И дума не може да става за изтегляне на руските войски от Украйна преди края на годината. Това заяви говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от ТАСС.
Той подчерта, че за постигането на мир е необходимо да се вземат предвид новите реалности, като присъединяването на нови региони към Русия.
"Изключено е", отсече Песков на въпрос дали Русия обмисля възможността да започне изтеглянето на войските си от Украйна преди края на годината.
"Украинската страна ще трябва да вземе предвид реалностите, които се очертаха напоследък", отбеляза той и допълни: "Тези реалности са продукт на политиката, която украинското ръководство и сегашният украински режим провеждат през последните 15 или дори 20 години".
"Тези реалности показват, че Русия има нови съставни територии. Те се появиха в резултат на референдумите, които се проведоха на тези територии", изтъкна Песков.
По негови думи "без да се вземат предвид тези нови реалности, всякакъв напредък (към разрешаване на конфликта - б.р.) ще бъде невъзможен".
Според Кремъл предложенията на украинския президент Володимир Зеленски за "стъпки към мир" водят до нови военни действия.
"Това са три стъпки към по-нататъшни бойни действия", категоричен бе Песков по повод изявлението на Зеленски, който спомена повече доставки на оръжия за Киев като една от стъпките, които ще приближат Украйна към мира.
Източник: ТАСС
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Българин
Коментиран от #26
14:32 13.12.2022
2 Бухаха
Коментиран от #106
14:32 13.12.2022
3 Българин
Коментиран от #33
14:32 13.12.2022
4 Стоян Георгиев
Страните от Г-7 заявиха, че със сигурност ще изправят руския президент Владимир Путин под отговорност за войната в Украйна и военните престъпления срещу украинския народ. Това се казва в комюнике след срещата им.
Коментиран от #18, #77
14:33 13.12.2022
5 МирО
Коментиран от #95, #168
14:34 13.12.2022
6 Слава на Русия
Z
Коментиран от #171
14:34 13.12.2022
7 Груби грешки
Тези реалности които той нарича нови не са никак нови те са много стари реалности
Втората му грешка е че съобщи как руските войски няма да се изтеглят от украйна преди нова година
Това значи ли че след нова година ще се изтеглят и защо от украйна в украйна няма руски войски те са в новоосвободените присъединени към русия земи
14:35 13.12.2022
8 Няма да се изтеглим
Коментиран от #50
14:36 13.12.2022
9 Българка
Коментиран от #29
14:36 13.12.2022
10 Иван Томов
14:36 13.12.2022
11 стоян
Коментиран от #20
14:36 13.12.2022
12 Ес ес
14:37 13.12.2022
13 Вашето Мнение
14:37 13.12.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 българин
14:38 13.12.2022
16 Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧
Коментиран от #23, #73, #146
14:38 13.12.2022
17 Украинското
Какво може да се очаква от един комик по професия палячо
Нали му беше присъдена титлата палячо на годината
14:38 13.12.2022
18 Срещата
До коментар #4 от "Стоян Георгиев":
на бандитите не може да взима такива решения. Иначе трябва да адресира поне десетина американски президенти с десетките им войни...14:39 13.12.2022
19 Точно така!! Браво Русия!!
14:39 13.12.2022
20 Хи хи хи
До коментар #11 от "стоян":
Нато,и САЩ имат друга задача... Да опазят поляците от украинските ракети.. :))))14:39 13.12.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 Точно така!! Браво Русия!!
14:40 13.12.2022
23 Живял съм и съм работил
До коментар #16 от "Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧":
И с руснаци и с украинциНе намирам никаква разлика между тях още повече че говорят един и същи език
Ще ви разкажа любопитен случай
Преводачка ми беше в киев една млада госпожа багдасарова
Тя твърдеше че е рускиня родена в киев от майка украинка и баща арменец
Коментиран от #35
14:40 13.12.2022
24 Точно така!! Браво Русия!!
14:41 13.12.2022
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Българка
До коментар #1 от "Българин":
Кои - ,,те" ще се изтеглят...?!Укрите-нали...!
Коментиран от #32, #181
14:42 13.12.2022
27 Истината
14:42 13.12.2022
28 Овратен
14:42 13.12.2022
29 Имай предвид
До коментар #9 от "Българка":
Укрите изпращат 16-годишни на фронта без никаква подготовка - познай кой е пушечното месо. Или си трошиш без да мислиш?14:43 13.12.2022
30 Нагли бандити
14:43 13.12.2022
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 А ти отиде ли на фронта...?!
До коментар #3 от "Българин":
Да защитиш справедливата украинска йауза...!Или ми чатиш от дивана,до печката ...!Коментиран от #39
14:44 13.12.2022
34 стоян георгиев
14:44 13.12.2022
35 Мдаа
До коментар #23 от "Живял съм и съм работил":
Дружба на народите. Руската империя ще се възроди, няма как. Въпросът е дали Финландия отново ще е състава и след повече от 100 години?Коментиран от #41, #43, #71
14:45 13.12.2022
36 Муахахах
14:45 13.12.2022
37 Този коментар е премахнат от модератор.
38 Бесен
14:46 13.12.2022
39 Само питам
До коментар #33 от "А ти отиде ли на фронта...?!":
Чака да се включи НАТО. Ами ти руска к...о защо не отиваш да спасяваш матушката си?Коментиран от #52, #103
14:46 13.12.2022
40 Няма и никога са хубави думи с Н
14:46 13.12.2022
41 Дабе, вЕрвай си
До коментар #35 от "Мдаа":
Вярвай си, никой не ти пречи, ноистината е че скоро няма да има нацистка рф!!!14:47 13.12.2022
42 Солей
Коментиран от #46, #47, #54
14:47 13.12.2022
43 Българин
До коментар #35 от "Мдаа":
ку-ку ку-ку14:47 13.12.2022
44 Наблюдател
14:47 13.12.2022
45 Този коментар е премахнат от модератор.
46 Българин
До коментар #42 от "Солей":
Тази мечка много плюшена излезе -кой където я хване я мачка14:48 13.12.2022
47 Истината
До коментар #42 от "Солей":
Мечката е скопена и без зъби и нокти и прави само циркови номера14:49 13.12.2022
48 Бесен- _Язовец
14:49 13.12.2022
49 Стойко
14:49 13.12.2022
50 Абе гламчо,
До коментар #8 от "Няма да се изтеглим":
Какъв "мир", нали се канят руските да нападат Казахстан, после Узбекистан. Докато не им се натрие Zурлара руска фашистка, няма мир.Коментиран от #69, #83
14:50 13.12.2022
51 Урсула
14:50 13.12.2022
52 Че как да я спасявам...?!
До коментар #39 от "Само питам":
Та нали всеки ден казвате,че Матушка загинала...,че Путин умрял...!Що да се хабя...?!?!Коментиран от #56
14:50 13.12.2022
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 ами
До коментар #42 от "Солей":
да - например в косово14:50 13.12.2022
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Само питам
До коментар #52 от "Че как да я спасявам...?!":
Трябва са умреш заедно с нея!14:51 13.12.2022
57 456
14:51 13.12.2022
58 Емил
14:52 13.12.2022
59 Истината
14:53 13.12.2022
60 Хахаха
Очаквайте Украйна да избие поне още 50 000 нашественици до Нова година!
Това предупреждение не е да си прави вятър на устата ...
Путин въобще не излиза от бункера ... страх тресе кочината пРосия
Коментиран от #66, #101
14:53 13.12.2022
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 Този коментар е премахнат от модератор.
63 пацо
14:54 13.12.2022
64 Варненец
14:54 13.12.2022
65 Наблюдател
Коментиран от #78, #93
14:54 13.12.2022
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Напреднал
До коментар #50 от "Абе гламчо,":
Канят се руските да нападат в главите на промитите атлантически мозъциКоментиран от #88
14:56 13.12.2022
70 Историк
14:56 13.12.2022
71 Ха ха
До коментар #35 от "Мдаа":
империя ли искаш? По-лесно е да си направиш машина на времето. И ходи да живееш във Вавилонската империя, ако щеш. Отживелици не им трябват на хората.14:56 13.12.2022
72 Този е идиот,
14:56 13.12.2022
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 Частична могилизация
14:57 13.12.2022
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Ами
14:57 13.12.2022
77 Този коментар е премахнат от модератор.
78 Нали Путин беше изял всички бебета и дец
До коментар #65 от "Наблюдател":
И няколко пъти умря от рак!?! Моля , пояснявайте повърните , извиращи от сбърканите ви мозъци, ционисти нещастни14:57 13.12.2022
79 Украинска поговорка
14:57 13.12.2022
80 Азиатският морж пак е кусал водка 🤣
Изритахме ви от Европа, икономиката ви се разпада, а Украйна ви бие на фронта🤣
Спирай водката и се огледай, талибан сибирски 🤣
Коментиран от #91
14:57 13.12.2022
81 стоян георгиев
14:58 13.12.2022
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Да го ддддд
До коментар #50 от "Абе гламчо,":
Ама те и казахстанците им казаха че степта ще е осеяна с груз 200 яко, няма да им простят, много им станаха фронтовете на рашистите, ще ги подпукат от всякъде, става ми жал за тях вече👹👹Коментиран от #85
14:59 13.12.2022
84 Той Байдън обича да пърди
До коментар #77 от "стоян георгиев":
И като говори, има вид че няма връзка с мозъка, а очите му пред затваряне....това е разложен ходещ труп, още непогребан....14:59 13.12.2022
85 Не повече от на краварите
До коментар #83 от "Да го ддддд":
Не ги мисли ти руснаците, нищожество, потънало в бг мизерията и духовна евроджендърска пустотаКоментиран от #90
15:00 13.12.2022
86 Зеленски
15:00 13.12.2022
87 Алла Пугачова
Коментиран от #148
15:00 13.12.2022
88 Глупости ма
До коментар #69 от "Напреднал":
По руската телевизия го гледах как се зъбят с ядрени закани, после и клип с руския посланик в Казахстан гледах. Атланта няма нищо общо с руската телевизия.Коментиран от #99
15:00 13.12.2022
89 Стрелков - Гиркин
15:01 13.12.2022
90 Този коментар е премахнат от модератор.
91 Хе,хе...🤣!
До коментар #80 от "Азиатският морж пак е кусал водка 🤣":
Супер!Благодарско...😆👍!,,Талибан" ,вече не е обидна дума,откакто афганистанските талибани,въоръжени само с Калашник,ви накараха да тичате презглава,закачени за колесника на самолета...😉!
15:01 13.12.2022
92 Поп Киро Гундяев
15:02 13.12.2022
93 Хахаха
До коментар #65 от "Наблюдател":
Проблемът е, че няма с какво да ги облече и нахрани... За оръжие нама да говорим.15:02 13.12.2022
94 Наблюдател
15:03 13.12.2022
95 Гошо
До коментар #5 от "МирО":
За наркомана си ти ..!! Какви наркотици пиеш бе американеца ? Скоро ще ви оправим всички които сте наркомани …15:04 13.12.2022
96 Тургенев
15:04 13.12.2022
97 Дългият
Коментиран от #109
15:05 13.12.2022
98 Джохар Дудаев
Коментиран от #104, #120
15:05 13.12.2022
99 Невеж
До коментар #88 от "Глупости ма":
Когато казваш атлантик, характеризираш ястребите от северния атлантически океан (НАТО). Да, това няма почти нищо общо с града Атланта15:06 13.12.2022
100 Този коментар е премахнат от модератор.
101 Е как така?!
До коментар #60 от "Хахаха":
Путин въобще не излизал от бункера си...?!Оня ден Путин откри с ,,Мерцедеса" си,възстановеният Кримски мост...!Даже Укрите си направиха селфита с него и пуснаха нова пощенска марка...😝!Коментиран от #127
15:06 13.12.2022
102 Само питам
15:06 13.12.2022
103 Човека КоZа
До коментар #39 от "Само питам":
нато е беззъбо псе което само лае, ръмжи, и напада само слаби държави задължително в пълен състав. Не струват.💤
Коментиран от #110, #112
15:08 13.12.2022
104 Звучи ми...!
До коментар #98 от "Джохар Дудаев":
Като написано от някой...-Нагрухан Дундаев...!
Коментиран от #108
15:09 13.12.2022
105 Пьотр Чаадаев
15:09 13.12.2022
106 Отиваш да ги разгромиш ли?
До коментар #2 от "Бухаха":
Кога заминаваш?15:10 13.12.2022
107 !!!?
Коментиран от #119
15:10 13.12.2022
108 Джохар Дудаев
До коментар #104 от "Звучи ми...!":
Имаш много музикален слух. А Путин как ти звучи?Коментиран от #114
15:11 13.12.2022
109 Да де,именно...!
До коментар #97 от "Дългият":
И Хитлер казваше така ,спрямо руснаците и води с тях война до ...,,дупката си"...-2/2...!!!15:11 13.12.2022
110 Бай Натю
До коментар #103 от "Човека КоZа":
Единственият проблем пред НАТО ще бъде, че от руска страна няма да има кой да подпише акта за пълната и безусловна капитулация на Русия. Психопата Путин и шайката му или ще бъдат линчувани от самите руснаци или ще са избягали в Северна Корея.Коментиран от #116
15:12 13.12.2022
111 Педалите сте в ЕС, джендъре
До коментар #100 от "Путин":
В Русия няма гей клубове в училищата като в Англия например и целия ЕС, където учат 4 годишните да се самозадоволяват у да си сменят пола ..Коментиран от #115, #121
15:12 13.12.2022
112 Само питам
До коментар #103 от "Човека КоZа":
Тогава защо руските zv.инe и руските роби квичене все срещу НАТО?15:13 13.12.2022
113 123455
15:13 13.12.2022
114 Звучи ми като...!
До коментар #108 от "Джохар Дудаев":
,,Път"...- ,,Нов Път",който ще бъде прокаран в освободените руски територии-ДНР и ЛНР...!!!15:14 13.12.2022
115 Българин
До коментар #111 от "Педалите сте в ЕС, джендъре":
Л-А-П-А-ЙКоментиран от #118
15:14 13.12.2022
116 Мечтай си...!
До коментар #110 от "Бай Натю":
Те поне са безплатни...😀!15:16 13.12.2022
117 Щерев
15:16 13.12.2022
118 Българин
До коментар #115 от "Българин":
Русофилите никога не сте били и никога няма да бъдете българи! Доброволния руски роб е само роб, ненавиждан от българите и презирани от руснаците.15:19 13.12.2022
119 Това остаря!
До коментар #107 от "!!!?":
Дай нещо по-свежо,или мозъчето ти достига само до ,,копи-пейст"...?!15:19 13.12.2022
120 Този коментар е премахнат от модератор.
121 Само питам
До коментар #111 от "Педалите сте в ЕС, джендъре":
Русофилче, вярно ли е, че руснаците ви използвали като жени?15:20 13.12.2022
122 Госあ
15:22 13.12.2022
123 Този коментар е премахнат от модератор.
124 Госあ
Коментиран от #126
15:22 13.12.2022
125 Този коментар е премахнат от модератор.
126 Госあ
До коментар #124 от "Госあ":
Повечето от руснаците вече да евакуирани, менте. Сега териториите отвъд Днепър са плацдарм за ракетни обстрели. Но както казах, трябва по мащабно и навътре в Украина да се действа с артилерия и авиация, за да може да се разчисти пътя за танковете до Киев пролетта.Коментиран от #132
15:25 13.12.2022
127 Този коментар е премахнат от модератор.
128 Ами
До коментар #55 от "Румен Радев":
Тая ,която Русия освободи ,тая с "Пустите клисурци станали Московци, а панагюрци Донски казаци",тези връзки между народите са дадени Свише и нищо не може да ги разруши:),цитат на Ванга:),то не ,че Кейси американския баш пророк е останал по назад,наричайки Русия "Фара на надеждата за човечеството ":))),ама тук гледам много пророци, много нещо:)))и си вярват някои,ама те либерастите в САЩ 32 пола намериха,та нашите либерасти тук няма по назад да са ,я:)))))Коментиран от #130
15:29 13.12.2022
129 Този коментар е премахнат от модератор.
130 Този коментар е премахнат от модератор.
131 Човека КоZа
До коментар #55 от "Румен Радев":
Без Русия нямаше да има България на картата сега.Коментиран от #135
15:31 13.12.2022
132 Ха-ха-ха🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾
До коментар #126 от "Госあ":
Напролет няма да има нито Путин, нито Русия в сегашните граници. Русофилите също ще са намалели. Дори Костя Копейкин ще стане евроатлантик.Коментиран от #139
15:31 13.12.2022
133 Този коментар е премахнат от модератор.
134 Ха ха
До коментар #127 от "Смешници сте всички русороби":
Е то то и ти тук си показваш бездарието с ток от реактори руско производство ,ама карай:))),иначе те тези от наса и те до преди 2г само с руски двигатели летяха в космоса,нищо,че караха мерцедеси:)))15:32 13.12.2022
135 Истината
До коментар #131 от "Човека КоZа":
Без Русия нямаше да я има единствено мръсната и продажна пета колона на Москва от национални предатели и българофоби!Коментиран от #149
15:33 13.12.2022
136 Този коментар е премахнат от модератор.
137 Не като да ги видиш на острова на Епщайн
До коментар #125 от "Истината":
И да ги изнасилват пица Пинг-понг в Ню Йорк и после да им лочеш кръвта под формата на адренохром, който се продава във фащ15:34 13.12.2022
138 Бесен- _Язовец
15:35 13.12.2022
139 Ха ха
До коментар #132 от "Ха-ха-ха🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾🇷🇺🚾":
Я ,още един пишман пророк:)))),само дето баш пророците начело с американеца Кейси друго казват:)))15:35 13.12.2022
140 Госあ
Коментиран от #142, #144
15:35 13.12.2022
141 Този коментар е премахнат от модератор.
142 Никво преговаряне с тоя лъжец зеленски
До коментар #140 от "Госあ":
Нито с минските измамници - Германия и Франция, вървящи и криещи зад гърбовете си ционистите от фащ15:38 13.12.2022
143 Истината
Защото му е внушено, че ЕС, НАТО и САЩ или накратко koлekmuвния 3апад е виновен, че не е могъл са се peaлuзupa.
Че заради тях той е беден и нещастен нeyдачник. Затова са и изпълнените със 3лоба и омpa3а коментари на путинистите и cmpacmната им защита на Русия и Путин, от които очакват да накажат вuновнuците за пpoваленият им живот.
15:38 13.12.2022
144 Българин
До коментар #140 от "Госあ":
ей,мек чл.....-скрий сеКоментиран от #147
15:38 13.12.2022
145 А реално е..
15:39 13.12.2022
146 Айде бе, нещо си се
До коментар #16 от "Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧":
объркал ! Ходих в русия и вече не съм русофил, видях им кочината !Коментиран от #166
15:40 13.12.2022
147 Госあ
До коментар #144 от "Българин":
И глад.15:40 13.12.2022
148 Защото
До коментар #87 от "Алла Пугачова":
Защото иначе ще ти запорират милионите... Избра милионите за да плюеш по Русия! .И това е съвсем нормално за меркантилните!Коментиран от #150
15:40 13.12.2022
149 Ха ха
До коментар #135 от "Истината":
Така е,няма христянскадържава на балканите ,дето Русия да не подпомага за освобождение от османско робство, на кой повече,на кой по малко,на нас направо даром.И сега тук либерастите смятат,че трябва да остават в подарените на Украйна земи барабар с хората да им забраняват руския,ами Русия няма морално право да го направи,това няма да е Русия, която ни освободи.
Коментиран от #151, #170
15:44 13.12.2022
150 А какво избра Пушкин?
До коментар #148 от "Защото":
Пушкин за руския народ :„Народ, равнодушен до най-малкото задължение, до най-малката справедливост, до най-малката истина, народ, който не признава човешкото достойнство, който изцяло не признава нито свободния човек, нито свободната мисъл“.Коментиран от #154
15:44 13.12.2022
151 Истината
До коментар #149 от "Ха ха":
Русия винаги е освобождавала народите! От свободата им, от живота им, от територията имКоментиран от #157, #183
15:45 13.12.2022
152 Наблюдател
Коментиран от #155
15:47 13.12.2022
153 Бесен- _Язовец
Коментиран от #161
15:48 13.12.2022
154 Абе
До коментар #150 от "А какво избра Пушкин?":
Тва като онова,не народ ,а мърша:))),за свободите Пушкин ако беше видял сащ с 32 пола,щеше да разбере какво е имал в предвид Едгард Кейси:))Коментиран от #158
15:49 13.12.2022
155 Абе
До коментар #152 от "Наблюдател":
Той Бисмарк най точно е описал руснаците:))),даже е предупредил човека:))15:50 13.12.2022
156 небрежнев
Путин ще унищожи Русия, ще избие огромен брой свои и чужди, и ще направи думата руснак (русия) да е равно на фашист и талибан за много дълго време.
Коментиран от #159
15:50 13.12.2022
157 Айде,бе
До коментар #151 от "Истината":
Справка нац.ти празник:)))Коментиран от #160
15:52 13.12.2022
158 Алексей Толстой
До коментар #154 от "Абе":
„Аз не се гордея, че съм руснак, покорявам се на това положение. Ако преди да се родя, Бог ме беше попитал: Графе, избери си народ, сред който да се родиш, бих му отвърнал: Ваше Величество, където на Вас ви е угодно, само не в Русия! И ми се иска да се хвърля на земята, да се гърча в отчаяние от това, какво сторихме ние с талантите, които Бог ни е завещал и какво зло сме сторили на света“.Коментиран от #162
15:53 13.12.2022
159 Айде
До коментар #156 от "небрежнев":
Нов пророк и той наобратно вижда нещата от американския баш такъв Едгар Кейси:)))15:53 13.12.2022
160 Истината
До коментар #157 от "Айде,бе":
Празнуването на подписването на Санстефанския мирен договор на 3 март 1878 г. и обявяването на този ден за празник е смешно и нелепо! Русия много добре знае, че Санстефанският договор НЯМА КАК да бъде одобрен от Велики сили. Споровете възникват от неспазването от страна на "Освободителката" на предварително сключените споразумения с Австро-Унгария – по-специално Райхщадското споразумение от 1876 г., Будапещенската конвенция от 1877 г. и Лондонското споразумение от 30 май 1878 г. Основното противоречие се състои в предварителното съгласие на Русия, документирано в посочените по-горе споразумения и конвенция,на Балканите да не се създава голяма държава
Съгласно текста на Райхщадското споразумение Австро-Унгария и Русия се съгласяват, че „ако се стигне до териториални промени или разпадане на Отоманската империя, създаването на голяма компактна славянска или друга държава е изключено“
Коментиран от #164, #184
15:55 13.12.2022
161 Ксаниба
До коментар #153 от "Бесен- _Язовец":
За Рамазана ще я изтеглят, те вече наполовина са мюслита а и аятоляха от Иран ще им препоръча да направят жест на добра воля.Коментиран от #176, #178
15:56 13.12.2022
162 Ами
До коментар #158 от "Алексей Толстой":
То не е толкова просто обикновения човек да разбере мисията на Русия човечеството, повечето баш проци ,да,но обикновения човек ,не.Ларо новия филм за 9 септември 44,смятат колко кренвирши и масло дали на руснаците за 2г ,а че щяха да се загубят земи без руска защита,кой ти гледа.Глесат от собствената си малка куличка:)Коментиран от #163
15:59 13.12.2022
163 Дмитрий Лихачов
До коментар #162 от "Ами":
“ Русия никога не имала и няма има никаква особена мисия. Не трябва да се търси никаква национална идея за Русия- това е мираж.Животът с национална идея отначало ще доведе до ограничения, а след това ще възникне нетърпимост към друга раса, към друг народ и друга религия. Нетърпимостта непременно ще доведе до терор. Не бива да се допуска връщането на Русия към единна идеология, защото тя рано или късно ще доведе Русия до фашизъм”.
Коментиран от #165
16:02 13.12.2022
164 Ха ха
До коментар #160 от "Истината":
Ами не се ли сещаш ,че по този начин Русия съединява България още в началото и и показва почти всички граници. И това ясно показва дето си писал и сезнае,че не тръгва Русия за никакви проливи,а главно заради нас и Румъния получава независимост и участва и други,но всички под руски знамена:)16:04 13.12.2022
165 Абе
До коментар #163 от "Дмитрий Лихачов":
Със сигурност няма да доведе до 32 пола,религиозни свободи има ,справка и суровите дагестанци и гордоте чеченци са там ,защото извращенията на запад не могат да се оправдаят нито с Лихсчов,като ли с религиозна свобода,с разрушените Сирия, Ирак и Либия.16:10 13.12.2022
166 Гастерарбайтер. ⚒️🛠🔧
До коментар #146 от "Айде бе, нещо си се":
Съжалявам колега но явно си бил в някой свинарник.16:11 13.12.2022
167 Хахахаха
Коментиран от #172
16:12 13.12.2022
168 Жоро
До коментар #5 от "МирО":
То Кремълския Пигмей и Фашисткия Терорист Песков са като постоянно назобани с екстази и кока,с тия изказвания :D :DХем Украйна им трепе смешната армия,хем бягат,и дамските превръзки и тампоните си забравиха ватниците:D :D
Коментиран от #169
16:17 13.12.2022
169 Ами да
До коментар #168 от "Жоро":
Засега е ясно само ,че зеления пигмей се друса и че Украйна ще има нови граници,а и че първата ядрена сила в света не може да бъде подчинена:)16:25 13.12.2022
170 небрежнев
До коментар #149 от "Ха ха":
Русия, която ни освободи беше унищожена от самите руснаци. Първо убиха цар-освободител Александър II, после цялата царска династия Романови, после цялата руска царска армия, която наричаха Белогвардейци.В момента на власт в Русия са убийците на нашите освободители.
Коментиран от #173
16:25 13.12.2022
171 Този коментар е премахнат от модератор.
172 Ами да
До коментар #167 от "Хахахаха":
Защото върна величието на Русия, прав си:))16:26 13.12.2022
173 Ха ха
До коментар #170 от "небрежнев":
Айде пак щуротии,а на 9 червената армия спаси ли България от загуби на земи влизайки тук ,че то цяла западна Украйнае от такива земи взети от Унгария, полша ,Румъния като загубили войната,а евреите спаси ли:))),та те тези същите бяха съюзници със САЩ тогава и Франция и Англия.Все руснаци са ,строевете се менят,но мисиите на Русия си остават .И сега трябва да оставят в подарените от ъях земи с хора на Украйна да забранявар руския ли:)16:34 13.12.2022
174 Надзирател от Хага
16:40 13.12.2022
175 Наблюдател
Коментиран от #177
16:44 13.12.2022
176 Този коментар е премахнат от модератор.
177 Айде
До коментар #175 от "Наблюдател":
Нов пророк:)))),само да не стане както казват баш пророците ,не пишмани такива:))))16:48 13.12.2022
178 Този коментар е премахнат от модератор.
179 Този коментар е премахнат от модератор.
180 Тити
Коментиран от #182
17:53 13.12.2022
181 Емил
До коментар #26 от "Българка":
Не, бе! Орките ще се изтеглят!17:55 13.12.2022
182 Събратя
До коментар #180 от "Тити":
И ти ли виждаш по завесите, плъхове? Делириум е.18:45 13.12.2022
183 БгТопИдиот
До коментар #151 от "Истината":
Говедоленд винаги е освобождавала народите! От свободата им, от живота им, от територията им,от ресурсите им.хихихих гра-нтоя.ди ,съррр !!
09:27 14.12.2022
184 Този коментар е премахнат от модератор.