ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Дали не е кичозна - особено със сребърните бъбреци ...
по-скоро само на интериора е трябвало да наблегнат.
а пък хонда 1.4 с турбо колко е мощна, ама като не знаят ....
Знаеш ли на кой ? За някой който иска да се прави на гъзар и който има пари..За някои може да е безмислено но 100 % ще има хора които ще го харесат
И на мене не ми харесва така предпочитам с хубав махагон
Абе в тоя форум само хейтари ли има?! Добре, не харесвате скъпи коли или не харесвате БМВ или незнам си какво.. Тука става дума за произведение на изкуството в автомобилостроенето и само прочетете коментарите долу и се замислете какви са тия ламели които са ги писали. .а.ти порнографското мислене имат някой хора. Труд и техника вика единия, ЕЙЙЙ това да не ти е час по изобразително в 7-ми 'А' клас бе ?! Заради разсъжденията на такива като вас, цялостното ви поведение в живота е на толкова ниско ниво!! Да не се чудите после защо се случва всичко това в България, ами заради такива 'умове' като Вас !
Г-н Демирев, не се хабете, то им е ежедневие вече да мрънкат и да плюят. Те от БМВ дори не са си мислили, че ще продават такива individual-и тука в България. Хората си пласират колите и се купуват като топъл хляб, а тука някакви палячовци седнали да коментират Баварката. От хора, на които върха на кариерата им е сервитьор в кварталната кръчма на средна работна заплата, не можеш да очакваш да оценят такъв ексклузивен модел. Те 730d няма да видят, пък...
2 МИЛИАРДА души по света живеят с по-малко от 2 долара на ден, а други плуват в пари и се чудят как да се глезят. В ненормален свят живееме
=============
Първо, тая статистика е пълна глупост, дори в Индия не живеят вече с толкова, камо ли Китай.
Второ - 90% от тия се драпат по макарите по цял ден и чакат или нещо да падне от клона, че да го изядат, или белия човек да ги нахрани!
Ми дай да се върне комунизма тогава, че всички да са равни, а?
Абе то и от Бугати не са знаели къде е България,ама и тука има Вейрон и то собственост на българин.С очите си съм го виждал.
То и Ролс Ройс се прави изцяло ръчно,ама какво от това.Да не е по-калпав от това БМВ,дето реалната му цена е 200000 евро,а със сребърните циганийки става 2 млн.евро,щото видиш ли са правени ръчно.
Айде вземайте си го тоя летен кош,дето за да излезе от гаража на 3 януари и човека да отиде на работа с него,ще му трябва много голям трактор.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 триста итридесети
по-скоро само на интериора е трябвало да наблегнат.
а пък хонда 1.4 с турбо колко е мощна, ама като не знаят ....
Коментиран от #3
12:11 24.10.2013
2 Киро Стоев
Коментиран от #12, #19
12:22 24.10.2013
3 Симеон Тасев
До коментар #1 от "триста итридесети":
бмв то кърти а ти стига рева с тая мижава хонда дето никой не я е чувалКоментиран от #7, #14
13:16 24.10.2013
4 Милен Николов
14:22 24.10.2013
5 alex xela
Коментиран от #6
15:43 24.10.2013
6 БМВ БЪЛГАРИЯ
До коментар #5 от "alex xela":
Знаеш ли на кой ? За някой който иска да се прави на гъзар и който има пари..За някои може да е безмислено но 100 % ще има хора които ще го харесатИ на мене не ми харесва така предпочитам с хубав махагон
16:26 24.10.2013
7 Iaroslav Stanchev
До коментар #3 от "Симеон Тасев":
Кърти викаш,бемвето.Аз така като гледам,тоз посребрения туч,е едно евтино копие на Ролс Ройс май.Коментиран от #8
16:34 24.10.2013
8 Симеон Тасев
До коментар #7 от "Iaroslav Stanchev":
да ама неКоментиран от #10
16:38 24.10.2013
9 galaxy
16:39 24.10.2013
10 Iaroslav Stanchev
До коментар #8 от "Симеон Тасев":
Да ама да.16:43 24.10.2013
11 Nickname
Коментиран от #15
18:10 24.10.2013
12 петър петров
До коментар #2 от "Киро Стоев":
2 МИЛИАРДА души по света живеят с по-малко от 2 долара на ден, а други плуват в пари и се чудят как да се глезят. В ненормален свят живееме18:12 24.10.2013
13 стефан димитров
21:00 24.10.2013
14 триста итридесети
До коментар #3 от "Симеон Тасев":
Монка, ако ти дадат тест за интелигентност, можеш ли го почна?Коментиран от #16
22:50 24.10.2013
15 comment
До коментар #11 от "Nickname":
Пък при мен малко бавен нета и докато зареди картинките си мислех, че за Лада 7-ица ще иде реч. Е оказа се, че пак е подобна кошара.23:34 24.10.2013
16 comment
До коментар #14 от "триста итридесети":
Ще знаеш, одма го почва теста, само да е на по-мека хартия и веднага ще запълни 2-3 листа... в тоалетната.23:36 24.10.2013
17 Митко Демирев
Коментиран от #18
21:16 25.10.2013
18 Никола Младенов
До коментар #17 от "Митко Демирев":
Г-н Демирев, не се хабете, то им е ежедневие вече да мрънкат и да плюят. Те от БМВ дори не са си мислили, че ще продават такива individual-и тука в България. Хората си пласират колите и се купуват като топъл хляб, а тука някакви палячовци седнали да коментират Баварката. От хора, на които върха на кариерата им е сервитьор в кварталната кръчма на средна работна заплата, не можеш да очакваш да оценят такъв ексклузивен модел. Те 730d няма да видят, пък...Коментиран от #20
00:09 26.10.2013
19 Georgi Kotsev
До коментар #2 от "Киро Стоев":
2 МИЛИАРДА души по света живеят с по-малко от 2 долара на ден, а други плуват в пари и се чудят как да се глезят. В ненормален свят живееме=============
Първо, тая статистика е пълна глупост, дори в Индия не живеят вече с толкова, камо ли Китай.
Второ - 90% от тия се драпат по макарите по цял ден и чакат или нещо да падне от клона, че да го изядат, или белия човек да ги нахрани!
Ми дай да се върне комунизма тогава, че всички да са равни, а?
12:19 28.10.2013
20 Iaroslav Stanchev
До коментар #18 от "Никола Младенов":
Абе то и от Бугати не са знаели къде е България,ама и тука има Вейрон и то собственост на българин.С очите си съм го виждал.То и Ролс Ройс се прави изцяло ръчно,ама какво от това.Да не е по-калпав от това БМВ,дето реалната му цена е 200000 евро,а със сребърните циганийки става 2 млн.евро,щото видиш ли са правени ръчно.
Айде вземайте си го тоя летен кош,дето за да излезе от гаража на 3 януари и човека да отиде на работа с него,ще му трябва много голям трактор.
21:04 29.10.2013
21 Кобрата
16:30 30.10.2013