Слави Трифонов
Шоуменът отговаря на журналист на въпроса дали е оптимист за случващото се в държава
“ Двама души стояли на гробище. Единият, песимист, казал: "Виж колко е потискащо тук, толкова много умрели хора...". Приятелят му, оптимист, пък отвърнал: "Да, но виж пък колко много плюсове има тук..." „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Гост
Коментиран от #3
18:34 26.09.2017
2 Вещо нещо ама яко задно
03:19 27.09.2017
3 Слепуций
До коментар #1 от "Гост":
Това е защото хората виждат толкова, колкото знаят. Ясно се вижда, че е спряна до тротоара.10:52 29.09.2017