Регионалната дирекция по горите е издала над 20 акта за незаконна сеч в местността "Баба Алино". Те са издадени след проверки на място от служители на дирекцията в периода 2023 - 2025 г., посочи "Нова телевизия".
Общата стойност на наложените санкции за нерегламентирана сеч възлиза на 15 хиляди лева. Актовете са издавани на служители, работещи по строежа на комплекс "Форест Клуб Варна", станал известен като "градът фантом".
Горски инспектори и полицаи от 5 РУ към ОДМВР - Варна проведоха акция на място и в понеделник. По информация на NOVA става дума за проверка, назначена от Прокуратурата, във връзка с образувано досъдебно производство за незаконната сеч в района.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Град София
Коментиран от #17
20:07 05.06.2026
2 БОЦ - ко
Онзи с генералските лампази,
С къщата във Барселона,
На "Бикини" комтаньона !
Коментиран от #7
20:08 05.06.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Без име
Коментиран от #23
20:10 05.06.2026
5 ГОЛЕМ СМЕХ
Нема такава държава
20:11 05.06.2026
6 Тцтцтц
20:12 05.06.2026
7 БСП МИЛИАРДЕРИТЕ
До коментар #2 от "БОЦ - ко":
Боцко е бедняк спрямо насКоментиран от #21
20:12 05.06.2026
8 Хасковски каунь
20:16 05.06.2026
9 ДАНЧО МЕНТАТА С 3 ИМОТА ТАМ
20:21 05.06.2026
10 Анонимен
20:27 05.06.2026
11 Тия ненормални ли са
Затвор за всички крали и лъгали след 89- та г. Дамаджаната почна да се разплита
Коментиран от #24
20:29 05.06.2026
12 Крумово закони
20:33 05.06.2026
13 благо коцко
20:35 05.06.2026
14 шиши амедуф дугануф
20:37 05.06.2026
15 горски
20:40 05.06.2026
16 ?????
Глупости на търкалета естествено.
15 000 лв. на някои са им обяд в ресторант с приятели.
Ама се радвам как сглобкаджиите се мъчат да заличат следите и се топят един друг.
20:48 05.06.2026
17 Анонимен
До коментар #1 от "Град София":
Не мога да разбера, защо всички се вълнуват толкова. То ще си покаже. След определено време ще има, скачане от високи етажи, инциденти с автонобили и т.н. Който се спомине скропостижно еее тое взел парите и е издал заверата. Украинската/руска мафия няма да простят. Даже и да се узакони всичко, това си е предателство и осветяване. Няма прошка....20:55 05.06.2026
18 Тити на Кака
Евалла на ПП, ДС и Коце Антикорупционеро, добре са се представили в надбягването за паричките на КУБчетата😂😂😂
21:47 05.06.2026
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 али баба
01:07 06.06.2026
21 луканов
До коментар #7 от "БСП МИЛИАРДЕРИТЕ":
напред другари назначавам ви за мильонери с парите на хората!01:09 06.06.2026
22 резултата?
11:55 06.06.2026
23 оркестър
До коментар #4 от "Без име":
То и за Весито ще се чуе.Няма начин.Все нещо има.12:13 06.06.2026
24 Вуйчо Ваньо
До коментар #11 от "Тия ненормални ли са":
Нали за това избегнаха лустрацията.За да обрулят държавата и да станат основни участници в мащабния грабеж.Къде са Баневи?И други герои?12:23 06.06.2026
25 Наблюдател
Демокрация ли......,?
Нищо не остана от нацията ни !
09:57 07.06.2026
26 Този коментар е премахнат от модератор.