ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Щет! Ядох скоро месо от там. Върнали парите ....тъпанари за 5 лв ще очистят човека.Един приятел дето майка му работи там много ми ги хвали колко били сигурни като магазин. Че и го послушах...
Тея от кауфланд цяла година ми лазят по нервите, някой с мека китка размести всичко и го подреди като първолак, всичко разхвърляно, неподредено, стоките в големи опаковки.
Все едно си в склад от 1995г.
Обслужването им на сектор меса е отвратително, който пръв стигне до витрината него обслужват, няма опашки, няма етикет!
Това е нищо в сравнение с останалите храни с които ни тровят всеки ден . Храните са натъпкани с отровни добавки и то с благословията на управляващите . Докога ще търпи това простия народ ? Мачкат го , тровят го , гаврят се с него по всички възможни начини и НИЩО ,НИКАКВА РЕАКЦИЯ . ТОВА Е НАЙ ТЪПИЯ НАРОД В ЦЕЛИЯ СВЯТ .
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Stefko 88
Коментиран от #8
18:30 04.12.2017
2 Анонимен
18:45 04.12.2017
3 Анонимен
Коментиран от #5
18:46 04.12.2017
4 Stefko 88
18:54 04.12.2017
5 кайфланд запада
До коментар #3 от "Анонимен":
Тея от кауфланд цяла година ми лазят по нервите, някой с мека китка размести всичко и го подреди като първолак, всичко разхвърляно, неподредено, стоките в големи опаковки.Все едно си в склад от 1995г.
Обслужването им на сектор меса е отвратително, който пръв стигне до витрината него обслужват, няма опашки, няма етикет!
19:00 04.12.2017
6 гост
20:40 04.12.2017
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 гост
До коментар #1 от "Stefko 88":
Кауфланд в кв.Банишора /София/10:12 05.12.2017