ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Браво ЕВАЛА , Вчера голям прос беше " сипал манджа " ама с ГОЛЕМИЯ ЧЕРПАК на Хасан в един коментар за забрадки или нещо там , Ти много добре си Сипал на този !!
ЕВАЛА
Момичето е калайджийка, сигурно нямали пари да я купят и са избягали.
Отделно калайджиите не се смятат за цигани и не се смешават с по-тъмните си братовчеди, което е друга причина за бягството.
Те ги продават после си ги вземат пак да ги продават на друг и така печелят пари.Защо пак ни занимавате с циганските проблеми.Това са румънски цигани,и те правят цигански работи.ЗАКОНА НЕ СЕ СПАЗВА,защо са я продали малолетна,защо никой от техните не е в затвора?Само с цигански работи ли ще ни занимавате.Май трябва още един Чочоолу да се роди,че да спрете да ни занимавате с тия цигани вече,ще мирясат веднъж за винаги.
Живеят по техни си правила и не признават държавата България. Да се оправят сами ида си я търсят ,да си търгуват дъщерите и кой каквото надробил с касовия бон за непълнолетна.
Страхотни традиции. БХК, Лиляна чорлавата и оная другата - Джамбазова ли беше.... не щат ли да ни ги натресат тия семейни ценности, като национални и законни?
А добро утро. Българите не си крадът булки. Кой друг очаквахте да я е отвлекъл? Тия цигани им отнемате българското гражданство и да се пръскат из европата. Тук повече да не се вясват. Дайте им по 5000 лв на глава и те сами ще искат да се махнат. Казвам Ви със кеф ще плащам този дълг на държавата.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Шансу Имамов
Коментиран от #2
19:26 16.01.2019
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Хасан ибн ал Невежи
До коментар #2 от "Borislav Popov":
Браво ЕВАЛА , Вчера голям прос беше " сипал манджа " ама с ГОЛЕМИЯ ЧЕРПАК на Хасан в един коментар за забрадки или нещо там , Ти много добре си Сипал на този !!ЕВАЛА
Коментиран от #7
19:43 16.01.2019
4 Alpha_Lone_Wolf
Отделно калайджиите не се смятат за цигани и не се смешават с по-тъмните си братовчеди, което е друга причина за бягството.
19:52 16.01.2019
5 Batushka
19:55 16.01.2019
6 1122
19:58 16.01.2019
7 Воrislav Ророv
До коментар #3 от "Хасан ибн ал Невежи":
Мерси, мерси, ние с Шансу така си хортуваме инак не ми разбира какво му казвам.20:08 16.01.2019
8 105
20:11 16.01.2019
9 Ами
Коментиран от #11, #12
20:19 16.01.2019
10 шемза
20:28 16.01.2019
11 Каиш
До коментар #9 от "Ами":
Всичко си идва на мястотоси20:28 16.01.2019
12 Каиш
До коментар #9 от "Ами":
От аспаруховото(Балгарското)20:31 16.01.2019
13 Uflaf
20:38 16.01.2019
14 Димов
20:40 16.01.2019
15 Bat Sande
20:46 16.01.2019
16 Голям прос
21:03 16.01.2019
17 Хосе
21:08 16.01.2019
18 Капитан
21:17 16.01.2019
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 месара
21:42 16.01.2019
21 Ventura
Българите с техните мангалски работи!
21:48 16.01.2019
22 Циганин до ventura
22:13 16.01.2019
23 Гост
23:06 16.01.2019
24 Pesho
23:51 16.01.2019
25 Този коментар е премахнат от модератор.
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 vasik atanasova
МАЛКО ЛИ СА НИ НАШИТЕ ПРОБЛЕМИ
ЦИГАНСКИ РАБОТИ
01:56 17.01.2019
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 Този коментар е премахнат от модератор.
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 Този коментар е премахнат от модератор.
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 Judas
13:06 18.01.2019
34 гнида
13:54 18.01.2019