ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
То не бяха протести на сульо и пульо, то не бяха бомбени заплахи по летища и НДК, то не баха закани за вотове на недоверие, сега пък измислиха и тези главанаци по пиш...и да се мандахерцат........... Запитайте се КОЙ има интерес от всички тези простотии, именно в този политически момент?
А може би искаш да се усмихваме доволно и да проронваме сълза, като корейци видяли Ким Чен Ун? Шест месеца ще се правим на богати, щастливи, доволни от държавата и няма да ги пускаме в нужника, та да не се изложим пред чужденците. Ето това е робската психика, а не това че си търсим правата, както казва онова чучало Плевнелиев.
А какъв е изходът?!
България е една умираща държава, на която от 1990 г. насам населението е намаляло с толкова хора, колкото не е било по време на война. Държава, в която е по-добре да умреш, отколкото да разчиташ на "Болниците", и в която държавата пази бандитите от данъкоплатците си, вместо да е обратното... Държава, в която 80% от хората живеят под прага на бедността... Спирам, че така може да изброявам до утре. И от нас се иска да се мазним, да се хилим като олигофрени, да си траем, сакън, да не се изложим пред ония Сульовци и Пульовци. Кого лъжем?! Лъжем себе си! Така че ония двама сбъркани смотаняци реално са истинското лице на псевдодържавата от 28 години насам! По-точно - истинският задник...
Те са решили по честния начин да покажат голата истина в България. Момчетата са викали министърката Лилянка но някой е дочул Йованка. Но това е без значение, важното е че вътре управниците са добре облечени и с добре подготвен сценарий за шестмесечното ни представяне. Никой от господа гостуващите не се сеща да направят обиколка из страната без придружители, които да ги водят по точно определени маршрути. Нека минат и видят обезлюдените ни райони, запустелите земи и тогава ще добият пълна представа за голата истина.
Те са решили по честния начин да покажат голата истина в България. Момчетата са викали министърката Лилянка но някой е дочул Йованка. Но това е без значение, важното е че вътре управниците са добре облечени и с добре подготвен сценарий за шестмесечното ни представяне. Никой от господа гостуващите не се сеща да направят обиколка из страната без придружители, които да ги водят по точно определени маршрути. Нека минат и видят обезлюдените ни райони, запустелите земи и тогава ще добият пълна представа за голата истина.
Е, добре де, сигурно са се понапили и какво толкова, както се казва луди-млади. На дърти години няма да им се случи, нали! Чак пък лицето на България и т.н. Просто се почерпили момчетата, станало им горещо и им се допяло.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 кучето шаро
Край Вардаро седиш мори,
бело платно белиш.
Все нагоре гледаш, душо,
сърце мое Йовано.
Йовано, Йованке.
Аз те тебе чекам мори,
дома дапми дойдеш.
А ти не довягаш душо,
сърце мое, Йовано.
Йовано,Йованке.
Твоята майка мори
тебе не те пуща
кай мене да дойдеш, душо,
сърце мое, Йовано.
15:34 14.01.2018
2 Kcaniba
Малкия бунт, на малките хора!!
16:02 14.01.2018
3 БАЙ КУРТИ
16:26 14.01.2018
4 onq s konq
16:30 14.01.2018
5 Волен Мекия
16:33 14.01.2018
6 БАЙ КУРТИ
16:43 14.01.2018
7 другар
Коментиран от #9, #21
16:48 14.01.2018
8 Пол Трети
17:41 14.01.2018
9 корееца
До коментар #7 от "другар":
А може би искаш да се усмихваме доволно и да проронваме сълза, като корейци видяли Ким Чен Ун? Шест месеца ще се правим на богати, щастливи, доволни от държавата и няма да ги пускаме в нужника, та да не се изложим пред чужденците. Ето това е робската психика, а не това че си търсим правата, както казва онова чучало Плевнелиев.17:47 14.01.2018
10 Пейтриът
17:55 14.01.2018
11 чистота
18:04 14.01.2018
12 Кобрата
18:47 14.01.2018
13 doktora
Коментиран от #14
19:19 14.01.2018
14 Кобрата
До коментар #13 от "doktora":
Щом мислиш, че това е решението, отиди и ти да си покажеш г.за пред НДК20:00 14.01.2018
15 hdghsg
20:07 14.01.2018
16 Plovdiv
България е една умираща държава, на която от 1990 г. насам населението е намаляло с толкова хора, колкото не е било по време на война. Държава, в която е по-добре да умреш, отколкото да разчиташ на "Болниците", и в която държавата пази бандитите от данъкоплатците си, вместо да е обратното... Държава, в която 80% от хората живеят под прага на бедността... Спирам, че така може да изброявам до утре. И от нас се иска да се мазним, да се хилим като олигофрени, да си траем, сакън, да не се изложим пред ония Сульовци и Пульовци. Кого лъжем?! Лъжем себе си! Така че ония двама сбъркани смотаняци реално са истинското лице на псевдодържавата от 28 години насам! По-точно - истинският задник...
23:05 14.01.2018
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 Гражданин
11:21 15.01.2018
19 Гражданин
11:23 15.01.2018
20 читател
13:04 15.01.2018
21 кучо
До коментар #7 от "другар":
ГЕРБ има интерес15:15 15.01.2018