ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Спор не може да има, че това е джип. Истински. Притеснява ме само това, че не зная колко са дебели стените на блока. Иначе казано, дали това е надежден и дълговечен мотор или поредната еднодневка.
вие знаете ли какво е мерседес и то бенц....и двете са германски фирми единият прави първият двигател със вътрешно горене на бензина а другият дизеловият двигател и някъде по-пътя са обидиняват фирмата загива и преди да се обединят изведнъж на изложение във виенна столицата на австроунгарската империя едни германски селянчета предлагат на най-богатият австриец тогава е бил консул нещо като дипломат или външен министър тази кола ама пак има уловка и пак фирмата не се казва мерседес нито бенц гаспадин милионера им хвърлил 6-кесии със жълтици със злато и казва поръчвам 6-коли и да се казват на дъщеря ми Мерседес по-български език а по селски Мерцедес и Барцелона и какво стана целият свят лъска и наможе да си поръча чисто нов мердан бир то и тунингован от тук:www.mercedes-fans.de/
5-чъдъра ходете бе хора има музей на техническите науки във мюнхен ходете в музеите на мерседес и порше във щутгарт на vw във волсбург и на BMW и масончетата и комунетата ви пуснат да видите със какви коли се возят и още ви тепат и кльопат.
www.caratsecurity.com/ www.alpha-armouring.de/
Аз си ги кльопам със бусовете vw и със пулманн-мерседес и пак ще ебавам света само бронирани и само със сталинистки маси и рибка то фазани то гъски то есетра чига и есетра и малко варени картошки
Мостовете не са "повдигнати", а портални (редукторни) с външно зацепване. Имат 4 зъбни колела преди главините, които не променят посоката на въртене. Като цяло пълна глупост натъпкана с кинетични загуби. Мостовете са кръпка, която от своя страна е дозакърпена със безмислено силен мотор. Правилните редукторни мостове на всички известни производители са с 2 колела за минимални загуби.
Както уникалният турбо двигател на M-B AMG във F1, така и всичко останало и особено G-класата са умопомрачителни......айде бягайте пеша злобни коментаторчета.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Роман Ценов
11:29 07.06.2015
2 САмо селяните карат фиат
11:46 07.06.2015
3 джипмен
12:34 07.06.2015
4 Гост
12:51 07.06.2015
5 W123 300D
Коментиран от #10
13:23 07.06.2015
6 qwerty
поздрави!!
15:32 07.06.2015
7 боже вземи си вересиите
15:34 07.06.2015
8 белото дерьэвнье
16:04 07.06.2015
9 РУДОЛФ ДИЗЕЛ
16:13 07.06.2015
10 чибурашка
До коментар #5 от "W123 300D":
5-чъдъра ходете бе хора има музей на техническите науки във мюнхен ходете в музеите на мерседес и порше във щутгарт на vw във волсбург и на BMW и масончетата и комунетата ви пуснат да видите със какви коли се возят и още ви тепат и кльопат.www.caratsecurity.com/ www.alpha-armouring.de/
16:40 07.06.2015
11 тошибиян
който иска жип да си купи краз 255 или урал
Коментиран от #12
17:24 07.06.2015
12 путин
До коментар #11 от "тошибиян":
Аз си ги кльопам със бусовете vw и със пулманн-мерседес и пак ще ебавам света само бронирани и само със сталинистки маси и рибка то фазани то гъски то есетра чига и есетра и малко варени картошки17:39 07.06.2015
13 гост
Коментиран от #14
17:55 07.06.2015
14 чекисткомунисткапиталист
До коментар #13 от "гост":
и откъде на дядоти ако имаш магере си кредал задницата че се качи на руски джиип18:43 07.06.2015
15 Маурчи IV
Кефи!
Малко ме притесняват петолъчките дето са ги курдисали до онова големото копче обаче.
Коментиран от #17
18:46 07.06.2015
16 гост
първо се качи на г класата и после оценявай. Май си се качвал ма на nfs-то!!!!!!!!!!!!!!!
18:49 07.06.2015
17 само самагон и водка
До коментар #15 от "Маурчи IV":
и миле китич18:49 07.06.2015
18 9347649
Коментиран от #19
20:52 07.06.2015
19 пешо
До коментар #18 от "9347649":
безмислен ти е коментара май22:42 07.06.2015
20 копеле
11:33 08.06.2015