Бойко Борисов
Премиерът акцентира върху значението на гражданското съзнание по време на церемония по награждаване на „Достойните българи“, провела се в НДК.
“ Призовавам да се обяви война на „джигитите“ по пътищата. Като ги видиш – алармирай! Ще се сърди майка му след това, че си извикал полиция, но ще спасиш живота му. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 СМЯТАЙ
Коментиран от #3
00:10 02.12.2017
3 Бордюра
До коментар #2 от "СМЯТАЙ":
На тротоара всички са в насрещното!03:01 02.12.2017
4 mediator37
07:44 02.12.2017
5 Гого
09:02 02.12.2017
6 Иван
09:27 02.12.2017
7 незнайко
09:37 02.12.2017
8 The TRAPPER
09:52 02.12.2017