Мария Захарова
Гласът на руското МВнР с критика към Фейсбук
“ Ние на няколко пъти се обръщахме към американската компания с молби да изтрие фалшивите профили на посолствата ни в Чехия и Словакия, но не срещнахме разбиране и не видяхме конкретни действия „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иван Господинов
Коментиран от #4
13:05 02.09.2013
2 georgi georgiev
ПП На любителите на японо-немско-италианско-френско-китайски и прррр автомобили, напомням, че става въпрос за автомобили проектирани и създадени в чужбина! Българите сме сила в ЧУШКОПЕЦИТЕ! Т. е. ако може смислени мнения с мисълта, че хората все пак създават, а не такива от сорта, че всичко освен BENZ, BMW и О-О-О ВЕЛИКИ (чак коленичих и ударих главата в пода... ха-ха-ха) GT-R е боклук!
13:29 02.09.2013
3 Борис Георгиев
Коментиран от #5
15:55 02.09.2013
4 Стефан Никодимов
До коментар #1 от "Иван Господинов":
Ако погледнеш фактите от статията, като например това, че най-мощният им дизел ще е 180 коня, което е далеч даже от 3-литровия дизел на Ауди примерно, ти става ясно, че пак ще е сравнително евтин. А това, че щял да е конкурент на голямата немска тройка са измислици на автора или на неговия източник. Направи сметка, щом няма да използват 2.2 дизела от 508 GT, или ще го дефорсират, значи ще се цели пак снижаване на цената.16:36 02.09.2013
5 iiiiiii!!!!!!!!
До коментар #3 от "Борис Георгиев":
Незнам дали си чувал за Сааб , но докато бяха отделно от Опел всичките им двигатели бяха 4-цилндрови с до 300 коня , но това не ги правеше лоши , а напротив .19:35 02.09.2013
6 Симеон Тасев
Коментиран от #7
21:09 02.09.2013
7 dizy g
До коментар #6 от "Симеон Тасев":
Монка,стига братле,стига се излага.Пишеш като Спиндермаан.Коментиран от #8
23:56 02.09.2013
8 Симеон Тасев
До коментар #7 от "dizy g":
16:19 03.09.2013
9 galaxy
19:59 04.09.2013