24 Август, 2016 10:18 11 785 17

Ето го обновения Volkswagen Golf

  • volkswagen-
  • golf


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 The KING

    1 0 Отговор
    Кой каквото ще да казва, аз съм първи и определям тази кола, като съвършена. Казах
  • 2 FАКЕ

    0 1 Отговор
    Кое му е обновеното . Като всяка немска кочина до сега и тази прилича на предишната и на останалите модели на Вагените , един ги беше сравнил с чорапи . Все пак четирите нули и Бме няма да са сами .

    Коментиран от #3

  • 3 Ярослав Станчев

    2 1 Отговор

    До коментар #2 от "FАКЕ ":

    То си пише какво са обновявали ама чукча писател,чукча не читател.
  • 4 guest

    0 0 Отговор
    прилича на последния голф + голф 4
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Гост

    0 0 Отговор
    маниите го тоо голф, тесла п100д стана най-бързия сериен автомобил в света. По-бързи са само ла-ферари и 918, но те са лимитирани и може да се купят само втора ръка.

    Коментиран от #8

  • 7 Писател поет

    0 0 Отговор
    .....поредният БОЙЛЕР на колела ала дипломат корпорейшън, еднакъв със всички останали от главната и голяма НЕМСКА комфекциика. !!!!
  • 8 тоя па

    0 0 Отговор

    До коментар #6 от "Гост":

    Тоя па с тая тесла земи се скрий някъде.
  • 9 Jimmy

    0 0 Отговор
    Ще ме прощавате ама, ем е грозно, ем от Голф 6 насам всичките са еднакви
  • 10 Niko

    0 0 Отговор
    По снимките ми прилича на настоящият модел голф. Нещо май са объркали снимчиците някои.
  • 11 Кор

    1 0 Отговор
    Обновени са стелките и има закачалка за торби в багажника
  • 12 Димитър Колев

    0 0 Отговор
    Следващото поколение ще е като това на снимките, само че с различни дръжки на вратите отвътре и още по-нов накрайник на ауспуха.
  • 13 Джони

    0 0 Отговор
    Автора на статията нещо е побъркал , нищо случва се , въпросният голф модел 2017 изглежда така >>> http://www.bestcarinf.com/volkswagen/volkswagen-golf-viii/11
  • 14 Джони

    0 0 Отговор
    Извинявам се нещо съм гладен явно та хапнах една буква ... ,,побъркал''
  • 15 Айнц цвай полицай

    0 1 Отговор
    Най-хубава е българската кола.....................дето я няма!!!! Ха ха ха ха ха ! Че вземете направете една кола,да ва в българските майстори!!!
  • 16 БАЙ ГАН4О

    1 0 Отговор
    Ако не знаеш по времето на Тодор Живков се произвеждаха български коли и то доста успешно,че даже се и продаваха на запад...
  • 17 Jimmy

    0 0 Отговор
    Добре, да кажем, че не е това голфа, който ''чакаме'', от линка на Джони виждам един приличен голф, който на снимките ( оборудването от снимките) ще струва 50к, което за голф ае неприлично много. Има коли по-висок клас като Toyota Avensis, Ford Mondeo, Renault Talisman...