ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Моито беенве вече стана на 30 години ама по си ми харесва!Това некак си много несериозно ми седи!Беенвето требе да си е с 4 фара та като ги опнеш сичко живо да бега прет тебе!
BMW в последните години много вдигна летвата. Безпристрастно мога да кажа, че са едни от най-добрите машини за избор като новаи и употребявани и това си личи от продажбите им, рекорд след рекорд. Иновации, класа, качество - това е BMW, далеч далеч пред другите конкуренти от Германия и това е факт
Добро е, но наистина са изчрпани от към идеи.
Копират маркетинговата мъгла на ваг, високотехнологична конфекция.
Всичко еднакво, с различна големина и МНОГО скъпо!
тия разбирковци дето пишат че тия копирали от ония, пък особено премиум марките, да си сменят слънчевите очила. живея в германия и по магистралата профучват с 200+ за секунди. от далеч се различават тези марки и по силует и по пропорции и по светлинния подпис....
мешаници може да има при старите японци и франсета, а дори 8 на тях новите им модели са вече доста разпознаваеми. а тази осмица конкретно си е акула както само БМВ може да изглежда.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Trom
10:41 10.01.2018
2 onq s konq
Коментиран от #12, #17
10:45 10.01.2018
3 Най доброто
11:04 10.01.2018
4 Мерджоо
11:28 10.01.2018
5 Много назад
11:38 10.01.2018
6 иво
11:50 10.01.2018
7 гост
Коментиран от #8
12:16 10.01.2018
8 Бащати
До коментар #7 от "гост":
Не говори така за майка си мухльо недъгав12:22 10.01.2018
9 ALFA
14:05 10.01.2018
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 гост
14:27 10.01.2018
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 TSFH
Коментиран от #14
19:43 10.01.2018
14 Японеца
До коментар #13 от "TSFH":
Добро е, но наистина са изчрпани от към идеи.Копират маркетинговата мъгла на ваг, високотехнологична конфекция.
Всичко еднакво, с различна големина и МНОГО скъпо!
20:30 10.01.2018
15 propov
мешаници може да има при старите японци и франсета, а дори 8 на тях новите им модели са вече доста разпознаваеми. а тази осмица конкретно си е акула както само БМВ може да изглежда.
22:22 10.01.2018
16 Ауди
23:48 10.01.2018
17 007-Щастлив
До коментар #2 от "onq s konq":
"ХУЛИГАНА НА ПЪТИЩАТА"ТАКА СИ Е,КОЛЕГА!!!
ПРАВ СИ ДОРИ И СЕДНАЛ!!
ВСЕ ЕДНО ОТ ЛЕГО,ТУЙ!!!
10:13 11.01.2018
18 agbnm
поклон
18:07 11.01.2018