11 Януари, 2018 10:47 14 896 31

Кондуктор онанира пред 18-годишна в Пловдив

  • кондуктор-
  • мастурбиране-
  • автобус-
  • пловдив

Инцидентът е станал в автобус по линия 10

На потресаващо задоволяване на сексуален нагон е станало свидетел 18-годишно момиче рано сутринта вчера в автобус от градския транспорт в Пловдив. Девойката си тръгвала от работа към 8,30, когато се качила на рейс по линия 10 в посока ЖП "Тракия".

Влизайки в автобуса, момичето се натъкнало на добре познатия за нея кондуктор, който често обслужва линията. Девойката описва раздавача на билети като мъж на възраст над 50 години, възпълен, от български произход.

"Всеки път, като ме види, ме гледа много странно и втренчено за доста дълъг период от време. Забелязвала съм, че проявява същия натрапчив интерес да изучава и други млади момичета, а днес гледаше мен", разказа девойката пред TrafficNews.bg

В рейса имало много хора, но с наближаване на последна спирка на ул. "Ягодовско шосе" те един по един слизали, докато 18-годишната не останала сама. Приготвяйки се за слизане, момичето застива.

"Той мастурбираше, за негово и мое щастие не с лице към мен и извинявам се за израза, но господинът с очевидно много силни сексуални нужди, свърши на пода, след което извади кърпичка от джоба си, с която преди малко си бършеше носа, и избърса пода", разказа нашата читателка, имала малшанса да стане свидетел на онанирането в автобуса. Кондукторът стоял най-необезпокоявано на седалките на трети ред зад шофьора и... обсипвал с любовни ласки мъжкото си достойнство, че даже и довел нещата до край.

"Останах толкова погнусена, не мисля че някога пак ще се кача на тази автобусна линия. Реших да се обадя на секретар на фирмата или нещо такова, но никой не благоволи да вдигне. Възнамерявам да подам и жалба в полицията. Била съм многократно пъти свидетел на какви ли не простотии в България, но днес сутринта станах свидетел на наистина много гнусна гледка", обясни тя.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Иван Господинов

    44 1 Отговор
    "....свърши на пода, след което извади кърпичка от джоба си, с която преди малко си бършеше носа, и избърса пода". Вени к'во ще кажеш ?
  • 2 БАЦЕТО

    29 14 Отговор
    Да не би тя да се е шляпала
  • 3 Гост

    47 24 Отговор
    Таа трябва да е от третия пол! Вместо да се радва че е предизвикала такива нежни чувства в главичката на кондуктора, тръгнала да се оплаква! А утре ако си по жартиери в спалнята, и на тоя до тебе не му става, къде ще се оплачиш! Радвай се мойто момичи, малка си ама голям го правиш!
  • 4 Баща ми е кондуктор

    40 8 Отговор
    А возете се без билети ако смеете зае.и....
  • 5 МНОГО МУЙ СЪРДИТА

    42 16 Отговор
    ЩОТ НЕ Я ОПАТКАЛ А Я ОСТАВИЛ САМО ДА ГЛЕДА.
  • 6 чебурашка

    36 7 Отговор
    И кво е видяла толкова, малко бяла течност на пода на автобуса, може да е било балсам за след бръснене, реално не му е видяла пищова, бил е с гръб, което онзачва, че може и да се измисля, и точно писателката е с болното сексуално съзнание, може би!?
    Сега кондуктора може да я съди за клевета!
    Как е разбрала, че онанира, когато е бил с гръб, зад седалките?
    Това обвинение в съда няма никакъв шанс да издържи.
  • 7 Венелина

    20 5 Отговор
    Де късмет де ела вълчо таковай ма
  • 8 тъпанари

    15 20 Отговор
    НА ВСИЧКИ ВАС ТЪПАРАНИ ДАНО ЛЯВАТА РЕЗБА ВИ НАТЕГНЕ ОТЗАД. ЗАРАДИ КОЛЕРЕТА КАТО ВАС СТАРАНАТА Е НА ТОЗИ ХАЛ. ОНАНИСТИ СМОТАНИ

    Коментиран от #10

  • 9 Кобрата

    24 28 Отговор
    А на бас, че тоя мърльо не може да го направи това пред мъж, защото ако съм аз и го видя, ще го смачкам от бой, направо ще го потроша и ще го изхвърля от автобуса, пък после ще си понеса наказанието, но да видим дали ще смее да повтори пак това дето е правил на работното си място. Това е недопустимо, а работодателите му са същите отрепки като него и не им дреме за нищо, освен да взимат пари от билетите. След като държавата не взима мерки, човек сам трябва да се справя с подобни боклуци като този. Заслужава да го биеш докато се на.ере

    Коментиран от #11, #20

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 али

    24 7 Отговор

    До коментар #9 от "Кобрата":

    А не са ихфърляй кат такова дето правил тоя на паода на буся. кобра ли си пепелянка ли си смок ли си

    Коментиран от #15

  • 12 Девойката

    6 1 Отговор
    шесисипя
  • 13 БОГАТ И КРАСИВ ГУЩЕР

    5 10 Отговор
    Нормално! Това са си типично шопски ценности!
    Да си лъска там и това е! Тая да не се оплаква че някой път ще бъде изненадана и оня ще регулира цолажа й от метричен на инчов!
  • 14 PlimP

    11 3 Отговор
    9, ма ти си бил с голямо чувство за справедливост, пуритан на 100%, кой знае и ти колко бъркаш през джоба да галиш по главата дзверу и нормално да шляпа на женско, ако беше лява лента щеше да шляпа на мъжлета, друг е въпросът, че на родът тотално е превъртял шайбите, а трети е дали найстина тоя не е чикирики
  • 15 Кобрата

    6 17 Отговор

    До коментар #11 от "али":

    Ти не си никой да ми казваш какво ще правя... Млъквай д...льо
  • 16 незнайко

    19 0 Отговор
    А дали е ВЯРНО ? Телефон с камера ЕСТЕСТВЕНО е нямала !!!
  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 копеле

    23 8 Отговор
    А си седяла да го наблюдаваш докато свърши, нали мръснице малка и си си барала катерицата. Сега ще го сънуваш и ще се събуждаш подмокрена. Защо не облиза пода след като приключи човека?
  • 19 ДДР

    13 3 Отговор
    Измислици, пълни измислици!!!
    Нещо са се скарали и тая сега го клепа пред началството...
  • 20 Така така

    8 6 Отговор

    До коментар #9 от "Кобрата":

    Кобра това си е решението !!
    Бой ама са много нагли два пъти ритах един такъв обикаляше подлеза на Централна гара и направи грешката да дебне приятелката ми .
    Сами трябва да вземем мерки ....защото няма кой друг да ги вземе .
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Боко

    15 5 Отговор
    Не мога да разбера тая завист. Какво ти пречи човека? Нито те заплашва , нито те насилва или кара да му переш и гладиш. Купи си Голф2 и не се вози по автобуси тогава.
  • 23 ъъа

    14 3 Отговор
    и как е разбрала че мастурбира като не го е видяла , айде евтина реклама , това не ти е холивуд
  • 24 име

    5 1 Отговор
    все по-вече се доближаваме до европа!ура! да спят спокойно соросои дите от всички партии и госпо жин май манолов, и цаче вска и вице прецеде нтката....
  • 25 аз ас

    1 2 Отговор
    Тази отрепка в нормална държава одавна да беше станал булка в някой затвор
  • 26 Vasik Atanasova

    3 0 Отговор
    ексхибиционист
  • 27 Ощърбий

    3 0 Отговор
    Шъ мъ извиняате ама туй на съчинено у час по трудово ми се види!
    Към осем и полвина стринта и автобуся да нема ора.
    Айде бе. Оня ден кацнааме от марс а?
  • 28 Кака Гинка

    1 3 Отговор
    Повечето коментари са представитена извадка за нивото на средния българин: момичето е било потресено от гледката,а отнася за това подигравки и обидни думи.Ако жените или дъщерите ви бяха потърпевши дали щяхте да сте толкова вулгарни? Или всички имате кола с личен шофьор и градския транспорт е само за простолюдието? Все повече ме отвращава нашенския манталитет,тук наистина става негодно за живеене място...
  • 29 За Вас

    0 1 Отговор
    Как може да защитавате кондуктора? ????
    ВИЕ не сте добре!!!!
    И аз вярвам на момичето!!!
    Всеки на нейно място би се потресела от случилото се!!!
    Повдига ми се само като четА статията!
  • 30 За Вас

    1 1 Отговор
    Как може да защитавате кондуктора? ????
    ВИЕ не сте добре!!!!
    И аз вярвам на момичето!!!
    Всеки на нейно място би се потресела от случилото се!!!
    Повдига ми се само като четА статията!
  • 31 Сашко

    0 0 Отговор
    Трябвало е като добра християнка да му помогнеш на човека .
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове