Тежка катастрофа е станала тази сутрин на столичния булевард "Цариградско шосе". Ударили са се три коли. Пострадало е едно момиче, което е откарано в "Пирогов". То е с травма на главата. Все още няма информация за тежестта на състоянието й. Катастрофата е станала заради лека кола, спряла в лявото платно на булеварда по неизвестни до момента причини, съобщи бТВ.
Инцидентът е станал в платното в посока Пловдив край разклона за летище София.
При изпреварване между две други коли, една от тях се удря в спрялата кола, тъй като шофьорът на допуска, че може да има спрял автомобил в най-лявото платно на пътя и не преценява от разстояние, че колата всъщност не се движи.
Пострадалата е пътувала в колата, предприела изпреварването.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Роки
12:07 26.08.2012
2 .!.
12:49 26.08.2012
3 IceHeart
А също е възможно и колата да е била на газ, или метан и да му е свършила газ-та и ако не е работила на бензин, се е налжило да спре! Много версии има, не винаги фаровете помагат!
12:59 26.08.2012
4 цветомир маринов
13:22 26.08.2012
5 Красимир Димитров
14:07 26.08.2012
6 гост
15:49 26.08.2012
7 saab
Изпреварването е маневра ,която се преценява ....може или не може да се извърши......
Не е виновен спрелия........
16:14 26.08.2012
8 още един гост
или е виновен моторист (ама естествено), или е виновен някой друг, или, пък, са ви виновни светлините!
казва му се несъобразена скорост и неспазване на дистанция!
айде сега, опровергайте ме.
16:17 26.08.2012
9 до дебилите
16:47 26.08.2012
10 и още един гост
17:08 26.08.2012
11 натурален българин
или му е звъннал телефона и с тези камери навсякъде пак ще отнесе глоба ако кара и говори
така ни наплашиха с тия глоби че предпочитаме да умрем само да не ни глобят така съседа се обеси с колана вместо да плати 50 лева и 8 точки
Коментиран от #36, #40
17:56 26.08.2012
12 ицо
18:37 26.08.2012
13 BatkoVi
19:30 26.08.2012
14 велко драмов
20:16 26.08.2012
15 велко драмов
20:19 26.08.2012
16 ТРОШАЧА
Коментиран от #17
20:22 26.08.2012
17 520 зендер
До коментар #16 от "ТРОШАЧА":
Така е трошач.Определено е така.Всъщност ние сме облъчени да си мислим че сме в евросъюза.Това е хипноза.А дефакто сме вероятно някъде до сомалия или нещо такова...20:35 26.08.2012
18 ТРОШАЧА
Коментиран от #32
21:56 26.08.2012
19 i 1153
22:54 26.08.2012
20 i 1153
22:59 26.08.2012
21 Stoyan
Ако колата пред теб скрива препятствието и се престрой бързо за теб остава много много малко време за реакция.
Та правилника не е безсмислен.
@ТРОШАЧА
Каквото и да ти казва лекарят ти, по ясно ще ти е ако знаеш че си болен от параноя усложнена от мързел. Няма никакъв проблем да отидеш да работиш в Гърция или в повечето други страни в ЕС.
Тя не е българска поговорка (80% от българските са грешни) - Спасението на давещият се е изцяло негова работа.
02:30 27.08.2012
22 Пешо
Щото било задължително да се каре на ферове и депутатите били тъпи за това некъв е спрял в лява лента и е станало ПТП ..... нямям думи просто
Коментиран от #23
04:48 27.08.2012
23 Nashio
До коментар #22 от "Пешо":
Toia e platen draskach komunist07:58 27.08.2012
24 Към "модератор"
Моля да вземете отношение и да спрете изказванията на "Васил Кунчев" (даже си сложил портрета на ЛЕВСКИ)!!! Как е възможно!? Та това граничи с богохулство!!! Погледнете какво е написал...нама препинателни знаци и няма главни букви...не е изключено да е чужденец!Никой не може да се представя за някого от нашата история, независимо, като какъв...бил той хан, цар, войвода, революционер, опълченец и т.н....да не говорим пък за ЛЕВСКИ!!!МОЛЯ ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА И ДА НЕ ДОПУСКАТЕ ПОВЕЧЕ ПОДОБНО ПОВЕДЕНИЕ ОТ ГОСПОДИНА И ДРУГИ, КАТО НЕГО!!!
P.S.Извинявам се на аудиторията, че не пиша по темата.
08:50 27.08.2012
25 ne znam
09:39 27.08.2012
26 Александър Тодоров
11:18 27.08.2012
27 Nightwallker
15:20 27.08.2012
28 Иван Йовчев
16:55 27.08.2012
29 Иван Йовчев
16:55 27.08.2012
30 IceHeart
18:38 27.08.2012
31 емигрант
19:34 27.08.2012
32 EMSKI
До коментар #18 от "ТРОШАЧА":
Браво,добре написано..радвам се ,че има такива БЪЛГАРИ...мислещи по този начин! Тук сме все още,на тази прекрасна земя,урочасана народа и ,да не е единен!!!!20:35 27.08.2012
33 kkk
21:14 27.08.2012
34 niki
22:54 27.08.2012
35 КЪМ"МОДЕРАТОР"
КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА НЕ ВЗИМАТЕ ОТНОШЕНИЕ ПО МОЕТО ИЗКАЗВАНЕ НОМЕР 24!!!???
И ВИЕ ЛИ СТЕ ЧУЖДЕНЦИ, А НЕ РОДОЛЮБЦИ!!!???
ЛЕВСКИ Е ПОКВАРЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23:56 27.08.2012
36 Калоян Петров
До коментар #11 от "натурален българин":
Ей , махай снимката и името на Левски, неграмотник такъв.09:14 28.08.2012
37 СПАРТАК
10:57 28.08.2012
38 Johny
11:07 28.08.2012
39 лок
16:48 28.08.2012
40 КЪМ"МОДЕРАТОР"
До коментар #11 от "натурален българин":
НАСТОЯВАМ ДА СЕ ИЗВИНИШ ЗА ЛЕВСКИ и повече никога да не се представяш за НЕГО!!!Тук явно няма никакъв контрол от "модератор"!?
18:52 28.08.2012