Костадин Костадинов
Лидерът на партия Възраждане Костадин Костадинов коментира визитата на турския президент Реджеп Ердоган във Варна
“ Нашата власт и Борисов се държат като вилает на Ердоган. България е превърната в едно транзитно депо, на територията на което се срещат ЕС и Турция. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 ML 320 CDI
15:28 07.02.2012
2 Kobester
17:25 07.02.2012
3 dr.mermerski
19:05 07.02.2012
4 Абсурд
20:27 07.02.2012
5 Горила
20:29 07.02.2012
6 555
20:32 07.02.2012
7 ВИП АМГ
21:35 07.02.2012
8 wolf
12:02 08.02.2012
9 Wow
15:25 08.02.2012
10 GTI
15:33 08.02.2012
11 до WOW
Коментиран от #12
21:05 08.02.2012
12 Иван Димитров
До коментар #11 от "до WOW":
@11 Николаус Ото,Рудолф Дизел,Феликс Ванкел дали Немците са назад?Някъде японско име да прочете?22:30 08.02.2012
13 Иван Димитров
22:33 08.02.2012
14 ВИП АМГ
10:47 09.02.2012
15 ????
Коментиран от #20
11:07 09.02.2012
16 до Иван Димитров
Коментиран от #17
11:26 09.02.2012
17 Иван Димитров
До коментар #16 от "до Иван Димитров":
@16 Явно не си ме разбрал аз не казвам че японците са лоши производители напротив смятам че са много добри лично за мен немци и японци са на едно ниво както има немски марки по добри от японските така и обратно,но както казаха че японците една ли не са светлинни години напред за мен не вярно затова и дадох имената :).Колкото до надежността да японците сега май наистина са малко напред (от последните десетина години) но до към94-95-96г. никви ги няма (с много малки изключения)като дизайн и качество.Ще кажете кой ги гледа и ги купува тези 16-17 год. коли но в интерес на истината се търсят и купуват.13:22 09.02.2012
18 ijhi
Коментиран от #19
14:02 09.02.2012
19 Иван Димитров
До коментар #18 от "ijhi":
@18Ако говориш за 626 марк 4 (след 93г)определено изглежда добре и(аз съм се заглеждал по нея) но да не забравяме че 190-кята е пусната 1982г. маздите от тези години не изглеждат по добре от мерц-а да не пък говорим за интериора им-лично мнение.За имиджа съм съгласен.Но също мога да кажа че има много запазени 190 и W123-124.18:18 09.02.2012
20 ВИП АМГ
До коментар #15 от "????":
@15 prodavat na ednakva cena ama drug pat.nese izlagai.VAG prodavat debelo za niskoto kachestvo koetopredlagat.20:15 09.02.2012
21 февф
Коментиран от #24, #25
20:46 09.02.2012
22 Дошо до Димитров
И какво като са го измислили?Японците правят много по-добри мотори.По-мощни от единица обем и с по-нисък разход.
И де ги ванкеловите мотори на швабето?Мазда ги прави масово хахахаха
Обясненията ти са от рода на:Гонзо е по-добър от Меси, защото е играл преди него.Хахахаха германски фенчета.
Коментиран от #23
09:35 10.02.2012
23 Иван Димитров
До коментар #22 от "Дошо до Димитров":
@22 По принцип с теб не се занимавам винаги подминавам смешните ти коментари но сега не мога,ако не си забелязал харесвам и японски коли но явно търсиш под вола теле.Ако толкова ти се спори давай но само с факти .Дай ми пример какво толкова са измислили японците(в автомобилостроенето)и колко масови са ванкелите на мазда имат точно 1 модел в момента който е с ванкелов мотор.13:35 10.02.2012
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 ВИП АМГ
До коментар #21 от "февф":
@21 temata za C klasa li e ili za WOLF?23:20 11.02.2012
26 Бял човек
Хората с пари купуват
Хау
Коментиран от #27
18:47 12.02.2012
27 ВИП АМГ
До коментар #26 от "Бял човек":
@26 tochno chovek s pari nebi zakupil VW.11:39 13.02.2012
28 ВИП АМГ
11:51 13.02.2012