ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Всичко това е чудесно.
Напоследък забелязвам някаква странна мода при направата на пътища. Копаят и бетонират огромни, дълбоки канавки от двете страни на пътя, в които би могла да заплува яхта. Опасно е според мен. Ако е равен банкета и да излезеш от пътя ще одереш малко храсталак и боя и пак ще се върнеш. Но с тия канавки смъртта е гаранирана. Що за мода, не знам ?
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Георгиева
16:27 12.05.2015
2 mediator37
Напоследък забелязвам някаква странна мода при направата на пътища. Копаят и бетонират огромни, дълбоки канавки от двете страни на пътя, в които би могла да заплува яхта. Опасно е според мен. Ако е равен банкета и да излезеш от пътя ще одереш малко храсталак и боя и пак ще се върнеш. Но с тия канавки смъртта е гаранирана. Що за мода, не знам ?
07:51 13.05.2015