред ще ядете много, ама много бой!!! И яко ще мрете като мухи есен!
  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Бесен

    12 20 Отговор
    "И дума не може да става за изтегляне на руските войски от Украйна преди края на годината ". Но до пролетта на 2023 е напълно постижимо !
  • 39 Само питам

    14 16 Отговор

    До коментар #33 от "А ти отиде ли на фронта...?!":

    Чака да се включи НАТО. Ами ти руска к...о защо не отиваш да спасяваш матушката си?

    Коментиран от #52, #103

  • 40 Няма и никога са хубави думи с Н

    9 9 Отговор
    Знам кога ще се изтеглят тия..когато им е готов тунела до Венецуела
  • 41 Дабе, вЕрвай си

    9 12 Отговор

    До коментар #35 от "Мдаа":

    Вярвай си, никой не ти пречи, ноистината е че скоро няма да има нацистка рф!!!
  • 42 Солей

    22 10 Отговор
    Клоуна няма да поикса преговори, щото не му пука! Ама нато ще го накара, щото вижда мечката все по-близо! И така до следващият кофликт!

    Коментиран от #46, #47, #54

  • 43 Българин

    3 2 Отговор

    До коментар #35 от "Мдаа":

    ку-ку ку-ку
  • 44 Наблюдател

    7 12 Отговор
    Като не искат да се изтеглят ще отидат на концерт на Йосиф Кобзон! А на Песков не му пука, защото неговите синове са в Русия.
  • 45 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 46 Българин

    12 14 Отговор

    До коментар #42 от "Солей":

    Тази мечка много плюшена излезе -кой където я хване я мачка
  • 47 Истината

    12 14 Отговор

    До коментар #42 от "Солей":

    Мечката е скопена и без зъби и нокти и прави само циркови номера
  • 48 Бесен- _Язовец

    11 9 Отговор
    Ще се бием в Украйна до последният руснак!
  • 49 Стойко

    4 7 Отговор
    Хахахха, яко ги е изгаврил!
  • 50 Абе гламчо,

    16 14 Отговор

    До коментар #8 от "Няма да се изтеглим":

    Какъв "мир", нали се канят руските да нападат Казахстан, после Узбекистан. Докато не им се натрие Zурлара руска фашистка, няма мир.

    Коментиран от #69, #83

  • 51 Урсула

    12 14 Отговор
    Над 200 000 денацифизирани укрита за последните 9 месеца!
  • 52 Че как да я спасявам...?!

    8 6 Отговор

    До коментар #39 от "Само питам":

    Та нали всеки ден казвате,че Матушка загинала...,че Путин умрял...!Що да се хабя...?!?!

    Коментиран от #56

  • 53 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 54 ами

    3 0 Отговор

    До коментар #42 от "Солей":

    да - например в косово
  • 55 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 56 Само питам

    3 1 Отговор

    До коментар #52 от "Че как да я спасявам...?!":

    Трябва са умреш заедно с нея!
  • 57 456

    10 8 Отговор
    Ще се изтеглят във вид на груз 200.
  • 58 Емил

    10 10 Отговор
    от окрайна ще остане само Kиiф, за да връща милиардите, които се изсипаха там!
  • 59 Истината

    12 10 Отговор
    Браво! Няма място за фашизм в Европа! РУСИЯ трябва да смаже укритата!
  • 60 Хахаха

    9 13 Отговор
    Ми добре ... Зеленски ви предупреди ...
    Очаквайте Украйна да избие поне още 50 000 нашественици до Нова година!
    Това предупреждение не е да си прави вятър на устата ...
    Путин въобще не излиза от бункера ... страх тресе кочината пРосия

    Коментиран от #66, #101

  • 61 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 62 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 63 пацо

    9 12 Отговор
    Кремъл е у киреча, после у килията на Милошевич
  • 64 Варненец

    12 6 Отговор
    Кой си фантазира, че ще се изтеглят! По-скоро ще си вземат още!
  • 65 Наблюдател

    7 12 Отговор
    След Нова година фюрера Путин ще праща на фронта фолкщурма - 14 годишни момчета и над 60 годишни старци!

    Коментиран от #78, #93

  • 66 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 67 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 68 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 69 Напреднал

    6 7 Отговор

    До коментар #50 от "Абе гламчо,":

    Канят се руските да нападат в главите на промитите атлантически мозъци

    Коментиран от #88

  • 70 Историк

    9 8 Отговор
    Днепър ще е новата гаранция за сигурност за Русия! От запад на натам, кой каквото си вземе - просто територия!
  • 71 Ха ха

    4 3 Отговор

    До коментар #35 от "Мдаа":

    империя ли искаш? По-лесно е да си направиш машина на времето. И ходи да живееш във Вавилонската империя, ако щеш. Отживелици не им трябват на хората.
  • 72 Този е идиот,

    10 12 Отговор
    като им могилизират още 95 000 и осакатят други 200 000, а остатъците тръгнат към Рубльовка, не само ще се изтеглят от Украйна, но и много ще се озоват на "концерт на кобзон" без съд и присъда.
  • 73 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 74 Частична могилизация

    8 13 Отговор
    Войника отива цял целеничък на фронта в Украйна а се връща в Русия на части!
  • 75 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 76 Ами

    6 4 Отговор
    Значи ще бъдат прогонени или унищожени !
  • 77 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 78 Нали Путин беше изял всички бебета и дец

    10 8 Отговор

    До коментар #65 от "Наблюдател":

    И няколко пъти умря от рак!?! Моля , пояснявайте повърните , извиращи от сбърканите ви мозъци, ционисти нещастни
  • 79 Украинска поговорка

    10 9 Отговор
    Да би в Русия стояло не би на ГРУЗ 200 станало! СЛАВА УКРАИНЕ!
  • 80 Азиатският морж пак е кусал водка 🤣

    10 9 Отговор
    Рашляка трябва да се примири с новата реалност:
    Изритахме ви от Европа, икономиката ви се разпада, а Украйна ви бие на фронта🤣
    Спирай водката и се огледай, талибан сибирски 🤣

    Коментиран от #91

  • 81 стоян георгиев

    10 8 Отговор
    укротроловте полудяха, ще счупят някой пръст на клавиатурата! аххахаха
  • 82 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 83 Да го ддддд

    7 9 Отговор

    До коментар #50 от "Абе гламчо,":

    Ама те и казахстанците им казаха че степта ще е осеяна с груз 200 яко, няма да им простят, много им станаха фронтовете на рашистите, ще ги подпукат от всякъде, става ми жал за тях вече👹👹

    Коментиран от #85

  • 84 Той Байдън обича да пърди

    8 4 Отговор

    До коментар #77 от "стоян георгиев":

    И като говори, има вид че няма връзка с мозъка, а очите му пред затваряне....това е разложен ходещ труп, още непогребан....
  • 85 Не повече от на краварите

    8 6 Отговор

    До коментар #83 от "Да го ддддд":

    Не ги мисли ти руснаците, нищожество, потънало в бг мизерията и духовна евроджендърска пустота

    Коментиран от #90

  • 86 Зеленски

    7 3 Отговор
    Ние пък имаме импрегнирани чували да ви пъхаме, че осмърдяхте света на леш.
  • 87 Алла Пугачова

    7 7 Отговор
    Алла Пугачова към руснаците: Бяхте крепостни селяни, а сега сте роби!

    Коментиран от #148

  • 88 Глупости ма

    0 5 Отговор

    До коментар #69 от "Напреднал":

    По руската телевизия го гледах как се зъбят с ядрени закани, после и клип с руския посланик в Казахстан гледах. Атланта няма нищо общо с руската телевизия.

    Коментиран от #99

  • 89 Стрелков - Гиркин

    3 10 Отговор
    И Суворов да се прероди, не може да спре настъплението на ВСУ!
  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 Хе,хе...🤣!

    8 3 Отговор

    До коментар #80 от "Азиатският морж пак е кусал водка 🤣":

    Супер!Благодарско...😆👍!
    ,,Талибан" ,вече не е обидна дума,откакто афганистанските талибани,въоръжени само с Калашник,ви накараха да тичате презглава,закачени за колесника на самолета...😉!
  • 92 Поп Киро Гундяев

    2 3 Отговор
    Руските войници, които загинат във войната срещу Украйна, ще бъдат очистени от всички свои грехове.
  • 93 Хахаха

    3 2 Отговор

    До коментар #65 от "Наблюдател":

    Проблемът е, че няма с какво да ги облече и нахрани... За оръжие нама да говорим.
  • 94 Наблюдател

    5 4 Отговор
    За руснаците човешкият живот никога не е бил ценност а този на войниците не е струвал и пукната копейка. Айзенхауер веднъж попитал маршал Жуков, как войската му преодолява минните полета. Отговорът накарал Айзенхауер да се вцепени: “Когато се оказваме пред минно поле, пехотата атакува така, все едно няма минно поле. Смятаме, че загубите от противопехотни мини са равни на загубите, които бихме понесли от артилерийски огън”. На Жуков приписват и фразата "Солдат не жалеть, бабы новых нарожают!" т.е., "Не жалете войниците, жените ще родят нови." Това отношение продължава и до днес.
  • 95 Гошо

    5 4 Отговор

    До коментар #5 от "МирО":

    За наркомана си ти ..!! Какви наркотици пиеш бе американеца ? Скоро ще ви оправим всички които сте наркомани …
  • 96 Тургенев

    5 7 Отговор
    „Ако Русия се провали в дън земя, това няма да бъде никаква загуба, нито ще предизвика някакво вълнение в човечеството“.
  • 97 Дългият

    6 7 Отговор
    Някой от пишешите тук проруски талибани да каже как да се проведат преговори с руските терористи...Война до дупка...

    Коментиран от #109

  • 98 Джохар Дудаев

    3 9 Отговор
    Най-голямата грешка е да пренебрегвате украинците. Да ги смятате за слаби. Да ги обиждате. Не ги прогонвайте от земите им и не им отнемайте нищо. Защото те не са толкова слаби, колкото си мислите. Никога не ги обиждайте. Защото украинците ще се върнат, ще унищожат всичко по пътя си и ще си вземат това, което им е отнето И когато се върнат в земята, където са погребани техните предци, живеещите на тази земя ще завиждат на мъртвите!

    Коментиран от #104, #120

  • 99 Невеж

    3 2 Отговор

    До коментар #88 от "Глупости ма":

    Когато казваш атлантик, характеризираш ястребите от северния атлантически океан (НАТО). Да, това няма почти нищо общо с града Атланта
  • 100 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 101 Е как така?!

    6 4 Отговор

    До коментар #60 от "Хахаха":

    Путин въобще не излизал от бункера си...?!Оня ден Путин откри с ,,Мерцедеса" си,възстановеният Кримски мост...!Даже Укрите си направиха селфита с него и пуснаха нова пощенска марка...😝!

    Коментиран от #127

  • 102 Само питам

    5 5 Отговор
    Ей, руски роби с кого последно се бият руските zv.инe в Украйна, с украинците или с НАТО?
  • 103 Човека КоZа

    6 5 Отговор

    До коментар #39 от "Само питам":

    нато е беззъбо псе което само лае, ръмжи, и напада само слаби държави задължително в пълен състав. Не струват.


    💤

    Коментиран от #110, #112

  • 104 Звучи ми...!

    1 1 Отговор

    До коментар #98 от "Джохар Дудаев":

    Като написано от някой...-
    Нагрухан Дундаев...!

    Коментиран от #108

  • 105 Пьотр Чаадаев

    4 6 Отговор
    „Бог е създал руския народ, за да покаже на другите народи как не бива да се живее… Руското население никога не е имало самосъзнание. Няма и днес. Пък не му и трябва. Населението на Русия, както и самата Русия, съществуват само като урок за света…”
  • 106 Отиваш да ги разгромиш ли?

    3 0 Отговор

    До коментар #2 от "Бухаха":

    Кога заминаваш?
  • 107 !!!?

    4 5 Отговор
    Войната на старците !!!?

    Коментиран от #119

  • 108 Джохар Дудаев

    3 0 Отговор

    До коментар #104 от "Звучи ми...!":

    Имаш много музикален слух. А Путин как ти звучи?

    Коментиран от #114

  • 109 Да де,именно...!

    5 2 Отговор

    До коментар #97 от "Дългият":

    И Хитлер казваше така ,спрямо руснаците и води с тях война до ...,,дупката си"...-2/2...!!!
  • 110 Бай Натю

    3 6 Отговор

    До коментар #103 от "Човека КоZа":

    Единственият проблем пред НАТО ще бъде, че от руска страна няма да има кой да подпише акта за пълната и безусловна капитулация на Русия. Психопата Путин и шайката му или ще бъдат линчувани от самите руснаци или ще са избягали в Северна Корея.

    Коментиран от #116

  • 111 Педалите сте в ЕС, джендъре

    7 2 Отговор

    До коментар #100 от "Путин":

    В Русия няма гей клубове в училищата като в Англия например и целия ЕС, където учат 4 годишните да се самозадоволяват у да си сменят пола ..

    Коментиран от #115, #121

  • 112 Само питам

    2 5 Отговор

    До коментар #103 от "Човека КоZа":

    Тогава защо руските zv.инe и руските роби квичене все срещу НАТО?
  • 113 123455

    6 1 Отговор
    Еми укрите да се изтеглят от Русия, кой им пречи
  • 114 Звучи ми като...!

    3 0 Отговор

    До коментар #108 от "Джохар Дудаев":

    ,,Път"...- ,,Нов Път",който ще бъде прокаран в освободените руски територии-ДНР и ЛНР...!!!
  • 115 Българин

    1 2 Отговор

    До коментар #111 от "Педалите сте в ЕС, джендъре":

    Л-А-П-А-Й

    Коментиран от #118

  • 116 Мечтай си...!

    2 1 Отговор

    До коментар #110 от "Бай Натю":

    Те поне са безплатни...😀!
  • 117 Щерев

    1 3 Отговор
    Същото говореха и за Херсон. Значи рашата вече и изула гащите
  • 118 Българин

    2 5 Отговор

    До коментар #115 от "Българин":

    Русофилите никога не сте били и никога няма да бъдете българи! Доброволния руски роб е само роб, ненавиждан от българите и презирани от руснаците.
  • 119 Това остаря!

    3 0 Отговор

    До коментар #107 от "!!!?":

    Дай нещо по-свежо,или мозъчето ти достига само до ,,копи-пейст"...?!
  • 120 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 121 Само питам

    2 3 Отговор

    До коментар #111 от "Педалите сте в ЕС, джендъре":

    Русофилче, вярно ли е, че руснаците ви използвали като жени?
  • 122 Госあ

    4 2 Отговор
    Мир ще има, когато Путин приеме зельо, който се крие някъде, в Киев. Нито бандерите, нито западните им господари ще преговарят иначе. Затова, обстрел цела зима, и пролетта с танковете у Киев !
  • 123 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 124 Госあ

    2 3 Отговор
    Песков казва истината, ще стоят в Украйна до последният руснак. Поръчали да от Китай нови 100 000 чували за трупове!

    Коментиран от #126

  • 125 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 126 Госあ

    3 2 Отговор

    До коментар #124 от "Госあ":

    Повечето от руснаците вече да евакуирани, менте. Сега териториите отвъд Днепър са плацдарм за ракетни обстрели. Но както казах, трябва по мащабно и навътре в Украина да се действа с артилерия и авиация, за да може да се разчисти пътя за танковете до Киев пролетта.

    Коментиран от #132

  • 127 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 128 Ами

    5 1 Отговор

    До коментар #55 от "Румен Радев":

    Тая ,която Русия освободи ,тая с "Пустите клисурци станали Московци, а панагюрци Донски казаци",тези връзки между народите са дадени Свише и нищо не може да ги разруши:),цитат на Ванга:),то не ,че Кейси американския баш пророк е останал по назад,наричайки Русия "Фара на надеждата за човечеството ":))),ама тук гледам много пророци, много нещо:)))и си вярват някои,ама те либерастите в САЩ 32 пола намериха,та нашите либерасти тук няма по назад да са ,я:)))))

    Коментиран от #130

  • 129 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 130 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 131 Човека КоZа

    5 2 Отговор

    До коментар #55 от "Румен Радев":

    Без Русия нямаше да има България на картата сега.

    Коментиран от #135

  • 132 Ха-ха-ха🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾

    1 7 Отговор

    До коментар #126 от "Госあ":

    Напролет няма да има нито Путин, нито Русия в сегашните граници. Русофилите също ще са намалели. Дори Костя Копейкин ще стане евроатлантик.

    Коментиран от #139

  • 133 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 134 Ха ха

    5 2 Отговор

    До коментар #127 от "Смешници сте всички русороби":

    Е то то и ти тук си показваш бездарието с ток от реактори руско производство ,ама карай:))),иначе те тези от наса и те до преди 2г само с руски двигатели летяха в космоса,нищо,че караха мерцедеси:)))
  • 135 Истината

    3 2 Отговор

    До коментар #131 от "Човека КоZа":

    Без Русия нямаше да я има единствено мръсната и продажна пета колона на Москва от национални предатели и българофоби!

    Коментиран от #149

  • 136 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 137 Не като да ги видиш на острова на Епщайн

    2 1 Отговор

    До коментар #125 от "Истината":

    И да ги изнасилват пица Пинг-понг в Ню Йорк и после да им лочеш кръвта под формата на адренохром, който се продава във фащ
  • 138 Бесен- _Язовец

    1 3 Отговор
    Защо е този истеричен русофилски вой? Като толкова ни е мила Русия идете да я защитавате с оръжие в ръка.
  • 139 Ха ха

    1 3 Отговор

    До коментар #132 от "Ха-ха-ха🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾":

    Я ,още един пишман пророк:)))),само дето баш пророците начело с американеца Кейси друго казват:)))
  • 140 Госあ

    4 2 Отговор
    Песков няма какво да се лъже, бандерите и западните им господари ще преговарят само когато Путин приеме зельо на преговори в Киев. Дотогава само бой, студ и жажда за укрите.

    Коментиран от #142, #144

  • 141 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 142 Никво преговаряне с тоя лъжец зеленски

    4 2 Отговор

    До коментар #140 от "Госあ":

    Нито с минските измамници - Германия и Франция, вървящи и криещи зад гърбовете си ционистите от фащ
  • 143 Истината

    3 4 Отговор
    Пymuнucma е смъртно обuден на нopмалният свят и иска той да бъде победен и унищожен.
    Защото му е внушено, че ЕС, НАТО и САЩ или накратко koлekmuвния 3апад е виновен, че не е могъл са се peaлuзupa.
    Че заради тях той е беден и нещастен нeyдачник. Затова са и изпълнените със 3лоба и омpa3а коментари на путинистите и cmpacmната им защита на Русия и Путин, от които очакват да накажат вuновнuците за пpoваленият им живот.
  • 144 Българин

    2 0 Отговор

    До коментар #140 от "Госあ":

    ей,мек чл.....-скрий се

    Коментиран от #147

  • 145 А реално е..

    3 4 Отговор
    Путин е масов убиец, диктатор, най-големият русофоб, фашист убил най-много руснаци в новата им история! Това е истината и реалната оценка на историята!
  • 146 Айде бе, нещо си се

    3 4 Отговор

    До коментар #16 от "Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧":

    объркал ! Ходих в русия и вече не съм русофил, видях им кочината !

    Коментиран от #166

  • 147 Госあ

    0 1 Отговор

    До коментар #144 от "Българин":

    И глад.
  • 148 Защото

    3 2 Отговор

    До коментар #87 от "Алла Пугачова":

    Защото иначе ще ти запорират милионите... Избра милионите за да плюеш по Русия! .И това е съвсем нормално за меркантилните!

    Коментиран от #150

  • 149 Ха ха

    3 1 Отговор

    До коментар #135 от "Истината":

    Така е,няма христянска
    държава на балканите ,дето Русия да не подпомага за освобождение от османско робство, на кой повече,на кой по малко,на нас направо даром.И сега тук либерастите смятат,че трябва да остават в подарените на Украйна земи барабар с хората да им забраняват руския,ами Русия няма морално право да го направи,това няма да е Русия, която ни освободи.

    Коментиран от #151, #170

  • 150 А какво избра Пушкин?

    2 3 Отговор

    До коментар #148 от "Защото":

    Пушкин за руския народ :„Народ, равнодушен до най-малкото задължение, до най-малката справедливост, до най-малката истина, народ, който не признава човешкото достойнство, който изцяло не признава нито свободния човек, нито свободната мисъл“.

    Коментиран от #154

  • 151 Истината

    3 4 Отговор

    До коментар #149 от "Ха ха":

    Русия винаги е освобождавала народите! От свободата им, от живота им, от територията им

    Коментиран от #157, #183

  • 152 Наблюдател

    1 1 Отговор
    Дълго време се чудех защо германците са наричали руснаците Untermensch. Сега разбрах защо.

    Коментиран от #155

  • 153 Бесен- _Язовец

    3 2 Отговор
    А не искат за Пасха да бъде изтеглена Руската армия? Руската армия си е във вкъщи, а фашистите са на гости за малко в югозападна Русия.

    Коментиран от #161

  • 154 Абе

    4 1 Отговор

    До коментар #150 от "А какво избра Пушкин?":

    Тва като онова,не народ ,а мърша:))),за свободите Пушкин ако беше видял сащ с 32 пола,щеше да разбере какво е имал в предвид Едгард Кейси:))

    Коментиран от #158

  • 155 Абе

    2 0 Отговор

    До коментар #152 от "Наблюдател":

    Той Бисмарк най точно е описал руснаците:))),даже е предупредил човека:))
  • 156 небрежнев

    4 3 Отговор
    Досега Путин се държи точно като Хитлер: милитаризира обществото, отделя огромна част от бюджета за оръжие и пропаганда, осигурява си пожизнено властта, унищожава опозицията, няма свобода на словото, напада чужди страни и представя това като освобождение, не приема дори в мислите си поражение, депортира деца, унищожава градове и съдби, мисли си че създава нов световен ред... Няма причина да смятаме, че ще когато някой точно повтаря действията на друг, то ще завърши различно.
    Путин ще унищожи Русия, ще избие огромен брой свои и чужди, и ще направи думата руснак (русия) да е равно на фашист и талибан за много дълго време.

    Коментиран от #159

  • 157 Айде,бе

    2 0 Отговор

    До коментар #151 от "Истината":

    Справка нац.ти празник:)))

    Коментиран от #160

  • 158 Алексей Толстой

    2 4 Отговор

    До коментар #154 от "Абе":

    „Аз не се гордея, че съм руснак, покорявам се на това положение. Ако преди да се родя, Бог ме беше попитал: Графе, избери си народ, сред който да се родиш, бих му отвърнал: Ваше Величество, където на Вас ви е угодно, само не в Русия! И ми се иска да се хвърля на земята, да се гърча в отчаяние от това, какво сторихме ние с талантите, които Бог ни е завещал и какво зло сме сторили на света“.

    Коментиран от #162

  • 159 Айде

    2 0 Отговор

    До коментар #156 от "небрежнев":

    Нов пророк и той наобратно вижда нещата от американския баш такъв Едгар Кейси:)))
  • 160 Истината

    3 1 Отговор

    До коментар #157 от "Айде,бе":

    Празнуването на подписването на Санстефанския мирен договор на 3 март 1878 г. и обявяването на този ден за празник е смешно и нелепо! Русия много добре знае, че Санстефанският договор НЯМА КАК да бъде одобрен от Велики сили. Споровете възникват от неспазването от страна на "Освободителката" на предварително сключените споразумения с Австро-Унгария – по-специално Райхщадското споразумение от 1876 г., Будапещенската конвенция от 1877 г. и Лондонското споразумение от 30 май 1878 г. Основното противоречие се състои в предварителното съгласие на Русия, документирано в посочените по-горе споразумения и конвенция,

    на Балканите да не се създава голяма държава

    Съгласно текста на Райхщадското споразумение Австро-Унгария и Русия се съгласяват, че „ако се стигне до териториални промени или разпадане на Отоманската империя, създаването на голяма компактна славянска или друга държава е изключено“

    Коментиран от #164, #184

  • 161 Ксаниба

    2 4 Отговор

    До коментар #153 от "Бесен- _Язовец":

    За Рамазана ще я изтеглят, те вече наполовина са мюслита а и аятоляха от Иран ще им препоръча да направят жест на добра воля.

    Коментиран от #176, #178

  • 162 Ами

    1 2 Отговор

    До коментар #158 от "Алексей Толстой":

    То не е толкова просто обикновения човек да разбере мисията на Русия човечеството, повечето баш проци ,да,но обикновения човек ,не.Ларо новия филм за 9 септември 44,смятат колко кренвирши и масло дали на руснаците за 2г ,а че щяха да се загубят земи без руска защита,кой ти гледа.Глесат от собствената си малка куличка:)

    Коментиран от #163

  • 163 Дмитрий Лихачов

    0 3 Отговор

    До коментар #162 от "Ами":

    “ Русия никога не имала и няма има никаква особена мисия. Не трябва да се търси никаква национална идея за Русия- това е мираж.

    Животът с национална идея отначало ще доведе до ограничения, а след това ще възникне нетърпимост към друга раса, към друг народ и друга религия. Нетърпимостта непременно ще доведе до терор. Не бива да се допуска връщането на Русия към единна идеология, защото тя рано или късно ще доведе Русия до фашизъм”.

    Коментиран от #165

  • 164 Ха ха

    4 1 Отговор

    До коментар #160 от "Истината":

    Ами не се ли сещаш ,че по този начин Русия съединява България още в началото и и показва почти всички граници. И това ясно показва дето си писал и сезнае,че не тръгва Русия за никакви проливи,а главно заради нас и Румъния получава независимост и участва и други,но всички под руски знамена:)
  • 165 Абе

    2 1 Отговор

    До коментар #163 от "Дмитрий Лихачов":

    Със сигурност няма да доведе до 32 пола,религиозни свободи има ,справка и суровите дагестанци и гордоте чеченци са там ,защото извращенията на запад не могат да се оправдаят нито с Лихсчов,като ли с религиозна свобода,с разрушените Сирия, Ирак и Либия.
  • 166 Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧

    2 0 Отговор

    До коментар #146 от "Айде бе, нещо си се":

    Съжалявам колега но явно си бил в някой свинарник.
  • 167 Хахахаха

    2 2 Отговор
    Тези откачиха. Значи сега проблема не бил от 2014, а бил от 15 - 20 години! Аз мисля, че проблема е от 22 години, когато Путин застана на власт, от тогава и това е проблема!

    Коментиран от #172

  • 168 Жоро

    1 3 Отговор

    До коментар #5 от "МирО":

    То Кремълския Пигмей и Фашисткия Терорист Песков са като постоянно назобани с екстази и кока,с тия изказвания :D :D
    Хем Украйна им трепе смешната армия,хем бягат,и дамските превръзки и тампоните си забравиха ватниците:D :D

    Коментиран от #169

  • 169 Ами да

    2 1 Отговор

    До коментар #168 от "Жоро":

    Засега е ясно само ,че зеления пигмей се друса и че Украйна ще има нови граници,а и че първата ядрена сила в света не може да бъде подчинена:)
  • 170 небрежнев

    1 2 Отговор

    До коментар #149 от "Ха ха":

    Русия, която ни освободи беше унищожена от самите руснаци. Първо убиха цар-освободител Александър II, после цялата царска династия Романови, после цялата руска царска армия, която наричаха Белогвардейци.
    В момента на власт в Русия са убийците на нашите освободители.

    Коментиран от #173

  • 171 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 172 Ами да

    2 1 Отговор

    До коментар #167 от "Хахахаха":

    Защото върна величието на Русия, прав си:))
  • 173 Ха ха

    1 2 Отговор

    До коментар #170 от "небрежнев":

    Айде пак щуротии,а на 9 червената армия спаси ли България от загуби на земи влизайки тук ,че то цяла западна Украйнае от такива земи взети от Унгария, полша ,Румъния като загубили войната,а евреите спаси ли:))),та те тези същите бяха съюзници със САЩ тогава и Франция и Англия.Все руснаци са ,строевете се менят,но мисиите на Русия си остават .И сега трябва да оставят в подарените от ъях земи с хора на Украйна да забранявар руския ли:)
  • 174 Надзирател от Хага

    0 2 Отговор
    Господин Песков - Аз съм ВАШАТА НОВА реалност!Приемете я,тя рано или късно ще Ви сполети!
  • 175 Наблюдател

    0 2 Отговор
    То и Херсон беше "с Русия навеки" ама за Русия останаха само първите три букви от името му! Ще ги изтеглят и още ще искат прошка и репарации ще плащат.

    Коментиран от #177

  • 176 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 177 Айде

    0 0 Отговор

    До коментар #175 от "Наблюдател":

    Нов пророк:)))),само да не стане както казват баш пророците ,не пишмани такива:))))
  • 178 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 179 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 180 Тити

    0 0 Отговор
    Песков алкохолният делириум не те е напускал във момента се борите да оцелеете.

    Коментиран от #182

  • 181 Емил

    0 0 Отговор

    До коментар #26 от "Българка":

    Не, бе! Орките ще се изтеглят!
  • 182 Събратя

    0 0 Отговор

    До коментар #180 от "Тити":

    И ти ли виждаш по завесите, плъхове? Делириум е.
  • 183 БгТопИдиот

    0 0 Отговор

    До коментар #151 от "Истината":

    Говедоленд винаги е освобождавала народите! От свободата им, от живота им, от територията им,от ресурсите им.

    хихихих гра-нтоя.ди ,съррр !!
  • 184 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания