7 Февруари, 2012 13:05 4 022 28

Golf GTI сгъва гюрука през март

  • volkswagen-
  • golf-
  • gti


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ML 320 CDI

    1 1 Отговор
    ако и серийната версия е като концепта ще е супер.но сигорно и цената ще е голяма
  • 2 Kobester

    0 1 Отговор
    Страхотно изглежда
  • 3 dr.mermerski

    1 1 Отговор
    много хубав Фолксваген.
  • 4 Абсурд

    0 1 Отговор
    Такаа, я закрийте с пръсти фаровете на колата, не обръщайте внимание на джантите и ми кажете дали това не прилича на някоя тойота от началото на 90-те. Като човек, сериозно занимаващ се с дизайн не мога да кажа,че това е добра кола. Дизайна е за оценка Слаб 2, няма идея, няма иновация, няма нищо...
  • 5 Горила

    1 1 Отговор
    Верно само фаровете и стоповете се променят при тези коли.
  • 6 555

    1 1 Отговор
    Харесва се на тинейджърите, защото има агресивни фарове. Това е най- евтиния похват за да направиш една кола привлекателна за децата.
  • 7 ВИП АМГ

    0 1 Отговор
    porednata podigravka ot VAG
  • 8 wolf

    1 1 Отговор
    mnogo e gotin avtomobila!
  • 9 Wow

    1 1 Отговор
    Абе вземи се скрии с тези японски кошници на Тойота, кво сравняваш грозните Тойоти с Голф.
  • 10 GTI

    1 1 Отговор
    Красота!
  • 11 до WOW

    1 1 Отговор
    Голфа е възможно най- посредствената кола на европейския пазар. Може би само дачия логан изглежда по- скучно.... японската кола я споменах случайно. Иначе всеки разбиращ поне малко от дизайн, може да потвърди, че дизайна на голф откакто са го създали италианците през 1974, се изменя само козметично. Е да обаче, от тогава са минали почти 40 години и този дизайн е най- малкото морално остарял.... а ако говорим за качество, голфа е много много далеч от която и да е японска кола. Японеца знае как да прави прецизна и качествена техника. Немците никога няма да ги стигнат. Япония е друг свят, друга планета!

    Коментиран от #12

  • 12 Иван Димитров

    1 1 Отговор

    До коментар #11 от "до WOW":

    @11 Николаус Ото,Рудолф Дизел,Феликс Ванкел дали Немците са назад?Някъде японско име да прочете?
  • 13 Иван Димитров

    2 0 Отговор
    Това са имената на създателите на двигателите на колите ни и нито един от тях не Японец.Нищо лично против тях но че немците няма да ги стигнат някак си не ми звучи много добре на фона на фактите ;)
  • 14 ВИП АМГ

    0 0 Отговор
    VAG praviat nai defektirashtite nemski vozila.Opel sashto sa zle s kachestvoto ama pone prodavat evtino a produkciata na VAG e skap bokluk.
  • 15 ????

    0 1 Отговор
    Не продават ефтино цените са еднакви!

    Коментиран от #20

  • 16 до Иван Димитров

    0 0 Отговор
    Не ти разбирам логиката!? Това, че са немци, значи ли че автоматично ги прави най- добрите производители на автомобили и някой няма шанс да направи нещо по- добро? Немците знаят някаква тайна рецепта за правене на нечупливи автомобили или какво? Я погледни единствената сериозна статистика за надеждност от TUV, немска при това и виж колко немски марки има в челната десетка за последните 10 години!... познай кои преобладават? ......Toyota Corolla Verso 2,00% 47 Mazda 2 2,10% 35 Porsche 911 2,20% 35 Ford Fusion 2,20% 37 Mazda 3 2,70% 41 Ford Fiesta 2,70% 37 Porsche Boxster 2,80% 34 Subaru Forester 2,80% 46 Toyota Avensis 2,90% 51 Toyota Yaris 2,90% 36 Honda Jazz 2,90%... Аз лично съм късметлия с колите си, и не съм имал никакви скъпи проблеми с тях(над 140лв.) имах италиански, сега съм с японска и пак ще си взема японска. Залитал съм и по бмв, но няма да се повтори. Мислех си за ауди, но като влезеш във форума им и бързо се отказваш от марката.Качеството на изработка на японска кола сравнено с немски (френски, италиански) от същия клас не може да бъде сравнено. Немските коли са хубави само и единствено, ако са висок клас и струват над 100хил. .... мерцедеси, бмв-та и т.н. под тази цена са със зле изглеждащи пластмасови салони... А дори и над тази цена проблемите с качеството и надежността на механика и електроника си остават... Все пак говоря предимно с внушения от статистики и чути мнения. Сигурен съм, че даже и опел или vw да си взема, ще го карам дълго без да ме разори, до сега със всичките ми коли е било така. Но са ми грозни(без новите опели), а съм човек който се занимава с дизайн и много държи на качествения и оригинален такъв....

    Коментиран от #17

  • 17 Иван Димитров

    1 0 Отговор

    До коментар #16 от "до Иван Димитров":

    @16 Явно не си ме разбрал аз не казвам че японците са лоши производители напротив смятам че са много добри лично за мен немци и японци са на едно ниво както има немски марки по добри от японските така и обратно,но както казаха че японците една ли не са светлинни години напред за мен не вярно затова и дадох имената :).Колкото до надежността да японците сега май наистина са малко напред (от последните десетина години) но до към94-95-96г. никви ги няма (с много малки изключения)като дизайн и качество.Ще кажете кой ги гледа и ги купува тези 16-17 год. коли но в интерес на истината се търсят и купуват.
  • 18 ijhi

    0 0 Отговор
    Виждал си предполага мазда 626 от 90-те! Е тази кола беше идеала ми за дизайн през тези години. Това беше кола приличаща на космически кораб стоейки до мерцедес 190 или някое бмв 3-та серия. Качеството и явно е било добро, защото и до днес се срещат екземпляри, като че сега са излезли от завода. Автомонтьора когото посещавам от дълги години(за масло, накладки и ремъци, предимно), кара тойота от 80-та година!!! Наскоро я гледах и даже няма ръжда(което е чудо за мен)! страхотно запазен автомобил, жалко е, че японските коли не са били разпространени у нас в близкото минало и сега още нямат подобаващ имидж.

    Коментиран от #19

  • 19 Иван Димитров

    0 0 Отговор

    До коментар #18 от "ijhi":

    @18Ако говориш за 626 марк 4 (след 93г)определено изглежда добре и(аз съм се заглеждал по нея) но да не забравяме че 190-кята е пусната 1982г. маздите от тези години не изглеждат по добре от мерц-а да не пък говорим за интериора им-лично мнение.За имиджа съм съгласен.Но също мога да кажа че има много запазени 190 и W123-124.
  • 20 ВИП АМГ

    0 0 Отговор

    До коментар #15 от "????":

    @15 prodavat na ednakva cena ama drug pat.nese izlagai.VAG prodavat debelo za niskoto kachestvo koetopredlagat.
  • 21 февф

    0 1 Отговор
    Съгласен съм, но следващите ц клас не са, много по- добре изглеждащи.

    Коментиран от #24, #25

  • 22 Дошо до Димитров

    0 0 Отговор
    Абе Димитров като са измислили тези двигатели със смешно КПД смяташ, че са сътворили нещо невероятно ли?ЗА тоя тъп ДВГ се изразходва най-ценния природен ресурс на планетата.
    И какво като са го измислили?Японците правят много по-добри мотори.По-мощни от единица обем и с по-нисък разход.
    И де ги ванкеловите мотори на швабето?Мазда ги прави масово хахахаха
    Обясненията ти са от рода на:Гонзо е по-добър от Меси, защото е играл преди него.Хахахаха германски фенчета.

    Коментиран от #23

  • 23 Иван Димитров

    0 1 Отговор

    До коментар #22 от "Дошо до Димитров":

    @22 По принцип с теб не се занимавам винаги подминавам смешните ти коментари но сега не мога,ако не си забелязал харесвам и японски коли но явно търсиш под вола теле.Ако толкова ти се спори давай но само с факти .Дай ми пример какво толкова са измислили японците(в автомобилостроенето)и колко масови са ванкелите на мазда имат точно 1 модел в момента който е с ванкелов мотор.
  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 ВИП АМГ

    0 0 Отговор

    До коментар #21 от "февф":

    @21 temata za C klasa li e ili za WOLF?
  • 26 Бял човек

    0 1 Отговор
    М..рниците коментират.
    Хората с пари купуват

    Хау

    Коментиран от #27

  • 27 ВИП АМГ

    0 1 Отговор

    До коментар #26 от "Бял човек":

    @26 tochno chovek s pari nebi zakupil VW.
  • 28 ВИП АМГ

    0 0 Отговор
    smiatam che e vreme statiata za groznoto otroche na VAG dase istrie che grozi saita.