ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Странно как още не са стигнали до заключението, че една хибридна технология би направила този олд скул наистина атрактивен. Иначе си остава една играчка за мафиоти и олигарси по нашите географски ширини, а на запад по-скоро средство за избиване на комплекси
Цървули,какви Уазки,какви 5 лева,това кубче се усъвърщенства през няколко години и е натъпкано с технологии,пияните ви ушанки са застинали в далечната 70-та година,даже е много ама айде
Чакам смислен коментар . Иначе това е джипа , става за всичко , гъзария , удобство , сигурност , оффроуд , можеш и на опера и на парти да отидеш и лодката можеш да пуснеш в морето ..всичко .
Но само,че много глупаци в разните си смешни коментари пропускате да помислите преди да пишете.Преди да дадете определеие кое е истински офроуд джип и кое е паркетник което какво значи аз незнам.Не ви ли идва на ум за здравината на материалите и усъвършенстваните технологии които са вложени.
Кандидат-кравар, попитай 15.Джони как става за “оффроуд” с тия 23” колела и нископрофилни галоши, освен ако за вас двамата слизането до подземния паркинг на мола е “оффроуд”, тогава вАжи
Не мога да разбера защо все още не се предлага хибриден модел,който ще вдигне мощностите,ще го направи по-модерен,екологичен и ше намали значително разхода на гориво.... Спокойно могат да монтират по един електромотор на колело,няма да открият топлата вода! Ясно е,че дизелът при колите ще бъде свит и премахнат,но е ясно и че колите без алтернативна опция също не са приемливи! За мен хибридите са бъдещето,защото дават голяма свобода и възможности! Хибриден AMG ще достига 1000 коня без нужда от тунинг,а освен това ще намали разхода на гориво поне с 30%
Рова са същински важните факти! За сега нищо ново!
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гошо
Коментиран от #4, #23
10:37 14.07.2019
2 Аз,един скромен човек
Коментиран от #8
10:41 14.07.2019
3 гощо
Коментиран от #14
10:44 14.07.2019
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Хм и този път нищо ново
Коментиран от #6
10:51 14.07.2019
6 Име
До коментар #5 от "Хм и този път нищо ново":
Колко си прав10:57 14.07.2019
7 Очаквайте го
11:04 14.07.2019
8 Дано
До коментар #2 от "Аз,един скромен човек":
Дано ти се сбъдне баце11:08 14.07.2019
9 Газаджията
11:11 14.07.2019
10 Друг сектант
11:28 14.07.2019
11 Шофер кайен 4.5 л осмак на газзз
Коментиран от #17
11:29 14.07.2019
12 Academeg
11:39 14.07.2019
13 Гост
12:24 14.07.2019
14 Джони
До коментар #3 от "гощо":
Гоше а млъкни бе селтак . Не е направено за теб . Струва колкото околията където живееш .Коментиран от #25
13:15 14.07.2019
15 Джони
Коментиран от #16
13:19 14.07.2019
16 Джуган
До коментар #15 от "Джони":
С тия 23 цолови джанти е супер за офроуд, особено ако след него върви един Хайлукс 4х4 натоварен с резервни гуми и джанти.Коментиран от #18
13:26 14.07.2019
17 onq s konq
До коментар #11 от "Шофер кайен 4.5 л осмак на газзз":
25/100 ама требе да е големо нанадолнище и да кара плътно зад некой ТИР13:32 14.07.2019
18 Американеца
До коментар #16 от "Джуган":
Но само,че много глупаци в разните си смешни коментари пропускате да помислите преди да пишете.Преди да дадете определеие кое е истински офроуд джип и кое е паркетник което какво значи аз незнам.Не ви ли идва на ум за здравината на материалите и усъвършенстваните технологии които са вложени.Коментиран от #20
13:45 14.07.2019
19 Пламен
15:30 14.07.2019
20 Джуган
До коментар #18 от "Американеца":
Кандидат-кравар, попитай 15.Джони как става за “оффроуд” с тия 23” колела и нископрофилни галоши, освен ако за вас двамата слизането до подземния паркинг на мола е “оффроуд”, тогава вАжи17:34 14.07.2019
21 дявола
17:50 14.07.2019
22 Гост
Рова са същински важните факти! За сега нищо ново!
11:40 15.07.2019
23 Пешо
До коментар #1 от "Гошо":
ГОШЕ ТИ И ЛЮБИМАТА СИ УАЗКА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ.16:24 15.07.2019
24 Така е
21:17 15.07.2019
25 гощо
До коментар #14 от "Джони":
Джонкааааа пали старото Рено и газ към село,че много ми станахте тука!09:38 16.07.2019