Бойко Борисов
По време на десетата юбилейна Лятна академия на МГЕРБ във Варна.
“ "Аз не съм ги чул те да излязат и както в църквата да кажат „Отричаш ли се от Сатаната? Отричам се!“ Три пъти да излезе г-жа Нинова, да се отрече от Сатаната, сиреч от закона си от 2008 г. и да каже „Сега като сме се отрекли, и сме чисто нови, не сме 130-годишни, предлагаме този закон“ с радост ще я изслушам“. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 жоро
11:08 23.03.2018
2 SAAB
:)
11:10 23.03.2018
3 това е рекетьорска политика
ЗАЩО НЯМА БИЛЕТИ ??????????????
Отговора е също само един:
За да бъдат съставяни повече актове и така да пълнят нечия касичка.
ТОВА Е ПОЛИТИКАТА В ДЪРЖАВАТА.
Защото търпим всичко и ни ошибват един по един.Вижте циганите и се учете:
Като захапят един се вдигат всички.
Кои са глупаците ??????????
11:18 23.03.2018
4 Bahti
11:34 23.03.2018
5 Ввв
11:35 23.03.2018
6 гост
11:43 23.03.2018
7 гостенина
Взимали са
12:59 23.03.2018
8 Този коментар е премахнат от модератор.
9 сатаната
15:16 23.03.2018
10 Циганин
23:11 25.03.2018