Арман Бабикян
Това заяви пиар експертът Арман Бабикян, част от Отровното трио, във връзка с дебата в пленарна зала на Европейския парламент, който включваше и разговор за ситуацията с върховенството на правото в България.
“ Никой не бива да очаква, че Брюксел ще дойде и ще уволни Бойко Борисов... „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Баче Кико
15:50 12.01.2018
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 гадни куки
16:05 12.01.2018
4 Чакалов
16:25 12.01.2018
5 дани
Живея на това кръстовище и постоянно ги виждам как дебнат и гонят с патрулката хората все едно са най-големите престъпници в България.
С 2 думи за 20 лева. помляха държавно имущество,колата на човека и самите себе си.
Слабоумници от 7-мо РПУ
16:53 12.01.2018
6 МВР Ентъртеймънт
Дано сега не извъртят нещата и не нахакат и невинния в ситуацията!
И как кзваш за 20 пробити лв, ще избият народа!
17:38 12.01.2018
7 Този коментар е премахнат от модератор.
8 сойкаПрисмехулка
Коментиран от #9
20:12 12.01.2018
9 незнайко
До коментар #8 от "сойкаПрисмехулка":
Спокойно, от друга Астра смляна отляво ще вземаг части и ще я възстановят и някой като "нас" ще си я хареса и купи !!! Все пак е "полицейска" .Коментиран от #10
11:34 13.01.2018
10 Баче Кико
До коментар #9 от "незнайко":
Ти возил ли си се в патрулка,щото те са по издъхнали от бившо такси.Аз не бих си купил такава кола!
13:39 13.01.2018
11 Именно
20:01 13.01.2018
12 Дългия
20:14 13.01.2018