- Челси ще трябва да се изръси здраво за Заха от Паласпреди 1 минута
- Решение! Нови избори в Израел на 2 мартпреди 5 минути
- Бивш треньор на Гришо: Той не е Федерер и никога няма да бъде, но има страхотна кариерапреди 11 минути
- На "Дунав мост" заловиха хероин за 1,5 млн. левапреди 11 минути
- Тръмп се подигра на Грета Тунбергпреди 18 минути
- Джамбазки след изцепката: Срамувам се!преди 22 минути
Протест срещу Иван Гешев спря трамваи в София ВИДЕО+СНИМКИ
Недоволните настояват държавният глава да сезира Конституционния съд
Публикувана: 18 Ноември, 2019 19:06


Протестиращи срещу избора на Иван Гешев за главен прокурор блокираха трамвайните релси срещу сградата на Съдебната палата, предаде репортер на Агенция „Фокус“. Протестиращите продължават своите скандирания с думите: „Свобода".
Снимка: БГНЕС

По данни на организаторите ще се проведе протестно шествие от Съдебната палата до президентството.
Недоволните настояват държавният глава да сезира Конституционния съд за избора на Гешев.
Снимка: БГНЕС

Миналият четвъртък Висшият съдебен съвет прегласува Иван Гешев като обвинител №1, след като президентът върна решението.
Поставете оценка на статията:
Оценка 4.3 от 12 гласа.
Въвеждане на коментар към статията
- Последни
- Първи
- Най-харесвани
Коментиран от #17
-15 +111
-13 +81
-25 +37
-16 +6
-37 +25
Коментиран от #8, #18
-16 +38
-0 +37
До коментар #6 от "Защо":
важен е , защото иска да игнорира съда. иска прокуратурата да осъжда. като при ленин и сталин. и другото е важно , ама ти като дърт партиец вероятно си осигурен?
Коментиран от #10
-9 +24
-5 +22
До коментар #8 от "1944":
Пък реши, че съм дърт партиец. Аз съм млад човек и за мен е важно да дам добър живот на мойте деца. Да имат добро образование, адекватно лечение ако се наложи и да не мизерстват. И хич не ме интересува дали е Гешев или друг престъпник. Няма да пиша минуси на никои защото ми е все тая.
Коментиран от #15
-11 +7
-4 +7
Коментиран от #16, #23
-25 +6
-5 +5
-1 +10
До коментар #10 от "Как":
мисленето е като на дърт партиец. уважавам младите с позиция да променят нещата към по добро. нека протестират. няма друг начин. изборите са тотално манипулирани. властта е безскрупулна и нагла. заплашваща и репресираща. а ние сме смачкан безполезен матриял задето мълчим.
-5 +7
До коментар #12 от "onq s konq":
Ти скоро при психиатър ходил ли ли си ,вземи си час и ако не те е срам как да се придвижващ То ако не с кон поне с-катър
-3 +6
До коментар #1 от "мали мали":
Да се събудим за какво,за ново КТБ ли.Не благодаря,бай Гешо ще ви покаже края на гегата в близък план.Крайно време е смешният ни президент да остави прокуратурата ни да работи нормално,за да вкара наглите олигарси втам където им е мястото...
Коментиран от #22, #28
-19 +9
До коментар #6 от "Защо":
Защото,не им се плаща.Виж тук,обаче като са заплатени,протестите срещу Гешев вече е друга бира.Напомня ми,за платените протести от 2013-та.
-12 +5
-2 +9
-1 +9
-2 +5
До коментар #12 от "onq s konq":
Баце яла до Монтана да ни направиш едно шоу с тези твой виждания над живота и ставащото около теб
-1 +4
-0 +4
-1 +4
-1 +10
-3 +8
До коментар #17 от "Боярышник":
Ти сигурно си от герберската младежка организация - ГМО, и като виден неин член явно все още не си наясно, че баш мутрите издигат Гешев, за да ги защитава и пази, а те пък от своя страна ще го възнаградят подобаващо! Така че е е крайно време да си отвориш очите и прогледнеш! Имаш глава на раменете! Използвай я! Гешев е протеже на олигарсите и силните на деня и ще работи изцяло за тях, а единствения на който може да се разчита и който го е грижа за обикновения българин е Президентът! Единствено в него е надеждата ни за спасение!
-3 +8
-0 +3
-0 +1