Планирани прекъсвания на тока в Западна България 8-12 септември 2014 г.

Публикувана: 7 Септември, 2014 07:00
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 1436
ШРИФТ ПЕЧАТ

ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на eлектрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването, както следва:

София-град

За периода 08-12.09.2014 г. /08:00 - 16:30 ч/ - гр. София -  В.з. Люлин: БЛ. ВИЛА, КВ. 13, П-Л 12-17, П-Л 14, П-Л 2, П-Л 207, П-Л 24, П-Л 3-15, П-Л 35, П-Л 71, ПЪСТРОЦВЕТНА,УЛ. КАЛИНА,УПИ VІІІ-16, УПИ ХVІ-108 КВ.14, УПИ ХІ-246 КВ.2,  КВ.10, КВ.11, КВ.12, КВ.14, КВ.15, КВ.17, КВ.18, КВ.20,КВ.21, КВ.3, КВ.4, КВ.6, КВ.7, КВ.8, КВ.9 ;  В.з.люлин: БЛ. УПИ-ХХІІІ-219 кв.4;  Георги Бенковски: 6;  Люлин: БЛ. В.З.ЛЮЛИН КВ.16А;  Местност Бонсови Поляни: 10, 2, 57, КВ.1, КВ.10, КВ.12, КВ.13, КВ.14, КВ.15, КВ.17, КВ.18, КВ.19,  КВ.2, КВ.21, КВ.3, КВ.4, КВ.40,КВ.6, КВ.60, КВ. 7, КВ. 8, КВ. 9,  П-Л  7,  БЛ. БАРАКА, БЕНКОВСКИ, БОРИС 1-61, БУНГАЛО, В.З. ЛЮЛИН, В.З.ЛЮЛИН, ВЗ ЛЮЛИВ, ВЗ ЛЮЛИН, ВИЛА, ВРЕМЕННА ПОСТРОЙКА, ГЕРЕНА 7, КВ. 21-7, КЮПО, ЛУД ГИДИЯ, П-Л 1-339,  П-Л 11, П-Л 146, П-Л 3-27, П-Л VІ,П-Л VІІ, ПИРАМИДАТА, Т. ЛИВАД, УЛ.63, УПИ 8-229,  УПИ II-176 КВ.11, УПИ IV-234 КВ.3, УПИ IX-58 КВ.18, УПИ V-233, УПИ VII-196 КВ.17, УПИ XI КВ.6 П-Л №181, УПИ XIX-226 КВ.4, УРАЛ 19-Г. Б., ЧЕРВЕНА РОЗА, ЧЕРВЕНА РОЗА 10;  Овча Купел: БЛ. ВЗ. ЛЮЛИН УПИ ХІ -249

 

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Камчия: 1 ;  Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20,4, 5, 8, 9 ;  Павел Красов / Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 34, 35, 36, 4, 40,5, 5А,6, 7, 8, 9 ;  Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Самоковско Шосе: 1, 17, 19,  23, 3, 42, 46,  БЛ. 1, АПТЕКА,ФУРГОН ;  Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8 ;  Цариградско Шосе /Тракия/: 34 ;  Шиндра: 1, 10, 12, 12 А,2, 4, 4 А,6, 8,  БЛ. УЛ. ШИНДРА /УЛ. КАМЧИЯ

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост бл. 79, вх.Е , бл. 79Б, вх. 1

На 08.09.2014 г. /08:15 - 10:00 ч/ -  гр. София - Пловдив: 25,  БЛ. ДЕТСКА ГРАДИНА;  Русе: 8;  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 388, 389 ;  Сливница: БЛ. УЛ. РУСЕ;  Ямбол: 6, 9

На 08.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София - Самоков, Христо Зографски: 38;  Виднище / Горубляне: 1, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29,  3, 31, 31 А,5, 7, 7А,9 ;  Висока Ела: 1, 3, 3А ;  Георги Зоев: 1, 10, 10 А,12, 2, 4, 6, 8 ;  Горубляне: БЛ. 38, 40,41, 42 ;  Искър / Горубляне: 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17 А,18, 19,  21, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  29 А,30,31, 31 А,31А,32, 33, 34, 34 А,35, 36, 37, 37А,38, 39,  40,41, 42, 43, 43А,44, 45, 45 А,46, 48, 48 А,48А ;  Освобождение / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 14, 16, 16А,18, 2, 20,22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,   БЛ. 1, 2 ;  Петър Дипларов: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16 А,17, 18, 18 А,19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 3, 30,32, 34, 36, 38, 4, 4 А,5, 5 А,6, 6 А,7, 8, 9,   БЛ. ЖИЛИЩНА СГРАДА ;  Самоковско Шосе: 17, 19,  21, 25, 27, 29,  3, 43, 47, 9

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; БОГОВА СТЪПКА          ; БЕЛОВОДСКИ ПЪТ; БАЙКАЛ; 1-ВА; БОЯНСКА РЕКА; БОЯНЕЦ; АЛЕКСАНДЪР ПУШКИН; 788-МА/ВИТОША/; БРАТЯ БЪКСТОН   ; БОЯНА; БОЯНСКА ПЕСЕН /774/; 614-ТА; БОЖУР"

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915, ВХ. В, ВХ. Г

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Бул. Европа /баба Парашкева/:  №2,   №2А,  №6,   №8,   №10А,  №12,   №12Б,  №14,   №83,   №85,   №130,  №134,   №144,   №146

На 08.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ. 11А, вх. Б

На 08.09.2014 г. /08:45 - 16:00 ч/ - гр. София - бл.  Строеж гр. София - Люлин 6: 1, до, бл.  27 Соу Акад. Георги Караславов, 27-мо Соу Акад. Георги Караслав, 603, 610, 612, 613, 614, до бл. 613

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна II Част: БЛ. 204, ВХ. А, Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - жк. Братя Бъкстон: БЛ. 201А, вх. А, вх. Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ.А, Б

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул.  Ивац Войвода: № 1,  № 2,  № 3,  № 4 - 6,  № 5,  № 7,  №9, № 11,  №14,  № 15, № 16, № 17,  № 18,  № 19,   № 20, №21, № 22,  № 23,  № 24,  № 25,  № 26,  № 27,  № 28,  № 29,  № 30, №32,  № 33

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Иван Вазов бл. 18,  пицария "Доминос", бул. Витоша 131 вх. А, вх. Б /бл. 19/, бл. 18 А, ул. Петко Каравелов 1,  3,  5,  бул. Витоша 137,  бл. 20 + пристройка

На 08.09.2014 г. /09:15 - 16:00 ч/ - гр. София - Булаир /613/: 2 ;  Голяма Могила /в.з.киноцентър/: 94а;  Детски Мир: 1а,5 ;  Плиска /д-р Петър Вичев/: 10; ул. Професор Илия Йосифов

На 08.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София -  Любен Каравелов: 35, 41, 43, 45, 49,  77 ;  Проф. Никола Михайлов /Ален Мак 3, 5, 4, 8, 10, 12; ул. Любен Каравелов 32, 34, 36, 38; бул. Васил Левски 62, 64, 66

На 08.09.2014 г. /09:30 - 14:30 ч/ -  гр. София - ул. Одрин

На 08.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София - ул. Тайга Бл.1, Вх А и Б ;  ул. Мара Бунева №2, 4, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36 ; №40, 42, 44, 46, 48, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 19,  21, 23, 25, 27, 29,  31, 35, 37, 39; №41, 43, 45, 47, 49,  51, 59,  67, 77

На 08.09.2014 г. /09:45 - 12:00 ч/ - гр. София -  Слава: 1

На 08.09.2014 г. /09:45 - 14:45 ч/ - гр. София - ул. Шар Планина номер 69

На 08.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ -  гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 321, 322, 323, 324, 325, 325-П,326, 327 ;  Цар Симеон: 312

На 08.09.2014 г. /10:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Българска Морава /Жеко Димит: 38, 40,42, 44, 54, 59,  61, 63, 65, 67, 71 ;  Осогово /Пело Пеловски/: 32 ;  Партений Нишавски /Любо Карт: 1

На 08.09.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Капина: 1, 10, 12, 14, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 8;  Маестро Георги Атанасов: 22, 22А, 24, 26, 28, 29,  31, 32, 33, 34, 35, 37, 39,  41, 41А, 49;  Отец Генадий: 21,  БЛ. ХР МОРФОВА/ОТЕЦ ГЕНАДИЙ;  Панайот Пипков: 20, 21, 25, 26, 27, 27А, 28, 30, 31, 32, 32А, 34, 35, 37, 39,  41, 43;  Хмел: 10; Христина Морфова: 10, 14, 19,  20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  31, 34, 36, 37, 39,  40, 40А, 41, 42, 43, 45, 47, 4А, 51, 53, 55, 55А, 57, 6, 61, 61А, 63А, 7, 8

На 08.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 173, 356

На 08.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София -  бул. Васил Левски: 4, 6, 8;  Д-р Петър Берон: 3, 5, 7, 9

На 08.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Света Троица/вълчо Иванов/: БЛ. 358

 

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Братя Бъкстон: БЛ. 201А, вх. В, вх. Г

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, бл. 79Б, вх. 2 и вх. 3

На 09.09.2014 г. /08:15 - 10:00 ч/ - гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 365, 367

На 09.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  Гродно: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Камчия: 1 ;  Минзухар: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 20,4, 5, 8, 9 ;  Павел Красов/ Горубляне: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 34, 35, 36, 4, 40,5, 5А,6, 7, 8, 9 ;  Преслав / Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ремсиста: 1, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Самоковско Шосе: 1, 17, 19,  23, 3, 42, 46,  БЛ. 1, АПТЕКА, ФУРГОН ;  Ханчето: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 6, 8 ;  Цариградско Шосе /Тракия/: 34 ;  Шиндра: 1, 10, 12, 12 А,2, 4, 4 А,6, 8,  БЛ. УЛ. ШИНДРА/УЛ. КАМЧИЯ

На 09.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София - Бистрица, Общ. Столична   101-ва: 1;  Горубляне: БЛ. 36 И М/У БЛ. 3, АВТОСЕРВИЗА, ДО АВТОСЕРВИЗА АВТОСЕРВИЗА, ИМОТ 2492, КВ. 9, БЛ. 20А, ДО, К 4, М/У;  Обреща: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,   БЛ. ГОРУБЛЯНЕ;  Поручик Мороз: 1, 1 А,10, 11, 12, 2, 2 А,3, 4, 5, 6, 8, 9 ;  Пролет / Горубляне: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  19 А,2, 21, 23, 25, 27, 29,  3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Роса /Горубляне: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 3, 30,32, 34, 36, 38, 4, 40,42, 42 А,44, 46, 48, 5, 50,6, 7, 8, 9;  Самоковско Шосе: 13,  БЛ. 1, 2, 3 ;  Симеоновско Шосе /Вол. шосе/: 1

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; ДЕСИСЛАВА       ; ГЕРГАНИЦА; ВОДЕНИЧНИЦА /АЛ. ПУШКИН/          ; ДАСКАЛ СТОЯН ПОПАНДРЕЕВ; БРЕЗОВИЦА; ВАСИЛАШКО ЕЗЕРО       ; БУЛАИР/613/"

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - бул. Сливница: № 40, №130, №132, №138

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. 753-ТА/ИЛИНДЕН/: №1, №5, №9

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София ул. 754-та /ИЛИНДЕН/: №1,  №3,  №5,  №9,   №10,  №13

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Маслиново Клонче: №3,  №9,   №11,  №13,  №15,  №17,  №19

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Суходол: № 3

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915Б

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 915 ВХ. Д

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.11А вх.В.

На 09.09.2014 г. /08:45 - 14:45 ч/ - гр. София - ул. Одрин

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. А

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ. В, Г

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Попова Шапка /Станка и Любен: 74,  бл. Студио

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. София - Гоце Делчев /Eмил Марков/: бл.  115, 255;  Гоце Делчев /жк. Емил Марков/: бл. 115, 255, бл. 256 А, 256-а, 256а, 257, 257-а, 257а ;  Луи Айер /Никола Каменов/: 1, 11, 13, 15, 19,  2, 8, 9, бл.  115, 255, 255а, бл. 256 А, 256а

На 09.09.2014 г. /09:15 - 16:30 ч/ - гр. София -  Атанас Узунов: 49, 53, 59,  бл.  Маг. ;  Детелин Войвода: 39

На 09.09.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Бистрица, Общ. Столична, 3-ти Март: 11, 2 ;  Беликата: 1, 1 А,10, 11, 13, 14, 2, 3, 4, 4 А,5, 6 А,7, 8, 9,  9 А ;  Бучаро /Методи Гергов/: 1, 2, 3, 4 ;  Васил Левски /69-та/: 10, 12, 14, 18, 2, 4, 6, 8 ;  Ведрина: 1, 10, 8 ;  Гъбешница /52-ра/: 10, 11, 12, 14, 24, 4, 5, 6, 8 ;  Ивайло /42-ра/: 10, 13, 14, 15, 17, 19,  21, 8 ;  Клисурговец /Йордан Апостоло: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ;  Никола Крушкин /2-ра/: бл.  Павилион,ресторант ;  Преспа /49-та/: 1, 2, 6 ;  Резньовете /16-та/: 1 ;  Стефан Стамболов /Ник. Попов/: 13, 14, 15, 15 А,16, 17, 18, 19,  20,20а,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 9 ;  Тинтява /36-та/: 39 ;  Тополите /53-та/: 1, 11, 12, 14, 2, 2 А,3, 4, 6, 7, 7 А,8, 9 ;  Трепетлика /51-ва/: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7 ;  Цветна Градина /59-та/: 2, 2 А, 5;  Шоплук /Шопска Комуна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20,22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ягода /56-та/: 5 ;  Янчовска Река: 28 ; Железница, Общ. Столична;  Ален Мак: 10,  1, 2, 3, 4, 5, 8,  4;  Боровец: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8,  2, 6 ;  Ведена/8ма/: 10, 11, 12, 13, 13а,14, 15, 16, 17, 18, 19,  21, 23, 23а,29,  31, 6, 7, 8, 9 ;  Вителски Дол: 1, 7,  бл.  Водна Помпа,къща ;  Витоша /21ва/: 10, 7а ;  Дрен: 4, 5 ;  Дъбова Гора /11та/: 11, 13, 15, 2а,8, 9,   15, 6 ;  Еделвайс: 3, 4, 5, 5а,7,  3, 5 ;  Здравец /10та/: 5, 6, 8 ;  Иглика: 13 ;  Изгрев /Велин Вукадинов/: 14,  2 ;  Искърска /Христо Петков/: 1, 11, 14, 16, 2, 20,22, 3, 4, 6, 7, 8, 9,   2,  бл.  Павилион,читалище, бл.  Упи Xxix , кв. 41;  Кимов Дол /13та/: 4 ;  Крушкини Кошари: бл.  Къща ;  Лева Река /7ма/: 10, 3, 6,  8 ;  Люляк: 1, 10, 12, 13, 15, 17, 19,  2, 23, 25, 25а,3, 4, 6, 7, 8, 9,  9а, 1, 11, 17, 5, 9 ;  Манастирище /23та/: 18,  36 ;  Местн. Мангови Кошари: бл.  Вила;  Местн. Цареви Кошари: 12, 16, 23, 24, 28, 31, 5,  бл.  Вила, къща, м. брезовица;  Местн. Чемерник: 32, 35, 52,  бл.  кв. 54 Упи 5-597, къща ;  Плана Планина /4та/: 13, 1а,21, 29,  31, 34, 35, 42, 5, 6 ;  Пробуда: 14, 14а,18, 22, 23а,24, 27, 28, 33, 5а,9 ;  Самоковско Шосе /1ва/: 18, 19,  2, 20,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  31, 33, 34, 35, 35а,36, 37, 38, 4, 40,41, 43, 47, 49,  53,  24, 27 А,27а,35, 38, 40,44, 53 ;  Стамболова Река: 15, 22, 25, 29,  31, 33, 35, 4, 6,  17, 19,  21, 3, 5, 5а,6, 7, 9 ;  Урвич /Цветан Милев/: 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19,  20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30,32, 7,  21, 27, 28, 34, 36, 38 ;  Черни Връх: 11, 13, 15, 17, 3, 5, 5а,7, 9,  №2,  15, 2, 5 ;  Шипка: 1, 3, 4, 5, 7 ;  Ярема /20та/: 5 ; Панчарево;  Детски Град: 98, 999,  бл.  Барака, бунгало, вила, къща, магазин, строителство, упи 25-85 кв. 10, упи 4-59,  упи I Кв 21, упи VІІ- 513, кв. 5, упи ІІІ-16 Кв.21, упи Х-22 Кв.17, упи ХvІІІ-464, 465 Кв 6, упи ХІх-464, кв. 6, упи Хх- 464 Кв.6, фургон, бл.  Чер. гр-ни;  Курията: 19 ;  Местност  Лозето: 1, 12, 35, 999,  бл.  Вила,ул.здраве,упи  Xi 313 ;  Местност Косанин Дол: 18, 3, 999,  кл.а, 40а, бл.  Барака,вила,имот 00017, кв.41 Упи 14-2219,  къща,мтп Кл.55-63-69,  офис И Сервизна База,пи 2888, ст.33,  бл.  Вила,кв.40а,упи  Vi-2220, Кв 38, упи 16-155 Кв.39,  упи 2205 Кв.10 Р-н Панчарево,упи 5-670 Кв 10а,упи 6-3005 Кв.39,  упи9-158 Кв. 40 ;  Местност Ширините: 1, 1а,1б,2, 3, 31, 4, 5, 6, 7,  бл.  Къща 1, къща 10, къща 2, къща 9,   бл.  П2816 Кв465 ;  Самоковско Шосе: 110,  бл.  Спортно Развлекателен Комплекс ;  Черешова Градина: 1а, 3а; гр. София - 12-ти Април / Горубляне: 1 А, бл.  Дърводелска ;  Борис Рангелов: 10, 11, 12, 13, 14, 14а,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25а,26, 27, 27а, 28, 29,  29 А, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 37а,38, 38а,39,  39а, 4, 40,41, 42, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 14, 14 А,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9, 19, 2, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 33, 34 А;  Витоша/ Горубляне: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19,  2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29,  3, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40, 41, 41 А, 42, 43 А, 44, 45, 46, 48, 5, 5 А, 52, 54, 6, 6а, 7, 8, 9,  9 А, №26 ;  Горубляне: 4, бл.  ул. 4-та №10, ул. 4-та №12, ул. 4-та №16, ул. 4-та №6, ул. 4-та №8, ул. 42-ра,ул. 42-ра №4, ул. 42-ра№4 ;  Деде Агач: 43а ;  Люляк /Горубляне/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 2 А, 20,21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 4 А, 5, 6, 6 А, 7, 8, 9,  9 А, №7а, бл.  Кв.горубляне ;  Малина / Горубляне: 1, 27, 3, 5,  бл.  Градина Изток ;  Местност Стария Мост: бл.  Упи Хх -37 Кв 16 ;  Местн. Студентски: бл.  Упи-ІІІ-170кв.8 ;  Младен Карадашев: 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9;  Младост 2

 

На 09.09.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Бистрица, Общ. Столична   Цар Асенов Път: бл.  Пътя За Поделението; Железница, Общ. Столична ;  Боровец: 8 ;  Ведена /8ма/: 1, 2, 3, 4, 5,  14а ;  Витево: бл.  Вила;  Вителски Дол: 10, 11, 11а, 13, 15, 17, 19,   1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,  9а, бл.  Параклис ;  Витоша /21ва/: 1, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8,  13,  13, 3, 40, 6, 8а, бл.  Местовст Белите Брези;  Дрен: 1, 2, 3, 4 ;  Дъбова Гора /11та/: 1, 2, 3, 4, 7,  5 ;  Здравец /10та/: 1, 2, 4 ;  Иглика: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  9а, 9б, 15 ;  Изгрев /Велин Вукадинов/: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19,  20,21, 23, 24, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 4, 40,42, 44, 5, 6, 6 А,7, 8,  15, 17, 21, 23, 24, 25, 7, 8 ;  Искърска/христо Петков/: 15, 17, 23, 24, 25, 25 А,26, 27, 28, 28а, 30, 34,  24,  5,  бл.  Дискотека;  Кимов Дол /13та/: 1, 2, 3, 5, 6, 7,  2 ;  Крушкини Кошари: бл.  Вила ;  Лева Река /7ма/: 4, 6, 7 ;  Ленище /24та/: 2, 4, 6,  6,  бл.  Къща ;  Лозенска Планина /3та/: 10, 12, 3, 4, 4а, 6, 8, 8а ;  Люляк: 21, 8 ;  Мала Железница /25та/: 1, 2, 5, 6а, 6 ;  Манастирище /23та/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 21, 23, 25, 27, 28, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 33 А, 34, 35, 37, 38, 39,  4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 50,7, 8, 9, 1, 22, 24, 26, 27, 33, 39,  51,  бл.  Къща ;  Местн.елата: 44, 76,  бл.  Вила, вилна Сграда, водна Помпа, къща, пл. 000815, стопанска Сграда;  Местн. ковачки Кошари: бл.  Вила, кл.72-83-97 и 22-16-91 ;  Местн. Пържови Кошари: 1, 5,  бл.  Вила ;  Местн. Умни Дол: 7,  бл.  Вила ;  Местн. Цареви Кошари: 11, 14, 17, 19,  3, 6,  бл.  Вила №22,  бл.  Вила, ст54 ;  Местн. Чемерник: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39,  4, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 50, 54, 55, 56, 57, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 69,  70, 71, 74, 75, 77, 78, 8, 9,   бл.  Вила, вила №68, имот 734, къща ;  Момин Проход: 1, 2, 3, 6, 8,  6 ;  Плана Планина /4та/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1а, 20,21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 3, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40, 42, 46, 48, 4а, 7, 7а, 8, 8а, 27, 39,  40, 48, 5,  34,  бл.  Овчарник ;  Пробуда: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 1а,2, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 31, 32, 34, 36, 3а, 4а, 5, 6, 7, 8,  32 ;  Самоковско Шосе /1ва/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19,  2, 21, 3, 4, 5, 6, 8, 9,   42, 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,  71, 73, 77,  52, 52 А, 54, 56, 56 А, 58, 60,62, 63, 64, 66, 71, 75, 79,  81, 83, 85, 87, 89,  91,  бл.  Стопанска Постройка ;  Стамболова Река: 1, 3, 5,  1, 4 ;  Урвич /цветан Милев/: 1, 14, 16, 18, 2, 2а, 4, 5, 5а,6, 7,  4, 6 ;  Черни Връх: 4 ;  Ярема /20та/: 1, 11, 13, 3, 7,  15, 2, 20, 26, 29,  9, 3,  бл.  12-25, 14-216, вила, кв. 27, къща, м. Високи Рид,п-л12 Кв3, упи 13-24, упи16-24, упи24 Кв27, упиІ-30 Кв35а, Упиiii-148; Панчарево;  Детски Град: 32, 43,  бл.  Бунгало, вила, работилница, строително Табло;  Местност Косанин Дол: 3;  Самоковско Шосе: 110, 14а, 167, 32, 4а, 6, 7, 80, бл.  Лозето, павилион, Склад за строителни материали, Стопанска постройка, стр. т/търг. к-с, Строително табло, Строителство ;  Черешова Градина: 15 ; Плана;  Махала Бурнаска: 15,  бл.  4 Тунел, вила, къща, махала Елата, пи 155, стопанска Постройка;  Махала Славкова: бл.  Вила;  Махала Турмачка: бл.  Вила, водна Помпа, имот №419,  имот. 569, къща, помпа, ярмомелка;  Махала Чаршийска: бл.  Вила, водна Помпа, къща, упи VІІ-9 Кв. 7, упи Xvi;  Мах. Джамбова: 3,  бл.  Вила;  Мах. Календарова: 1, 2,  бл.  Вила,къща ;  Мах.кьосева: бл.  Вила ;  Мах.масова: 2,  бл.  Вила,къща,помпа, бл.  Вила,къща,работилница ;  Мах.новачка: бл.  Вила;  Мах.риджова: бл.  Вила,имот 180, къща;  Мах. Тодорова: 1, 250, бл.  Вила, къща, помпа, стопанска Постройка;  Мах. Чорбаджийска: бл.  Вила; гр. София -  2-ра /278/: 6 ;  Климент Охридски: 166 ;  Младост 3: бл.  389;  Петър Богдан: 7;  Самоковско Шосе: 149, 6;  Стопански Двор: бл.  С. Железница

На 09.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  Мара Бунева /социалистическа: №79,  81, 93, 95, 116, Бл.1, Бл.2, Бл.3, Вх-А, Вх. Б ; ул. Съзнание №25, 27, 31; ул. Свързочник №7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16;            ул. Химик №2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12; ул. Тайга Бл.1, вх. В

На 09.09.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. София - 3020-та /Връбница/: 1а;  357-ма /Връбница/: 18, 20,38, 57, 59,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 73 ;  359-та /Връбница/: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 8а,9 ;  360-та /Връбница/: 1, 3, 3а,4, 5, 5а,6, 7, 7а,8, 9 ;  362-ра /Връбница/: 1, 10, 11, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9а;  365-та /Връбница/: 2 ;  367-ма /Връбница/: 10, 10а,11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 2, 20, 20а, 22, 24, 26, 26а, 28, 3, 5, 5а, 5г, 6, 7а, 8, 81, 83, 85, 87, 89,  9,  91, 91а, бл.  Упи 12 -608 Кв. 50,ъгъла със Ст. Дуньов ;  368-ма /Връбница/: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 ;  369-та /Връбница/: 13 ;  371-ва/Връбница/: 1, 2, 5,  2 ;  373-та /Връбница/: 13, 15, 2, 3, 5, 7 ;  375-та /Връбница/: 2;  378-ма /Връбница/: 28а, 31, 33 ;  Адам Мицкевич /раб. класа/: 4, 8, 87-89 ;  Ведрина: 2, 3, 4, 7 ;  Иван Дим. Ненов: 10, 10а, 10б, 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8;  Кронщадт: 1;  Модерно Предградие: бл.  Иван Ненов 5 ;  Ростов: 12 ;  Справедливост /Червени Ескад: 17, 18, 19,  19а, 20, 20а, 22б, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 9, 26, 29,  29а, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39,  41, 41а, 41б, 43, 44, 45, 46, 47, 48а, 49, 50, 50а, 51, 53, 53а, 57, 57а, 57б, 59,  61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 84, №71

На 09.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Царица Йоанна: 181,  БЛ. 75

На 09.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София, община Витоша - 1-ва/ В.з. Малинова Долина/: 1, 10, 12, 13, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 28, 29,  2А, 3, 33, 34, 35, 38, 38А, 4, 40, 5, 61, 73, 75, 79,  8, 83, 85, 93, 93А, 95,  БЛ. ВИЛА;  2-ра /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 1, 101, 11, 14, 15, 16, 162, 18, 19, 1Б, 20, 21А, 22, 23, 24, 26, 28, 3, 30,32, 34, 36, 4, 42, 46, 5, 54, 56, 59,  6, 7, 8, 9, БЛ. В.З.АСАМБЛЕЯ, ВИЛА, КВ.2 ;  30-та: 5 ;  3-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 16, 17, 19,  20,21, 22, 23, 25, 28, 29А,32, 33, 33А,35, 36, 36А,38, 40,42, 44, 8А ;  4-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 11, 12, 13, 15, 15А,16, 17, 19,  19А,20,21, 21А,23, 25, 27, 3, 5, 6А,7, 8, 8А,9,   БЛ. БУНКЕРА М.ДУПКИТЕ ;  5-та /ж.к. Бункера/: 53А ;  5-та /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 1, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19,  22, 24, 24А,25, 27, 29,  3, 30, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 3А, 4, 40, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 52, 53, 54, 56, 58, 5А, 6, 7, 8, 9, БЛ. В.З.АСАМБЛЕЯ;7-ма /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 12 ;  8-ма /кв. Малинова Долина-студентски Град/: 2;  Бистришко Шосе: 81 ;  Еленски Езера: 9;  Липа: 77;  Малинова Долина: БЛ. БМ-ДУПКИТЕ, БУНКЕРА II ЛЯВА ПРЕСЕЧКА, КАМБАНИ МТМ, КАМБАНИТЕ ПАРКИНГ, КВ. 4

На 09.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София  ул. Касбек; ул. Родопски извор; ул. Пирин

На 09.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Сливница: 228

На 09.09.2014 г. /12:00 - 16:16 ч/ - гр. София - Гладстон: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 50Б

На 09.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 186 /в.з. Малинова долина/: 138 ;  187-ма кв. Мал.долина/Младост/: 12, 18, 2, 20, 22, 4, 6,  БЛ. КАФЕ ;  192/в.з. Малинова долина/: 1, 11, 12, 14, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;  192-ра кв. Мал. Долина/Младост: 7 ;  193 /в.з. Малинова долина/: 2, 4, 5, 6, 9 ;  194 /в.з. Малинова долина/: 10, 11, 12, 13, 14, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9 ;  195 /в.з. Малинова долина/: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  196 /в.з. Малинова долина/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 2, 21, 23, 4, 5, 5А,6, 7, 8, 8А,9 ;  197 /в.з. Малинова долина/: 2 ;  202 /в.з. Малинова долина/: 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20,22, 23, 23А,24, 25, 26, 28, 28А,9 ;  8-ма /в.з. Малинова долина-Студентски Град/: 2, 4, 6 ;  Бистришко Шосе: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19,  1А, 20, 20А, 22, 23, 25, 26, 27, 29,  3, 35, 5, 51, 6, 67, 8, 8А, 8Б, 9, БЛ. 2, ВИЛА ;  Калугерица: БЛ. ВИЛА;  Малинова Долина: БЛ. ПОД ЛИФТА СИМЕОНОВО, СРЕДОРЕК ПОД ЛИФТА

На 09.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Вълчо Иванов, блок 347

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Иван Йончев: 6,  БЛ. 1

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Лелинска, Чука: 4,  БЛ. 392А

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, блок № 79В, вх 1 и вх 2

На 10.09.2014 г. /08:15 - 10:00 ч/ -  гр. София - Вълчо Иванов, блок 350

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; ИЛИЯ КУТЕВ /608/; КАМЕННО ЗДАНИЕ; ЖИВАТА ВОДА; ИВАНИЦА ДАНЧЕВ; КАРАМФИЛ; КОПИТОТО; ДРЕНЕТО; ДЕЯН ГЬОРГОВ /612/"

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Проф. Янаки Моллов /стачник/: №2,  №4,  №6,  №10,  №12

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Виделина: №2,  №4,  №5,  №6,  №9,   №10,  №11

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Великден: №5,  №7,  №9,   №14,  №17,  №18,  №24

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. 23-ти Декември: №1,  №4,  №6, №9,  №17, №18

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Д, ВХ. З

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.11, вх. Г

На 10.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - община Банкя - Учебен Център, БЗНС Банкя

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. Б

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Витиня: 3, 4,  бл. Офис 6-кв. Левски ;  Владимир Вазов: 44, 48,  бл.  100 ;  Левски Зона В: бл.  ул. Витиня №3, Офис 2;  Сухата Река: бл.  100, До;  Тодорини Кукли: 98

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Дончо Ватах : 61-63

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Хаджи Димитър: БЛ. 135, ВХ.Д

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:30 ч/ - гр. София - жк. Гоце Делчев, ул. Луи Айер /Никола Каменов/  2 + магазини

На 10.09.2014 г. /09:15 - 10:00 ч/ -гр. София - Златни Врата: 1 вх.Б и Г; Стрелбище: бл.  32, 40, 99, 100, 101 и 107

На 10.09.2014 г. /09:15 - 16:15 ч/ -гр. София -  544-та /кв. Левски/: 3, 4 ;  546-та /кв. Левски/: 10, 3, 8 ;  553-та /кв. Левски/: 5, 6, 9 ;  573-та /кв. Левски/: 3а,7, 7а ;  574-та /кв. Левски/: 14, 15, 3, 6, бл. 36 ;  575-та /кв. Левски/: 10, 11а, 12, 13, 14, 14а, 16, 1б,2, 20, 2а, 2б, 4, 6, 8;  576-та /кв. Левски/: 3а ;  578-ма /кв. Левски/: 13, 9а ;  579-та /кв. Левски/: №2 ;  582-ра /кв. Левски/: 4 ;  Витиня: 9а ;  Владимир Вазов: бл.  ул. Ст. Доспевски - /кв. Левски/ В,  ул. Ст. Доспевски - църк. храм-стро, ъгъла С ул. Доспевски- Магазин, Ъгъл ;  Левски Зона В: бл.  ул. Витиня №1-ателие ;  Лепенец: 1, 10, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, 17а, 19,  2, 21, 2а, 3, 4, 42, 44, 46, 49, 4а, 5, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 57, 58, 59, 5а, 6, 63а, 65, 65а, 7, 7а, 8, 9,  9а;  Летоструй: 50, 50а, 50б, 52, 54, 59, 59а, 61, 61а, 63, 63а, 65, 65а, 65б, 77б, 77в;  Рилска Обител: 65 ;  Селимица: 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 17, 19,  20, 22, 26, 28, 2а, 30, 5, 6, 9, 9а;  Станислав Доспевски: 14, 49,  50, 58, 59, 61, 62, 62а, 65, 66, 66а, 68, 70, 71, 72а,73, 79,  93а, бл. И ул. Летоструй-пазар-кафе, кв. Левски В-селско Стоп. Деинос, работилн. ;  Хан Кардам: 41

На 10.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - гр. София - 3020-та /Връбница/: 46

На 10.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ -гр. София -  ул. Тайга бл1, вх Г, №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10 ;  ул. София - №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20,22, 24, 28, 30,32, 34, 38, 40, 42;  ул. Съзнание №17, 18, 19, 20, 21, 23;  ул. Староселска №18, 20, 22, 26, 3, 4, 6, 9;  ул. Царево №1, 3, 9;  ул. Разлог №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12;  ул. Христо Трайков №8, 9

На 10.09.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - гр. София - жк. Красно Село - бл. 256,  бл. 256, вх. 1, вх. 2,  вх. 3,  вх. 4,  бл. 257, вх. А, вх. Б, бл. 255, вх. 3,  вх. 4

На 10.09.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Проф. Милко Бичев /М. Рубенова: 11;  Тракия: 37,  46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ;  ул. Победа 1;  Янко Сакъзов /Ген. Владимир: 19,  21, 21а, 21б, 21в, 23, 23а, 23б, бл.  21

На 10.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Света Троица, блок 379

На 10.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София -ул. Леге №6, Община Средец и Буда Бар

На 10.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - Проф. Александър Райчев /кв. Витоша/: 42 ; ул. 1-ва

На 10.09.2014 г. /10:00 - 16:00 ч/ - Банкя, Общ. Столична   Ботьо Петков: 1, 2, 5, 6, 7 ;  Княз Борис I/д.благоев/: 1, 11, 13, 13 А,17, 19,  19А, 21, 23, 25, 27, 29,  31, 33, 35, 36, 37, 39,  39А, 41, 42, 43, 45, 45А, 46, 47А, 48, 48А, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59,  60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 71, 9, БЛ. КЪЩА;  Отец Паисий: 1, 2, 3, 3А ;  Персенк: 11, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 7, 9;  Трапезица: 10, 11, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 18А, 18Е, 20, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 5, 5А, 6, 7, 8, 9;  Христо Ботев: 10, 11, 12, 15, 18, 2, 26, 27, 28, 30, 31, 6, 8, 8А, 8Б, 9;  Христо Смирненски: 58А, 58Б

На 10.09.2014 г. /10:30 - 16:30 ч/ - гр. София - бензиностанция Шел, Възраждане

На 10.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - ул. Ген. Гурк 1, Худож. Галерия; Граф Игнатиев 7А; пл. Баненберг 6А, Банка ДСК и павилиони Градина

На 10.09.2014 г. /12:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 319,  320,321

На 10.09.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - гр. София - жил.кооперация ул.Цариброд < Босилеград

На 10.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Атанас Яранов: 16, 6 ;  Захари Зограф: 1, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1А, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 2А,3, 30, 31, 32, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9;  Иван Милев: 25 ;  Кимчовец: 6 ;  Крушова Градина: 1, 10, 11, 11 А, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 20 А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27А, 29, 29Б, 3, 30, 30Б, 31, 32, 33, 35, 4, 5, 6, 6А,7, 9

 

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ул. Царица Елеонора/Коста Пе: №14

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост , блок 32,  вх.1

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Младост 1: БЛ. 79В, вх.3

На 11.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  12-ти Април /Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А ;  3-ти Май / Горубляне/: 1, 10, 10 А,12, 12 А,14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20,22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А,6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 14 А, 14А, 2, 4А;  Витоша/Горубляне: 20;  Горубляне: 7, 7 А, 8, 9 ;  Пети Ноември/Горубляне: 1, 10, 11, 11 А, 12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, БЛ. СТРОИТЕЛСТВО;  Самоковско Шосе: 20,24, 26, 32, 34, 36, 40, БЛ. УПИ VІІІ-372 КВ 40;  Синчец: 1, 2 ;  Синчец/Горубляне: 2 ;  Царичина Поляна: 4

На 11.09.2014 г. /08:15 - 16:15 ч/ - гр. София -  12-ти Април/Горубляне: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 21, 23, 3, 3 А, 4, 5, 8, 8 А;  3-ти Май/Горубляне/: 1, 10, 10 А,12, 12 А, 14, 16, 17, 18, 1А, 2, 20,22, 22А, 24, 24 А, 26, 3, 5, 5 А,6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 14 А, 14А, 2, 4А;  Витоша/Горубляне: 20 ;  Горубляне: 7, 7 А, 8, 9 ;  Пети Ноември /Горубляне: 1, 10, 11, 11 А,12, 13, 15, 17, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,   БЛ. СТРОИТЕЛСТВО ;  Самоковско Шосе: 20, 24, 26, 32, 34, 36, 40, БЛ. УПИ VІІІ-372 КВ 40;  Синчец: 1, 2 ;  Синчец /Горубляне: 2 ;  Царичина Поляна: 4

На 11.09.2014 г. /08:30 - 10:00 ч/ - гр. София - Рилски Езера: 2-4 ;  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 373, 374, М/У БЛ. 373 И БЛ. 374,  ТП

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София  - ул. Царица Елеонора/Коста Пе:№12

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - гр. София - Красно село: БЛ. 195, вх.Б

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв.Бояна; ул-ци; ПОЕТИЧНА /606/; ОРЕШАРСКА; МОМИНА СКАЛА; ПОП ЕВСТАТИ ВИТОШКИ /БР. БЪК   ; КУМАТА; МАРИНИ КРУШИ; ПАНТЕЛЕЙ НИКОЛОВ /624/; ОБОРИЩЕ; МАРУША; ПАНОРАМЕН ПЪТ"

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Майстор Манол: №3

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Ген. Асен Николов /Ив.ботев/: №1,  №3,  №8,  №10,  №11,  №12

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Д, ВХ. Е, ВХ. З, ВХ. И

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 14, 14 А ,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 34, 34 А, 35, 4, 42, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9;  Самоковско Шосе: 38,  БЛ. КВГОРУБЛЯНЕ

На 11.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Овча Купел 2: БЛ.11, вх.Д

На 11.09.2014 г. /08:45 - 10:30 ч/ - гр. София - ж.к.Градина  бл. 1,  бл. 12,  бл. 21,  бл. 22,  бл. 5;  бл. 2,  бл. 4,  бл. 3

На 11.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - Банкя - Тенев Баир

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 332, ВХ. В

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Сухата Река: БЛ. 221Б ВХ.Б ,В

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Мъдрен: 16, 34,  бл.  Магазин 2, плод Зеленчук;  Слатина: 16,  бл.  24, 26 ;  Сухата Река: бл.  30 ;  Христо Смирненски: бл.  25, 25 Партер 26, 30

На 11.09.2014 г. /09:20 - 16:30 ч/ - гр. София -  Люлин 4: 565, бл. ТП, бл. 432;  Люлин 5: бл.  527, 528, 528а, 531, оследна Спирка Рейс 310, посл. спирка Авт. 310, послед. спирка на автобус 310, трафопост Посл. спирка автобус 310,  бл.  546, 564, 565

На 11.09.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Бистрица, Общ. Столична   3-ти Март: 11, 2 ;  Беликата: 1, 1 А,10, 11, 13, 14, 2, 3, 4, 4 А,5, 6 А,7, 8, 9,  9 А ;  Бучаро/Методи Гергов/: 1, 2, 3, 4 ;  Васил Левски /69-та/: 10, 12, 14, 18, 2, 4, 6, 8 ;  Ведрина: 1, 10, 8 ;  Гъбешница /52-ра/: 10, 11, 12, 14, 24, 4, 5, 6, 8 ;  Ивайло /42-ра/: 10, 13, 14, 15, 17, 19,  21, 8 ;  Клисурговец /Йордан Апостоло: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ;  Никола Крушкин /2-ра/: бл.  Павилион, ресторант ;  Преспа /49-та/: 1, 2, 6 ;  Резньовете /16-та/: 1 ;  Стефан Стамболов /Ник. Попов/: 13, 14, 15, 15 А,16, 17, 18, 19,  20,20а,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 9 ;  Тинтява/36-та/: 39 ;  Тополите/53-та/: 1, 11, 12, 14, 2, 2 А,3, 4, 6, 7, 7 А,8, 9 ;  Трепетлика/51-ва/: 1, 10, 2, 3, 4, 6, 7 ;  Цветна Градина//59-та/: 2, 2 А,5 ;  Шоплук /Шопска Комуна/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20,22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Ягода /56-та/: 5 ;  Янчовска Река: 28 ;Железница, Общ. Столична ;  Ален Мак: 10,  1, 2, 3, 4, 5, 8,  4 ;  Боровец: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 8,  2, 6 ;  Ведена /8ма/: 10, 11, 12, 13, 13а,14, 15, 16, 17, 18, 19,  21, 23, 23а,29,  31, 6, 7, 8, 9 ;  Вителски Дол: 1, 7,  бл.  Водна Помпа,къща ;  Витоша /21ва/: 10, 7а ;  Дрен: 4, 5 ;  Дъбова Гора /11та/: 11, 13, 15, 2а,8, 9,15, 6 ;  Еделвайс: 3, 4, 5, 5а,7,  3, 5 ;  Здравец/10та/: 5, 6, 8 ;  Иглика: 13 ;  Изгрев /Велин Вукадинов /: 14,  2 ;  Искърска /Христо Петков/: 1, 11, 14, 16, 2, 20,22, 3, 4, 6, 7, 8, 9,   2,  бл.  Павилион,читалище, бл.  Упи Xxix , Кв.41 ;  Кимов Дол /13та/: 4 ;  Крушкини Кошари: бл.  Къща ;  Лева Река /7ма/: 10, 3, 6,  8 ;  Люляк: 1, 10, 12, 13, 15, 17, 19,  2, 23, 25, 25а,3, 4, 6, 7, 8, 9,  9а, 1, 11, 17, 5, 9 ;  Манастирище /23та/: 18,  36 ;  Местн.мангови Кошари: бл.  Вила ;  Местн.цареви Кошари: 12, 16, 23, 24, 28, 31, 5,  бл.  Вила,къща,м.брезовица ;  Местн.чемерник: 32, 35, 52,  бл.  Кв.54 Упи 5-597, къща ;  Плана Планина /4та/: 13, 1а,21, 29,  31, 34, 35, 42, 5, 6 ;  Пробуда: 14, 14а,18, 22, 23а,24, 27, 28, 33, 5а,9 ;  Самоковско Шосе/1ва/: 18, 19,  2, 20,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  31, 33, 34, 35, 35а,36, 37, 38, 4, 40,41, 43, 47, 49,  53,  24, 27 А,27а,35, 38, 40,44, 53 ;  Стамболова Река: 15, 22, 25, 29,  31, 33, 35, 4, 6,  17, 19,  21, 3, 5, 5а,6, 7, 9 ;  Урвич /Цветан Милев/: 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19,  20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30,32, 7,  21, 27, 28, 34, 36, 38 ;  Черни Връх: 11, 13, 15, 17, 3, 5, 5а,7, 9,  №2,  15, 2, 5 ;  Шипка: 1, 3, 4, 5, 7 ;  Ярема /20та/: 5 ; Панчарево;  Детски Град: 98, 999,  бл.  Барака, бунгало, вила, къща, магазин, строителство, упи 25-85 Кв.10, упи 4-59,  упи I Кв 21, упи VІІ- 513, кв. 5, упи ІІІ-16 Кв. 21, упи Х-22 Кв. 17, упи ХvІІІ-464, 465 Кв. 6, упи ХІх-464, кв. 6, упи Хх- 464 Кв.6, фургон, бл.  Чер. Гр-ни ;  Курията: 19 ;  Местност  Лозето: 1, 12, 35, 999,   бл.  Вила,ул.здраве,упи  Xi 313 ;  Местност Косанин Дол: 18, 3, 999,  кл.а, 40а, бл.  Барака, вила, имот 00017, кв. 41 Упи 14-2219,  къща,мтп Кл.55-63-69,  офис И Сервизна База,пи 2888, ст. 33,  бл.  Вила, кв. 40а, упи  Vi-2220, Кв 38, упи 16-155 Кв.39,  упи 2205 Кв. 10 Р-н Панчарево, упи 5-670 Кв. 10а, упи 6-3005 Кв.39,  упи9-158 Кв. 40 ;  Местност Ширините: 1, 1а,1б,2, 3, 31, 4, 5, 6, 7,  бл.  Къща 1, къща 10, къща 2, къща 9,   бл.  П2816 Кв465 ;  Самоковско Шосе: 110,  бл.  Спортно Развлекателен Комплекс ;  Черешова Градина: 1а, 3а ;гр. София -  12-ти Април /Горубляне: 1 А, бл.  Дърводелска ;  Борис Рангелов: 10, 11, 12, 13, 14, 14а,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25а,26, 27, 27а,28, 29,  29 А,3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 35а,36, 37, 37а,38, 38а,39,  39а,4, 40,41, 42, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Ггорубляне/: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 14, 14 А,15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 34, 34 А,35, 4, 42, 5, 5 А,6, 7, 8, 9,   19,  2, 20,22, 23, 25, 28, 29,  33, 34 А ;  Витоша / Горубляне: 1, 1 А,10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29,  3, 30, 30 А,31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40, 41, 41 А,42, 43 А, 44, 45, 46, 48, 5, 5 А, 52, 54, 6, 6а, 7, 8, 9,  9 А, №26;  Горубляне: 4,  бл.  ул. 4-та №10, ул. 4-та №12, ул. 4-та №16, ул. 4-та №6, ул. 4-та №8, ул. 42-ра, ул. 42-ра №4, ул. 42-ра №4 ;  Деде Агач: 43а;  Люляк /Горубляне/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 2 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 4 А,5, 6, 6 А, 7, 8, 9,  9 А, №7а, бл.  Кв. Горубляне;  Малина/Горубляне: 1, 27, 3, 5,  бл. Градина Изток;  Местност Стария Мост: бл.  Упи Хх -37 Кв 16 ;  Местн.студентски: бл.  Упи-ІІІ-170кв.8 ;  Младен Карадашев: 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А,9 ;  Младост 2:

На 11.09.2014 г. /09:30 - 10:30 ч/ - Бистрица, Общ. Столична   Цар Асенов Път: бл.  Пътя За Поделението ;Железница, Общ. Столична ;  Боровец: 8 ;  Ведена /8ма/: 1, 2, 3, 4, 5,  14а ;  Витево: бл.  Вила ;  Вителски Дол: 10, 11, 11а,13, 15, 17, 19,   1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9,  9а, бл.  Параклис ;  Витоша/21ва/: 1, 13, 2, 3, 4, 5, 7, 8,  13,  13, 3, 40,6, 8а, бл.  Местовст Белите Брези ;  Дрен: 1, 2, 3, 4 ;  Дъбова Гора /11та/: 1, 2, 3, 4, 7,  5 ;  Здравец /10та/: 1, 2, 4 ;  Иглика: 1, 10, 11, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  9а,9б, 15 ;  Изгрев/Велин Вукадинов/: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19,  20,21, 23, 24, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 4, 40,42, 44, 5, 6, 6 А,7, 8,  15, 17, 21, 23, 24, 25, 7, 8 ;  Искърска /Христо Петков/: 15, 17, 23, 24, 25, 25 А,26, 27, 28, 28а,30,34,  24,  5,  бл.  Дискотека ; Кимов Дол /13та/: 1, 2, 3, 5, 6, 7,  2 ;  Крушкини Кошари: бл.  Вила ;  Лева Река/7ма/: 4, 6, 7;  Ленище/24та/: 2, 4, 6,  6,  бл.  Къща ;  Лозенска Планина /3та/: 10, 12, 3, 4, 4а,6, 8, 8а;  Люляк: 21, 8 ;  Мала Железница/25та/: 1, 2, 5, 6а, 6 ;  Манастирище /23та/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 21, 23, 25, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 33 А,34, 35, 37, 38, 39,  4, 40,41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 50,7, 8, 9,   1, 22, 24, 26, 27, 33, 39,  51,  бл.  Къща;  Местн. Елата: 44, 76,  бл.  Вила,вилна Сграда,водна Помпа,къща,пл. 000815, стопанска Сграда ;  Местн. Ковачки Кошари: бл.  Вила, кл. 72-83-97 и 22-16-91 ;  Местн. Пържови Кошари: 1, 5,  бл.  Вила ;  Местн. Умни Дол: 7,  бл.  Вила ;  Местн. Цареви Кошари: 11, 14, 17, 19,  3, 6,  бл.  Вила №22,  бл.  Вила, ст. 54 ;  Местн. Чемерник: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 20,21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39,  4, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49,  5, 50, 54, 55, 56, 57, 6, 60, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70,71, 74, 75, 77, 78, 8, 9, бл.  Вила, вила №68, имот 734, къща;  Момин Проход: 1, 2, 3, 6, 8,  6 ;  Плана Планина /4та/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 3, 30,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40,42, 46, 48, 4а,7, 7а,8, 8а, 27, 39,  40,48, 5,  34,  бл.  Овчарник ;  Пробуда: 1, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 1а,2, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30,31, 32, 34, 36, 3а,4а,5, 6, 7, 8,  32 ;  Самоковско Шосе /1ва/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19,  2, 21, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 42, 44, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,  71, 73, 77,  52, 52 А, 54, 56, 56 А, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 71, 75, 79,  81, 83, 85, 87, 89,  91,  бл.  Стопанска Постройка;  Стамболова Река: 1, 3, 5, 1, 4 ;  Урвич /Цветан Милев/: 1, 14, 16, 18, 2, 2а,4, 5, 5а, 6, 7,  4, 6 ;  Черни Връх: 4 ;  Ярема /20та/: 1, 11, 13, 3, 7,  15, 2, 20, 26, 29,  9,  № 3,  бл.  12-25, 14-216, вила, кв.27, къща, м. Високи Рид, п-л12 Кв. 3, упи 13-24, упи16-24, упи24 Кв. 27, упиІ-30, Кв. 35а, Упиiii-148 ; Панчарево;  Детски Град: 32, 43,  бл.  Бунгало, вила, работилница, строително Табло;  Местност Косанин Дол: 3;  Самоковско Шосе: 110, 14а, 167, 32, 4а, 6, 7, 80, бл.  Лозето, павилион, Склад за строителни материали, стопанска Постройка, стр. т/търг. к-с,строително Табло, строителство; Черешова Градина: 15 ; Плана;  Махала Бурнаска: 15,  бл.  4 Тунел, вила, къща, махала Елата, пи 155, стопанска Постройка;  Махала Славкова: бл.  Вила;  Махала Турмачка: бл.  Вила, водна Помпа, имот №419,  имот.569,  къща,помпа,ярмомелка ;  Махала Чаршийска: ,, бл.  Вила,водна Помпа,къща,упи VІІ-9 Кв.7, упи Xvi ;  Мах.джамбова: 3,  бл.  Вила ;  Мах. Календарова: 1, 2,  бл.  Вила, къща ;  Мах. Кьосева: бл.  Вила;  Мах. Масова: 2,  бл.  Вила, къща, помпа, бл.  Вила, къща, работилница;  Мах. Новачка: бл.  Вила;  Мах. Риджова: бл.  Вила, имот 180, къща ;  Мах. Тодорова: 1, 250, бл.  Вила, къща, помпа, стопанска Постройка;  Мах. Чорбаджийска: бл.  Вила; гр. София -  2-ра /278/: 6 ;  Климент Охридски: 166;  Младост 3: бл.  389;  Петър Богдан: 7;  Самоковско Шосе: 149, 6;  Стопански Двор: бл.  С. Железница

На 11.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  ул. Тайга Бл. 1, вх. Д ;  ул. Атанас Узунов №50, 61, 62, 65, 69,  26, 30, 14, 6, 32, 18, 12, 20, 54, 55, 56, 59

На 11.09.2014 г. /09:30 - 16:15 ч/ - гр. София, община Надежда - ул. Й. Хаджиконстантинов 88

На 11.09.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - гр. София, община Надежда - ул.Бели Дунав 2

На 11.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - Света Троица, блок 357

На 11.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. София - бул. Витоша: 17; ул. Христо Белчев /Гаврил Генов/: 10, Ловно рибарски Съюз

На 11.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - Герена /Драгалевци/: 4 ;  Захари Зограф: 46, 64 ;  Маточина: 2 ;  Отец Генадий: 1, 10, 12, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  Свети Горазд: 12 ;  Христина Морфова: 27, 30 ;  Ябълкова Градина: 1, 10, 14, 14А, 17, 19,  2, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 36А, 37А, 38, 39,  39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,  50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59,  6, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69,  7, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 8, 88, 9,  КВ.94,  БЛ. ВИЛА, ХОТЕЛ

На 11.09.2014 г. /10:30 - 12:00 ч/ - гр. София - ж.к. Градина  бл. 15,  бл. 17;   бл. 14,  бл. 16,  бл. 29

На 11.09.2014 г. /10:30 - 16:30 ч/ - гр. София - Шел, Красна Поляна

На 11.09.2014 г. /11:15 - 16:00 ч/ - гр. София -  Владайска Река: 220, 8, бл. Адм. Сграда, магазин, склад; Медникарска: 1

На 11.09.2014 г. /12:00 - 13:30 ч/ - гр. София - ул. Слав Караславов - 6 А, 6 Б, Затворен комплекс

На 11.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Света Троица, блок 357 357

На 11.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 202/драгалевци/: 2, 3, 5 ;  203-та: БЛ. В.З.КИНОЦЕНТЪРА І Ч. ;  203-та/драгалевци/: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  20,21, 23, 24, 24А, 25А, 26, 26А, 27, 28, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36А,37, 38, 4, 40,42, 44, 46, 48А, 5, 6, 8, 9,   БЛ. КВ. ДРАГАЛЕВЦИ ;  204-та: 10, 11, 12, 14, 18, 20,24, 3, 4, 6, 8, 9А ;  204-та/драгалевци/: 1, 13, 15, 17, 19,  22, 5, 6, 7, 9А, БЛ. ВИЛА ;  205-та /драгалевци/: 15, 9 ;  207-ма: 10, 11, 12А,13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19,  2, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 3, 3А,4, 4А,5, 6, 6А,7, 8, 8А ;  207-ма /Драгалевци/: 12, 21, 3, 5 ;  208-ма/драгалевци/: 12 ;  211-та /Драгалевци/: БЛ. ВИЛА

На 11.09.2014 г. /13:30 - 15:00 ч/ - гр. София -  ж.к. Лозенец - бул. Джеймс Баучер 83,  85,  87,  89,   91

На 11.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 351, 352, 353,  ДО

На 11.09.2014 г. /15:00 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Лозенец - бул. Джеймс Баучер 71,  ул. Т. Ночев 15,  17,  19,   2,  В. Планина 2,  4,  6,  Алианц България

 

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - жк.Красно село  БЛ. 195, вх.Г,вх.Д

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. София - ж.к. Младост, блок 32,  вх.2 , вх.3

На 12.09.2014 г. /08:15 - 12:00 ч/ - гр. София - Варна: 52, С/У, БЛ. 354 ;  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 364, 367, 367А, ДО БЛ. 367

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - кв. Бояна; ул-ци; ТЕРЕЛИК  ; ТРИ КЛАДЕНЦИ; СЕВАСТОКРАТОР КАЛОЯН /АЛЕКСА; СГОВОРНА ДРУЖИНА ; РЕЗНЬОВЕТЕ        ; ЧУКАР; СБОРИЩЕ; ШИШМАНОВА КОННИЦА/620/  ; РАЛЕВИЦА           ; РОСЕН"

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Баба: №5,  №8,  №9,   №11,  №12,  №13,  №14,  №17,  №21,  №23,  №26

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ул. Дружба: №4,  №6,  №8,  №12,  №14,  №16,  №18,  №27,  №30, №32

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к. Люлин 9: БЛ. 984 ВХ. Е, ВХ. И

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  Ален Мак / Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 12 А,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20, 22, 3, 3 А, 3А,4, 5, 5 А, 6, 7, 8, 9,   БЛ. ЪГЪЛ С УЛ. "ИСКЪР"/АЛЕН МАК ;  Боте Бърборков: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,20 А, 21, 22, 23, 23 А, 23 Б, 24, 25, 26, 27, 28, 29,  3, 30, 32, 34, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Деян Попов: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 1А,  2, 2А,3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 8Д, 8Е, 9, 9А;  Искър /Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 20, 21, 21 А, 21 Б, 22, 23, 26, 29,  3, 31, 32, 33, 4, 49,  5, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 7, 70,72, 74, 76, 78, 8, 80, 82, 84, 86, 88, 9,  9А;  Лазар Плачков: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 2, 20, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 6 А, 6А, 7, 7А, 8, 9,   БЛ. АВТОСЕРВИЗ, СТРОИТЕЛСТВО;  Петър Дипларов: 11 ;  Самоковско Шосе: 31, 33, 35, 39,  39А,39Б, 41, 45, 47, 49,  51, 53, 55, 57, 59,  61, 63, 65, 67, 69,  71, 73, 75 ;  Шамако: 10, 8

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София -  12-ти Април / Горубляне: 1 А, БЛ. ДЪРВОДЕЛСКА;  Борис Рангелов: 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19,  2, 20,21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25А, 26, 27, 27А, 28, 29,  29 А, 3, 30,31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 4, 40, 41, 42, 43, 45, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васил Пешев /кв. Горубляне/: 19, 2, 20, 22, 23, 25, 28, 29, 33, 34 А ;  Витоша / Горубляне: 1, 1 А, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17 А, 18, 19,  2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27 А, 28, 29, 3, 30, 30 А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39,  4, 40, 41, 41 А, 42, 43 А, 44, 45, 46, 48, 5, 5 А, 52, 54, 6, 6А, 7, 8, 9,  9 А, №26 ;  Люляк /Горубляне/: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,  2, 2 А, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 3, 4, 4 А,5, 6, 6 А, 7, 8, 9,  9 А, №7а, БЛ. КВ. ГОРУБЛЯНЕ ;  Младен Карадашев: 1, 11, 15, 17, 2, 3, 4, 4 А, 5, 7, 8, 8 А, 9 ;  Прогледец: 1, 13, 15, 2, 2 А, 3, 4, 4 А, 5, 6, 7, 7А, 9 ;  Самоковско Шосе: 36, 38, 40,42, 44, 46, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 56А, 66

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Овча Купел 2: БЛ.12А, вх.А ,вх.Б

На 12.09.2014 г. /09:00 - 10:30 ч/ - гр. София -  Училище 142 ОУ, ул. Леринска чука No. 4

На 12.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. София - Ломско Шосе: 248;  Околовръстен Път: 651г

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София - Красна Поляна III, Част: БЛ. 341, ВХ. Г

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Сухата Река: БЛ. 221Б, ВХ.Г

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. София -  Левски Зона В: БЛ. 4, ВХ. А

На 12.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София - ул. Царибродска

На 12.09.2014 г. /09:30 - 15:30 ч/ - гр. София -  Старозагорско Въстание: 34-38,  вх. А, вх. Б ;  ул. Георги Минчев №18-20, 26, 1, 2, 3, 4, 6;  ул. Братован №8;  ул. Братя Жекови №1, 2, 3, 5

На 12.09.2014 г. /09:46 - 12:46 ч/ - гр. София -  Гургулят /Т. Киркова, В. Благо/:5, 7, 9,  11 ;  Проф. Фритьоф Нансен: 7, 15а, 15б, 15в, 18, 18А,18Б; ул. Г. С. Раковски 146, 148, 148А, вътрешна къща

На 12.09.2014 г. /10:00 - 13:00 ч/ - гр. София - 1-ва /Студентска/: 21, 27, 3, Г-3 ;  319-та: 2, 7 ;  401 /201/: 1, 2, 3, 5 ;  402-ра: 1, 2, 3, 4, 6 ;  403 /Драгалевци/: 1, 3, 5, 7, 9,   БЛ. ВИЛА,ПОД ПЛАЖА ;  404 /Драгалевци/: 7Б ;  404-та: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7А,8 ;  405-та: 1, 12, 2, 4 ;  406-та: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24А, 3, 4, 6, 8,  БЛ. - УЛ. ВАКЛИНЕЦ /КВ. 51, КВ. ДРАГАЛЕВЦИ;  410 /Драгалевци/: 44 ;  410-та: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,  1А, 2, 20,23, 24, 25, 27, 29,  3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39,  39А, 4, 40, 42, 5, 6, 8, 9,   БЛ. ВИЛА, ДРАГАЛЕВЦИ, КВ. 20-С/У 32, НА ЪГЪЛ ;  Акад. Сандерс: 38 ;  Василий Врач/409/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 15, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Васка Баларева: № 17 ;  Веда Словена/412/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 2, 3, 4, 4А,5, 6, 7, 9 ;  В.з. Симеоново - Драгалевци: БЛ. УПИ-V256 КВ.122 ;  Гергьовче/Драгалевци/: 18 ;  Змей Горянин/408/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 11, 13, 14, 15, 15А,16, 17, 18, 19,  2, 20, 20А, 21, 24, 3, 4, 4А, 6, 7, 9 ;  Иван Гологанов/411/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 2;  Кимчовец: БЛ. ПОМПА ;  Околовръстен Път: 10, 12, 8 ;  Отец Генадий: 17 ;  Проф. Борис Йоцов/410/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 13, 24,  БЛ. ВИЛА ;  Проф. Тодор Боров/407/ /в.з. Симеоново-Драгалевци/: 1, 10, 11, 14, 15, 2, 3, 4, 6, 8,  БЛ. ВИЛА

На 12.09.2014 г. /10:30 - 15:30 ч/ - гр. София - Зона Б-5: БЛ. 24, 25 ;  Зона Б-5-3: 24,  БЛ. 24, 25, 26 ;  Средна Гора: БЛ. 24, 25

На 12.09.2014 г. /10:30 - 16:30 ч/ -  гр. София - бензиностанция Шел, Опълченска

На 12.09.2014 г. /10:45 - 12:00 ч/ - гр. София - Красно село Бл. 221 вх. А, вх. Б, вх. В, бл. 222 вх. А, вх. Б, вх. В, вх. Г, вх. Д, вх. Е, бл. 218 вх. А, вх. Б, вх. В, бул. Тодор Каблешков 52 - фондация инициатива за здраве

На 12.09.2014 г. /12:00 - 13:30 ч/ - гр. София -Красно село -Борово Бл. 13 вх. А, вх. Б, бл. 11 вх. А, вх. Б, вх. В

На 12.09.2014 г. /12:00 - 14:00 ч/ - гр. София - Йосиф Щросмайер: БЛ. ПАВИЛИОН ;  Света Троица /Вълчо Иванов/: БЛ. 368, 369,  852

На 12.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - гр. София -  6-ти Септември: 49,  51, 53, 36, 36А,38 ;  Гургулят/Т.Киркова В.Благо/: 6, 8, 10, 12;

На 12.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. София - 9 /Драгалевци/: № 2; ул. 4-та

На 12.09.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - гр. София - ж.к. Гоце Делчев - ул. Рикардо Вакарини бл. 14 вх. А, вх. Б, строително дружество АНСИ-С и магазини в бл. 14

На 12.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. София, община Илинден 369

На 12.09.2014 г. /15:00 - 16:30 ч/ - гр. София - ж.к.Гоце Делчев - ул. Славовица No. 20 вх. А, вх. Б, вх. В, ул. Силиврия 14,  ул. Р. Вакарини бл. 1 вх. А, вх. Б, бл. 3 вх. А, вх. Б, бл. 5 вх. А, бл. 7 вх. А, вх. Б, вх. В и всички магазини и офиси

 

 

Софийска област

За периода 08-12.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Ковачевци - 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 3-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 4-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та

За периода 08-12.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Ковачевци - 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 3-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 4-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та

На 08.09.2014 г. /08:30-11:00 ч/ - Негушево - бл. М-ст Лъките

На 08.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Елин Пелин - Гара Елин Пелин Керамик, Кирил и Методий, Липа, Люляк, Отец Паисий, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум, Елин Пелин Общ. Елин Пелин Алеко Константинов, Кирил и Методий, Лесновска, Липа, Отец Паисий, Синанец, Теменуга, Топола, Хан Крум

На 08.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

На 08.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - с. Бов

На 08.09.2014 г. /09:15-13:00 ч/ - Антон - Васил Боримечков, Васил Левски, А Въртопа, Георги С. Раковски, Двадесет и четвърти май, Европа, Елин Пелин, Панайот Волов, Стара Планина, Хан Аспарух, Шипка,

На 08.09.2014 г. /09:45-16:30 ч/ - с. Пролеша

На 08.09.2014 г. /10:00-10:30 ч /- Габер - Градище, ул. Елин Пелин, Драгоман Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести септември,

На 08.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Божурище - Беласица, Божур, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Малина, Неофит Рилски, Трети март, Христо Ботев

На 08.09.2014 г. /10:15-16:00 ч/ - Костинброд - Витошко лале, Любен Каравелов, Могила, Момина сълза, Мърфи, Обединена, Струма, Шняковски Стопански Двор

На 08.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Гара Елин Пелин Арда, Георги Бенковски, Детелина, Кирил и Методий, Лесновска, Марица, Тунджа, Хемус, Елин Пелин Общ. Елин Пелин Георги Бенковски, Детелина, Кирил и Методий, Лесновска, Тунджа

 

На 09.09.2014 г. /08:45-16:15 ч/ - Марица - 10-та, 11-та, 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев, Радуил, 10-та, 12-та, 13-та, 1-ва, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Бреза, Б. Хаджисотиров, Васил Коларов, Васил Левски, В. Чапкънски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Девети май, Димитър Благоев, Дравска епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити път, Малина        , Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, М. Дашин, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски: Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 09.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Лесново - Петдесет и втора, Четвърта, Четиридесет и Четвърта

На 09.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

На 09.09.2014 г. /09:00-16:31 ч/ - с. Бов

На 09.09.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Божурище - Бор, Жилища, Здравец, Иглика, Кокиче, Пролет, Струма, Янтра

На 09.09.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Ботевград - Адрян Атанасов, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Букорска, Васил Левски, Иван Вазов, Опълченска, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 09.09.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - Широки Дол - 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 1-ва, 2 -ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

На 09.09.2014 г. /09:45-10:00 ч/ - Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев, Пирдоп Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св. св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов кладенец

На 09.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - Костинброд - Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й. Вапцаров, Обединена, Охрид, Райна Княгиня, Славянска, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 09.09.2014 г. /10:15-15:00 ч/ - Пирдоп - Андрей Георгиев, Бобьовица, Бяла чешма, Вежен, Еленска, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Славци, Тодор Влайков, Цар Освободител

На 09.09.2014 г. /10:45-15:15 ч/ - с. Вишан с. Долно ново село

На 09.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - с. Гурмазово

На 09.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Община Елин Пелин - ТП Доганово център

На 09.09.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - Костинброд - Букет, Крайбрежна, Лилия, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тунджа, Янтра, Перник Захари Зограф, Лом Петърч Детска Радост

На 09.09.2014 г. /14:15-14:30 ч/ - Копривщица - Хаджи Ненчо Палавеев, Пирдоп Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла чешма, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св. Св. Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов кладенец

 

На 10.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - Община Елин Пелин - Тп Тухларна

На 10.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

На 10.09.2014 г. /09:15-15:00 ч/ - Боженица  Махала Брусен, Махала Пелиница, Махала Урвич, Липница Общ. Ботевград Махала Горановци, Скравена Танчо Гайдарски, Христо Ботев

На 10.09.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - с. Златуша

На 10.09.2014 г. /09:30-16:00 ч/ - Душанци - Иван Костадинов-Агронома, Крушовица Общ. Елин Пелин Гладно поле

На 10.09.2014 г. /09:45-13:00 ч/ - Антон - Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Опълченска, Средна гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ

На 10.09.2014 г. /12:45-16:00 ч/ - с. Пищане с. Пометковци

На 10.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Община Елин Пелин - ТП Проходен Богданлия

 

За периода 11 -12.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Гинци - мах. Бърдо

За периода 11-12.09.2014 г. /09:15-15:00 ч/ - Ботевград - Витиня, Местност Витиня, Врачеш, Бела

На 11.09.2014 г. /08:30-12:00 ч/ - Караполци

На 11.09.2014 г. /08:45-13:45 ч/ - Драгоман - Международно шосе, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Стара планина, Стефан Стамболов, Цар Симеон Велики, Чепън

На 11.09.2014 г. /09:00-10:30 ч/ - Трудовец - Републиканска, Христо Ботев, Цар Симеон I

На 11.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Отец Паисий,

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 11.09.2014 г. /09:00-16:01 ч/ - с. Буново

На 11.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - с. Храбърско

На 11.09.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Осиковица - Махала Господарска, с. Лъга

На 11.09.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Каменица - Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище, Петрич Общ. Златица Махала Бодят

На 11.09.2014 г. /10:15-12:00 ч/ - Костинброд - Възход, Любен Каравелов, Могила, Обединена, Осми март, Трети март

На 11.09.2014 г. /10:30-12:15 ч/ - Трудовец - Георги Попиванов, Кирил и Методи, Мах. Манастирица, Поп Михо (поп Нако), Републиканска, Трети март, Христо Ботев

На 11.09.2014 г. /11:00-16:00 ч/ - Сливница - Клокотница, Михаил Георгиев Кенин, Патриарх Евтимий

На 11.09.2014 г. /13:00-15:30 ч/ - Трудовец - Беласица, Бор, Д-р Димитър Василев, Любен Каравелов, Поп Михо (поп Нако), Рибарниците, Цар Иван Шишман, Цар Симеон

На 11.09.2014 г. /13:15-15:00 ч/ - Пожарево - Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пчела

На 11.09.2014 г. /13:31-16:00 ч/ - Община Елин Пелин – ТП Черква

 

На 12.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Божурище - Васил Левски

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Елин Пелин - Трети март Алеко Константинов, България, Зорница, Стефан Караджа

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Буново

На 12.09.2014 г. /09:30-12:00 ч/ - Етрополе - Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Малки Искър, Отец Паисий, Руски, Славяни, Сливница,

На 12.09.2014 г. /10:00-11:00 ч/ - връх Мусала

 

 

Пернишка област

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул. Добри Миланов, ул. Йордан Лютибродски, ул. Ковачевци, ул. Ленин, ул. Лиляна Димитрова, ул. Николай Островски, ул. Огоста, ул. Паисий Хилендарски, ул. Пушкин, ул. Рахила Ангелова, ул. Училищна, ул. Църква

На 08.09.2014 г. /08:30 - 11:00 ч/ - гр. Трън - Мах.Кожинци

На 08.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Станьовци, община и гр.Брезник

На 08.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - Радомир - Гърляница: БЛ. 42

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник   Васил Левски: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 4, 5, 7, 8, 9;  Георги Ив Бунджулов: 56, 58, 58, 60, 60, 64

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул. Люлин; ул. Селимица; ул. Софийско шосе ; ул. Мусала; ул. Мургаш; ул. Шибой

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Радомир, блок НОЕ 3 - изключване захранването по етажи

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Радослав Григоров: 7 ;  Славянска: 1, 10, 12, 2, 3, 4,  5, 6, 8 ;  Цвета Лумбарова: 41 ;  Чорни: 10 ;  Чуряк: 1, 1.,3, 4,  7

На 08.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр.Трън - Мах. Йовичина

На 08.09.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - с. Мрамор, община и гр. Трън

На 08.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - Брезник  - Гоздовска: 1, 14,  16, 18, 2, 20, 24,  4,  6 ;  Комсомолец: 10, 12, 13, 13а,  15, 16, 17, 19, 2, 21, 23, 25, 27, 4,  6, 8 ;  Кривиколник: 1, 11, 13, 3, 5, 7, 9 ;  Логатор: 10, 14,  20, №6 ;  Петров Камък: 4,  8, 9 ;  Шипка: 1

На 08.09.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - с. Вукан, община и гр. Трън

 

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - ул. Добри Миланов, ул. Йордан Лютибродски, ул. Ковачевци, ул. Ленин, ул. Лиляна Димитрова, ул. Николай Островски, ул. Огоста, ул. Паисий Хилендарски, ул. Пушкин, ул. Рахила Ангелова, ул. Училищна, ул. Църква

На 09.09.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Перник -  1-ва: 10, 12, 2, 2а,  4,  6, 8 ;  2-ра: 2 ;  3-та: 31, 33, 42, 46, 48, 50 ;  4-та: 1, 14,  18, 20, 3, 5, 7, 7а,  9 ;  Балчик: 13, 24а,  26 ;  Бели Брег: 3, 3.,3а,  81., бл.  10, 11, 3, 5, 6, 7, 8, 9, търговски Обект ;  Битоля: 12, 20 ;  Брацигово: 32.,40 ;  Враца: 1, 2, 4,  6 ;  Дубровник: 1 ;  Есперанто: 1, 1.,2, 3, 5, 7, 9 ;  Монте Карло: 1 ;  Одрин: 1, 11, 12, 13, 14,  17, 18.,19, 2, 21, 23, 25, 27, 29, 29а,  3, 3.,31, 33, 35, 37, 37.,39, 39.,4,  41, 43, 43.,49, 51, 55, 55.,57, 59, 6, 61, 63, 8, 9, 93 ;  Охрид: 12, 29, 6, 8 ;  Проучване: 15, 9,  бл.  1, 11, 3, 5, 7, 9, автомивка,  вл.тричков До Супера,  до Супера,  кафе,магазин,с/у бл. 3, с/у бл. 7 ;  Рудничар: 7. ;  Св.св.кирил И Методий: 29 ;  Твърди Ливади: 19., бл.  39, 42, 43, 46, 48

На 09.09.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - с. Вукан, община и гр. Трън

На 09.09.2014 г. /09:00 - 10:45 ч/ - с. Драгомирово, общ. Радомир

На 09.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - гр. Перник - Административна сграда на Тролейбусен транспорт  ЕООД, гр. Перник - Фирма за продажба на части втора употреба

На 09.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Слаковци, община и гр. Брезник

На 09.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Гърляница: БЛ. 43

На 09.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Долни Раковец, общ. Радомир - района към ж.п. Гара

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Радомир, блок НОЕ 3 - изключване захранването по етажи

На 09.09.2014 г. /11:00 - 13:00 ч/ - с. Байкал, общ. Радомир

На 09.09.2014 г. /11:15 - 13:30 ч/ - с. Костуринци, община и гр. Трън

На 09.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Гигинци, община и гр. Брезник

На 09.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  10-та: 1, 10, 1а,  1а.,2а,  2б,3, 4,  5, 6, 7, 8, 8а,  9 ;  11-та: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 17а,  19, 1а,  2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 28а,  29, 29.,29а,  3, 30, 31, 32, 33, 34,  35, 36, 37, 38, 39, 4,  40, 41, 42, 43, 44,  45, 46, 47, 48, 49, 5, 50, 52, 53, 54,  56, 58, 6, 60, 62, 64,  66, 6а,  7, 8, 9 ;  12-та: 1, 10, 12, 14,  16, 18, 2, 20, 22, 24,  24а,  26, 3, 5, 6, 7, 8а,   11, 13, 15, 17, 19, 19а,  21, 28, 30, 32 ;  13-та: 1, 10, 10а,  11, 11а,  12, 12а,  13, 14,  14а,  15, 17, 18, 19, 1а,  2, 21, 23, 25, 27, 27.,2а,  3, 4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  14-та: 1, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 21а,  22, 22а,  23, 24,  25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34,  36, 38, 38а,  4,  40, 42, 44,  46, 5, 50, 54,  56, 5а,  7, 8, 9,  26.,30 ;  15-та: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 17а,  17б,19, 2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 28а,  29, 2а,  3, 30, 31, 32, 34,  35, 4,  41, 5, 6, 7, 8, 8а,  9, 9б, 1, 12 ;  16-та: 21 ;  1-ва: 1, 11, 13, 16, 18, 18.,24,  3, 5, 64,  7, 9,  15, 17, 19, 26, 28 ;  2-ра: 10, 12, 14,  16, 18, 2, 20, 22, 24,  26, 28, 32, 34,  35, 38, 4,  40, 42, 44,  46, 46а,  48, 48а,  48б,50, 52, 54,  6, 8 ;  3-та: 10, 11, 13, 14,  16, 18, 19, 20, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 40, 44,  6, 8, 9 ;  4-та: 10, 12, 13, 17, 2, 22, 24,  26, 28, 3, 30, 4,  6, 8,  19, 21, 23, 32, 34,  36 ;  5-та: 20 ;  7-ма: 14 ;  8-ма: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  14.,15, 16, 17, 18, 19, 19а,  1а,  2, 20, 21, 21а,  22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 4,  41, 43, 5, 6, 6а,  7, 8, 9, 9а ;  9-та: 2, 2а,  3, 4,  4а,  6, 8 ;  Ропотамо: 90. ;  Рудничар: 40,  94,   бл.  Магазин, бл.  Павилион

На 09.09.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - с. Байкал, общ. Радомир

На 09.09.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - с. Еловица, община и гр. Трън

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  Максим Горки: БЛ. 2  вх.А

На 10.09.2014 г. /08:45 - 11:00 ч/ - с. Еловица, община и гр. Трън

На 10.09.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Перник -  Ботевград: 15, 17 ;  Брезник: 88, 90, 93 ;  Велинград: 1, 2, 3, 4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  Видин: 1, 10, 11, 11а,  12, 13, 14,  15, 15а,  16, 17, 18, 19, 19а,  19б,19в,2, 20, 21, 3, 4,  5, 5а,  6, 6а,  7, 8, 8а,  9 ;  Казанлък: 10, 10а,  12, 14,  2, 4,  5, 6, 7,  16, 18, 20 ;  Котел: 1, 10, 10а,  11, 12, 12а,  14,  16, 2, 2а,  3, 4,  4а,  5, 6, 8, 9 ;  Лясковец: 1, 2, 3 ;  Омуртаг: 1, 3 ;  Павликени: 17, 19, 19а,  20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 26а,  27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34,  36 ;  Пирдоп: 115 ;  Пловдив: 100, 102, 113, 115, 117, 94,  96, 98,  1, 10, 11, 12, 12а,  13, 14,  16, 17, 17а,  18, 19, 19а,  2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 25.,26, 27, 28, 29, 29а,  3, 30, 31, 32, 33, 33а,  35а,  4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  Самоков: 28, 29, 31, 33, 35, 35.,37, 66., 32, 36, 37а,  38, 39, 39.,40, 41, 42, 43, 44,   бл.  Цех ;  Севлиево: 12, 9 ;  Стара Загора: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  Трявна: 4 ;  Шумен: 1, 11, 11а,  13, 15, 20, 22, 24,  3, 4,  5, 6, 6.,9

На 10.09.2014 г. /09:00 - 11:00 ч/ - с. Ноевци, община и гр. Брезник

На 10.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир;  Гърляница: , БЛ.45

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник - Александър Тинков: 1, 10, 11, 13, 15, 2, 3, 5, 7, 9 ;  Андрей Михайлов: 70.,73, 75, 83, 83.,86, 88;  Борис Калев: 1 ;  Бреза: 4;  Бърдо: 1, 3, 4

На 10.09.2014 г. /09:15 - 11:00 ч/ - с. Буново, общ. Кюстендил

На 10.09.2014 г. /11:15 - 13:30 ч/ - с. Стайчовци, община и гр. Трън

На 10.09.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - с. Ноевци, община и гр. Брезник

На 10.09.2014 г. /12:45 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  Ахтопол: 10, 12, 13, 14,  16, 17, 19, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 3, 32, 38, 40, 42, 44,  46, 48, 5, 5.,7, 9,  1, 2, 4,  6, 8 ;  Балчик: 10, 11, 12, 15, 16, 16а,  16б,18, 20, 22, 24,  7,  1, 2, 3, 4,  5, 8 ;  Битоля: 1, 1 а,  2, 3, 4,  5, 6,  11, 18, 7, 9 ;  Брайла: 5 ;  Брацигово: 1, 10, 11, 12, 13, 13а,  14,  15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24,  25, 26, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 33.,34,  35, 36, 37, 38, 3а,  4,  42, 44,  5, 6, 8, 9,  9 ;  Брезник: 10, 12, 14,  16, 18, 19, 21, 23.,25, 27, 27.,37.,4,  6, 6.,8,  бл.  20, 27 ;  Бургас: 1, 2, 3, 4,  6, 7, 8, 9 ;  Варна: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 29, 3, 3.,30, 31, 32, 33, 33б,35, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Враца: 10, 11, 12, 13, 14,  15, 17, 18, 20, 22, 24,  26, 28, 3, 5, 7, 8, 9,  1, 8 ;  Кърджали: 1, 10, 11, 14,  16, 18, 2, 20, 20.,3, 4,  5, 6, 7, 7.,7а,  8, 9 ;  Одрин: 15, 47 ;  Охрид: 1, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 3, 4,  5, 7, 9,  12 ;  Русе: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24,  26, 3, 4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  Струга: 1, 10, 12, 3, 4,  5, 6, 7, 8

На 10.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - с. Буново - мах. Лаката, общ. Кюстендил

На 10.09.2014 г. /13:30 - 16:30 ч/ - гр. Радомир: Български пощи, ОУ "Арх. Зиновий"   ул.Батенберг: 2, 25, 30, 31, 32, 33, 33.,34,  35, 35.,37, 38, 39, 41, 42, 43, 43.,44,  45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54,  55, 56, 57, 58, 59, 61, 63 ;  Бузлуджа: 1, 2, 3, 4,  8 ;  Каблешков: 1, 10, 13, 14,  15, 16, 2, 3, 5, 7, 9,  2 ;  Кирил и Методий: 12, 2, 2.,21, 3, 4 ;  Люлякова: 48, 50, 59, 61, 61.,63, 65, 67, 69,  бл.  27 ;  Майор Чиляев: 2;  Младост: бл.  1, 2, 3, 4,  5, 6, 7 ;  Панайот Волов: 2 ;  Търговска: 29, 8 ;  Черковна: 1, 10, 10.,11, 12, 14,  16, 17, 19.,2, 4,  5, 7, 8, 9,  15 ;  Шаблин: 52

На 10.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - с. Ноевци , община  и гр.Брезник

На 10.09.2014 г. /14:15 - 16:30 ч/ - с. Горна Мелна, община  и гр. Трън

 

На 11.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник -  Максим Горки: БЛ. 2  вх.Б

На 11.09.2014 г. /08:15 - 16:00 ч/ - с. Садовик, община и гр. Брезник

На 11.09.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Перник -  Айтос: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 2, 20, 20а,  22, 3, 4,  5, 6, 7, 8 ;  Банско: 1, 2, 3, 4,  5 ;  Ботевград: 10, 10.,11, 12, 14,  8, 9,  1, 2, 3, 4,  5, 6, 6.,7, 8, 9. ;  Граово: 2, 4 ;  Дряново: 1, 3, 4,  5, 6 ;  Казанлък: 1, 6, 8,  2 ;  Клепало: бл.  Училище ;  Красно Село: бл.  20 ;  Нов Безистен: 1.,10, 11, 13, 14,  16, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34,  35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54,  55, 56, 57, 59, 6, 60, 7, 8, 9,  бл.  45;  Нови Пазар: 54,  54а ;  Пирдоп: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 15.,16, 17, 18, 19, 2, 21, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 37, 39, 4,  41, 43, 5, 6, 8, 9,  45, 45а,  47, 47а ;  Пловдив: 101, 103, 105, 107, 109, 111, 76, 78, 80, 82, 84,  86, 88, 90, 92, 92.,93, 95, 97, 99, 99., 34,  35, 36, 37, 38, 38.,39, 40, 41, 42, 43, 44,  45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53а,  53б,54,  55, 55а,  56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а,  62, 63, 64,  64а,  65, 66, 66а,  67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,  75, 75.,77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91,  бл.  Магазин №30 ;  Разлог: 1 ;  Самоков: 1, 10, 4,  7,  бл.  До Мвр,паркинг На Мвр ;  Стара Загора: 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 28, 30, 32, 34,  36, 36. ;  Търговище: 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 19, 19.,21, 23, 5, 7, 8, 9 ;  Физкултурна: 1,  бл.  Павилион

На 11.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир - Гърляница: БЛ.46

На 11.09.2014 г. /09:00 - 14:00 ч/ - гр. Радомир   Батенберг: 1, 15, 17, 19, 21, 23, 24,  25, 25.,26, 27, 4,  41, 49, 4а,  6.,7;  БЛ. 17, 19, 2, 3, 6, 8 , КООПАЗАР, Павилиони по ул.Батенберг";  НАРКООП Радомир - фурна;  Васил Левски: 1, 3, 4 ;  Войнишко Въстание: 1, 4., БЛ. 1, 4,   ;  Дупнишка: 7 ;  Младост: БЛ. КАФЕ САНТОРИНИ ;  Свобода: 1

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - Брезник  - Цвета Лумбарова: 49, 53, 54,  56, 58, 60, 61, 62, 64,  66, 70, 72, 74,  76, 78, 82, 84,  86

На 11.09.2014 г. /09:01 - 11:01 ч/ - с. Горна Мелна, община  и гр. Трън

На 11.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - с. Беренде, общ. Земен

На 11.09.2014 г. /11:30 - 13:30 ч/ - с. Лева река, община и гр. Трън

На 11.09.2014 г. /12:30 - 17:00 ч/ - гр. Перник -  Брезник: 1, 1.,2.,21, 23, 23., бл.  1, вх.на Болницата,  зад бл. 1, павилион ;  Бяла Слатина: 1, 11, 13, 15, 17, 17.,2, 21, 23, 25, 27, 27а,  29, 31, 31.,31а,  4,  6, 7а,  9 ;  Епископ Киприян: 1., бл.  1, 2, 3, 4 ;  Захари Стоянов: 9 ;  Златица: 1, 2, 4 ;  Ихтиман: бл.  2 ;  Клепало: бл.  Павилион ;  Красно Село: 10, 23, 8а,   бл.  10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 3, 4,  4а,  5, 6, 8, 9 ;  Монте Карло: 1, 50., бл.  219 ;  Нова Загора: 1, 2, 3, 4,  5, 6 ;  Нови Пазар: 1, 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 18, 2, 20, 21, 22, 23, 24,  25, 26, 27, 27а,  28, 29, 3, 30, 31, 32, 34,  36, 38, 4,  40, 42, 44,  46, 48, 5, 50, 52, 54,  6, 7, 8, 9 ;  Пирдоп: 18, 20, 22, 24,  26, 28, 30, 32, 34,  36, 38, 40, 42, 44,  46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54,  55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83 ;  Радомир: 1.,3, 3.,3а,  9, 9., 3,  бл.  3, 5, 9, павилион ;  Раковска: 1,  бл.  26 ;  Раковски: 2,  бл.  Зад Нона ;  Св. Св. Кирил и Методий: 42,  8, 8., бл.  12, до 2-ра Поликлиника,  до Кръвна Банка,  книжарница,  павилион,тото Пункт ;  Търговище: 1, 2, 3, 4 ;  Христо Смирненски: 2.,4,   бл.  2, кв.205

На 11.09.2014 г. /13:15 - 16:00 ч/ - гр. Радомир: НУ " ЛЮБОСЛОВИЕ", ЛУКОЙЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД, ПЕНИ МАРКЕТ БЪЛГАРИЯ ЕООД, ;  Алеко Константинов: 1 ;  Ангел Кънчев: 6 ;  Арката: бл.  1, 13, 14,  15, 2, 3, 4,  5, 6, автомивка,  кв.1, павилион ;  Бачо Киро: 10, 2, 4,  5, 6, 7, 8, 9 ;  Драган Цанков: 14,  18, 2, 4,  8 ;  Кирил и Методи: 32, 36;  Милан Грънчаров: 1,  10, 2, 4,  6, 8;  Ное: 3, 3а.,4., бл.  3, 4

На 11.09.2014 г. /14:00 - 16:30 ч/ - гр. Радомир - Алеко Константинов: 10, 12, 14,  16, 2, 4,  6, 8 ;  Батенберг: 99 ;  Братя Миленкови: 10, 11, 12, 13, 14,  15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,  26, 27, 29, 29а,  31, 33, 33.,35, 5, 6, 7Б,8, 9 ;  Добруджа: 1, 2, 2а,  3, 5, 7, 9 ;  Дупнишка: 20, 23, 25, 27, 32,  ;  Евлоги Георгиев: 1, 11, 12, 12.,13, 14,  14.,2, 4,  5, 6, 6.,7, 8, 9 ;  Марица: 1, 2, 3, 4,  5, 6, 7, 8 ;  Родопа: 1, 2, 3, 4;  Христо Ботев: 1, 15,

На 11.09.2014 г. /14:30 - 16:30 ч/ - с. Лева река, община и гр. Трън

 

На 12.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Перник - Твърди Ливади: БЛ. 12

На 12.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Декьовци, с. Пенкьовци, община и гр. Трън

На 12.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - гр. Перник -  Владимир Комаров: 50 ;  Лев Толстой: 5 ;  Огнян Станков: 37 ;  Олег Кошевой: 64, 65 ;  Сергей Есенин: 1а, 3

На 12.09.2014 г. /09:00 - 15:00 ч/ - с. Владимир, общ. Радомир - по участъци

На 12.09.2014 г. /09:30 - 11:30 ч/ - с. Лева река, община и гр. Трън

 

 

Благоевградска област

На 08.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен ул. Трета №51, №55

На 08.09.2014 г. /08:30 - 10:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони: Благоевград;  Ален Мак: бл.  Салон, техникум, училище;  Еленово: 52, 62 ;  Промишлена: 1;  Св. Димитър Солунски: 110, 81 ;  Свобода: 1 (по искане на ЕСО)

На 08.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Р-н Поленишки Път" № 11

На 08.09.2014 г. /09:00 - 12:00       ч/ - Падеш - Падеш: БЛ. ЖИЛИЩЕ, ОФИС, РЕСТОРАНТ

На 08.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Ален Мак: БЛ. САЛОН, ТЕХНИКУМ, УЧИЛИЩЕ ;  Св. Димитър Солунски: 110, 81

На 08.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Благоевград - Александър Стамболийски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 32, 3Б,4, 5, 6, 7, 8, 8А,9,  БЛ. ОФИС;  Баба Тонка: 4 ;  Васил Коритаров: 1, 2 ;  Димитър Талев: БЛ. МАГАЗИН ;  Марулевска: 4 ;  Мите Марков: 5 ;  Никола Вапцаров: 25, 6 ;  Хилендар: 1, 1Б,2, 4 ;  Цар Иван Асен: 1, 2, 2А,3, 4, 5, 6, 7, 8 ;  Цар Иван Шишман: 1, 11, 2, 3, 5, 7, 9

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Акациите: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 5, 7, 9

На 08.09.2014 г. /09:00 - 16:00       ч/ - с. Палат; с. Игралище; Военно Поделение - с. Игралище

На 08.09.2014 г. /09:30 - 12:00 ч/ - село Кремен

На 08.09.2014 г. /11:00 - 13:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони: Благоевград;  Бачо Киро: 10;  Бреза: 1, 2, 26, 4, 5, 6;  Делвинска: 14, 7, 7а, 17 ;  Еленово: 11, 2, 201, 203, 21, 3, 30, 33, 38, 40, 45, 9,  1, 2, 43, 44, 45,  202, 205, 22, 3,  207, 208, 25,  209, 210, 211, 24,  209, 216, 217, 28,  212, 23,  213, 214,  213, 214, 215, 216, 27,  бл.  201, 9, гараж, клуб, бл.  202, 205-в, 212,  бл.  205, 210а, бл.  208,  бл.  43,  бл.  Жилищна Сграда-вр.стр., бл.  Жск- Вр.стр. ;  Иглика: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 4, 6, 8, 9 ;  Орбита: 4 ;  Предел: 19 ;  Пролет: 5в ;  Синчец: 1 ;  Слава: 2 ;  Славово: 1, 2, 3, 4, 6 ;  Хърсовска: 1, 2, 3, 4, 6 (по искане на ЕСО)

На 08.09.2014 г. /12:30 - 15:00 ч/ - село Кремен

На 08.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - с. Покровник

На 08.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Арсений Костенцев: 9,  БЛ. ДИРЕКЦИЯ;  Братя Миладинови: 2, НА РЗИ;  Георги Измирлиев: 1, 15, 2, 8,  БЛ. БОУЛИНГ ЦЕНТЪР, КНИЖАРНИЦА, МАГАЗИН;  Крали Марко: 10;  Стефан Стамболов: 13

На 08.09.2014 г. /13:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Андрей Ляпчев: 8;  Владо Черноземски: 14, 16, 3, БЛ. СЕРВИЗ;  Димитър Димов: 2, 3, 4;  Драма: 2, 4, 6 ;  Иван Михайлов: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 6А,7, 8, 9,  БЛ. ОФИС ;  Кръстьо Асенов: 31 ;  Сан Стефано: 2 ;  Св. Св. Кирил и Методий: 2;  Скаптопара: 10, 11, 13, 15, 17, 19, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  БЛ. БАНИЧАРНИЦА, КОМПЛЕКС, ПЛАТЕН ПАРКИНГ;  Стефан Стамболов: 13;  Цар Симеон: 30; София;  Жеко Войвода: 8

На 08.09.2014 г. /13:30 - 15:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони: Благоевград;  Броди: 18, 30, 38, 40, 42, 44, 2, 4, 6, 8,  28, 34, 36, 38, 40, 48, 5, 8,  бл.  Гараж, бл.  Гараж, магазин, бл.  Срещу Блок 36 ;  Освобождение: 6 ;  Св. Димитър Солунски: 87 ;  Стефан Стамболов: 13 ;  Струга: 1,  бл.  Магазин   2 ;  Струмско Център: 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 28, 6, 7, 9, гараж, 15, 25, 30,  20, 21, 22,  ,,23, 24,  3,  бл.  22,  бл.  24,  бл.  Гараж, бл.  Гараж,павилион, бл.  Гараж,услуги, бл.  Станция, бл.  Тото Пункт ;  Яне Сандански: 1,  11, 15, 17, 19, 21, 3, 7,  1, 12, 15, 19, 21, 23, 3, 5, 7,  11, 5, 7, 9,  1, 3,  18,  бл.  Аптека, бл.  Гараж, бл.  Магазин ; Маг. Техномаркет и Бриколаж (по искане на ЕСО)

 

На 09.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - с. Гърмен, общ. Гърмен, ул. Двадесет и четвърта №16,  №20

На 09.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Р-н Поленишки Път" № 11

На 09.09.2014 г. /08:45 - 10:30 ч/ - гр. Банско, община Банско, Кралев Двор: 3;  Местност Кошерината: 5; Жил. сграда захранена от трафопост "Тулекс"

На 09.09.2014 г. /08:45 - 16:30 ч/ - село Илинден

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00       ч/ - гр. Благоевград - Свобода: 1, 2, 3, 4, 6,  БЛ. АТЕЛИЕ

На 09.09.2014 г. /09:00 - 16:00       ч/ - с. Игралище - помпа; с. Махалата; с. Седелец; с. Никудин; с. Крънджилица - община Петрич; с. Иваново - община Петрич

На 09.09.2014 г. /09:15 - 11:15       ч/ - с. Осеново, община Банско

На 09.09.2014 г. /10:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони: Гоце Делчев;  19-ти Октомври: 1, 10, 14, 16, 18, 2, 4, 6, 8 ;  Kурортен Kомплекс  Попови Ливади: бл.  Вила, Стоп. сграда ;  Ал. Стамболийски: 34, 35, 36, 36 А,37, 38, 40 ;  Бабуна: 1, 10, 10 А,12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ;  Беласица: 10, 11, 5, 7, 8, 9,  1, 2, 3, 4, 5, 6,  7, 9 ;  Борис Чанджиев: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  3 ;  Витоша: 1, 10, 11, 13, 15, 17, 17 Б,19, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Вихрен: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 2, 3, 4, 5, 6, 8,  бл.  Блокове На Циповете ;  Гоце Делчев: бл.  Врем. с-во, бл.  Тото Пункт ;  Григор Пърличев: 10, 12, 14, 16, 2, 22, 24, 4, 7, 8 ;  Гьорче Петров: 1, 10, 11, 12, 13, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Даме Груев: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 5, 6, 7, 8, 9,  11,  1, 3 ;  Димо Хаджидимов: 46 ;  Добруджа: 11, 12, 18, 20, 3, 8, 9 ;  Енос: 1, 10, 12, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,  14 ;  Завоя На Черна: 1,  11 А,12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 1а,2, 2 А,20, 20 А,21, 22, 23, 24, 28, 3, 3 А,30, 32, 34, 4, 5, 5а,6, 7, 9, 9а, 19 ;  Захари Стоянов: 10, 12, 3, 9 ;  Иван Кюлев: 5 ;  Иван Скендеров: 1, 13, 14, 16, 17, 18, 2, 20, 24, 28, 32, 36, 4, 40, 47, 5 ;  Иларион Макариополски: 28, 38 ;  Кичево: 7 ;  Клокотница: 1, 10, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ;  Кмет Никола Атанасов: 13, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 24.,26, 28, 30, 31, 32 ;  Лозенград: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Марица: 17, 19 ;  Местност Бербат Хендек: ,, бл.  Вила ;  Мидия: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32,  11, 2, 3, 4, 5, 6, 6 А,6а,7, 9,  2, 8 ;  Митрополит Макарий: 2, 4 ;  Никола Петков: 1, 13, 14, 16, 18, 2, 20, 21, 4, 5 ;  Ниш: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ;  Ореляк: 1, 2, 5, 6 ;  Панаирска Ливада: 12 ;  Панаирски Ливади: 25 ;  Панаирски Ливади-продължение: бл.  Автоцентър ;  Пирот: 1, 10, 12, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ;  Полковник Борис Дрангов: 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82,  84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 ;  Попови Ливади: 1, 3,  бл.  Бензиностанция Уно ;  Преспа: 1, 3 ;  Райко Джинзифов: ,,1, 5, 7, 9 ;  Сан Стефано: 1, 10, 12, 17, 19, 21, 23, 25, 3, 5, 7, 9,  1, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 24, 4, 6, 7,  бл.  Врем.с-во ;  Свещник: 2 ;  Серес: 5 ;  Сливница: 11, 13, 13 А,15, 17, 19, 21, 23, 27,  1, 11, 3, 5, 7, 9,  25 ;  Средна: 16 ;  Стара Планина: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 3, 5, 7, 7б,9,  бл.  Бившия Мно ;  Стефан Захариев: 11, 13, 15, 17, 5, 6, 9 ;  Стефан Стамболов: 1, 11, 12, 14, 18, 2, 3, 4а,6, 7, 8, 9 ;  Стойо Льондев: 12 ;  Стражин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Страцин: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 5, 50, 52, 54, 6, 7, 8, 9,  65 ;  Струга: 100, 17, 19, 20, 21, 22, 70, 94,  1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ;  Търговска: 41 ;  Христо Силянов: 11, 11 А,13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 3а,5, 7, 9 ;  Чаталджа: 12, 14, 15, 20, 6,  2, 4, 6, 8 ;  Шар Планина: 1, 2, 3, 4,  2 (по искане на ЕСО)

На 09.09.2014 г. /11:00 - 12:00       ч/ - гр. Банско, община Банско   Възраждане: 1;  Драма: 1;  Местност Свети Иван: БЛ. 1, ГАРАЖ, ЖИИЩНА СГРАДА, ЖИЛИЩЕН КОМПЛЕКС, ПРОПУСКАТЕЛЕН ПУНКТ;  Неофит Рилски: 23;  Св. Иван Рилски: БЛ. 1А, 1Б, 2А, 2Б, 3А, 3Б, 4А, 4Б, Б1; Комплекс Свети Иван

На 09.09.2014 г. /11:30 - 13:30       ч/ - с. Филипово, община Банско

На 09.09.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог   Христо Ботев: 101, 50, 54, 56, 72, 75, 77, 83, 99,  БЛ. Трафопост  УЧИЛИЩЕН КОМПЛЕКС ;  Цар Самуил: 1, 20, 4, 66 ; Техникум по транспорт; Бензиостанция Лукойл на ул. Христо Ботев; Автосервиз "Милин"

На 09.09.2014 г. /13:30 - 16:00 ч/ - с. Места, община Банско

На 09.09.2014 г. /14:00 - 15:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог - Варош: 11, 13, 15, 17, 19, 2, 21, 24, 25, 3, 35, 5, 7, 9 ;  Голак: 4, 5 ;  Еделвайс: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 ;  Св. Св. Кирил и Методий: 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 122, 124, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;  Тодор Александров: 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43;  Черна Река: 79, 80

На 09.09.2014 г. /15:00 - 16:00       ч/ - гр. Разлог, община Разлог, м. Кокошкарника

 

На 10.09.2014 г. /08:00 - 16:00 ч/ - гр. Гоце Делчев, общ. Гоце Делчев ул. Тодор Александров №10 А

На 10.09.2014 г. /08:30 - 11:30 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - Битоля: 1;  Свобода: 4, 6

На 10.09.2014 г. /08:30 - 15:30       ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул. "Перун"; ул. "Петър Берон"

На 10.09.2014 г. /08:45 - 10:00       ч/ - с. Бачево, община Разлог Стопанският двор; Бензиостанция в с. Бачево

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Полковник Дрангов: 100, 100А, 102, 104, 96, 98, 98Б

На 10.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - с. Кръстилци; с. Вълково; Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в селата; Палат; Велюшец; Игралище; Махалата; Седелец; Никудин; с. Крънджилица - община Петрич; с. Иваново - община Петрич; гр. Сандански; фирма Топливо; фирма Бетон; фирма ДАП; фирма Мира; фирма Павлина текстил; фирма Николай Кръстев; Трудово поделение; Стара гара; пресевна; хотел Мамин Кольо; трафопост Вълково; Помпена станция Вълково

На 10.09.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - с. Гостун, община Гостун

За периода 10-11.09.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - гр. Белица, община Белица, Горски пункт

За периода 10-11.09.2014 г. /10:00 - 16:30 ч/ - Кратковременни прекъсвания на електрозахранването поради оперативни превключвания в следните райони: Гоце Делчев;  Kурортен комплекс  "Попови Ливади": бл.  Вила, почивна База;  Гоце Делчев: 73 ;  Местност Мочура: бл. трафопост, бл.  Свинарник, бл.  Сграда, цех;  Местност Сушица: бл.  Времянка - Стопанска сграда, офис, ранчо, рибарник, фургон, бл.  Помпа, разсадник;  Панаирски Ливади: 7 ;  Пенчо Славейков: 21 ;  Преспа: 3 ;  Серес: 2 ;  Симеон Радев: 6 ;  Юг: бл.  5; Гърмен ;  Втора; Двадесет и втора:  ;  Двадесет и девета:  ;  Двадесет и осма: 10, 10а,12, 2, 4,  14, 16, 18, 20 ;  Двадесет и пета: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 5, 7, 9,  1, 3, 4 ;  Двадесет и първа: 1,  1, 10, 11, 12, 15, 19, 2, 21, 23, 4, 5, 6, 9,  16, 18, 21, 22, 23, 29, 33, 35, 39, 4, 43, 45, 50,  3, 6,  4 ;  Двадесет И Седма: 10, 12, 13, 15, 17, 19, 2, 24, 4, 5, 6, 7,  1, 2, 4,  3 ;  Двадесет И Трета: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9,  4, 7 ;  Двадесет и четвърта: 16, 2, 3, 5, 7, 9,  3,  6 ;  Двадесет и шеста: 1, 17, 2, 3, 4, 5, 6,  18 ;  Двадесета: 1, 11, 13, 15, 17, 20, 3, 5,  9 ;  Дванадесета: 1, 13, 2, 3, 4, 8 ;  Девета: 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 26, 34, 4, 6,  1, 2, 3, 5, 7, 8, 9,  25, 6,  36 ;  Деветнадесета: 1, 12, 18, 20, 3, 4, 5, 6, 8, 9,  12,  7 ;  Десета: 11, 12, 14, 16, 17, 18, 2, 3, 5, 7, 8, 9,  19, 20, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 6, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 78,  33, 6 ;  Единадесета: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 1а,21, 23, 3, 4, 5, 6, 7, 9;  Извън Регулацията: бл.  Овчарник, бл.  Цех Релета;  Неуточнен Адрес: бл.  Археологически Резерват, бл.  трафопост 1;  Осемнадесета: 1, 14, 2, 20, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  13, 6,  34, 9 ;  Осма: 1, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 20, 21, 25, 29, 3, 5, 7,  13, 21, 6,  27,  8;  Пета: 11, 12, 13, 17, 19, 2, 5,  51 ;  Петнадесета: 1, 11, 12, 13, 15, 16, 2, 4, 6, 7, 9,  56 ;  Площада: бл.  Поща ;  Първа: 1, 10, 19, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 59, 61, 62, 63,  1, 19, 21, 22, 23, 25, 32, 34, 36, 38, 40, 44,  13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 31, 32, 5, 6, 67, 7, 8, 9,  1, 35, 56, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 85,  бл.  Павилион, бл.  Павилион-магазин ;  Седемнадесета: 10, 3, 4, 5, 7 ;  Седма: 1, 11, 12, 13, 16, 18, 24, 26, 28, 3, 30, 32, 4, 5, 6, 8, 9,  13, 28, 31 ;  Трета: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 27, 29, 5, 6, 7, 8, 9,  26, 30, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 45, 47, 48, 5, 51, 52, 53, 76,  3,  55,  55, 56, 57, 59, 61,  6 ;  Тридесет и втора: 2;  Тридесет и пета: 2, 4,  6, 8 ;  Тридесет и първа: 2, 3, 4, 6, 8,  6 ;  Тридесет и трета: 14, 2, 33, 4, 5, 6, 7,  5, 7 ;  Тридесет и четвърта: 1, 109, 2, 3, 4, 7, 8,  20, 6 ;  Тридесет и шеста: 1 ;  Тридесета: 1, 3, 4, 6 ;  Тринадесета: 11, 13, 20, 5, 7, 9,  21,  2, 9;  Четвърта: 1, 5, 6, 9,  9 ;  Четиринадесета: 32,  3, 4,  9 ;  Шеста: 10, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  2, 4,  8 ;  Шестнадесета: 2, 3, 4, 6,  4,  9 ;Дебрен ;  Втора: 1,  1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1а, 2, 20, 21, 22, 23, 25, 27a, 29, 3, 31, 33, 35, 4, 41, 5, 6, 7, 8, 9,  5 ;  Двадесет и втора: 12, 5, 6, 9 ;  Двадесет и осма: 3 ;  Двадесет и пета: 8, 9 ;  Двадесет и първа: 5 ;  Двадесет и седма: 1, 12, 6 ;  Двадесет и трета: 1, 15,  44 ;  Двадесет и четвърта: 24, 6, 7 ;  Двадесета: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 3, 30, 35, 36, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Дванадесета: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 2, 20, 27, 3, 4, 5, 6, 7, 9 ;  Девета: 1, 15 ;  Деветнадесета: 1, 11, 13, 15, 3, 5, 7, 9,  1, 3, 5, 7 ;  Десета: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 5, 7, 9 ;  Единадесета: 1, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 23, 24, 26, 4, 6, 8 ;  Осемнадесета: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 3, 4, 5, 6, 7, 9,  2, 4 ;  Осма: 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 24, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  5 ;  Пета: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 33, 37, 39, 4, 41, 43, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Петнадесета: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 22, 24, 26, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  5 ;  Първа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 3, 32, 4, 40, 5, 6, 7, 8, 9,  1, 17, 18а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 621, 63, 67,  бл.  Автоработилница;  Седемнадесета: 10, 12, 14, 2, 3, 4, 6, 8 ;  Седма: 1, 3, 4, 5, 6, 8,  2 ;  Трета: 10, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 2, 21, 23, 27, 29, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Тринадесета: 1, 2, 26, 3;  Четвърта: 1, 10, 11, 12, 13, 1 (по искане на ЕСО)

На 10.09.2014 г. /10:30 - 12:00 ч/ - гр. Разлог, община Разлог - Местност Кулиното: БЛ. РЕТРАНСЛАТОР И ЧАЙНА, ЧАЙНА;  Местност Предел: БЛ. СКИ-ВЛЕК, ЧАЙНА

На 10.09.2014 г. /12:30 - 16:00 ч/ - с. Обидим, община Банско

На 10.09.2014 г. /13:00 - 14:00 ч/ - гр. Банско, община Банско, Ангел Кънчев: 6, БЛ. Б;  Вардар: 6, БЛ. А

На 10.09.2014 г. /14:30 - 16:00 ч/ - с. Елешница, Общ. Разлог - м. Долни мин. бани: 21,  БЛ. ВИЛА, ОФИС

 

На 11.09.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ - с. Господинци

На 11.09.2014 г. /08:30 - 12:00 ч/ - гр. Сандански: Баба Тонка: 17, 18, 19, 24;  Връх Елен: 1, 18, 3;  Зарово: 26/3, 26/7, 26/8, 32, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 6, 8;  Извън Регулацията Север: 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 16, 16/1, 16/10, 16/2, 16/3, 16/4, 16/6, 16/7, 16/9, 18/1, 18/10, 18/2, 18/4, 18/5, 18/7, 18/8, 18/9, 2, 21/3, 21/5, 22, 22/1, 22/3, 22/4, 23, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/8, 23/9, 25/1, 26/1, 26/2, 26/4, 26/9, 27/5, 27/6, 29/2, 3/,3/1, 3/2, 3/8, 3/9, 30/10, 30/2, 30/3, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/9, 35, 4/1, 4/3, 4/4, 4/5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 51, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 8/ 5, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4,  БЛ. 18/6, 22/2;  Каменица: 13, 15, 18, 20, 22, 24;  Кукуш: 1, 26/6, 2Б,4, 7;  Осогово: 10, 12, 14, 16, 18, 2, 20, 22, 23, 24, 4, 6, 8,  БЛ. 10;  Райна Княгиня: 14, 2, 4;  Рила: 42, 44, 49 ;  Свобода: 14;  Славянка: 17;  Спано Поле: 1, 10, 12, 14, 2, 3, 39, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  БЛ. 15-Б,16, 23

На 11.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул. "Перун"; ул. "Петър Берон"

На 11.09.2014 г. /08:45 - 12:00 ч/ - гр. Сандански: Баба Тонка: 19;  Извън Регулацията Север: 11;  Ильо Войвода: 1, 11, 13, 15, 17, 19, 2, 4, 6, 7, 8, 9;  Кожух: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9;  Оборище: 11, 13, 4, 9;  Рила: 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 5, 7, 9;  Родопа: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 3, 31, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  Синаница: 1, 18, 2, 5, 9;  Славянка: 1, 10, 12, 14, 16, 18, 1А,2, 20, 22, 24, 26, 4, 6, 8;  Стефан Стамболов: 1, 2, 3, 7, 9;  Таската Серски: 1, 3, 5, 7

На 11.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - с. Микрево: ул. 6-ти Септември: 2, 4, 6, 8; ул. Васил Априлов: 1, 10, 2, 3, 4, 5, 7, 8; ул. Василево: 13; ул. Даме Груев: 2, 4, 6, 8 ; ул. Димитър Попгеоргиев: 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 2, 23, 25, 27, 29, 3, 33, 4, 5, 6, 7, 8; ул. Дора Габе: 11, 15, 17, 21;  ул. Йордан Йовков: 2, 3, 4, 6, 7; ул. Крали Марко: 1, 10, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 9; ул. Митрополит Борис: 15;  ул. Нова Махала: 1, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 5, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 6, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 7, 8, 9;  ул. Панайот Волов: 5; ул. Патриарх Ефтимий: 2, 4;  ул. Петър Берон: 3, 5; ул. Райна Княгиня: 1;  ул. Решково: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;  ул. Сирма Войвода: 10, 4, 42; ул. Струма: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8;  ул. Цар Иван Шишман: 1, 3, 4

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Полковник Дрангов: 108, 110, 112

На 11.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Синчец: 10, 8

На 11.09.2014 г. /09:15 - 12:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - Папульо: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Полковник Дрангов: 1 ;  Рокфелер: 1, 3, 52, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 70, 77, 95, 9а, бл.  Б;  Свобода: 1;  Славянска: 2;  Цанко Церковски: 1;  Цар Борис III: 16;  Цар Симеон: 70

На 11.09.2014 г. /10:00 - 12:00 ч/ - гр. Мелник: ул. Мелник: 1, 10, 101, 102, 108, 110, 112, 113, 115, 116, 117, 15, 154, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 37, 41, 87, 97, 98 ;  Неуточнен Адрес: БЛ. ПОЩА

На 11.09.2014 г. /12:00 - 15:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - Д-р Асен Златаров: 1 ;  Полковник Дрангов: 1, 10, 11, 13, 13а,15, 17, 2, 9 ;  Рокфелер: 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55 ;  Цар Борис III: 21, 24

На 11.09.2014 г. /12:30 - 16:30 ч/ - с. Джигурово

На 11.09.2014 г. /12:45 - 16:00       ч/ - гр. Добринище,община Банско, 9ти Септември: 10, 11, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 99 ;  Александър Стамболийски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 53, 6, 7, 8, 9,  2, 3 ;  Васил Левски: 15 ;  Вела Пеева: 5 ;  Георги Димитров: 13, 21, 39, 4 ;  Гоце Делчев: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 3, 5, 7, 8, 9, 99 ;  Даме Груев: 12, 14, 16, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 99 ;  Десилица: 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 3, 99 ;  Иван Галчев: 10, 12, 14, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 ;  Кирил И Методи: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 3, 4, 5, 7, 8 ;  Ленин: 4 ;  Македония: 1, 2 ;  Москва: 99 ;  Освобождение: 27 ;  Търговска: 17, 6 ;  Христо Ботев: 4 ; сградата на община Добринище ; центъра на гр.Добринище

На 11.09.2014 г. /13:00 - 16:30 ч/ - с. Джигурово

На 11.09.2014 г. /14:00 - 16:00 ч/ - гр. Мелник - ул. Мелник: 1, 130, 131, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 46, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 59, 61, 62, 65, 66, 71, 73, 77, 78, 79, 80, 82, 87, 94, 95, 97, 98

 

За периода 11-12.09.2014 г. /09:30 - 16:30 ч/ - гр. Благоевград - Васил Левски: 13 ;  Даме Груев: 11, 13, 24, 24а, 32, 32б, 42, 9 ;  Крушево: 1, 1а, 1в, 3;  Петър Зографски: 1, 13, 2, 3, 4, 5, 6, 6б;  Радовиш: 1, 12, 2

 

На 12.09.2014 г. /08:15 - 15:15 ч/ -  с. Копривлен, общ. Хаджидимово - ул. Цар Симеон №15, №19

На 12.09.2014 г. /08:30 - 15:30 ч/ - гр. Сандански - ул. "Серес"; ул."Перун"; ул. "Петър Берон"; ул."Малешевска" № 1, 2

На 12.09.2014 г. /09:00 - 12:00 ч/ - гр. Петрич, Общ. Петрич - Местност Мерата: бл.  База ;  Промишлена Зона: бл.  Склад За Торове, бл.  След Ромска Махала ;  Рокфелер: 1,  бл.  Промишлена Зона ;  Стопански Двор: бл.  Автоработилница,кланица,склад,хале,цех ;  Струма: 38,  38, 42 ;  Христо Чернопеев: 77 ;Първомай, Общ. Петрич ;  Беласица: 46 ;  Гоце Делчев: 32 ;  Маркови Кладенци: 34, 36

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Никола Вапцаров: 53, 57

На 12.09.2014 г. /09:00 - 16:00 ч/ - гр. Благоевград - Синчец: 12, 14

На 12.09.2014 г. /12:00 - 13:00       ч/ - с. Микрево - Берово: 28, 30, 45, 47 ;  Васил Левски: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 4, 6, 8;  Десислава: 1, 2, 4, 6;  Елисавета Багрияна: 1, 23, 3, 5, 7;  Иван Вазов: 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 3, 31, 33, 35, 37, 4, 5, 6, 8;  Криа Вриси: 1, 2, 4, 6, 7;  Неуточнен Адрес: БЛ. СКЛАД ;  Орфей: 13 ;  Пейо Яворов: 10, 11, 12, 13, 15, 3, 6, 7, 8, 9 ;  Рождество Христово: 1, 2 ;  Стефан Караджа: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 ;  Хан Аспарух: 1, 2, 3, 4 ;  Хан Тервел: 2, 4 ;  Цар Самуил: 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 27, 28, 5, 6, 7, 8, 9 ;  Чинара: 11, 13, 8, 9 ;  Шипка: 2, 3, 7

 

 

Кюстендилска област

За периода 08-09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Васил Коларов; Двадесет и седми Октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска; Свилен Русев

 

На 08.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - По време на оперативните превключвания  с нарушено захранване ще бъдат: гр. Кюстендил - ул. Запад; ул. Любчо Кечев; ул. Петър Ников; ул. Цар Освободител; гр. Кюстендил - ул. Боровец; ул. Гюешевско Шосе; ул. Еделвайс; ул. Запад; ул. Здравец; ул. Изгрев; ул. Йордан Йовков; ул. Калосия; ул. Колуша; ул. Мария Грубешлиева; Местност Гола Велика; ул. Млада Гвардия; ул. Осоговска; ул. Петко Войвода; ул. Професор Георги Паспалев;ул. Румена Войвода; ул. Сенокос; ул. Студен Кладенец; ул. Теменужка; ул. Тинтява; ул. Цар Освободител; ул. Черешово Топче

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на напрежението за оперативни превключвания в следните райони: Дупница – Бистрица

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Орлинска; ул. Самоковско Шосе; ул. Яхинско Шосе

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Бузлуджа; Васил Левски; Генерал Гурко

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Батак; Бистрица; Велчова Завера; Иван Вазов; Македония; Преслав; Свети Иван Рилски; Страхил Войвода

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарева Баня - фуражомелка

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Бачо Киро; Божур; Венелин;Верила; Иглика

На 08.09.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - град Дупница - ул. Джерман

На 08.09.2014 г. /12:30-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Вардар; ул. Гоце Делчев; ул. Ерусалим; ул. Захари Стоянов; ул. Кулата; ул. Никола Лазаров; ул. Николаевска; ул. Охрид; ул. Преспа; ул. Развесена Върба; ул. Рила; ул. Христо Ботев; ул. Цар Самуил; ул. Шипка; Поради оперативни превключвания ще има кратковременни изключвания на територията на град Дупница за същия интервал от време

На 08.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - По време на оперативните превключвания с нарушено захранване ще бъдат: гр. Кюстендил - ул. Запад; ул. Любчо Кечев; ул. Петър Ников; ул. Цар Освободител; гр. Кюстендил; ул. Боровец; ул. Гюешевско Шосе; ул. Еделвайс; ул. Запад; ул. Здравец; ул. Изгрев; ул. Йордан Йовков; ул. Калосия; ул. Колуша; ул. Мария Грубешлиева; ул. Местност Гола Велика; ул. Млада Гвардия; ул. Осоговска; ул. Петко Войвода; ул. Професор Георги Паспале; ул. Румена Войвода; ул. Сенокос; ул. Студен Кладенец; ул. Теменужка; ул. Тинтява; ул. Цар Освободител; ул. Черешово Топче

 

На 09.09.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - град Дупница - ул. Баба Ната; ул. Венелин; ул. Даскал Христо Тодоров; ул. Димчо Дебелянов; ул. Дружба; ул. Евтим Трайчев; ул. Елин Пелин; ул. Илинден; ул. Йордан Йовков; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Мир; ул. Родопи; ул. Трети Гвардейски Полк

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Васил Коларов; Двадесет и седми Октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Батак; Бистриц; Велчова Завера; Иван Вазов; Македония

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на напрежението за оперативни превключвания в следните райони: Дупница - Андон Величков; Баба Тонка; Бабуна Планина; Балкан; Бистрица; Брегалница; Бричи Бор; Вардар; Васил Разсолков; Верила; Генерал Георги Тодоров; Горица; Гоце Делчев; Дамка;Джерман; Драгой Болярин; Дренски Рид; Дупките; Дупница; Дъб; Еделвайс; Здравец; Ивайло; Изгрев; Клисура; Клокотница; Кракра Пернишки; Криволак; Лакатица; Мадара; Марица; Марков Камък;Местност Дренски Рид; Местност Подридна; Метоха; Момина Сълза; Мусала; Невена Коканова; Николаевска; Орлинска; Отец Атанасий Чолаков; Отовица; Охрид; Паничище; Петрохан; Победа; Развесена Върба; Райна Княгина; Рупите; Русалка; Саморанска; Свети Иван Рилски; Свети Никола;Свобода; Струга; Стръмна; Теменуга; Тодор Самодумов; Хан Омуртаг; Химик; Христаки Павлович; Цар Освободител;Чайка

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Джерман

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - град Дупница - квартал Каваклия

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново; Иван Вазов; Кокиче; Коста Петров; Опълченска

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево; Могилата;Морава; Паисий; Пейо Яворов; Планинец; Ридо; Тодор Влайков

На 09.09.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - По време на оперативните превключвания с нарушено захранване ще бъдат: гр. Кюстендил; ул. Добрич; ул. Запад; ул. Професор Асен Василев: бл. Снек-бар; ул. Ракла; гр. Кюстендил; ул. Добрич; ул. Добруджа; кв. Запад; ул. Иван Вазов; ул. Йордан Захариев; ул. Манастирска; Ракла; ул. Славянска; ул. Филип Тотю; ул. Цар Освободител; ул. Черна Река; ул. Шейново

На 09.09.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - град Дупница - квартал Каваклия

На 09.09.2014 г. /10:00-12:00 и 13:30-15:30 ч/ -  с. Драгойчинци общ.Трекляно

На 09.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ -  По време на оперативните превключвания с нарушено захранване ще бъдат: гр. Кюстендил; ул. Добрич; ул. Запад; ул. Професор Асен Василев; ул. Ракла; гр. Кюстендил; ул. Добрич; ул. Добруджа; кв. Запад; ул. Иван Вазов; ул. Йордан Захариев; ул. Манастирска; ул. Славянска; ул. Филип Тотю; ул. Цар Освободител; ул. Черна Река; ул. Шейново


На 10.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Кюстендил - ул. Македония

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бобов Дол - Двадесет и седми октомври; Димитър Благоев; Иван Вазов; Комсомолска; Свилен Русев

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Васил Априлов; Васил Левски; Генерал Гурко; Любен Каравелов; Река Джубрена; Стефан Караджа; Христо Ботев

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Орлинска; ул. Саморанска; ул. Хемус

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Иван Вазов; Морава; Преслав; Страхил Войвода; Христо Ботев; Христо Грънчаров; Царичина; Шипка

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Кратковременни прекъсвания на напрежението за оперативни превключвания ще има в следните райони: Дупница - Академик Петър Динеков; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Асен Меджидиев;Атанас Величков; Бистрица; Ботьо Петков; Братя Миладинови; Бузлуджа; Велико Търново; Владимир Димитров Майстора; Влахина Планина; Генерал Владимир Вазов; Граничар; Двадесет и втори Март; Евтим Трайчев; Еделвайс; Жива Вода; Иван Вазов; Иван Шишман; Искър; Калина; Калоян; Княз Ал. Батенберг; Люляк; Максим Горки; Никола Чомаков; Отец Полихроний; Професор Ал. Балабанов; Ропотамо; Росица; Свети Иван Рилски; Средец; Фенерка; Цар Симеон Велики; Чавдар Войвода;

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Кюстендил; Бистрица

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево; Морава; Паисий;Пейо Яворов; Пла; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

На 10.09.2014 г. /09:15-11:00 ч/ - с. Буново, общ. Кюстендил

На 10.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Втори Януари; ул. Свети Иван Рилски; ул. Тракия; ул. Хаджи Димитър; ул. Шейново

На 10.09.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - град Дупница - ул. Алеко; ул. Комитска; ул. Местност Гурдево; ул. Местност Караболюка; ул. Местност Разсадника; ул. Патрики Сандев; ул. Хан Кубрат

На 10.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - град Дупница - ул. Аракчийски Мост; Балановска Пътека; ул. Малина; Местност Балановски Рид; ул. Скакавица

На 10.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ -  с. Побит камък общ.Трекляно

На 10.09.2014 г. /12:00-16:30 ч/ -  град Сапарева Баня - ул. Димитър Чучуганов; ул. Овощарска; Поради разкъсвани на електропровода ще има спиране на електрозахранването в следните населени места: община Дупница - село Самораново; Община Сапарева баня - град Сапарева баня-останалата част; село Сапарево; село Овчарци; село Ресилово; курортно селище Паничище

На 10.09.2014 г. /12:15-16:30 ч/ - град Сапарева Баня - ул. Бор; ул. Бреза; ул. Васил Петлешков; ул. Георги Бенковски; ул. Германея; ул. Здравец; ул. Липа; ул. Паничище; ул. Пчела; ул. Радецки; Поради разкъсвания на електропровода ще има спиране на електрозахранването в община Дупница - село Самораново; Община Сапарева баня - град Сапарева баня - останалата част; село Сапарево; село Овчарци; село Ресилово; курортно селище Паничище

На 10.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Община Кюстендил - кв. Запад, ул. П. Ников

На 10.09.2014 г. /13:00 - 15:00 ч/ - с. Буново - мах. Лаката, общ. Кюстендил

На 10.09.2014 г. /13:30-15:30 ч/ - Чешлянци - Махала Реката

 

На 11.09.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - град Дупница - ул. Балкан; ул. Дамка; ул. Китка; ул. Клокотница; ул. Марица; ул. Орлинска; ул. Отовица; ул. Пиротска; ул. Преспа; ул. Саморанска

На 11.09.2014 г. /09:00-13:30 ч/ - Дупница - Втори Януари; жк Възход; жк Южен; Поради оперативни превключвания ще има кратковременни спирания на електрозахранването на град Дупница за същия интервал от време

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Яхиново - Васил Левски; Генерал Гурко:;Георги Раковски; Димчо Дебелянов; Доктор Петър Берон; Йордан Йовков; Патриарх Евтимий

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Дупница - Академик Петър Динеков; Алеко; Венелин; Генерал Владимир Вазов; Георги Икономов; Евтим Трайчев; Княз Ал. Батенберг; Патриарх Евтимий; Трети Гвардейски Полк

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Божур;Васил Левски; Венелин; Извора; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

На 11.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - град Дупница - ул. Баба Тонка; ул. Бабуна Планина; ул. Балкан; ул. Брегалница; ул. Верила; ул. Дамка; ул. Драгой Болярин; ул. Клисура; ул. Кракра Пернишки; ул. Марица; ул. Орлинска; ул. Райна Княгина; ул. Хан Омуртаг

На 11.09.2014 г. /09:00-17:00 ч/ - Бобов Дол -Двадесет и седми октомври; Малчика

На 11.09.2014 г. /09:15-12:00 ч/ - Община Кюстендил - кв. Запад, ул. П. Ников

На 11.09.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - град Дупница - Гиздова махала, ул. Влахина Планина; ул. Граничар; ул. Еделвайс; ул. Иван Шишман; ул. Калина; ул. Люляк; ул. Максим Горки; ул. Никола Чомаков; ул. Отец Полихроний

На 11.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - с. Долно кобиле

На 11.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - Община Кюстендил - кв. Запад, ул. П. Ников

На 11.09.2014 г. /13:30-15:30 ч/ -  с. Киселица

 

На 12.09.2014 г. /08:45-16:00 ч/ -  град Дупница - ул. Академик Петър Динеков; ул. Венелин; ул. Генерал Владимир Вазов; ул. Евтим Трайчев; ул. Княз Ал. Батенберг; ул. Липа; ул. Трети Гвардейски Полк

На 12.09.2014 г. /08:45-16:30 ч/ -  град Дупница - ул. Васил Друмев; ул. Кулата; ул. Неофит Бозвели; ул. Прогона; ул. Цар Освободител

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Бобов Дол - Махала Джельова; Свилен Русев

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  град Дупница - ул. Баба Тонка; ул. Бабуна Планина; ул. Ивайло; ул. Петрохан; ул. Райна Княгина; ул. Рупите; ул. Свети Никола; ул. Чайка

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Дупница - Академик Петър Динеков; Бузлуджа; Велико Търново; Генерал Владимир Вазов; Двадесет и втори март; Евтим Трайчев; Ропотамо; Свети Иван Рилски; Средец; Чавдар Войвода

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  Яхиново - Алеко Константинов; Васил Левски; Генерал Скобелев; Генерал Столетов; Йорданка Николова; Марин Дринов; Марсилия;П Р Славейков; Христо Ботев

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Сапарево - Божур; Васил Левски; Венелин; Извора; Киндо; Лале; Минзухар; Могилата; Морава; Паисий; Пейо Яворов; Планинец; Ридо; Тодор Влайков; Христо Ботев; Шипка

На 12.09.2014 г. /09:30-11:30 ч/ - Община Дупица - село Крайници - ул. Захари Стоянов; ул. Чаталджа

На 12.09.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - Община Бобов дол - село Мали Върбовник; село Голем Върбовник; Поради разкъсване на електропровода ще има спиране на електрозахранването  в Община Дупница; село Баланово; село Палатово; Община Бобов дол; село Мламолово; село Мало село; село Големо село; село Долистово; село Шатрово; село Панчарево; село Локвата; село Блато; Община Невестино; село Мърводол; село Пастух

На 12.09.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - община Бобошево - село Циклово

 

 

Плевенска област

За периода 08-09.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Бреница, Общ. Кнежа - Възраждане;  Гоце Делчев;  Иван Ангелов;  Пирин;  Скът;  Средна Гора;  Христо Ботев;  Цар Симеон Първи;  Черно Море

За периода 08-09.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Александър Стамболийски;  Братя Миладинови;  Бузлуджа;  Добрич;  Митко Палаузов;  Охрид;  Сава Младенов;  Цар Симеон

 

За периода 08-09.09.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Община Кнежа – целият ЕП

 

За периода 08-18.09.2014 г. /09:30-15:00 ч/ - Община Плевен – стопански двор

 

На 08.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Княз Александър Батенберг;  Княз Борис I;  Християнска

На 08.09.2014 г. /08:30-12:30 ч/ - Плевен - Софроний Врачански;  Сторгозия;

На 08.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Враня; ул. Хаджи Димитър;

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Асен Златаров;  ул. Бачо Киро;  ул. Брацигово;  ул. Генерал Тотлебен;  ул. Ген Ганецки;  ул. Гурко;  ул. Гурко;

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим -  ул. Гурко;  ул. Иван Вазов;  ул. Кала Тепе;  ул. Скобелев;  ул. Средец

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - Червен Бряг - Княз Александър Батенберг;  Княз Борис I

На 08.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Александър Стамболийски; ул. Велико Търново; ул. Отец Паисий; ул. Бачо Киро; ул. Възраждане; ул. Юрий А. Гагарин; ул. Предела;

На 08.09.2014 г. /09:00-13:00 ч/ - Згалево - Аврора; Адалберт Антонов-Малчика; Антон Иванов; Асен Халачев; Бачо Киро; Божин Чулев; Васил Левски; Вит; Витоша; Владимир Поптомов; Восток; Гаврил Генов; Генерал Столетов; Георги Димитров; Герман Титов; Димитър Благоев; Дунав ; Елтепе; Искър; Йорданка Николова; Килиманджаро; Клисура; Комуна; Космос; Костурн; Любен Каравелов; Марица; Москва; Мургаш; Оборище; Осъм; Пирин; Пловдив; Поп Андрей; Радомир; Разград; Ракета; Раковски; Сердика; София; Средна Гора; Станке Димитров; Стара Планина; Стефан Караджа; Странджа; Три Чешми; Христо Ботев; Черна Гора; Шипка; Ю. Гагарин; Юмрукчал

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник - 9-ти септември; Варна; Веслец; Георги Димитров; Димитър Благоев; Елин Пелин; Ив. Митов Хинов; Л. Каравелов; Москва; П. К. Яворов; Пенчо Славейков; Скопие; София; Цено Велчев; Черни Връх

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ Левски – ул. 9-ти септември

На 08.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Александър Стамболийски; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П Р Славейков; Плевен; Средна Гора; Филип-Тотю; Юрий Гагарин

На 08.09.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Плевен - Стара Планина; Чаталджа

 

На 09.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Хаджи Димитър

На 09.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Бузлуджа; ул. Иван Вазов; ул. Иван Рилски; ул. Илия Бешков; ул. Ст.Заимов; ул. Тодор Каблешков;

На 09.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Люлин; ул. Славейков; ул. Средна Гора; ул. Христо Ботев;

На 09.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Одеса; ул. Цанко Церковски; ул. Искър; ул. Средна Гора; ул. Васил Априлов;

На 09.09.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - гр. Никопол – трафопост 20

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Горни Дъбник - Иван Вазов

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Възраждане; ул. Заря; ул. Иван Вазов

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Георги Бенковски; Паисий; П. Р. Славейков; Цар Асен Първи

На 09.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - Искър, Общ. Искър - Александър Стамболийски; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна Гора; Филип-Тотю; Юрий Гагарин

На 09.09.2014 г. /09:15-14:00 ч/ - Плевен - Ангел Кънчев; Беласица; Катя Попова; Шар Планина На 09.09.2014 г. /10:15-13:00 ч/ - Върбица, Общ. Плевен - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Георги Димитров; Искър; Кирил и Методий; Ком; Лиляна Бърдарова; Неофит Рилски; Оборище; П. К. Яворов; Свобода; Софроний Врачански; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Шипка

На 09.09.2014 г. /10:15-13:00 ч/ - Коиловци - Георги Димитров

На 09.09.2014 г. /10:30-14:30 ч/ - Горни Дъбник - бензиностанция на Шел

 

На 10.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Червен Бряг - Княз Александър Батенберг; Княз Борис I

На 10.09.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - Червен Бряг - Княз Александър Батенберг; Княз Борис I; Християнска

На 10.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Хаджи Димитър

На 10.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. В Левски; ул. П.К. Яворов; ул. Христо Янчев;

На 10.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Христо Ботев; ул. Зора

На 10.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Цанко Церковски; ул. Одеса; ул.Васил Априлов;

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Искър, Общ. Искър – Ал. Димитров; Ас Халачев; Байкал; Балкан; Балчик; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Вапцаров; Васил Коларов; Велико Търново; Велко Кръстев; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Искър; Калинин; Кирил И Методий; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Малчика; Мара Денчева; Маркс; Николай Петрини; Петлешков; Пирин; Преслав; Първи Май; Райко Даскалов; Рила; Септември; Силистра; Слави Алексиев; Стоян Заимов; Тодор Каблешков; Трифон Ангелов; Тулча; Тунджа; Тутракан; Урал; Христо Ботев; Христо Наумов; Христо Смирненски; Цветан Спасов; Цвятко Георгиев; Чавдарци; Чапаев; Чаталджа; Яне Сандански; Янтра;Ставерци; Правда

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Л. Каравелов

На 10.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - Искър, Общ. Искър – Ал. Стамболийски; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна Гора; Филип-Тотю; Юрий Гагарин

На 10.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Българене, Общ. Левски - Ангел Бонгалов; Беласица; В Априлов; Васил Левски; Веселин Кръстев; Витоша; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Кочев; Иван Вазов; Клисура; Крум Драголов; Любен Каравелов; Панайот Хитов; Петко Петков; Пирин; Полтава; Преслав; Рила; Родопи а; Сливница; Спас Венков; Средец; Средна Гора; Стара Планина; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Съботин Генов; Христо Ботев; Шипка; Янтра;

На 10.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Левски, Общ. Левски - Веселина Геновска

На 10.09.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - Плевен - Беласица; Катя Попова; Руй; Средна Гора; Христо Ботев

 

На 11.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Обнова общ. Левски - ул. Н. Й. Вапцаров

На 11.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Кнежа - 23-ти септември; Въча; Ген. Владимир Стойчев; Георги Бенковски; Иларион Макариополски; Константин Фотинов; Местност Мерата; Неофит Бозвели; Паисий Хилендарски; Росица; Стефан Цанов; Христо Смирненски

На 11.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Кратово; ул. Хаджи Димитър;

На 11.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Долни Дъбник - ул. Кирил и Методий; ул. Климент Охридски; ул. Нефтерик; ул. Перущица; ул. Софроний Врачански; ул. Тунджа

На 11.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - гр. Пордим - ул. Родопи; ул. Зора; ул. Струмица; ул. Христо Ботев;

На 11.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Ореховица - ул. Мургаш; ул. Христо Ботев; ул. Цанко Церковски, ул. Крали Марко;

На 11.09.2014 г. /09:00-15:30 ч/ - Крушовица, Общ. Долни Дъбник - Ал Стамболийски; Братя Миладинови; Георги Димитров; Георги Кирков; Кирил и Методий; Плевен; Полтава; Средец; Средна Гора; Хаджи Димитър; Христо Смирненски; Цено Велчев

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Бацова Махала - Аврора; Адалберт Антонов-Малчика; Александър Стамболийски; Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Генерал Скобелев; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Д-р Петър Берон; Дунав; Захари Стоянов; Иван Вазов; Карл Маркс; Кирил и Методий; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Неофит Рилски; Панайот Волов; Пенчо Славейков; Радецки; Сергей Румянцев; Слави Алексиев; Средец; Станке Димитров; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Юрий Гагарин;

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Българене, Общ. Левски - Гео Милев

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Изгрев, Общ. Левски - Акация; Балкан; Вардар; Витоша; Възраждане; Георги Павлов; Дунав; Евлоги Христов; Еделвайс; Заря; Игнат Величков; Камчия; Коми; Лъки; Люлин; Марица; Осъм; Пирин; Поляна; Рила; Родопи; Свобода; Стадион; Стара Планина; Странджа; Тинтява; Тополница; Явор;

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Санадиново - Александър Стамболийски; Асен Халачев; Васил Левски; Вежен; Вела Пеева; Вит; Витоша; Георги Димитров; Георги Кирков; Гоце Делчев; Димитър Благоев; Д-р Петър Берон; Иван Вазов; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Марица; Москва; Осъмски; Панайот Волов; Рила; Свобода; Христо Ботев; Христо Смирненски; Шипка; Юрий Гарин; Янтра;

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - Трънчовица - Бачо Киро; Бистрица; Витоша; Волга; Григор Вачков

На 11.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ - Искър, Общ. Искър – Ал. Стамболийски; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна Гора; Филип-Тотю; Юрий Гагарин

На 11.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Искър, Общ. Гулянци - Васил Левски;

На 11.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Искър, Общ. Искър - Адил Дервишев; Ал Стамболийски; Априлов; Асен Халачев; Бенковски; Братя Миладинови; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Васил Левски; Велинград; Велко Кръстев; Вит; Волов; Въло Йончев; Георги Димитров; Драва; Ернст Телман; Иван Вазов; Иван Ведер; Йорданка Николова; Каварна; Кемал Ататюрк; Корейска; Коста Златарев; Кънчо Илиев; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Люле Бургас; Мара Балева; Михаил Кочев; Мургаш; Назъм Хикмет; Одрин; Осогово; Отец Паисий; П. Р. Славейков; Перущица; Петрохан; Петър Берон; Плевен; Райко Даскалов; Родопи; Септември; Сергей Румянцев; Средна Гора; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Страцин; Таламбушковец; Трифон Ангелов; Трявна; Филип-Тотю; Хаджи Димитър; Христо Кърпачев; Чавдарци; Юрий Гагарин;

На 11.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - Мездра; Св. Патриарх Евтимий

На 11.09.2014 г. /09:30-14:00 ч/ - Плевен - Катя Попова; Пелистър; Руй


На 12.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Плевен - ул. Кратово; ул. Кресна;

На 12.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Староселци - ул. Любен Каравелов; ул. Московска; ул. Панайот Хитов; ул. Христо Манчев

На 12.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Вълчитрън - ул. Балкан; ул. Васил Априлов; ул. Витоша

На 12.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ -  с. Ореховица - ул. Васил Левски; ул. Цар Самуил; ул. Несебър; ул. Чавдар;

На 12.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ -  Плевен - Българска Авиация; Гривишко Шосе; Източна Индустриална Зона; Местност Западна Идустриална Зона; Стадионка

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ -  с. Обнова общ. Левски - ул. Победа

На 12.09.2014 г. /09:00-16:30 ч/ -  Искър, Общ. Искър – Ал. Стамболийски; Братя Миладинови; Васил Левски; Георги Димитров; Йорданка Николова; Каварна; Коста Златарев; Михаил Кочев; П. Р. Славейков; Плевен; Средна Гора; Филип-Тотю; Юрий Гагарин

На 12.09.2014 г. /09:15-14:00 ч/ -  Плевен - Кайзерслаутерн; Патриарх Евтимий; Рила /Ю. Гагарин/; Уилиям Гладстон; Фридрих Енгелс; Христо Ботев

 

 

Ловешка област

За период 08-09.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Луковит - Кирил и Методий

За период 08-09.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Угърчин - Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Божур, Бяло Море, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген. Сираков, Гео Милев; Гогол, Гоце Делчев, Йордан Йовков, Кнежа; Неофит Рилски, Поп Харитон, Стефан Стамболов; Търговище, Хан Крум, Цар Симеон

 

За период 08-12.09.2014 г. /08:15-16:00 ч/ - община Луковит - В/С-Ягода

За период 08-12.09.2014 г. /09:30-14:30 ч/ - Хлевене - Банчо Еврев; Васил Левски; Дълбок Дол; Кочо Иванов; Отец Паисий

 

На 08.09.2014 г. /01:00-15:00 ч/ - Тетевен - Махала Глотното; Махала Скрибътна; Местност Атанашкото; Местност Върбака; Местност Глотното; Местност Пейков Дол; Местност Преграда; Местност Присоето

На 08.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Стара Планина; ул. Данчо Василешки

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Дерманци – трафопост 20

На 08.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - Лесидрен - Александър Стамболийски; Бузлуджа; Възраждане; Кирил И Методий, Крайречна, Местност Капин; Полк. Орлов, Радецки; Стара Планина; Сънджер, Тодор Комитата; Христо Смирненски; Цар Калоян; Чаршията

На 08.09.2014 г. /09:00-11:00 ч/ - община Луковит - кв. Банковци

На 08.09.2014 г. /09:30-14:30 ч/ - Александрово, Общ. Ловеч - Рила

 

На 09.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Стара Планина; ул. Хемус

На 09.09.2014 г. /08:45-12:00 ч/ - Троян, Общ. Троян - 34-ти Троянски Полк; Бочо Донев, Васил Левски; Еделвайс; Захарий Зограф; Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Николов,Охрид; Пейо К. Яворов; Пенчо Х. Найденов, Петко Р. Славейков; Проф. Никола Шипковенски; Радецки; Симеон Велики; Стара Планина; Стефан Караджа; Тома Хитров; Христо Ботев; Христо Смирненски; Черногор

На 09.09.2014 г. /09:00-13:10 ч/ - Баховица - Александър Стамболийски; Васил Левски; Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров; Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Кокиче; Кътю Драсов, Липа; Македонска, Никола Й. Вапцаров; Панайот Волов; Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска; Свети Кирил и Методий; Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков; Тодор Кацаров, Тодор Кирков; Трети Март; Филип-Тотю; Христо Ботев; Цвятко Маринов, Шипка

На 09.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - община Тетевен - м. Моновци

На 09.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - община Тетевен - фирма Четпром

На 09.09.2014 г. /09:15-13:00 ч/ - Горан - Алеко Константинов, Александър Стамболийски; Бачо Киро, Бойчо Огнянов; Вардар, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски; Дунав; Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов; Китката; Ловчанска; Любен Каравелов, Марица, Общинска, Огоста; Освобождение; Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев; Райчо Даскалов; Раковски; Стефан Караджа, Тополите, Трети Март; Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура; Шипка

 

На 10.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Дерманци - Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна; Плиска, Преслав; Стадиона, Христо Ботев; Цар Калоян; Цар Симеон;

На 10.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Угърчин - Акация; Алеко Константинов, Александър Пушкин; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Чехов; Баба Тонка; Бачо Киро; Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов; Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски; Васил Петлешков; Вежен; Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Ген. Столетов, Гео Милев; Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С. Раковски, Гогол, Голи Рът; Горник, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин; Забит Камък, Захари Стоянов; Ивайло; Иван Дял, Иван Рилски; Иглика; Йордан Йовков, Каменка, Кичира; Климент Охридски, Кнежа; Кокиче; Комитска; Кръстю Сарафов; Лев Толстой; Лепетура, Любен Каравелов; Люлин, Македонска; Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка; Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров; Никола Обретенов; Новоселска; Оборище; Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски

На 10.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак,Общ.Троян – ул. Стара Планина

На 10.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - община Ябланица - долни край

На 10.09.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - Ловеч - Гозница; Местност Червен Бряг; Ната Стоянова; Освобождение; Подп. Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 10.09.2014 г. /09:30-14:30 ч/ - Радювене - Сергей Румянцев; Стефан Караджа; Стоян Едрев; Тополница, Трети Март, Христо Ботев

На 10.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ -  община Ябланица - стопански двор

 

За периода 11-12.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - Бежаново, Общ. Луковит - Алеко; Бръшлян; Вит; Димитър Полянов; Мир, Никола Цоцов, Осми Март, Панайот Волов; Пейо К. Яворов, Плевен; Първи Май, Стублата, Христо Ботев, Христо Смирненски; Юрий Гагарин

 

На 11.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Христо Ботев

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Голям Извор, Общ. Тетевен - Бековото; Васил Бушеранов; Витко Лалев; Генерал Дандевил, Георги Стойков; Голямо Усое; Горното Село; Грозьо Съйков Топалски, Дидьо Пеев Галевски; Димитър Крачунов, Дълга Ливада Крайречна, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, Махала Гергов Хан; Махала Жидевица; Махала Криви Дол; Махала Слатина; Махала Старо Село; Махала Тулешевец; Местност Тулюшовец; Нивище; Опълченска; Ореша; Пейо Пеев Галевски; Поп Стефан Диков; Първомайска, Равна; Рендашка;

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Тетевен; Махала Камен Дол; Махала Крушов Дол; Местност Банков Дол; Местност Злъчес; Местност Изворин Дол; Пенка Михайлова; Полатен;

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Ябланица, Общ. Ябланица; Местност Девет Дола; Местност Камен Дол

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Дивчовото - Боровец, Георги Бенковски; Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика; Мах. Косица; Местност Боатин; Сава Младенов;

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Тетевен; Козница,; Махала Байовица; Махала Ванковци; Махала Недковци; Местност Банков Дол; Местност Гурга; Местност Недковци; Полатен; Христо Ботев;

На 11.09.2014 г. /09:00-15:00 ч/ - Черни Вит - Ангел Крачунов; Антийо Панчев; Боровец; Братойо Петков, Васил Левски , Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба; Еловска; Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев; Махала Бръшленица; Махала Петровци; Махала Платуница; Местност Боатин; Местност Дъскот; Местност Косица; Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна; Нейо Крачунов; Орлов Камък; Остриля; Петко Милев Страшния; Стоян Генков, Хан Аспарух; Хан Крум

На 11.09.2014 г. /09:15-13:30 ч/ - Баховица Баба Тонка; Васил Коларов, Васил Левски; Георги Димитров, Георги Хаджидинчев; Местност Тасладжа; Никола Й. Вапцаров, Рила; Свети Кирил и Методий, Сердика, Тодор Кирков; Трети Март; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Цвятко Маринов; Шипка

На 11.09.2014 г. /09:15-13:30 ч/ - Лисец, Общ. Ловеч - Албания; Алеко Константинов; Александър Стамболийски; Асен Златаров; Баховски Път; Белия Път; Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец; Генко Дерибеев; Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин; Иван Вазов; Йордан Йовков; Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Местност Пиздица; Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов; Раевец, Розова Долина; Росна Могила, Синчец, Стара Планина; Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Харманска; Христо Ботев; Централна; Шипка;

На 11.09.2014 г. /09:15-13:30 ч/ - Ловеч – Рила

На 11.09.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - Тетевен - Махала Байовица; Махала Ванковци; Местност Банков Дол

 

На 12.09.2014 г. /08:00-16:30 ч/ - с. Орешак, Общ. Троян – ул. Иван Павлов

На 12.09.2014 г. /09:30-14:30 ч/ - Микре - Божко Божков; Бранище, Бялка; Васил Героя, Васил Кировски, Димитър Комитата, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов; Кольо Семов, Кольо Чолашки; Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев; Петър Мъньовски; Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Тодор Кочовски; Христо Ботев; Христо Талигарски, Цар Калоян; Цар Самуил, Шипка

На 12.09.2014 г. /11:00-15:00 ч/ -  Гложене, Общ. Тетевен - Бор, Васил Йонков, Детелина; Йото Николов Врачев; Малина, Минзухар; Найден Стоянов Найденов, Петко Найденов; Синчец, Теменуга

На 12.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - с. Дерманци – трафопост 20

 

 

Врачанска област

За периода 03-10.09.2014 г. /10:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Добруджа;  Любен Каравелов; Оборище; Св. св. Кирил и Методий - бл. Център

За периода 08-18.09.2014 г. /10:00-14:00 ч/ - гр. Мездра - Роза; Св. св. Кирил и Методий;  Сърнин Дол; Тераса

За периода 12-18.09.2014 г. /10:00-12:00 ч/ - гр. Мездра - Георги Димитров; Динко Петров;  Петко Р. Славейков; Родопи; Св. св. Кирил и Методий; Христо Ботев; Христо Смирненски;  Шипка

 

На 08.09.2014 г. /08:30-16:00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово бърдо; Шипка

На 08.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Лесковец - Васил Левски; Вихрен; Георги Димитров; Дунав

На 08.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – ул. Вежен; ул. Кр. Бързаков; Втори юни 

 

На 09.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Чирен - 9 септември; Ален мак; Безименна - бл. училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 09.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Войводово - Александър Стамболийски; Васил Коларов;  Васил Левски; Георги Димитров; Иван Вазов; Кюстендилска; Никола Вапцаров; Пенчо Славейков; Христо Ботев; с. Крушовица - Генерал Скобелев; Тодор Каблешков; с. Липница - 9-ти Септември; Александър Стамболийски

На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Три уши; Камчия; Тодорини кукли; Хан Крум; Бързия; Атанас Йованович; Страцин

На 09.09.2014 г. /09:30 - 16:00 ч/ - с. Бъркачево - 9-ти май; 9-ти септември; Александър Стамболийски; Безименна; Васил Коларов; Васил Левски; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Димитър Благоев; Дружба; Здравец; Кирил и Методий; Любен Каравелов; Маршал Толбухин; местност Вутов Геран; местност Криволя, бл. Мелница; местност Фазанарията; Никола Вапцаров; Опълченска; Райко Даскалов; Роза; Скът; Странджа; Хаджи Димитър; Хан Аспарух; Христо Ботев; Христо Смирненски; Цар Калоян; Шипка; Юрий Гагарин; Враняк - Байкал; Божур; Вежен; Вихрен; Волга; Ген. Столетов; Дружба; Ивайло; Иван Стаменов; Карл Маркс; Ком; Лало Цолов; Люляците; Мак; Марко Вутков; Мир; Мургаш; Наса Христова; Никола Вапцаров; Оборище; Одрин; Орешака; Орлин Василев; Павел Стефанов; Петко Дочев; Петър Филев; Пирин; Радецки; Рашов дол; Рила; Роза; Росица; Русалка; Скът; Солун; Стопански двор, бл. стопанска сграда - краварник; Странджа; Тракия; Хан Аспарух; Цар Асен; Цар Калоян; Шар планина; Върбица, общ. Враца - Аврам Митев; Александър Стамболийски; Арда; Бачо Киро; Бузлуджа; Васил Левски; Васил Недков; Вела Пеева; Витоша; Волга; Вълчо Химирски; Ген. Гурко; Ген. Столетов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги Маринков; Д-р Петър Берон; Драва; Дунав; Захари Стоянов; Здравец; Иван Нивянин; Искър; Люлин; Маршал Толбухин

На 09.09.2014 г. /10:00-13:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Георги Димитров;  Иван Вазов; Паисий Хилендарски; Просвета; Св. св. Кирил и Методий; Христо Ботев

На 09.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Гложене - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

 

На 10.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Чирен - 9 септември; Ален мак; Байкал; Георги Димитров; Димитър Благоев; Драва; Лозарка; Люлин; Мусала; Никола Марков-Колката; Октомври; Опълченска; Пирин; Подбалканска; Родопи; Янтра

На 10.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - с. Остров – Веслец; Витоша; Димитър Грънчаров; Пейо Яворов; Тодор Каблешков; Христо Ботев 

На 10.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Втори юни; Генерал Леонов;

На 10.09.2014 г. /10:00-15:00 ч/ - с. Горна Кремена - Александър Стамболийски; Батак; Бяло Море; Георги Димитров – бл. Къща; Дойчин; Иван Нинов; Иглика; Косматица; Ладога; Никола Вапцаров; Партизанска; Райко Даскалов; Христо Гарвански; Цона Маринова; Юрий Гагарин; с. Долна Кремена - 1-ви Май; 9-ти Септември; Александър Стамболийски; Бузлуджа; Васил Левски; Възрожденска; Гаврил Генов; Гео Милев; Георги Димитров; Георги С. Раковски;  Димитър Благоев; Димитър Тодоров; Иван Вазов; Иван Вълчев; Йото Цеков; Кирил и Методий;  Ленин; Любен Каравелов; Мато Нинов; Никола Вапцаров; Никола Цветков; Околовръстна; Пейо Яворов; Петко Досев; Петко Маринов; Роза; Софроний Врачански; Стефан Караджа; Христо Ботев; Христо Петрински; Христо Смирненски; Цанко Церковски; Цеко Тодоров; Шипка; Яташка

На 10.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - гр. Враца – жк. Дъбника; Сениче

На 10.09.2014 г. /12:00-16:00 ч/ - гр. Враца - Втори Юни; Иван Тричков – бл. Касета; Ленатрафо Лена; Коста Бошнаков; Кръстьо Бързаков; Медковско Дере; Младост; Скакля; Спас Соколов

На 10.09.2014 г. /12:15-16:00 ч/ - гр. Враца - Андрей Николов; Бабуна; Втори юни – бл. Болница  Подлез; Ген. Леонов – бл. Химик; Григория Найденов; Екзарх Йосиф – бл. Медицински Техникум; Ком; Рашов Дол; Средна Гора; Химик; Чеган; Шар

 

На 11.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Втори юни

На 11.09.2014 г. /08:00-16:00 ч/ - с. Чирен - 9-ти септември; Ален мак; Байкал; Гаврил Генов; Георги Бенковски; Георги Димитров; Драва; Здравец; Ком; Комсомолска; Ленин; Милин камък; Мургаш; Пирин; Райко Даскалов; Река Амур; Христо Ботев; Церово бърдо; Шипка

На 11.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Гложене - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 11.09.2014 г. /08:45-16:00 ч/ - с. Манастирище - Станке Димитров; с. Михайлово - 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Априлско Въстание; Батак; Беласица;  Бистрица; Васил Воденичарски; Васил Коларов; Васил Левски; Веслец; Витоша; Георги Бенковски; Георги Дамянов; Георги Димитров – трафопост  Улично; Георги С. Раковски; Горан Червеняшки; Дафинка Чергарска; Димитър Благоев; Дунав; Замфир Попов; Иван Вазов;  Йордан Лютибродски; Кирил и Методий; Ломска; Маршал Толбухин; Митко Палаузов; Мусала;  Пеньо Пенев; Петко Р. Славейков – трафопост Улично; Плиска; Райко Даскалов - трафопост Улично; Родопи; Росица – трафопост Улично; Сергей Румянцев; София; Станке Димитров;  Страхил Войвода; Томин Мост; Хан Аспарух; Христо Михайлов; Христо Смирненски; Цвятко Радойнов 

На 11.09.2014 г. /09:00-14:00 ч/ - с. Лютиброд - 3-ти Юни; Гаврил Генов; Георги Димитров;  Герго Кьопчов; Здравченик; Иван Вазов; Иглика; местност Парк; Никола Марков-Колката;  Станке Димитров; Стара Планина

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Георги Апостолов

На 11.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Мездра - Александър Стамболийски; Георги Димитров;  Иван Вазов; Паисий Хилендарски; Просвета; Св. св. Кирил и Методий; Христо Ботев

На 11.09.2014 г. /09:15-16:00 ч/ - гр. Мездра - Св. Патриарх Евтимий

 

На 12.09.2014 г. /08:30 - 16:00 ч/ - с. Чирен - 9 септември; Ален мак; Безименна - бл. училище; Волга; Георги Бенковски; Димитър Благоев; Дружба; Калето; Комсомолска; Лозарка; Милин камък; Мир; Мусала; Оборище; Околчица; Рила; Родопи; Странджа; Страцин; Христо Ботев; Янтра

На 12.09.2014 г. /08:30-16:30 ч/ - с. Гложене - Александър Стамболийски; Васил Коларов; Гео Милев; Кирил и Методий; Рила; Скът; Стефан Караджа

На 12.09.2014 г. /09:00-12:00 ч/ - гр. Мизия - Здравец; Илия Байрамов; Ком; Кузман Янкулов;  Люлин; Петко Йотов; Струма; Тодор Каблешков; Юрий Венелин

На 12.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Враца – Георги Апостолов

На 12.09.2014 г. /13:00-16:00 ч/ - с. Сараево - Бачо Киро; Безименна – бл. Дозиметричен пост;  Васил Левски; Елин Пелин; Иван Вазов; Хаджи Димитър; Христо Ботев

 

 

Видинска област

На 08.09.2014 г. /08:00-09:00 ч/ - с. Воднянци - Втора; Дванадесета; Девета; Единадесета; Пета;  Първа; Седма; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; с. Динково - Втора; Девета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа;  Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Дреновец - Септември; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Попов; Асен Балкански; Бдин; Божур; Боян Чонос; Васил Левски; Вела Пеева; Венеца; Витко Иванов;  Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Девети Май; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Добруджа; Евгени Михайлов; Железничар; Зоя Космодамянская;  Иван Вазов; Искър; Камен Петров; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Фичето; Космос; Коста Йорданов; Лале; Лебед; Лиляна Димитрова; Лом; Лотос; Любен Каравелов; Люлин; Магура;  Малина; Марин Дринов; Марица; Металик; Миджур; Милин Камък; Минзухар; Митко Палаузов;  Нарцис; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Никола Парапунов; Огоста; Осъм; Палма;  Патриарх Евтимий; Перчо Йорданов; Пирин; Пролет; Райна Княгиня; Роза; Росица;  Седемнадесет Партизани; Славянска; Спортист; Средна Гора; Стара Планина; Стела Благоева; Стефан Караджа 

На 08.09.2014 г. /08:30-09:30 ч/ - гр. Кула - Бабин Нос; Батенберг; Безименна; Братя Миладинови; Васил Априлов; Васил Левски; Връшка Чука; Възраждане; Георги С. Раковски;  Гладстон; Добруджа; Дойран; Иван Рилски; Капитан Калитин; Капитан Киряев; Кирил и Методий; Клокотница; Любен Каравелов; Мизия; Мусала; Неофит Рилски; Никола Петков;  Одрин; Полковник Дрангов; Стефан Караджа; Толбухин; Хан Крум; Христо Ботев; Цар Симеон;  Черноглав; Шипка

На 08.09.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - гр. Кула - Бабин Нос; Безименна; Васил Левски; Връшка Чука;  Възраждане; Георги С. Раковски; Гладстон; Добруджа; Дойран; Иван Рилски; Капитан Калитин;  Капитан Киряев; Кирил и Методий; Клокотница; Любен Каравелов; Мизия; Мусала; Неофит Рилски; Никола Петков; Одрин; Полковник Дрангов; Стефан Караджа; Хан Крум; Цар Симеон;  Черноглав; Шипка

На 08.09.2014 г. /15:00-16:00 ч/ - гр. Видин - Безименна - бл. трафопост  Т. Петров; Горазд;  Съединение - бл. Гараж тото пункт; Цар Александър II - бл. Съединение - Партер

 

На 09.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Видин - кв. Нов път - ул. Байкал; ул. Божур; ул. Иглика;  ул. Незабравка; ул. Осма; ул. Палма; ул. Росица; ул. Седма; ул. Синчец; ул. Славянска; ул. Стара Планина; ул. Стефан Малиновски; ул. Теменужка

На 09.09.2014 г. /08:30-15:30 ч/ - гр. Кула - Бабин Нос; Безименна; Васил Левски; Връшка Чука;  Възраждане; Георги С. Раковски; Гладстон; Добруджа; Дойран; Иван Рилски; Капитан Калитин;  Капитан Киряев; Кирил и Методий; Клокотница; Любен Каравелов; Мизия; Мусала; Неофит Рилски; Никола Петков; Одрин; Полковник Дрангов; Стефан Караджа; Хан Крум; Цар Симеон;  Черноглав; Шипка
На 09.09.2014 г. /09:00-16:00 ч/ - гр. Белоградчик - къмпинг Мадона; ханче Мадона;  Природонаучен музей

На 09.09.2014 г. /09:30-10:30 ч/ - с. Върбово; с. Протопопинци; с. Репляна; с. Чупрене; с. Долни Лом - ул. Десета Партизанска; ул. Лиляна Димитрова; с. Търговище - ул. Безименна - бл.  Кантон; бл. Мандра

 

На 10.09.2014 г. /08:00-08:30 ч/ - гр. Видин - Дунавска; Южна Промишлена зона; с. Дунавци -   Септември; Асен Балкански; Бдин; Васил Левски; Видбол; Връшка Чука; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добри Чинтулов; Драва; Дунав;  Капитан Петко Войвода; Ком; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Киров; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Първи Май; Райна Княгиня;   Партизани; Сирма Войвода; Смирнов; Средец; Средна Гора; Хана; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров;  Чавдарци; Шипка; Янтра; с. Жеглица - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесета; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа бл. трафопост Жеглица бл; Седемнадесета; Седма;  Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; трафпостове: Пожарна; Пристанище; Драгажен; Бензиностанция ТЕЦ; НС Чобанкюприя; ФантиГ; Фуражен; ВиК Жеглица; п.с. Отвод. Дунавци

На 10.09.2014 г. /08:00-08:30 и 17:30-18:00 ч/ - гр. Видин – Безименна - бл. трафопост Селището; Заводско Селище - бл. Видин; трафопостове Нова тов.гара, ДДФ, Дочев, Видин-вход, Нов път, ЕМУ, ЗСК, Метал, Бдин, ДДФ, ДКС, Родопа, Бетонов възел

На 10.09.2014 г. /08:30-12:00 ч/ - гр. Видин - ул. Екзарх Йосиф I; ул. Найчо Цанов; ул. Общинска;  ул. Папуджийска; ул. Търговска - бл. пред СОУ Цар Симеон Велики; ул. Цанко Церковски;  ул. Цар Симеон Велики; ул. Шести Септември

На 10.09.2014 г. /09:15-15:30 ч/ - с. Крачимир; с. Стакевци

На 10.09.2014 г. /09:30-15:30 ч/ - с. Медовница; с. Карбинци; с. Воднянци; с. Динково; с. Тополовец; с. Дреновец

На 10.09.2014 г. /12:30-16:00 ч/ - гр. Видин - ул. Бдин; площад Бдинци; ул. Градинска; ул. Княз Борис I; ул. Търговска

На 10.09.2014 г. /13:30-15:30 ч/ - гр. Грамада; с. Бояново; с. Водна; с. Милчина лъка; с. Медешевци; с. Тошевци; с. Бранковци; с. Коста Перчово

На 10.09.2014 г. /13:45-15:30 ч/ - с. Макреш; с. Вълчек; Гара Макреш

На 10.09.2014 г. /17:30-18:00 ч/ - гр. Брегово - Борис Попарданов; Видин; Дунавска; Южна Промишлена зона; с. Дунавци – Септември; Асен Балкански; Бдин; Васил Левски; Видбол;  Връшка Чука; Генерал Гурко; Гео Милев; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Капитан Петко Войвода; Ком; Коста Йорданов;  Лиляна Димитрова; Любен Каравелов; Марин Киров; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Никола Й. Вапцаров; Пирин; Първи Май; Райна Княгиня; Седемнадесет Партизани; Сирма Войвода;  Смирнов; Средец; Средна Гора; Хана; Христо Ботев; Христо Смирненски; Ценко Александров;  Чавдарци; Шипка; Янтра; с. Жеглица - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и пета; Двадесета;  Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета; Първа   бл. трафопост Жеглица; Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта;  Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета

 

На 11.09.2014 г. /08:00-08:30 ч/ - с. Буковец - Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Стопански двор; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Видин; Бдинци; Дунавци, общ. Видин - Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Баба Вида; Безименна; Беляев; Боян Чонос; Васил Левски; Видбол; Виктор Юго; Вит; Витоша; Войнишка; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Девети септември; Десети конгрес; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Зоя Космодамянска; Иван Вазов; Искър; Ком; Комсомолска; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Мир; Огоста; Осъм; Панайот Волов; Плиска; Ровно; Родопа; Седемнадесет партизани; Смирнов; Средец; Стара планина; Страцин; Струма; Тома Костов; Търнянска; трафопостове ОПС 8 Н.С, ВиК Буковец, Манолов, СД Дунавци

На 11.09.2014 г. /08:00-18:30 ч/ - с. Въртоп - Втора; Десета; Пета; Първа - бл. Тп- Въртоп;  Седма; Трета; Четвърта; с. Гайтанци - Втора; Двадесет и първа; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа - бл. Тп- Гайтанци; Трета; Тринадесета; с. Ивановци -  Втора; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Дванадесета; Деветнадесета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета;  Първа - бл. Тп- Ивановци; Седемнадесета; Стопански Двор; Трета; Тринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Синаговци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма;  Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта;  Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа - бл. Вила Божур; бл. Мтп-Синаговци; Седемнадесета; Седма ; Стопански Двор; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и пета; Четиридесет и  първа; Четиридесет и седма;  Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста;  Шестнадесета; с. Срацимирово - Втора; Десета; Пета; Първа - бл. Къща; Трета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; трафопостове: ВиК Въртоп; НС- септ.; ВиК Ивановци; БТ Божурижа; МВР; Пътно; Ресторант Божурица; ВиК Страцимир; СЕП Божурица; Гара Страцимир; Сушилна Страцимир

 

На 12.09.2014 г. /08:30-12:00 ч/ - гр. Видин - ул. Бдин; площад Бдинци; ул. Градинска;  ул. Дунавска; ул. Рибарска; ул. Цар Александър II

На 12.09.2014 г. /12:30-16:00 ч/ - гр. Видин - ул. Дунавска; ул. Еделвайс; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Цар Александър II; ул. Цар Симеон Велики

На 12.09.2014 г. /14:00-15:00 ч/ - с. Воднянци - Втора; Дванадесета; Девета; Единадесета; Пета;  Първа; Седма; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; с. Динково - Втора; Девета;  Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осемнадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа;  Седемнадесета; Седма; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Дреновец - Септември; Александър Стамболийски; Ангел Кънчев; Антон Попов; Асен Балкански; Бдин; Божур; Боян Чонос; Васил Левски; Вела Пеева; Венеца; Витко Иванов;  Витоша; Гаврил Генов; Георги Димитров; Георги Кирков; Градище; Девети Май; Девети Септември; Димчо Дебелянов; Добруджа; Евгени Михайлов; Железничар; Зоя Космодамянская;  Иван Вазов; Искър; Камен Петров; Кирил и Методий; Кокиче; Кольо Фичето; Космос; Коста Йорданов; Лале; Лебед; Лиляна Димитрова; Лом; Лотос; Любен Каравелов; Люлин; Магура;  Малина; Марин Дринов; Марица; Металик; Миджур; Милин Камък; Минзухар; Митко Палаузов;  Нарцис; Неофит Рилски; Никола Й. Вапцаров; Никола Парапунов; Огоста; Осъм; Палма;  Патриарх Евтимий; Перчо Йорданов; Пирин; Пролет; Райна Княгиня; Роза; Росица;  Седемнадесет Партизани; Славянска; Спортист; Средна Гора; Стара Планина; Стела Благоева; Стефан Караджа 

На 12.09.2014 г. /17:30-18:00 ч/ - с. Въртоп - Втора; Десета; Пета; Първа - бл. Тп- Въртоп;  Седма; Трета; Четвърта; с. Гайтанци - Втора; Двадесет и първа; Дванадесета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Първа - бл. Тп- Гайтанци; Трета; Тринадесета; с. Ивановци -  Втора; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Дванадесета; Деветнадесета; Единадесета; Осемнадесета; Пета; Петнадесета;  Първа - бл. Тп- Ивановци; Седемнадесета; Стопански Двор; Трета; Тринадесета; Шеста; Шестнадесета; с. Синаговци - Втора; Двадесет и втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма;  Двадесет и пета; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта;  Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа - бл. Вила Божур; бл. Мтп-Синаговци; Седемнадесета; Седма ; Стопански Двор; Трета; Тридесет и втора; Тридесет и девета; Тридесет и пета; Тридесет и първа; Тридесет и трета; Тридесет и шеста; Тридесета; Тринадесета; Четвърта; Четиридесет и втора; Четиридесет и девета; Четиридесет и пета; Четиридесет и  първа; Четиридесет и седма;  Четиридесет и четвърта; Четиридесет и шеста; Четиридесета; Четиринадесета; Шеста;  Шестнадесета; с. Срацимирово - Втора; Десета; Пета; Първа - бл. Къща; Трета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; трафопостове: ВиК Въртоп; НС- септ.; ВиК Ивановци; БТ Божурижа; МВР; Пътно; Ресторант Божурица; ВиК Страцимир; СЕП Божурица; Гара Страцимир; Сушилна Страцимир

На 12.09.2014 г. /17:30-18:00 ч/ - с. Буковец - Втора; Двадесет и девета; Двадесет и осма; Двадесет и първа; Двадесет и седма; Двадесет и трета; Двадесет и четвърта; Двадесет и шеста; Двадесета; Дванадесета; Девета; Деветнадесета; Десета; Единадесета; Осма; Пета; Петнадесета; Първа; Седма; Стопански двор; Трета; Тринадесета; Четвърта; Четиринадесета; Шеста; Видин; Бдинци; Дунавци, общ. Видин - Септември; Александър Стамболийски; Антон Иванов; Баба Вида; Безименна; Беляев; Боян Чонос; Васил Левски; Видбол; Виктор Юго; Вит; Витоша; Войнишка; Генерал Гурко; Георги Бенковски; Георги Димитров; Георги С. Раковски; Девети септември; Десети конгрес; Добри Чинтулов; Драва; Дунав; Зоя Космодамянска; Иван Вазов; Искър; Ком; Комсомолска; Коста Йорданов; Лиляна Димитрова; Маршал Толбухин; Мико Нинов; Мир; Огоста; Осъм; Панайот Волов; Плиска; Ровно; Родопа; Седемнадесет партизани; Смирнов; Средец; Стара планина; Страцин; Струма; Тома Костов; Търнянска; трафопостове ОПС 8 Н.С, ВиК Буковец, Манолов, СД Дунавци

 

 

Монтанска област

За периода 10-12.09.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

 

На 08.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Петър Парчевич; ул. Цар Борис III

На 08.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Димитър Гинин; Пирот; Стадиона; Стара Планина; Тимок; Тунджа; Шипка

На 08.09.2014 г. /08.30-16.30 ч/ - с. Ягодово - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Левски; ул. Вречна; ул. Георги Димитров; ул. Георги Трайков; ул. Дълбоки Дол; ул. Еделвайс; ул. Карян; ул. Малка Река; ул. Марков Кладенец; ул. Разсланица; ул. Синчец; ул. Среченска Бара; ул. Христо Ботев; ул. Ягода

На 08.09.2014 г. /09.00-16.00 ч/ - с. Киселево - улици Александър Стамболийски; Борис Горанов;  Ботев; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Георги Димитров; Димитър Костов;  Иван Вазов; Илия Луканов; Левски; Ленин; Любен Каравелов; Мито Цоцин; Михаил Илиев;  Никола Й. Вапцаров; Симеон Тошев; Трайко Кънев; Трифон Павлов; Юрий Гагарин

На 08.09.2014 г. /09.30-10.00 ч/ - гр. Брусарци - улици 23-ти Септември; Александър Стамболийски; Бенковска; Георги Димитров; Дунав; Заводска; Иван Бобанов; Иван Вазов; Иван Козарев; Извън Регулацията; Искър; Карл Маркс; Кремиковска; Ленин; Мересиев; Митко Палаузов; Московска; Никола Й. Вапцаров; Падинска; Пирин; Пролет; Стадион; Стара Планина ; Тодор Кънчев; Дъбова Махала; Александър Стамболийски; Васил Левски; Волга; Гео Милев;  Георги Димитров; Георги Трайков; Добруджа; Иван Вазов; Каравелов; Комсомолска; Ленин;  Методи Григоров; Методи Маджаров; Никола Й. Вапцаров; Христо Ботев; Чешмата; с. Киселево - Александър Стамболийски; Борис Горанов; Ботев; Бузлуджа; Валентина Терешкова; Васил Коларов; Георги Димитров; Димитър Костов; Иван Вазов; Илия Луканов; Левски; Ленин; Любен Каравелов; Мито Цоцин; Михаил Илиев; Никола Й. Вапцаров; Симеон Тошев; Трайко Кънев;  Трифон Павлов; Юрий Гагарин; с. Княжева Махала - Васил Левски; Вела Пеева; Георги Бенковски; Георги Димитров; Кочо Честименски; Н. Й. Вапцаров; Панайот Волов; Тодор Каблешков; Христо Ботев; с. Крива Бара - Георги Димитров; Георги Кирков; Иван Тодорин;  Извън Регулацията - бл. Кравеферма; Кокиче; Минзухар; Никола Йонков Вапцаров; Панайот Волов; Петко Напетов; Пирин; Рибарска; Станке Димитров; Тимок; Хан Аспарух; Христо Ботев; Лом; Липа

На 08.09.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Игнатово – улици: 9-ти Септември; Александър Карастоянов;  Вапцаров; Васил Левски; Веселец; Витоша; Вола; Гагарин; Георги Димитров; Димитър Благоев;  Иван Вазов; Ленин; Любен Каравелов; Люлин; Неофит Бозвели; Никола Кръстев; Паисий;  Пирин; Попович; Рила; Смирненски; Стара Планина; Стефан Караджа; Страхил Войвода; Тодор Павлов; Христо Ботев; Чапаев

 

На 09.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка; ул. Извора

На 09.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици  Бахчите; Братя Миладинови; Искър; Пирот;  Стадиона; Тимок; Тунджа

На 09.09.2014 г. /09.30-12.00 ч/ - с. Замфир - улици Бенковски; Волга; Генерал Гурко; Драва;  Замфир Хаджийски; Ком; Любен Каравелов; Марица; Оборище; Огоста; Пайсий; Прага;  Раковски - бл. Улично; Цеко Воевода

На 09.09.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Замфирово - ул. 9-ти Септември; ул. Андрей Жданов; ул. Бузлуджа; ул. Веслец; ул. Дамян Арсенов; ул. Емил Марков; ул. Замфир Попов; ул. Иван Вазов;    ул. Илия Генов; ул. Йордан Лютибродски; ул. Карл Маркс; ул. Лазар Младенов - бл. Ч-ще Развитие УПИ-ІІ; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Никола Ценков; ул. Павел Петров; ул. Попов Дол;   ул. Янтра

На 09.09.2014 г. /09.30-10.20 и 15.00-16.00 ч/ - с. Владимирово - Александър Стамболийски;  Ангел Петков; Бачо Киро; Васил Иванов Йосифов; Васил Левски; Витан Младенов; Владимир Петков Минчев; Гаврил Генов; Георги Петров Лилов; Давид Тонов; Замфир Попов; Иван Донков; Извън Регулацията - бл. Стопански Двор; Камен Тошев; Лютенска Дружина; местност Манастира; Найден Коцов Вълов; Никола Ефремов; Никола Й. Вапцаров; Нов Път; Огоста;  Панталей Димитров; Парка на свободата; Петко Димитров Петков; Петко Коцов Лечев; Стамен Илиев; Стефан Караджа; Хаджи Димитър; Христо Ботев; Христо Коцов; Христо Михайлов;  Цветан Василев; Черковна; с. Лехчево; с. Громшин; Александър Стамболийски; Бенковски;  Васил Априлов; Васил Коларов; Васил Левски; Вели Манчов; Генерал Колев; Георги Димитров  бл. Кравеферма; Девети Септември - бл. Пресевна; Димитър Благоев; Драва; Ивайло; Иван Вазов; Йордан Бърдарски; Кирил и Методий; Коста Велков; Кубадин; Лало Божинов; Маданска;  Маршал Толбухин; местност край Огоста - бл. Ферма; М-р Борис Костадинов 

На 09.09.2014 г. /09.45-16.00 ч / - с. Громшин - ул. Александър Стамболийски; ул. Васил Коларов; ул. Васил Левски; ул. Димитър Благоев; ул. Драва; ул. Ивайло; ул. Кирил и Методий;  ул. Маршал Толбухин; ул. М-р Борис Костадинов; ул. Райко Даскалов; ул. Сан Стефано;  ул. Стефан Караджа; ул. Христо Ботев; ул. Христо Смирненски; ул. Шипка

На 09.09.2014 г. /13.30-16.00 ч / - с. Орсоя - улици Втора; Единадесета; Пета;  Първа; Седемнадесета; Седма; Тринадесета; Четвърта; Шестнадесета

 

На 10.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Стефан Караджа; ул. Свети Климент Охридски; ул. Трети март

На 10.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Асен Разцветников; Бено Първанов; Бойка Войвода; Бреза; Горанова Чешма; Гредовете; Детелина; Димитър Ралчев; Елин Пелин; Иван Петков; Иглика; Йолова Чешма; Калинка; Младеново - бл. Читалище Събуждане; Петър Попнинов; Сергей Румянцев; Славянска; Софийска - бл. Здравна служба - ул. Елин Пелин - кв. Младеново; Страхил Войвода; Съгласие; Трифон Панов; Училищна; Христо Ясенов; Шиновец;  Явор; Ясен

На 10.09.2014 г. /09.30 – 12.00 и 13.30-16.00 ч/ - с. Станево - улици Втора; Двадесет; Двадесет и едно;  Двадесет и осем; Двадесет и пет; Двадесет и три; Двадесет и четири; Двадесет и шест; Девета;  Деветнадесет; Единадесета; Пета; Петнадесет; Първа; Седма; Трета; Четвърта; Четиридесет и три; Шеста; Шестнадесет

На 10.09.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. 22-ри Септември; ул. Велико Търново; ул. Драган Цанков; ул. Жеравица; ул. Индустриална; ул. Мария Димова; ул. Петър Парчевич; ул. Свети Климент Охридски; ул. Стефан Стамболов; ул. Странджа; ул. Трети Март; ул. Цар Асен;  ул. Юлиус Ирасек; м-н Билла

На 10.09.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Бойчиновци - ул. Александър Стамболийски;    ул. Валентина Терешкова; ул. Васил Коларов; ул. Владимир Минчев; ул. Гаврил Генов; ул. Георги Димитров; ул. Георги Кирков; ул. Здравец; ул. Кирил и Методий; ул. Комсомолска; ул. Никола Й. Вапцаров; ул. Райко Даскалов; ул. Спас Илиев; ул. Юри Гагарин; ул. Яворов

 

На 11.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Панайот Хитов; ул. Юрий Венелин; ул. Хаджи Димитър; ул. Черковна

На 11.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Вакумна Фабрика; Горанова Чешма; Димитър Милков; Елха; Магура; Софийска; Трифон Панов; Физкултурна; Черковна; Явор

На 11.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан - бл. Магазин; Струма

На 11.09.2014 г. /09.30-16.00 ч/ - с. Ерден - ул. Двадесет; ул. Двадесет и две; ул. Двадесет и девет; ул. Двадесет и едно; ул. Двадесет и осем; ул. Двадесет и пет; ул. Двадесет и седем;    ул. Двадесет и три; ул. Двадесет и четири; ул. Двадесет и шест; ул. Деветнадесет; ул. Първа - бл. трафопост Улично осветление; ул. Седма; ул. Трета; ул. Тридесет и две; ул. Тридест и девет;    ул. Тридесет и едно; ул. Тридесет и осем; ул. Тридесет и седем; ул. Тридесет и три;    ул. Тридесет и четири; ул. Четиридесет; ул. Четиридесет и едно;ул. Четиридесет и осем;    ул. Четиридесет и шест

На 11.09.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Лом - улици Димитър Ангелов; Славянска

На 11.09.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - гр. Вълчедръм - улици Алеко Константинов; Балатон; Братя Миладинови; Капитан Савойски; Никола Вапцаров; Панайот Волов; Странджа; Съединение;  Трети Март; Хан Аспарух; Цар Самуил; Цар Симеон Велики

 

На 12.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Монтана – ул. Веренишка; ул. Нишка

На 12.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Бор; Липа; Ломски Казарми; Петрохан; Струма

На 12.09.2014 г. /08.30-16.00 ч/ - гр. Лом - улици Бахчите; Братя Миладинови; Искър; Пирот;  Стадиона; Тимок; Тунджа

На 12.09.2014 г. /09.30-15.30 ч/ - гр. Монтана - ул. Вардар; ул. Искър; ул. Княз Александър Батенберг; ул. Неофит Рилски; ул. Парта; ул. Стефан Стамболов; ул. Тимок; бул. Трети Март;    ул. Тунджа

На 12.09.2014 г. /10.00-15.00 ч/ - с. Добри Дол - улици Втора; местност На разклона; местност Тамиите - бл. Псхлораторно; Пета; Първа; Шеста

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010, на цената на един градски разговор според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком или посетете сайта www.cez-rp.bg. Вече можете да се възползвате и от уникалното ново онлайн приложение "Планови ремонти и аварии" на m.cez.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

София / България

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.

Ловци на бисери
Бойко Борисов
Премиерът обяснява в Стара Загора при откриването на парк, като вероятно става въпрос за пречиствателната станция в Созопол:
Цяло лято сутрешните блокове даваха как тече, да не казвам какво пред хората... И вчера, като я направихме, една дума нямаше. Затова – лек ден!"

Още бисери